Edek od 01.12.2021 demo

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Edek od 01.12.2021 demo

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Diego_FX pisze:
18 wrz 2022, 23:44
Magnolia18 pisze:
16 wrz 2022, 23:18
dużych / nie dużych .... rozwiń pojęcie ile to dużo lub niedużo :)
Mogłbym rozwinąć, tylko po co?
Dla każdego granica jest gdzie indziej. Tu, gdzie u mnie zaczyna się "dużo", może być dla kogoś "śmieszcznie mało".
Wyrażone w procentach powinno być informatywne...
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Diego_FX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 18 lut 2022, 23:21

Re: Edek od 01.12.2021 demo

Nieprzeczytany post autor: Diego_FX »

ninjaproject pisze:
18 wrz 2022, 23:59

Wyrażone w procentach powinno być informatywne...
Też nie za bardzo. Bo tu chodziło o to ile to jest "dużo pieniędzy", a ile to jest "mało pieniędzy" - tak ogólnie. To dla każdego jest subiektywne.

Znałem właściciela dużego (i dobrze prosperującego) salonu meblowego, który ustawiał się rano w makdonaldzie w kolejce po darmową kawę, gdy mieli tam taką promocję. Dla niego więc takie 5-6 zł, to było na tyle dużo, że warto było się tak poświęcać. Za to w przypadku samochodu, nie oszczędzał na zbędnych bibelotach. Na tym przykładzie zrozumiałem, że "dużo" i "mało" zależy nie tylko od człowieka, ale i od kontekstu.
Skomplikowana rzecz. :D
https://www.myfxbook.com/members/natrix_natrix/ntp-xm/7918379

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Edek od 01.12.2021 demo

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Diego_FX pisze:
21 wrz 2022, 19:31
ninjaproject pisze:
18 wrz 2022, 23:59

Wyrażone w procentach powinno być informatywne...
Też nie za bardzo. Bo tu chodziło o to ile to jest "dużo pieniędzy", a ile to jest "mało pieniędzy" - tak ogólnie. To dla każdego jest subiektywne.

Znałem właściciela dużego (i dobrze prosperującego) salonu meblowego, który ustawiał się rano w makdonaldzie w kolejce po darmową kawę, gdy mieli tam taką promocję. Dla niego więc takie 5-6 zł, to było na tyle dużo, że warto było się tak poświęcać. Za to w przypadku samochodu, nie oszczędzał na zbędnych bibelotach. Na tym przykładzie zrozumiałem, że "dużo" i "mało" zależy nie tylko od człowieka, ale i od kontekstu.
Skomplikowana rzecz. :D
Źle do tego podchodzisz. Twój znajomy, najwyraźniej bardziej ceni pieniądz niż kawę, i uważa, że kawa powinna być za darmo. To nie jest prawidłowe porównanie. Tutaj piszemy tylko o pieniądzach i to można zobiektyzować. Np. 50% kapitału to będzie dużo praktycznie dla każdego, a na pewno dla zdecydowanej większości. Natomiast, 0,1% będzie niewiele też dla zdecydowanej większości.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Diego_FX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 18 lut 2022, 23:21

Re: Edek od 01.12.2021 demo

Nieprzeczytany post autor: Diego_FX »

Jakoś się wykaraskałem - pierwszy raz od długiego czasu mam weekend bez otwartych zleceń. Od poniedziałku więc zacznę nowe rozdania. Nadal jest duża szansa na wynik +150% w skali całego roku. W tej chwili licząc od 1 stycznia 2022 jest +96,5% - też dobrze.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
https://www.myfxbook.com/members/natrix_natrix/ntp-xm/7918379

