Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.

Czy zaszczepiłeś się na COVID?

Czas głosowania minął 18 lut 2022, 16:37

TAK
5
63%
NIE
3
38%
 
Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

zakaven pisze:
15 mar 2022, 16:57
ninjaproject pisze:
15 mar 2022, 16:53
zakaven pisze:
15 mar 2022, 16:13
Dlaczego nie szczepią populacji np. przeciw czerniakowi?
Co masz na myśli? Nowotwór złośliwy skóry? To nie jest ani bakteria, ani wirus, nie ma na to szczepionki.
Natomiast, istnieje szczepionka przeciwko rakowi szyjki macicy, bardzo skuteczna, ponieważ ten rodzaj nowotworu jest powodowany wirusem HPV (Human Papillomavirus).
Tak, nowotwór złośliwy skóry mam na myśli. Mylisz się, istnieje. Możesz nawet byś zaskoczony jak się dowiesz kto ją zrobił.
A, to się cieszę, że już istnieje!
Brawo nauka!
Jak tak dalej pójdzie, to będziemy wolni od nowotworów i będziemy mogli dłużej żyć w dobrym zdrowiu.
I to na pewno nie dzięki taki ludziom, jak ty!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

ninjaproject pisze:
15 mar 2022, 17:24
zakaven pisze:
15 mar 2022, 16:57
ninjaproject pisze:
15 mar 2022, 16:53

Co masz na myśli? Nowotwór złośliwy skóry? To nie jest ani bakteria, ani wirus, nie ma na to szczepionki.
Natomiast, istnieje szczepionka przeciwko rakowi szyjki macicy, bardzo skuteczna, ponieważ ten rodzaj nowotworu jest powodowany wirusem HPV (Human Papillomavirus).
Tak, nowotwór złośliwy skóry mam na myśli. Mylisz się, istnieje. Możesz nawet byś zaskoczony jak się dowiesz kto ją zrobił.
A, to się cieszę, że już istnieje!
Brawo nauka!
Jak tak dalej pójdzie, to będziemy wolni od nowotworów i będziemy mogli dłużej żyć w dobrym zdrowiu.
I to na pewno nie dzięki taki ludziom, jak ty!
Widzisz ninja, znów się mylisz 8)

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

zakaven pisze:
15 mar 2022, 17:26
ninjaproject pisze:
15 mar 2022, 17:24
zakaven pisze:
15 mar 2022, 16:57


Tak, nowotwór złośliwy skóry mam na myśli. Mylisz się, istnieje. Możesz nawet byś zaskoczony jak się dowiesz kto ją zrobił.
A, to się cieszę, że już istnieje!
Brawo nauka!
Jak tak dalej pójdzie, to będziemy wolni od nowotworów i będziemy mogli dłużej żyć w dobrym zdrowiu.
I to na pewno nie dzięki taki ludziom, jak ty!
Widzisz ninja, znów się mylisz 8)
To nie jest argument!
To jest na poziomie dziecka z przedszkola.
To ciebie dyskwalifikuje z jakiejkolwiek poważnej dyskusji.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Ninja dziadu, nie rozśmieszaj mnie, chyba zapomniałeś o swoich argumentach 2 posty wyżej :lol: Chcesz mnie sprowokować abym posłał Ci kilka ciepłych słów, czym zyskasz argument dla moderatorów żeby mnie zbanować. Nie uda Ci się to. Ale w zanadrzu mam dla Ciebie zagadkę...cdn :lol:

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

zakaven pisze:
15 mar 2022, 17:50
Ninja dziadu, nie rozśmieszaj mnie, chyba zapomniałeś o swoich argumentach 2 posty wyżej :lol: Chcesz mnie sprowokować abym posłał Ci kilka ciepłych słów, czym zyskasz argument dla moderatorów żeby mnie zbanować. Nie uda Ci się to. Ale w zanadrzu mam dla Ciebie zagadkę...cdn :lol:
Przyznam ci jedną rację!
Nie na darmo mówi się, żeby nie ruszać gówna, bo będzie śmierdzieć...
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

