Buncol_journal

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
AndrzejKsiazek
Gaduła
Gaduła
Posty: 288
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:45

Re: Buncol_journal

Nieprzeczytany post autor: AndrzejKsiazek »

a dzisiaj na 100+ common error i zamknięta zyskowna pozycja.
Do ok. połowy stycznia oprócz EU schodzę na 0.01 lot.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wykresy i analizy pokazują moje subiektywne spojrzenie na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność.Przedstawiane wejścia i historia pochodzi z Metatrader 4.

AndrzejKsiazek
Gaduła
Gaduła
Posty: 288
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:45

Re: Buncol_journal

Nieprzeczytany post autor: AndrzejKsiazek »

może na piwko z taką stawką zarobię ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wykresy i analizy pokazują moje subiektywne spojrzenie na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność.Przedstawiane wejścia i historia pochodzi z Metatrader 4.

AndrzejKsiazek
Gaduła
Gaduła
Posty: 288
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:45

Re: Buncol_journal

Nieprzeczytany post autor: AndrzejKsiazek »

Ok na Harnaś robot zarobił, można wypłacać i iść spać.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wykresy i analizy pokazują moje subiektywne spojrzenie na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność.Przedstawiane wejścia i historia pochodzi z Metatrader 4.

AndrzejKsiazek
Gaduła
Gaduła
Posty: 288
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:45

Re: Buncol_journal

Nieprzeczytany post autor: AndrzejKsiazek »

Emocji było jak na grzybach.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wykresy i analizy pokazują moje subiektywne spojrzenie na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność.Przedstawiane wejścia i historia pochodzi z Metatrader 4.

AndrzejKsiazek
Gaduła
Gaduła
Posty: 288
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:45

Re: Buncol_journal

Nieprzeczytany post autor: AndrzejKsiazek »

ewidentnie robot czuje mięte do nasdaq.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wykresy i analizy pokazują moje subiektywne spojrzenie na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność.Przedstawiane wejścia i historia pochodzi z Metatrader 4.

AndrzejKsiazek
Gaduła
Gaduła
Posty: 288
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:45

Re: Buncol_journal

Nieprzeczytany post autor: AndrzejKsiazek »

Od dłuższego czasu sam ze sobą piszę.
Czas kończyć przygodę w takim zakresie jak teraz z navigatorem, a szkoda, naprawdę.
Dziękuję bardzo za podpowiedzi, dużo mi to pomogło.
THE END
P.s.
Lechu ... Lesios jak nadal walczysz z fx to... napisz na prv.
Wykresy i analizy pokazują moje subiektywne spojrzenie na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność.Przedstawiane wejścia i historia pochodzi z Metatrader 4.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Buncol_journal

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

AndrzejKsiazek pisze:
30 gru 2021, 01:29
Od dłuższego czasu sam ze sobą piszę.
Chyba takie jest założenie journali, że służą one temu, który je pisze.
Zwykle komentarze innych osób nie są mile widziane i często krytykowane, dlatego ludzie się wstrzymują, chociaż obserwują.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

AndrzejKsiazek
Gaduła
Gaduła
Posty: 288
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:45

Re: Buncol_journal

Nieprzeczytany post autor: AndrzejKsiazek »

To jeszcze podsumowanie na koniec roku:
Z akcjami daje sobie spokój, EA sobie radzi ale na chwilę obecną nie dysponuje kapitałem żeby nie zarabiać groszówki a jakieś normalne pieniądze.
Konto real XTB odpalone z początkiem września 2021 z kapitałem kilka stówek z dopłatą jak miałem wolne środki. Obecnie mogę sobie pozwolić na wejścia z małym lotem ( dlatego zarobek czasmi jest śmieczny). Obecnie mam ustawionych ponad 40 wejść w różnych godzinach na różnych instrumentach i dalej testuje. Nie wiem czy dobrze, czy może i zle ale po testach na danych historycznych wrzucam z najniższym możliwym lot i oberwuje. Demo i testowanie....jak sam się przekonałem nie ma sensu, taką mam opinię.
EA w trakcie tych kilku m-c było poprawiane a to z powodu błedów a to dlatego, że miałem pomysł na zmiany. Zostawiam na chwilę obecną to co mam i tym będę chciał grać przez kolejny rok. Pewnie coś przyjdzie mi do głowy i będzie kolejna modyfikacja ale... Wracając do testów, ustawienia, godziny wejść testuje na minimum 2 lata do tyłu lub maks na jakie pobierze historię dla np. m5.
Co do zasad na jakich EA gra to w skrócie, każdy a to każdy intresujący się giełda, fx czytał o tym i te zasady zna. Żadne wodotryski, kreski rysowane, poziomy, wsparcia itd itd. Nie od dzisiaj wiadomo, że coś prostego najlepiej i najdłużej działa.
Wejść od września było 172 ( w tym z palca, ale tego było mało) , pozycje krótkie 91 - zyskownych 75%, długie 81- zyskownych 80%, zysk kwotowo ok. 30%.
Nie wiem jakie macie systemy i z jaką skutecznością wejść ale mi się wydaje, że daje rade jak na takiego amatora jak Ja.

