Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.

Czy zaszczepiłeś się na COVID?

Czas głosowania minął 18 lut 2022, 16:37

TAK
5
63%
NIE
3
38%
 
Liczba głosów: 8

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

ninjaproject pisze:
15 mar 2022, 20:36

Technologia mRNA jeszcze dużo dobrego nam przyniesie.
Jeśli tak to dokładnie ta sama zastosowana w szczepionce na Covid-19 ;)
Czyli zgodnie z logika przygłupa z jednych mam sie cieszyć a w przypadku innych protestować :)
Schiza to nic nie powiedzieć :)
https://vaccination-info.eu/pl/publicat ... d-covid-19

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

ninjaproject pisze:
15 mar 2022, 20:12

Żeby odpowiedzieć na to pytanie musiałbym się zapytać tych 40%, co się nie zaszczepiło, a nie wyciągać wnioski, które mi akurat pasują.

Już wyjasniam. Średnie IQ w Polsce określa sie na pziomie 99 pkt. Oczywistym jest, że na tę średnią składaja się wyniki powyżej tych 99 jak i poniżej. I założe się o wszystkie pieniądze, że te 40% to dużej części ci poniżej tych 99 pkt. :d
I żeby było śmiesznie w dużej części jest to równocześnie elektorat PiSbolszewii. Widać to wyraźnie po ilości zaszczepionych w różnych częściach Polski. Najmniej to Polska wschodnia prawdopodobnie z Podkarpaciem na czele ;)

olds

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: olds »

SEROL666 pisze:
15 mar 2022, 19:32
drogi Olds
Drogi Serolu , jakoś miałem wrażenie, że nie uciekasz się do obrażania albo kiepskich argumentów niepopartych żadnym dowodem . Nie chce mi się odpisywać szczegółowo, bo w swoim polemicznym rozgorączkowaniu nie powołałeś się na opinię żadnego liczącego się ośrodka naukowego lecz cytujesz śmieciowe źródła , których pełno w necie. Ostatnie dekady w leczeniu zdominowała medycyna oparta na faktach (EBM - evidence-based medicine) – czyli korzystanie w postępowaniu klinicznym z wiarygodnych dowodów naukowych dotyczących skuteczności i bezpieczeństwa terapii. Pozwala to na opracowanie skutecznych i ujednoliconych schematów postępowania (dzięki temu dziś w mniejszym stopniu liczy się intuicja i doświadczenie lekarza nie mówiąc o wyczytywanych przez ciebie "ałtorytetach"). Właśnie według współczesnej wiedzy medycznej opartej na faktach (EBM) szczepienia przeciw C19 są jedną z najskuteczniejszych metod przeciwdziałania zachorowaniu. Z mojej strony to by było na tyle. Pozdrawiam i życzę więcej luzu (pozostałym dyskutantom również).

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

No niezły bajzel widzę. Oni, Szczepcio i Toncio tylko czekają na pretekst aby zarzucić 500 postów. Z czym ryj pytam po raz kolejny?
Kur.wa szczep się pińcset razy, w imię nauki, wiary, zagrożenia ale odpierdol się ode mnie, nie zmuszaj mnie!

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

zakaven pisze:
15 mar 2022, 21:35
No niezły bajzel widzę. Oni, Szczepcio i Toncio tylko czekają na pretekst aby zarzucić 500 postów. Z czym ryj pytam po raz kolejny?
Kur.wa szczep się pińcset razy, w imię nauki, wiary, zagrożenia ale odpierdol się ode mnie, nie zmuszaj mnie!
Jeżeli będziesz tym zagrażał życiu mojemu i innych, to cię będę zmuszał!
A, jeśli ci to nie pasuje, to jest wiele miejsc na świecie, gdzie nikt cię nie będzie zmuszał - tam się wyprowadź.
Chociaż, i tu nikt ciebie nie zmusza.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

zakaven pisze:
15 mar 2022, 21:35
No niezły bajzel widzę. Oni, Szczepcio i Toncio tylko czekają na pretekst aby zarzucić 500 postów. Z czym ryj pytam po raz kolejny?
Kur.wa szczep się pińcset razy, w imię nauki, wiary, zagrożenia ale odpierdol się ode mnie, nie zmuszaj mnie!
Olds się dopisałeś się do tej bełkoczącej trójcy. Przytoczyłeś jakiegoś doktorka co popłynęła na wywiadzie z nie ma NOPów (bo ich nie zbieramy)
Jesteś naiwniak. Pfizer powiedział że to eksperyment i jeszcze dłuuuugo po będą badania. A wy jak jacyś idioci powiedzieliście że wszystko jest sprawdzone ! Wyjechaliście przed orkiestrę.
(Zresztą olds jesteś starym dziadem prawda ? Jak dobrze pamiętam trzeba było pouczać że przemiany ustrojowe zostały dokonane ze szkodą dla społeczeństwa ty twierdziłeś coś przeciwnego)
Jesteście za starzy aby łączyć zbyt wiele kropek dla was ciepła woda w kranie i 3 warstwowy papier toaletowy wystarczy. Nic nie widzicie poza swoim poletkiem postrzegania. Nawet nie dotarliśmy do polityki koncernów farmaceutycznych.
Spokojnie na waszą korzyść przemawia to że daliście się nabrać zawodnikom z nieograniczonymi zasobami, którzy są wstanie kupić każdego albo zdyskredytować, sprzedać każdą durną ideę a wy i tak się nabierzecie. Szczepcie się ile chcecie i dajcie reszcie spokój
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