olds pisze:
15 mar 2022, 12:07
SEROL666 pisze:
15 mar 2022, 11:04
a tu raport, który zaprzecza temu co mówią rządowe źródła, które robią burdel o którym pisał Dziabuch stronę wcześniej
Problem w tym, że interesujesz się wyłącznie informacjami popierającymi twój punkt widzenia. Przywoływany raport przedstawiono 10.06.2021 na konferencji inaugurującej działalność Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców. Z raportu wynika , że wszystko, do czego doszła nauka w sprawie pandemii COVID-19, jest złe. Praktycznie nie ma ani jednego działania rządów, regulatorów rynku leków czy procedur medycznych, który pomagałby pacjentom czy całej populacji. Wręcz przeciwnie – one szkodzą, czasem ze skutkiem śmiertelnym. Właśnie wypisywanie takich antynaukowych bzdur przysparza im opinii "niezależnego źródła informacji" w oczach wielu podatnych na teorie spiskowe ludzi.
Naczelna Izba Lekarska czyli samorząd lekarski wielokrotnie ach i falach przekonuje m.in., że Światowa Organizacja Zdrowia jest komunistyczną kliką zależną od Chin, a jej szef dr Tedros jest „etiopskim terrorystą”.
dr Dorota Sienkiewicz, prezeska PSNLiN, współautorka głośnej swojego czasu publikacji o szkodliwości szczepionek, o której dr Jacek Mrukowicz, prezes Polskiego Towarzystwa Wakcynologii powiedział, że „rozmiar manipulacji jest niebywały”;
Problem jest z wami Olds nie umiesz czytać danych statystycznych, trudno za wysoko dla ciebie- twoja konkluzja: "one szkodzą". Póki co to właśnie regulatorzy, i wprowadzane przez nich procedury medyczne zabiły nadmiarowo 150k ludzi.
A teraz Ci wybitni rządzący którzy decydują co, ile, od kogo i kiedy będziecie brać w ramie. Ku przypomnieniu:
- Szumowski - maski niepotrzebne dzień później maski WŁÓŻ. Pamiętacie respiratorki ??? Ponoć służby mu kazały zrobić wałek. Powinien dostać zarzuty prokuratorskie !!
- Niedzielski : 99% osób..... - to co on szafuje cyferkami, kilkakrotnie złapany przez dziennikarzy na kłamstwie ze dwa razy sam się wkopał. Póki co to ten pan wam powie kiedy przyjdzie fala i znów szpryca numer 4,5 itd.
- 1% nie 2% czy 5% tylko około JEDNEGO PROCENTA !!! Wynosi bezwzględna skuteczność szczepionki WEDŁUG BADAŃ PFIZERA!!
- Rada Madyczna 13 na 17 powinno skończyć na przesłuchaniu właśnie w Naczelnej Izbie Lekarskiej i podostawać NAGANNY ! Tymczasem szybka ewakuacja i cisza - NIETYKALNI bo siedzą w kieszeni władzy i korporacji
- prof. Simon poczuł się celebrytą i reklamował maseczki za to powinien dostać CZAPĘ - musi mieć do oporu rozdymane ego
- Rada Medyczna -nie istnieją żadne stenogramy z tego co było ustalane a prawdopodobnie nic nie było ustalane bo bo bo mieli tylko przyklepywać już podjęte decyzję
- Decyzje które podejmował Faucci za ocenau kierował tym co się tu i u innych dzieje... lista zarzutów jakie postawiono temu typowi przez senatorów plus badanie jego powiążań to temat na książkę a jego trzeba natychmiast ODSUNĄĆ od władzy... niestety nic się nie dzieje ma PLECY !!!
- wszyscy CI co mają odmienne zdanie od z góry narzuconego dogmatu zostają ośmieszani, banowani z Twitera, FB, googla. Materiały cenzurowane jak za KOMUNY chłopaki
- TV, którą oglądają namiętnie wszyscy polacy promuje SZCZEPIENIA bez refleksyjnie 99% ekspertów występuje w rozmaitych programach bez żadnego konkretnego adwersarza. Schemat jest jeden Redaktor i "ekspert" szafujący cyferkami, straszący ludzi do bólu a wszystko pod jedną słuszną narrację i hasło "szczepimy się!"
- Kiedyś nie było potrzeby szczepienia dzieci... KTO TO PAMIĘTA ???!! Teraz już matki w ciąży szczepią, co dalej PSY I KOTY???
- A co z krajami które wszczepiły ponad 80% ?? notują rekordy zachorowań !! NIE taki był przekaz do Big Farmy
- A teraz twój ekspert dr n. med. Jacek Mrukowicz - założę się że jakby pogrzebać przy nim to znalałoby się brudu co nie miara... ale weźmy tylko artykuł który obnaża jak sam nazwał: „rozmiar manipulacji jest niebywały” w tylko tym artykuliku:
https://serwisy.gazetaprawna.pl/zdrowie ... zytac.html
Artykuł jest sprzed 2,5 miesiąca gdzie Mrukowicz namawia między wierszami do szczepień zachęca do tego posługując się wybranymi danymi statystycznymi..... tylko jest jedno wielkie ALE... wszystko jest WYSSANE Z PALUCHA. Lekarze całymi setkami powiedzieli że nie będą pisać żadnych NOP bo procedura jest upierdliwa i całe dnie musieli by siedzieć i je wypisywać zamiast LECZYĆ. A jak wiemy dużo z nich ma w dupie zgłaszanie NOPów. Ponoć jesteśmy w Europie liderem w braku NOPów. Wszystko co powiedział w tym wywiadzie to BZDURY i MANIPULACJA drogi Olds
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Jeśli ktoś dorobek nauki ma głęboko w doopie to wszelkie dyskusje traca sens. Bo jak dyskutować z kimś kto zaprzecza zwykłej logice i zdrowemu rozsądkowi. To jak rozmowa z schizo albo ułomnym intelektualnie. Bo jesli ktoś zaprzecza faktom to jakich argumentów używać? Nie da się. Nonsens :)
Tak jak @olds napisał. Takie czy inne fakty mi sie nie podobają więc je neguje :D
Obłęd ;)