Zobaczymy co przyniesie 2022, jak będzie czym się chwalić to wrzucę coś od czasu do czasu.
Wykresy i analizy pokazują moje subiektywne spojrzenie na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność.Przedstawiane wejścia i historia pochodzi z Metatrader 4.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Buncol_journal

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

AndrzejKsiazek pisze:
30 gru 2021, 17:25
To jeszcze podsumowanie na koniec roku:
Z akcjami daje sobie spokój, EA sobie radzi ale na chwilę obecną nie dysponuje kapitałem żeby nie zarabiać groszówki a jakieś normalne pieniądze.
Konto real XTB odpalone z początkiem września 2021 z kapitałem kilka stówek z dopłatą jak miałem wolne środki. Obecnie mogę sobie pozwolić na wejścia z małym lotem ( dlatego zarobek czasmi jest śmieczny). Obecnie mam ustawionych ponad 40 wejść w różnych godzinach na różnych instrumentach i dalej testuje. Nie wiem czy dobrze, czy może i zle ale po testach na danych historycznych wrzucam z najniższym możliwym lot i oberwuje. Demo i testowanie....jak sam się przekonałem nie ma sensu, taką mam opinię.
EA w trakcie tych kilku m-c było poprawiane a to z powodu błedów a to dlatego, że miałem pomysł na zmiany. Zostawiam na chwilę obecną to co mam i tym będę chciał grać przez kolejny rok. Pewnie coś przyjdzie mi do głowy i będzie kolejna modyfikacja ale... Wracając do testów, ustawienia, godziny wejść testuje na minimum 2 lata do tyłu lub maks na jakie pobierze historię dla np. m5.
Co do zasad na jakich EA gra to w skrócie, każdy a to każdy intresujący się giełda, fx czytał o tym i te zasady zna. Żadne wodotryski, kreski rysowane, poziomy, wsparcia itd itd. Nie od dzisiaj wiadomo, że coś prostego najlepiej i najdłużej działa.
Wejść od września było 172 ( w tym z palca, ale tego było mało) , pozycje krótkie 91 - zyskownych 75%, długie 81- zyskownych 80%, zysk kwotowo ok. 30%.
Nie wiem jakie macie systemy i z jaką skutecznością wejść ale mi się wydaje, że daje rade jak na takiego amatora jak Ja.

Zobaczymy co przyniesie 2022, jak będzie czym się chwalić to wrzucę coś od czasu do czasu.
Z takimi wynikami zgłoś się do jakiejś firmy, która zatrudnia traderów.
Przecież masz rewelacyjne wyniki.
Na świecie jest mnóstwo hegde fundów, które operują na skuteczności w okolicach 40%, a i też zarabiają.
Z twoją skutecznością, o ile nie pozwalasz na zbyt duży drawdown i pilnujesz momentu cięcia straty, to jesteś mistrz tradingu.
Weź się dobrze zastanów:
30% z zaledwie 1 miliona PLN = 300 K PLN.
Gdzie tyle się zarabia?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

AndrzejKsiazek
Gaduła
Gaduła
Posty: 288
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:45

Re: Buncol_journal

Nieprzeczytany post autor: AndrzejKsiazek »

a tak to wygląda z myfxbook
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wykresy i analizy pokazują moje subiektywne spojrzenie na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność.Przedstawiane wejścia i historia pochodzi z Metatrader 4.

ODPOWIEDZ