SEROL666 pisze:
15 mar 2022, 22:23
zakaven pisze:
15 mar 2022, 21:35
No niezły bajzel widzę. Oni, Szczepcio i Toncio tylko czekają na pretekst aby zarzucić 500 postów. Z czym ryj pytam po raz kolejny?
Kur.wa szczep się pińcset razy, w imię nauki, wiary, zagrożenia ale odpierdol się ode mnie, nie zmuszaj mnie!
Olds się dopisałeś się do tej bełkoczącej trójcy. Przytoczyłeś jakiegoś doktorka co popłynęła na wywiadzie z nie ma NOPów (bo ich nie zbieramy)
Jesteś naiwniak. Pfizer powiedział że to eksperyment i jeszcze dłuuuugo po będą badania. A wy jak jacyś idioci powiedzieliście że wszystko jest sprawdzone ! Wyjechaliście przed orkiestrę.
(Zresztą olds jesteś starym dziadem prawda ? Jak dobrze pamiętam trzeba było pouczać że przemiany ustrojowe zostały dokonane ze szkodą dla społeczeństwa ty twierdziłeś coś przeciwnego)
Jesteście za starzy aby łączyć zbyt wiele kropek dla was ciepła woda w kranie i 3 warstwowy papier toaletowy wystarczy. Nic nie widzicie poza swoim poletkiem postrzegania. Nawet nie dotarliśmy do polityki koncernów farmaceutycznych.
Spokojnie na waszą korzyść przemawia to że daliście się nabrać zawodnikom z nieograniczonymi zasobami, którzy są wstanie kupić każdego albo zdyskredytować, sprzedać każdą durną ideę a wy i tak się nabierzecie. Szczepcie się ile chcecie i dajcie reszcie spokój
1. Brak szacunku dla starszych.
2. Uważa, że pozjadał wszelkie umysły i on tylko zna prawdę.
3. Bezczelny.
4. Nie zdaje sobie sprawy z tego, że należy do klubu Dunninga-Krugera.

Mam nadzieję, że reprezentuje mniejszość ludzkości, bo jeżeli nie, to czarno widzę jej przyszłość...
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

ninjaproject pisze:
15 mar 2022, 22:49

1. Brak szacunku dla starszych.
2. Uważa, że pozjadał wszelkie umysły i on tylko zna prawdę.
3. Bezczelny.
4. Nie zdaje sobie sprawy z tego, że należy do klubu Dunninga-Krugera.

Mam nadzieję, że reprezentuje mniejszość ludzkości, bo jeżeli nie, to czarno widzę jej przyszłość...
1. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć i basta
2. Twój umysł chyba już coś innego trawi - nie jestem lekarzem, nie wygląda to za dobrze. Tu przykład pisałem ci w czoraj że rozmawialiśmy o szczepionce na czerniaka i brałeś w tym udział ty zaprzeczyłeś:
polska-absurdy-itp-t29917-670.html
3. Nie czytasz postów razem z Cbl. Wy je nabijecie w każdym możliwym dziale
4. Jak obnaża się waszą niewiedzą to koniec dyskusji tylko rozpętujecie piekiełko w niedorzecznych postach
5. Dunninga-Krugera ??? To mają tu prawie wszyscy zwłaszcza w tematach ekonomicznych piszesz pierdoły dyskusja nie może wejść na wyższy poziom bo NIE MA takiej możliwości ze względu na intelektualne ograniczenie macie widzenie tunnelowe.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

ninjaproject pisze:
15 mar 2022, 22:05
zakaven pisze:
15 mar 2022, 21:35
Kur.wa szczep się pińcset razy, w imię nauki, wiary, zagrożenia ale odpierdol się ode mnie, nie zmuszaj mnie!
Jeżeli będziesz tym zagrażał życiu mojemu i innych, to cię będę zmuszał!
Tu akurat Ninja zaprzeczasz logice. Jeśli jesteś zaszczepiony to w jaki sposób niezaszczepieni mogą ci zagrażać ? No chyba, że szczepionka nie działa, ale wtedy nic nie da to, że zaszczepią się wszyscy.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

zakaven pisze:
16 mar 2022, 13:12
I teraz pytanie:
Kto ustala czy masz mieć szmatę na ryju?
Czasem nie ten co urodził się w niedzielę ?
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

ODPOWIEDZ