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Cblondyn pisze:
15 mar 2022, 19:35
Jeśli ktoś dorobek nauki ma głęboko w doopie to wszelkie dyskusje traca sens. Bo jak dyskutować z kimś kto zaprzecza zwykłej logice i zdrowemu rozsądkowi. To jak rozmowa z schizo albo ułomnym intelektualnie. Bo jesli ktoś zaprzecza faktom to jakich argumentów używać? Nie da się. Nonsens :)
Tak jak @olds napisał. Takie czy inne fakty mi sie nie podobają więc je neguje :D
Obłęd ;)
Żeby zobrazować to co napisałem. Jak obliczyc poprawnie równanie matematyczne z przygłupem który twierdzi, że 3x3 to 15? (a co) ;)
No nie da się :d

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

ninjaproject pisze:
15 mar 2022, 12:10
Po angielsku to się nazywa "Confirmation Bias".
Nie wiem jak to jest po polsku?
Po to właśnie mamy metodę naukową, żeby ograniczyć to zjawisko.

Ale, niektórzy mają tak sztywne karki, że niczego nie rozumieją i niczego nie chcą się uczyć.

Metoda naukowa nie polega na szukaniu potwierdzenia danej tezy, tylko na szukaniu negacji tej tezy. Dopiero, kiedy próbując wszelkimi sposobami nie udaje się nam falsyfikować danej tezy, musimy stwierdzić, że ona reprezentuje rzeczywistość najlepiej w danym momencie.
Wszyscy Waksynanci podpadają pod tzw. "zasadą zgodności". Po krótce:" Oszukujecie siebie, by tylko utrzymać własne sądy i przekonania w zgodzie z tym, co uczyniliście lub zdecydowaliście w przeszłości". Amen
Metoda Naukowa nie ma zastosowania w przypadku szczepionek nie doszła do głosu jakbyś czytał posty i śledził co się dzieje w temacie to póki co wszystko przykryte jest tajemnicami a eksperyment - bo w takiej fazie się znajdujemy w przypadku szczepień - cały czas trwa Dziadku Ninja
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Czy zaszczepiłeś się na COVID ?

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Cblondyn pisze:
15 mar 2022, 19:35
Jeśli ktoś dorobek nauki ma głęboko w doopie to wszelkie dyskusje traca sens. Bo jak dyskutować z kimś kto zaprzecza zwykłej logice i zdrowemu rozsądkowi. To jak rozmowa z schizo albo ułomnym intelektualnie. Bo jesli ktoś zaprzecza faktom to jakich argumentów używać? Nie da się. Nonsens :)
Tak jak @olds napisał. Takie czy inne fakty mi sie nie podobają więc je neguje :D
Obłęd ;)
Przeczytałem dużo twoich postów PISobolszewiku diagnoza jest tylko jedna jesteś intelektualnym wałachem !
"If music is dying musicians are killing it" - MP

ODPOWIEDZ