Zyski oszustów

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Zyski oszustów

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

MarioDM pisze:
07 paź 2021, 17:26
W Chinach chodzi o coś innego. Wprowadzono tam w zeszłym roku system inwigilacji obywateli. Każdy dostaje punkty dodatnie lub ujemne za swoje zachowanie. Jeśli straci się zbyt wiele punktów, to nie można jeździć koleją ani latać samolotami czy nie dostanie się żadnego kredytu, a jeśli strata punktów postępuje, to traci się pracę, mieszkanie i znika się w niebycie.
Co najlepsze (a w zasadzie najgorsze), to można stracić punkty, tylko za to, że zna się kogoś kto zachowuje się nieodpowiednio z punktu widzenia władz.
Tego byś chyba nie chciał u siebie ?
Tego nie wiedziałem, a najlepsze jest to;
MarioDM pisze:
07 paź 2021, 17:26
(...)z punktu widzenia władz.
Tego byś chyba nie chciał u siebie ?
Nie chciał bym.
I to;
MarioDM pisze:
07 paź 2021, 17:26
Co najlepsze (a w zasadzie najgorsze), to można stracić punkty, tylko za to, że zna się kogoś kto zachowuje się nieodpowiednio..
Ja za takich znajomych nie dojść że miał bym -10000000 punktów to ostatecznie by mnie posadzili bo skala w punktach by się skończyła..
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

Awatar użytkownika
sandramillerr
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 19 paź 2021, 12:40

Re: Zyski oszustów

Nieprzeczytany post autor: sandramillerr »

Wszystko, co jest zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, jest prawdopodobnie oszustwem. Robię co w mojej mocy, aby nie dać się nabrać na oferty, które są zbyt atrakcyjne w porównaniu do tego, co kiedykolwiek widziałem na rynku. Widziałem ludzi, którzy byli oszukiwani, próbując łatwo zarobić pieniądze.

ODPOWIEDZ