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: Edek od 01.12.2021 demo

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Diego_FX pisze:
24 wrz 2022, 11:49
Jakoś się wykaraskałem - pierwszy raz od długiego czasu mam weekend bez otwartych zleceń. Od poniedziałku więc zacznę nowe rozdania. Nadal jest duża szansa na wynik +150% w skali całego roku. W tej chwili licząc od 1 stycznia 2022 jest +96,5% - też dobrze.
Czy Twoje kłopoty się skończyły?
To jest rachunek demo na XM założony jeszcze w 2019 roku. Przez jakiś czas prowadziłem tam różne działania, które obniżyły saldo początkowe ze 100k PLN na 55320,20 PLN.
Czy to przypadek? obecny stan konta obniżony prawie o tyle samo co wcześniej?
piszesz na początku dziennika:
Wiadomo, że 20% zysku można wyciągnąć jednym strzałem, a mi zajęło to 3 miesiące. Zrealizowałem w tym czasie ponad 200 zleceń, z czego 90% zamkniętych z zyskiem. Dla mnie samego to zastanawiające. Nie spotykam za wiele takich wyników nawet na kontach demo.
Czy tutaj na nawigatorze jest ktoś, kto może poszczycić się regularnymi, corocznymi zyskami na realu fx (i potwierdzić to)?
Obecnie właśnie trzy miesiace zmagań z rynkiem VII, VIII, IX oczywiście profitowe dały Ci w końcowym efekcie stratę bardzo szybko negujac poprzednie PROFITY (50%)
Pytasz czy tu na tym forum jest ktoś z wynikami- są naprawdę uwierz
Nie chce dalej wypisywać w koncu Tw tu dziennik
Zastanowiło mnie co napisałeś tu dziś- czy ty wybrniesz na kolejnych stratach kikuset pipsowych w przyszłości
WSzystkiego Dobrego :)

Diego_FX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 18 lut 2022, 23:21

Re: Edek od 01.12.2021 demo

Nieprzeczytany post autor: Diego_FX »

Kłopoty się skończą, jak na stałe wyloguję się z platformy handlowej. To jest FOREX! :D

Stan konta obniżony? Było 55320 PLN, a teraz jest 112216 PLN - według moich obliczeń nastąpił wzrost salda, a nie spadek. No, ale może coś źle liczę. Sprawdzę to.

"Pytasz czy tu na tym forum jest ktoś z wynikami- są naprawdę uwierz" - słabo u mnie z tą wiarą, ale też do niczego mi ona nie potrzebna. Jakby ktoś był, to chętnie bym porozmawiał z taką osobą, a jeśli nie ma, to trudno.

Nie mam pojęcia, czy w przyszłości w podobnej sytuacji wyjdę na swoje, dlatego siedzę sobie grzecznie na demo.

Dzięki za zainteresowanie i wpis w moim wątku.
Pozdrowionka! :)
https://www.myfxbook.com/members/natrix_natrix/ntp-xm/7918379

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: Edek od 01.12.2021 demo

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Diego_FX pisze:
24 wrz 2022, 19:35
Kłopoty się skończą, jak na stałe wyloguję się z platformy handlowej. To jest FOREX! :D

Stan konta obniżony? Było 55320 PLN, a teraz jest 112216 PLN - według moich obliczeń nastąpił wzrost salda, a nie spadek. No, ale może coś źle liczę. Sprawdzę to.

"Pytasz czy tu na tym forum jest ktoś z wynikami- są naprawdę uwierz" - słabo u mnie z tą wiarą, ale też do niczego mi ona nie potrzebna. Jakby ktoś był, to chętnie bym porozmawiał z taką osobą, a jeśli nie ma, to trudno.

Nie mam pojęcia, czy w przyszłości w podobnej sytuacji wyjdę na swoje, dlatego siedzę sobie grzecznie na demo.

