DayTrading: Wtorek 09.11.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 09.11.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

nasdaq
https://zapodaj.net/a38785eee41d7.jpg.html
na DT TYLKO lekkie pykanko jak widac bo nie bylem i przegapilem wejscie w eski na edku mocniej
na nq zrobila sie wyrazna zapora z zoltego trpojkata i ciezko bedzie sie wyrwac w gore
ale mieszaja i robia co chca zwlaszcza to na edku widac cuda nie rynek
w zasadzie zejscie dopiero nizej zielonej linii daloby sygnal na spadki a jak widac schodzic nie chcąąą jeszcze
ja ski na indeksach trzymam juz nie odpuszczam jak widac
edek
dalej cel1 to fbo jak w dół
https://zapodaj.net/98d8faf5e6ffb.jpg.html
ale kombinuja jak kon i oby pod gore a i za wczesnie w elki jakos mi nie pasuje ryzykowac wiec czekam na eskach
bo w gore juz za wysoko raczej chyba nie pojda a w dol spoko z tego ukladu moga 1,150x
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
dopra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1009
Rejestracja: 25 wrz 2021, 19:46

Re: DayTrading: Wtorek 09.11.2021

Nieprzeczytany post autor: dopra »

Jak wszyscy Smithowie wrócą po pracy do domu zacznie się druga wyprzedaż TEsli

Awatar użytkownika
P4W3L
Gaduła
Gaduła
Posty: 290
Rejestracja: 22 lip 2013, 10:34

Re: DayTrading: Wtorek 09.11.2021

Nieprzeczytany post autor: P4W3L »

dopra pisze:
09 lis 2021, 17:37
Jak wszyscy Smithowie wrócą po pracy do domu zacznie się druga wyprzedaż TEsli
Zwykli ludzie nie mają wpływu na zjazd. W USA korzystają z margin aby kupować akcje. Czyli zadłużają się aby kupować akcje bądź opcje call. Jak fundusze zaczną sprzedawać i cena spadnie, zwiększy się margin i wezwanie do spłaty. Inicjatywa jest po stronie dużych graczy. Od dawna gram na sapinie, otwarcie i przed zamknięciem to fazy gdzie fundusze robią rebalancing.
Pierwsza pozycja na Tesli zamknięta 1040. Docelowo 900 powinno być.
Edit nie zarzucajcie mi że zbankrutowałem bo mnie wywiozło. Pisałem że shortuje do 1200, powyżej się zastanowię co dalej. Było powyżej i decyzja zapadła grać jeszcze grubiej. Dla tych szczekających macie screen i dajcie już na luz.
Powodzenia wszystkim.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
„Śpieszymy się do dorosłości, żeby tęsknić za dzieciństwem, tracimy zdrowie dla pieniędzy, a potem płacimy by je odzyskać, żyjemy jakbyśmy nigdy nie mieli umrzeć, a umieramy jakbyśmy nigdy nie żyli” - Paulo Coelho

Awatar użytkownika
dopra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1009
Rejestracja: 25 wrz 2021, 19:46

Re: DayTrading: Wtorek 09.11.2021

Nieprzeczytany post autor: dopra »

P4W3L pisze:
09 lis 2021, 18:02
dopra pisze:
09 lis 2021, 17:37
Jak wszyscy Smithowie wrócą po pracy do domu zacznie się druga wyprzedaż TEsli
Zwykli ludzie nie mają wpływu na zjazd. W USA korzystają z margin aby kupować akcje. Czyli zadłużają się aby kupować akcje bądź opcje call. Jak fundusze zaczną sprzedawać i cena spadnie, zwiększy się margin i wezwanie do spłaty. Inicjatywa jest po stronie dużych graczy. Od dawna gram na sapinie, otwarcie i przed zamknięciem to fazy gdzie fundusze robią rebalancing.
Pierwsza pozycja na Tesli zamknięta 1040. Docelowo 900 powinno być.
Edit nie zarzucajcie mi że zbankrutowałem bo mnie wywiozło. Pisałem że shortuje do 1200, powyżej się zastanowię co dalej. Było powyżej i decyzja zapadła grać jeszcze grubiej. Dla tych szczekających macie screen i dajcie już na luz.
Powodzenia wszystkim.
gratulacje, to że bania na Tesli pęknie to było wiadomo przecież

arniarni
Gaduła
Gaduła
Posty: 208
Rejestracja: 07 maja 2010, 12:17

Re: DayTrading: Wtorek 09.11.2021

Nieprzeczytany post autor: arniarni »

:Wiadmo bylo ale kto zagral. P4W3L gratulacje :lol: :564:

Awatar użytkownika
P4W3L
Gaduła
Gaduła
Posty: 290
Rejestracja: 22 lip 2013, 10:34

Re: DayTrading: Wtorek 09.11.2021

Nieprzeczytany post autor: P4W3L »

Dzięki. Jak się rozpędza to będzie powód do świętowania. Niemniej chcę zamknąć te najmniejsze pozycje i zaksięgować część zysku.
„Śpieszymy się do dorosłości, żeby tęsknić za dzieciństwem, tracimy zdrowie dla pieniędzy, a potem płacimy by je odzyskać, żyjemy jakbyśmy nigdy nie mieli umrzeć, a umieramy jakbyśmy nigdy nie żyli” - Paulo Coelho

Awatar użytkownika
dopra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1009
Rejestracja: 25 wrz 2021, 19:46

Re: DayTrading: Wtorek 09.11.2021

Nieprzeczytany post autor: dopra »

P4W3L pisze:
09 lis 2021, 18:50
Dzięki. Jak się rozpędza to będzie powód do świętowania. Niemniej chcę zamknąć te najmniejsze pozycje i zaksięgować część zysku.
dobra decyzja, też chciałem shortować Teslę przy 1200, ale u mojego brokera musiałem min brać 10 kontraktów i to dosyć dużo kosztowało depo, a że mam dużo shortów na indeksach nie chciałem ryzykować

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7576
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Wtorek 09.11.2021

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

ropa wraca tą samą ścieżką nachylenia w górne okolice, stawiam na podwójny szczyt i mocniejszy zjazd
https://t.me/pump_upp

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Wtorek 09.11.2021

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Nie mogłyby te giełdy zawsze rosnąć ? :)
The only way is up

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 09.11.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

TsunamiPL pisze:
09 lis 2021, 19:51
Nie mogłyby te giełdy zawsze rosnąć ? :)
lepiej niech spadaja tez bo ja mam ski :P
na dzis jest git kto na sss zarabia
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany