Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.

Czy zaszczepiłeś się na COVID?

Czas głosowania minął 18 lut 2022, 16:37

TAK
5
63%
NIE
3
38%
 
Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

MarioDM pisze:
16 mar 2022, 14:06
zakaven pisze:
16 mar 2022, 13:12
I teraz pytanie:
Kto ustala czy masz mieć szmatę na ryju?
Czasem nie ten co urodził się w niedzielę ?
Nie bardzo wiem co masz na myśli. Pytanie całkiem serio zadaję. W polskim parlamencie szmata na ryju obowiązkowa, Maliniak z tym z Kanady (wiem jak się wymawia jego nazwisko ale nie wiem jak się pisze) szmata na ryju, zdejmują do mowy a potem znów zakładają :roll: Powinni się ku.wa stuknąć tymi szmatami a najlepiej wymienić :lol: W Wersalu Macron przyjmuje gości bez szmaty, tzn. on i goście bez szmaty. W parlamencie UE szmata obowiązkowa, na Ukrainie ze szmaty nawet Jarek został zwolniony :lol:
Jak Łukaszenka powiedział że na Białorusi wirusa nie ma to dziwnym trafem mu się rewolucja zaczęła szykować :lol:

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

I jeszcze jedno. Ważność paszportu covidowego ograniczono z roku do 270 dni. W DE nie zameldujesz się w hotelu bez pass'a.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

SEROL666 pisze:
16 mar 2022, 08:16
ninjaproject pisze:
15 mar 2022, 22:49

1. Brak szacunku dla starszych.
2. Uważa, że pozjadał wszelkie umysły i on tylko zna prawdę.
3. Bezczelny.
4. Nie zdaje sobie sprawy z tego, że należy do klubu Dunninga-Krugera.

Mam nadzieję, że reprezentuje mniejszość ludzkości, bo jeżeli nie, to czarno widzę jej przyszłość...
1. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć i basta
2. Twój umysł chyba już coś innego trawi - nie jestem lekarzem, nie wygląda to za dobrze. Tu przykład pisałem ci w czoraj że rozmawialiśmy o szczepionce na czerniaka i brałeś w tym udział ty zaprzeczyłeś:
polska-absurdy-itp-t29917-670.html
3. Nie czytasz postów razem z Cbl. Wy je nabijecie w każdym możliwym dziale
4. Jak obnaża się waszą niewiedzą to koniec dyskusji tylko rozpętujecie piekiełko w niedorzecznych postach
5. Dunninga-Krugera ??? To mają tu prawie wszyscy zwłaszcza w tematach ekonomicznych piszesz pierdoły dyskusja nie może wejść na wyższy poziom bo NIE MA takiej możliwości ze względu na intelektualne ograniczenie macie widzenie tunnelowe.
Napisałeś dokładnie o sobie, dziękuję!
PS. W poscie, do którego dostarczyłeś link nie pisałem o szczepionce na czerniaka.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

ninjaproject pisze:
16 mar 2022, 16:43
SEROL666 pisze:
16 mar 2022, 08:16
ninjaproject pisze:
15 mar 2022, 22:49

1. Brak szacunku dla starszych.
2. Uważa, że pozjadał wszelkie umysły i on tylko zna prawdę.
3. Bezczelny.
4. Nie zdaje sobie sprawy z tego, że należy do klubu Dunninga-Krugera.

Mam nadzieję, że reprezentuje mniejszość ludzkości, bo jeżeli nie, to czarno widzę jej przyszłość...
1. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć i basta
2. Twój umysł chyba już coś innego trawi - nie jestem lekarzem, nie wygląda to za dobrze. Tu przykład pisałem ci w czoraj że rozmawialiśmy o szczepionce na czerniaka i brałeś w tym udział ty zaprzeczyłeś:
polska-absurdy-itp-t29917-670.html
3. Nie czytasz postów razem z Cbl. Wy je nabijecie w każdym możliwym dziale
4. Jak obnaża się waszą niewiedzą to koniec dyskusji tylko rozpętujecie piekiełko w niedorzecznych postach
5. Dunninga-Krugera ??? To mają tu prawie wszyscy zwłaszcza w tematach ekonomicznych piszesz pierdoły dyskusja nie może wejść na wyższy poziom bo NIE MA takiej możliwości ze względu na intelektualne ograniczenie macie widzenie tunnelowe.
Napisałeś dokładnie o sobie, dziękuję!
PS. W poscie, do którego dostarczyłeś link nie pisałem o szczepionce na czerniaka.
6. Czytanie ze zrozumieniem.
JA PISAŁEM o szcz. na czerniaka ty wypowiadałeś się 10 godzin później - dwa posty niżej... ale ty nie pamiętasz bo skąd jak jedyne co szukasz to postu do którego można się dowalić i robić gównoburzę ignorując argumenty. Alinoe miał rację !
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

"Francuski sąd rozpatrujący sprawę o odmowę wypłaty odszkodowania z polisy na życie, stwierdził, że [tzw.] szczepionki przeciwko COVID-19 są preparatami eksperymentalnymi i osoby je przyjmujące nie mogą zasłaniać się niewiedzą o ich skutkach ubocznych, które według sądu były publikowane, w związku z czym zgon w wyniku poszczepiennych skutków został zakwalifikowany jako samobójstwo."

https://wolnemedia.net/zgon-poszczepien ... mobojstwo/
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

mm75
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 04 gru 2009, 09:55

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: mm75 »

Konta antyszczepionkowe pracują dla Kremla. "Potwierdziło się, że paliwo było ze Wschodu".
https://konkret24.tvn24.pl/polityka,112 ... 00795.html

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

mm75 pisze:
06 kwie 2022, 13:36
Konta antyszczepionkowe pracują dla Kremla. "Potwierdziło się, że paliwo było ze Wschodu".
https://konkret24.tvn24.pl/polityka,112 ... 00795.html
Jakoś nie jestem za bardzo zaskoczony. To jak miłość PiSbolszewii do Orbana (hycla na usługach Putina) :)

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Jak tam moi drodzy ktoś ustawia się w kolejkę mając nowe świeże dane ?
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

SEROL666 pisze:
19 wrz 2022, 02:13
Jak tam moi drodzy ktoś ustawia się w kolejkę mając nowe świeże dane ?
Trzeba uważać. Mojemu kuzynowi wyrosły bycze rogi a koleżance krowi ogon. Teraz chodzi tylko w spodniach bo w sukience "głupio" wygląda ;)
Coś okropnego.

FreeWay

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Cblondyn pisze:
20 wrz 2022, 19:40
SEROL666 pisze:
19 wrz 2022, 02:13
Jak tam moi drodzy ktoś ustawia się w kolejkę mając nowe świeże dane ?
Trzeba uważać. Mojemu kuzynowi wyrosły bycze rogi a koleżance krowi ogon. Teraz chodzi tylko w spodniach bo w sukience "głupio" wygląda ;)
Coś okropnego.
Coś okropnego że jeszcze nie ogłaszają lockdownu , liczę ze na listopad go ogłoszą bo chętnie bym poszedł na 2 tygodnie kwarantanny i obejrzał MŚ piłki nożnej w Katarze , jesli ktoś z was będzie miał wtedy covidka to z chęcią podjadę nawet flaszkę za użyczenie postawię ale wymagam okazania wyniku testu pozytywnego potwierdzonego . ps cblondyn to pisior

ODPOWIEDZ