Smutne życie day tradera

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Smutne życie day tradera

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Trader21 nie daje wytchnąć Zaorskiemu i znów atakuje:
https://www.youtube.com/watch?v=Z-NgJT9kYw4
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Smutne życie day tradera

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Obejrzałem to dzisiaj i mam mieszane uczucia. Z jednej strony Rafał (alias cromwell78) pisał prawdę u nas na Nawi że TJS nie brał kasy jako IB. Kasę brała inna firma której Rafał jest/był prezesem (T21 twierdzi że takich umów ma mnóstwo), 12:26 min:
post848308.html#p848308
Z drugiej strony broni jak lew kolegów szkoleniowców:
- Jarzębinę bo sprzedaje go w pakiecie ze swoimi szkoleniami,
- Skończonego bo wystąpili kilka razy razem i udzielali sobie wsparcia ,
- Zaryglowanego bo nie czyta naszego forum i nie wie o wielu sprawach związanych z IK.
Mam po raz kolejny zarzut do T21, że uważa za dziwne żądanie pokazania swoich umiejętności przez szkolącego. Mam rozumieć że ze 4 czy też w porywach 8 tys. PLN dostaje streszczenie kilku książek ??? Długo by o tym pisać...
Co do Rafała to chyba ma przecieki jak iracka marynarka wojenna.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

FreeWay

Re: Smutne życie day tradera

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Który kłamie a który prawdę mówi ? właściwie mnie to nie obchodzi ale faktem jest że obaj umieli zaistnieć medialnie zdobyć fejm i przekuć to na grube PLN jeden uważa że jest następcą Jesse livermore a drugi Warrena Buffetta :d

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Smutne życie day tradera

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

FreeWay pisze:
10 cze 2022, 23:12
Który kłamie a który prawdę mówi ? właściwie mnie to nie obchodzi ale faktem jest że obaj umieli zaistnieć medialnie zdobyć fejm i przekuć to na grube PLN jeden uważa że jest następcą Jesse livermore a drugi Warrena Buffetta :d
Rafał się chwali jak zarobi a jak odparuje kasę to już cicho sza, z tego co zarobił to pewnie część odparuje przez jego MM. Już chyba zalicza minus na FW20, bo zachciało mu się grać przeciwko trendowi jeszcze próbuje wciągać ludzi poprzez Twitter. Ale od czasu do czasu potrafi grać wielkim wolumenem i zarabiać kasę.
T21 to już szkoleniowcem się stał. NIe widziałem szkolenia ale znając życie niewiele wniesie, krótko mówiąc książkę bym kupił a kursów i sygnałów raczej nie.
Jesse livermore i Warren Buffett ??
Czyli jednego czekają jeszcze kolejne bankructwa a na koniec kula w łeb a drugi zostanie klasycznym Scrooge'em :wink:
"If music is dying musicians are killing it" - MP

FreeWay

Re: Smutne życie day tradera

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Kolejna część https://www.youtube.com/watch?v=npU_g7zi8PE Rafał Zaorski i 700 ETH zaginione ze zbiórki na pool BigSB :d

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Smutne życie day tradera

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

To Zaor robił jakieś zbiórki? I nimi zarządzał? A ma do tego odpowiednie uprawnienia? I podobno coś zaginęło? 700 ETH?

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Smutne życie day tradera

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Przeor/Zaor podebrał z tacy... :wink:
Tak na serio ma straszne parcie na szkło ma chyba wszystkie kanały społ. FB, Tinsta., YT, TG, Tłiter, Tiktok, jak jakiś model
Nie wiem czy fundacja pomaga naprawdę czy to jeden z zabiegów marketingowy, to o co walczą najczęściej sam reguluje rynek z biegiem czasu.
Ta pusta książka mógł spisać swoje przemyślenia odnośnie tych RUNów... na kilku kartkach a ze trzysta zostawić na notatki własne :)
Ta akcja żę bańke wystrzeli w powietrze....
Próba zniesienia belki.... :wink:
Niby docisnęli XTB, które dostało karę pod koniec 2019 roku 10 mln co w 2020 stanowiło 2,5% zysku w następnym roku a obroty się potroiły, wiec może reklamę im zrobili... a kara to śmiech na sali
Fundacja ma jakieś interwencje w liczbie 4 wychodzi że 1 interwencja na 18 miesięcy.
Kanał TJS ma sporo filmików dla każdego coś miłego i to pochalam
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Smutne życie day tradera

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

SEROL666 pisze:
15 cze 2022, 17:25
Przeor/Zaor podebrał z tacy... :wink:
Jeśli faktycznie podebrał to jest zwykłym złodziejem. A te argumenty o jakimś hedge to zwykły bełkot. Otwarty hedge to jest status quo i nie ma wpływu na bilans konta/kont.
Wyobraźcie sobie, że jakiś fundusz zainwestował część portfela w aktywo które przyniosło zysk do kwoty stanu początkowego konta. Czy to uprawnia fundusz do przywłaszczenia sobie pozostałych wolnych środków? Bo saldo się zgadza? To zwykła chamska kradzież.

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Smutne życie day tradera

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Wczoraj znalazłem. Nie każdy trader jest smutny sądząc po wynikach ;)
https://www.youtube.com/watch?v=7B_lXQ5DaMs

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Smutne życie day tradera

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Cblondyn pisze:
16 cze 2022, 09:26
SEROL666 pisze:
15 cze 2022, 17:25
Przeor/Zaor podebrał z tacy... :wink:
Jeśli faktycznie podebrał to jest zwykłym złodziejem. A te argumenty o jakimś hedge to zwykły bełkot. Otwarty hedge to jest status quo i nie ma wpływu na bilans konta/kont.
Wyobraźcie sobie, że jakiś fundusz zainwestował część portfela w aktywo które przyniosło zysk do kwoty stanu początkowego konta. Czy to uprawnia fundusz do przywłaszczenia sobie pozostałych wolnych środków? Bo saldo się zgadza? To zwykła chamska kradzież.
Wysłuchałem do końca. Naprawde warto. "Dyskusja" matematyka (naukowca) z wysokim IQ z bandą nieuków i ignorantów. W dodatku z "koła wzajemnej adoracji". I co jeden to większy wazeliniarz.
Już nie wspomne, że Zaor ma straszny "ból doopy" gdy ktoś ośmieli się go krytykować ;)
https://www.youtube.com/watch?v=mI72Io1663U&t=18154s

ODPOWIEDZ