projekcje punktów zwrotnych na WIG

Czyli co się już wydarzyło, co się dzieje obecnie oraz jaka będzie najbliższa i dalsza przyszłość na rynku Forex.
Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: projekcje punktów zwrotnych na WIG

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

FreeWay pisze:
13 sty 2022, 12:40
Co jest tym najważniejszym czynnikiem? :?: według ciebie?. " Rynki finansowe to nie jest gra losowa i cena jest dziełem przypadku." -troche to - sprzeczne , chętnie coś poczytam na ten temat poproszę tytuły :p Nie rozumiesz zupełnie o co chodzi cała twoja wiedza zawiera się w wyniku tych 100tranzakcji , osoba bez żadanej wiedzy "gra losowo" nawet o tym nie wiedząc
Oczywiście miało być ..."nie jest dziełem przypadku"...
Zgubiłem słowo "nie". Co do tych transakcji wystarczy kilka dobrych by sporo zarobić. I liczba transakcji nie decyduje czy ktoś jest dobrym spekulantem/inwestorem czy nie ;)

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: projekcje punktów zwrotnych na WIG

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Cblondyn pisze:
13 sty 2022, 14:32
FreeWay pisze:
13 sty 2022, 12:40
Co jest tym najważniejszym czynnikiem? :?: według ciebie?. " Rynki finansowe to nie jest gra losowa i cena jest dziełem przypadku." -troche to - sprzeczne , chętnie coś poczytam na ten temat poproszę tytuły :p Nie rozumiesz zupełnie o co chodzi cała twoja wiedza zawiera się w wyniku tych 100tranzakcji , osoba bez żadanej wiedzy "gra losowo" nawet o tym nie wiedząc
Oczywiście miało być ..."nie jest dziełem przypadku"...
Zgubiłem słowo "nie". Co do tych transakcji wystarczy kilka dobrych by sporo zarobić. I liczba transakcji nie decyduje czy ktoś jest dobrym spekulantem/inwestorem czy nie ;)
To się nazywa "czeski błąd", a zwykle jest on wyrazem tego, co myśli twoja podświadomość...
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: projekcje punktów zwrotnych na WIG

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Cblondyn pisze:
13 sty 2022, 14:32
FreeWay pisze:
13 sty 2022, 12:40
Co jest tym najważniejszym czynnikiem? :?: według ciebie?. " Rynki finansowe to nie jest gra losowa i cena jest dziełem przypadku." -troche to - sprzeczne , chętnie coś poczytam na ten temat poproszę tytuły :p Nie rozumiesz zupełnie o co chodzi cała twoja wiedza zawiera się w wyniku tych 100tranzakcji , osoba bez żadanej wiedzy "gra losowo" nawet o tym nie wiedząc
Oczywiście miało być ..."nie jest dziełem przypadku"...
Zgubiłem słowo "nie". Co do tych transakcji wystarczy kilka dobrych by sporo zarobić. I liczba transakcji nie decyduje czy ktoś jest dobrym spekulantem/inwestorem czy nie ;)
A co o tym decyduje?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

FreeWay

Re: projekcje punktów zwrotnych na WIG

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Pisałem o WYNIKU 100tranzakcji . Parametr kluczowy jeśli masz wynik który pokrywa prowizje swapy podatek i czas spędzony przy tym wszystkim można ciągnąc to dalej ale jak ktoś celuje w 5% rocznie :oops: a są tu jurnale z takimi celami :oops: , to niech się puknie w czoło po czym kupi spółkę która płaci 8% dywidendy po potrąceniu podatku zostanie mu więcej bez żadnego handlu i znikomym ryzyku .

ODPOWIEDZ