Dzięki za zainteresowanie i wpis w moim wątku.
Pozdrowionka! :)
Nie ma problemu, w końcu to forum ogólnodostępne i piszemy bo jesteśmy tu.
Oczywiście nie znamy przyszłości i czy potrafilibyśmy jak to napisałes "wyjść na swoje".
Możemy co innego - trzymać się zasad. Tak sobie analizując Twoje limit sell doszłem do wniosku że lewarujesz depozyt przeszło 8 razy
Widocznie musisz albo chcesz, ale na koncie demo można wszystko bo to nic nie kosztuje.
Było nie 112216 tylko a przeszło 150000 i spadek 50%.Dużo to? osobiście uważam że tak.
Ty sie cieszysz ze masz te 112000 może przypadkowe bo może to i było szczeście?
W tym sensie napisałem czy to koniec problemu.
Zawsze jest dobrze że człowiek liczy naprawdę :564:

PS.Tak jeszcze na koniec bo dopiero zauważyłem zdanie o Wynikach
Jakby ktoś był, to chętnie bym porozmawiał z taką osobą, a jeśli nie ma, to trudno.
z miła chęcią wymienię się opinią o wynikach na koncie demo
bo rozumie ze tylko Cie interesuje ktos z opinią konta próbnego

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Edek od 01.12.2021 demo

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Diego_FX pisze:
24 wrz 2022, 19:35
Kłopoty się skończą, jak na stałe wyloguję się z platformy handlowej. To jest FOREX! :D

Stan konta obniżony? Było 55320 PLN, a teraz jest 112216 PLN - według moich obliczeń nastąpił wzrost salda, a nie spadek. No, ale może coś źle liczę. Sprawdzę to.

"Pytasz czy tu na tym forum jest ktoś z wynikami- są naprawdę uwierz" - słabo u mnie z tą wiarą, ale też do niczego mi ona nie potrzebna. Jakby ktoś był, to chętnie bym porozmawiał z taką osobą, a jeśli nie ma, to trudno.

Nie mam pojęcia, czy w przyszłości w podobnej sytuacji wyjdę na swoje, dlatego siedzę sobie grzecznie na demo.

Dzięki za zainteresowanie i wpis w moim wątku.
Pozdrowionka! :)
Hej.
nie zapominaj że odparowałeś ponad 50 k pln "demo" to dla ciebie jakiś sukces ?? W realu bolało by to...
Tak jest mnóstwo ludzi z wynikami grubo większymi niż twoje 7% miesięcznie - to jest do zrobienia w grubo mniej niż miesiąc
Rozmawiamy przecież z "DEMIARZEM", którym jesteś. Napiszę Ci coś o twoim tradingu z naszej perspektywy:
- za mocno uderzasz w tryb samozadowolenia !!!
- ty otwierasz sobie pozycje na demo tak z D wyjęte.. - my grubo myślimy na tym gdzie otworzyć pozycje
- nie stawiasz SL - potrafisz mieć minus 600 pis gdzie twój najlepszy trade to 100 pips..
- jesteś amatorem siedzisz sobie gdzieś w robo i klikasz.. na DEMO... a my zapierniczamy w realu

Przyjdź do nas weź zamknij to konto wpłać chociaż 1K PLN i wtedy pogadamy. Poczuj REAL a nie demko doświadcz REALU a zobaczysz że szybko zapomnisz o grze bez SL. Twoja ukochana "skuteczność" przestanie mieć znaczenie nauczysz się wiele rzeczy..

Nie ???? To się ogarnij bo twój trading to żenada :D
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Diego_FX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 18 lut 2022, 23:21

Re: Edek od 01.12.2021 demo

Nieprzeczytany post autor: Diego_FX »

SEROL666 pisze:
28 wrz 2022, 01:42
my zapierniczamy w realu
I jaką masz roczną stopę zwrotu na rachunku rzeczywistym?
https://www.myfxbook.com/members/natrix_natrix/ntp-xm/7918379

Diego_FX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 18 lut 2022, 23:21

Re: Edek od 01.12.2021 demo

Nieprzeczytany post autor: Diego_FX »

Będzie sprawdzenie celem potwierdzenie oporu na poziomie parytetu (eur/usd)? Chyba brakuje akgumentów...
Wrzesień, jak widać, taki sobie. Do mety jeszcze jeden kwartał.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
https://www.myfxbook.com/members/natrix_natrix/ntp-xm/7918379

ODPOWIEDZ