Smutne życie day tradera

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Online
Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Smutne życie day tradera

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Pisząc takie rzeczy na czyjś temat wpływasz na jego wizerunek w oczach innych. Również czekam na potwierdzenie. Powiedzmy do końca tygodnia.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 336
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: Smutne życie day tradera

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

Ludzie, wyście chyba powariowali. Nawet gdyby to była prawda, w co szczerze mówiąc bardzo wątpię, to bycie chorym to żaden wstyd. Wręcz odwrotnie naigrywanie się z chorego, to jest powód do wstydu.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Smutne życie day tradera

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Tak, ludzie powariowali nie od dziś!
Jest taka pewna kobieta, która w pandemii coś tam gdzieś pisała, potem się zaszczepiła, i zaraz potem ktoś puścił plotkę, że zmarła na covid. I nie pomogło, że się publicznie ujawniła na filmie, oni dalej nalegali, że to nie ona...

Natomiast, normalny człowiek, jak chce sobie zrobić przerwę od wszelkich for, to po prostu robi sobie przerwę i przestaje zaglądać na te fora aż do momentu, kiedy się poczuje wolny.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

FreeWay

Re: Smutne życie day tradera

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

meylo pisze:
12 wrz 2023, 21:11
Pisząc takie rzeczy na czyjś temat wpływasz na jego wizerunek w oczach innych. Również czekam na potwierdzenie. Powiedzmy do końca tygodnia.
To że ty czekasz do końca tygodnia to mnie nie interesuje, bo ja nie jestem od spełnienia twoich oczekiwań ani nikogo innego, ja nie mam w zamiarach robić nic dla ciebie po to byś poczuł się usatysfakcjonowany , tym to niech zajmie się twoja baba.

FreeWay

Re: Smutne życie day tradera

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Jak najbardziej bycie chorym to żaden wstyd więc nie wiem po co pisać pokrętne historie o urlopach itp

Online
Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Smutne życie day tradera

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Nie pytałem co Cię interesuje. Post usunąłeś ale i tak go zgłosiłem. Rozwagi życzę.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

FreeWay

Re: Smutne życie day tradera

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Moderator usunął jak by coś,panie donosicielu.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Smutne życie day tradera

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Zobaczcie to amatorzy dla amatorów:
https://www.youtube.com/watch?v=MnLK5kgCGtk
To dopiero smutek w DT
"If music is dying musicians are killing it" - MP

FreeWay

Re: Smutne życie day tradera

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

ninjaproject pisze:
12 wrz 2023, 23:43
Tak, ludzie powariowali nie od dziś!
Jest taka pewna kobieta, która w pandemii coś tam gdzieś pisała, potem się zaszczepiła, i zaraz potem ktoś puścił plotkę, że zmarła na covid. I nie pomogło, że się publicznie ujawniła na filmie, oni dalej nalegali, że to nie ona...

Natomiast, normalny człowiek, jak chce sobie zrobić przerwę od wszelkich for, to po prostu robi sobie przerwę i przestaje zaglądać na te fora aż do momentu, kiedy się poczuje wolny.
Jak mówiłem że wyjechał na Cape Canaveral i przebywa w Space Center to nikt nie wierzył do puki nie odleciał z forum :D

Awatar użytkownika
alinoe
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 918
Rejestracja: 22 wrz 2008, 21:30

Re: Smutne życie day tradera

Nieprzeczytany post autor: alinoe »

W związku ze zbliżającymi się świętami już teraz w związku z moim świątecznym wyjazdem życzę wesołych świąt tym, których wywiozło shortując dax, nasdaq, btc sugerując się "patostreamami" na youtube gdzie ludzie pokazują jak to rynek ich wywozi choć sami kreują się na niewiadomo jakich traderów. Do końca roku już raczej nie odrobią straty.
Na przyszły rok życzę mniej "patostreamów" a więcej samodzielnego myślenia. Więcej satysfakcji z życia osobistego i zawodowego bo w tradingu i tak pewnie nie zarobią. Wesołych Świąt.

ODPOWIEDZ