DayTrading: Piątek 18.02.2022

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3021
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Piątek 18.02.2022

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

Otnoka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 02 mar 2018, 13:12

Re: DayTrading: Piątek 18.02.2022

Nieprzeczytany post autor: Otnoka »

Sytuacja jest prosta, od poczatku roku pisze ze hossa na akcjach sie skonczyla a zaczela na surowcach bardzo ladnie widac przeplywy kapitalu
A tymczasem" poloneza trza zaczac" najlepsze dopiero przed nami:)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 18.02.2022

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 18.02.2022

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ropka wti
ska juz bp a tylko lki DT
https://zapodaj.net/8fd789c812c68.jpg.html
MA KTOS JAKIS POMYSŁ
urosna te indeksy choc raz mocniej :?: czy juz bedzie takie mielenie cALY LUTY :?:
NAVIK CO KOMBINUJESZ na nygusie cos czy z boku :564:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Asset
Gaduła
Gaduła
Posty: 277
Rejestracja: 19 lis 2012, 09:07

Re: DayTrading: Piątek 18.02.2022

Nieprzeczytany post autor: Asset »

Otnoka, wielkie wielkie gratki.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 18.02.2022

Nieprzeczytany post autor: XAB »

cd ropka wti
https://zapodaj.net/ca2db168c78de.jpg.html
ladnie dALI DZIS TO BP I mam znowu ski
SPOKOJU W WEEKEND PAP
Ostatnio zmieniony 18 lut 2022, 17:22 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

crok.
Maniak
Maniak
Posty: 2497
Rejestracja: 21 wrz 2011, 22:16

Re: DayTrading: Piątek 18.02.2022

Nieprzeczytany post autor: crok. »

kuzwa ale kombinuja na indexach , nie chca zostac z akcjami ale gdzie to upchac :)
jak uzyskać parytet na edku -swieca z 03.12 - tu podjada pod 1,053 i wtedy rura w jeden dzien 500 piepek :)

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4499
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 18.02.2022

Nieprzeczytany post autor: navik »

Czy dojdziemy dzis na SP do poziomu 4317 ?
A jak dojdziemy to czy bedzie reakcja byków? ...powinna być jakaś (ihmo)
WTI pasowałoby zamknąć powyżej 90 $ jak maja na te 100$ iść jeszcze w tym ruchu . Chociaż tygodniówka czerwona - wreszcie :lol:
edit. zabrakło 3 pkt .
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

403
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 18 lut 2022, 06:47

Re: DayTrading: Piątek 18.02.2022

Nieprzeczytany post autor: 403 »

Koniec wzrostów. Teraz po plandemii zaczna kolejny teatrzyk z wymuszaniem likwidacji gotowki. Zacznie sie od Kanady. Przeciez nie moze byc tak zeby porzadni spolegliwi obywatele nie mogli skorzystac z banku przez bande awanturnikow ktorzy cos tam pitola ze nie chca sie szprycowac fazerem tak szanowany. Bedzie zwala jak ta lala i to mze jeszcze zanim pierwiosnki sie pojawia. Po plandemii zaczynamy teatrzyk pod znakiem "ratujmy biedne banki".... na prawde odpusccie sobie juz lki na idexach.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 18.02.2022

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Pandemia przetrzebiła forum wyraznie wielkich stąd
czesc mistrzow sie poobrażała czesc odpadła ,został z wielkich tylko tomasz /dzieki ze tu jestes/
zas wierzacy w miliony w minutke na DT przeniesli sie chyba do RAFAŁA Z
mija polowka lutego a ja mam z rana wiecej dzis czasu tooooo troszke przemyslen
NIie mam madrzejszego pomyslu niz polowac na lki na indeksach z tym ze po jakims spadku wiekszym
to znowu zapakowalem troszke elek wczoraj/// tym bardziej ze w tym roku te lki daly te przyslowiowa stowke juz zarobic
wiec narzekac nie mam na co
to po koleji tak to widze
dax
zostawilem 2lk ijedynie na daxie po tym wielkim spadku indeksow i to byl blad dzis to widac
wg mnie dalej probuje rynek wyciskac spadki do ostatniego denka
https://zapodaj.net/dac6a6d03f68b.jpg.html
jak widac dopakowalem troszke elek tak z przyzwyczajenia bo depo lużne
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany