EA Forex automat.

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

https://theforexgeek.com/forex-steam-review/
Tu jest o tym co chce kupić z linku ninjy

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

valkiria pisze:
26 wrz 2021, 14:47
Kolejne moje pytanie dotyczy vps. Czy mając dwa lub trzy konta vps mogę odpalić na nich ten sam rachunek mt5 i w tym rachunku robota i nim kilka par? Rozumiem ze jeśli robot jest kupiony to muszę mieć licencje na każde konto czy nie? Z racji ze będzie to ten sam rachunek odpalę trzy razy robota z ta sama licencja bo przy zakupie podaje się nr rachunku i brokera gdzie ma pracować robot. Pytanie czy mogę otworzyć w trzech miejscach ten sam rachunek bo dla brokera to będą jakby 3 sesje. W cTrader na icm nie ma problemu ale to cTrader nie MT.
Pytasz o coś, na co nie ma uniwersalnej odpowiedzi.
Licencje są różne, i jeżeli ktoś nie wie, to musi zaytać tego, kto daną licencję wystawił.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

valkiria pisze:
26 wrz 2021, 15:00
https://theforexgeek.com/forex-steam-review/
Tu jest o tym co chce kupić z linku ninjy
Pisałeś, że nie jesteś programistą i nie masz ochoty się uczyć programowania.
A ja się nauczyłem i piszę roboty, także na zamówienie.
Chcesz, to wydawaj pieniądze, twoje, to robisz z nimi co chcesz.

Ja powtórzę tak:
Gdybym sam był w stanie napisać zarabiającego robota, to bym go nie sprzedawał, tylko bym go, tak jak piszą, wrzucił na wykres i regularnie wypłacał sobie zyski. Nie istnieje taki robot.

I powtórzę:
Bez kodu źródłowego nikt nie jest w stanie ocenić, czy dany robot to badziewie, czy cośkolwiek jest warty.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

Wiesz czasem są ludzie co przy swoim zarobku dają zarobić i innym. Robot czy prędzej czy luźniej wyzeruje pewnie konto bo na rynku będą takie warunki które to spowodują. Ja we wszystkich symulacjach zerowaniem konto bezpośrednio w tygodniu po 22 czerwca po fed. Ale na to jest rada zatrzymać handel po prostu. Nabrał wtedy elek i już z nich nie wyszedł bo edek wciąż spadał. A robot ma to do się je i te co testowałem ze na każdym razem bierze podwojona pozycje. Można ograniczyć ilość pozycji może wtedy wcale z nich nie wyjść wiec trzeba zamknac lepsze to niż zerowanie konta. Nie mam zamiaru się uczyć i pisać coś co już istnieje ok kilkunastu lat takie jest moje podejście. Piszesz ze nie jesteś w stanie napisać robota który będzie zarabiał No ale są takie i o jednym się przekonałem wiec to nie niewidzialne smoki.

Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

Kupię VPN i będę testował te darmowe zarabiają niezłe i tyle jest ok tylko jak pisze jak gwałtowna zmiana na rynku to już koniec.

Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

ninjaproject pisze:
26 wrz 2021, 15:16
valkiria pisze:
26 wrz 2021, 14:47
Kolejne moje pytanie dotyczy vps. Czy mając dwa lub trzy konta vps mogę odpalić na nich ten sam rachunek mt5 i w tym rachunku robota i nim kilka par? Rozumiem ze jeśli robot jest kupiony to muszę mieć licencje na każde konto czy nie? Z racji ze będzie to ten sam rachunek odpalę trzy razy robota z ta sama licencja bo przy zakupie podaje się nr rachunku i brokera gdzie ma pracować robot. Pytanie czy mogę otworzyć w trzech miejscach ten sam rachunek bo dla brokera to będą jakby 3 sesje. W cTrader na icm nie ma problemu ale to cTrader nie MT.
Pytasz o coś, na co nie ma uniwersalnej odpowiedzi.
Licencje są różne, i jeżeli ktoś nie wie, to musi zaytać tego, kto daną licencję wystawił.
Chodzi mi info ze robot z jedna licencja może być uruchomiony na jednym rachunku a robot z czterema na czterech ale czy u tego samego brokera i na tej samej platformie to nie problem wystarczy inny rachunek? Jak odpalam mt5 podaje numer rachunku nie wiem czy mogę odpalić drugie mt5 z innym rachunkiem bo z tym samym pewnie nie?

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

valkiria pisze:
26 wrz 2021, 15:36
ninjaproject pisze:
26 wrz 2021, 15:16
valkiria pisze:
26 wrz 2021, 14:47
Kolejne moje pytanie dotyczy vps. Czy mając dwa lub trzy konta vps mogę odpalić na nich ten sam rachunek mt5 i w tym rachunku robota i nim kilka par? Rozumiem ze jeśli robot jest kupiony to muszę mieć licencje na każde konto czy nie? Z racji ze będzie to ten sam rachunek odpalę trzy razy robota z ta sama licencja bo przy zakupie podaje się nr rachunku i brokera gdzie ma pracować robot. Pytanie czy mogę otworzyć w trzech miejscach ten sam rachunek bo dla brokera to będą jakby 3 sesje. W cTrader na icm nie ma problemu ale to cTrader nie MT.
Pytasz o coś, na co nie ma uniwersalnej odpowiedzi.
Licencje są różne, i jeżeli ktoś nie wie, to musi zaytać tego, kto daną licencję wystawił.
Chodzi mi info ze robot z jedna licencja może być uruchomiony na jednym rachunku a robot z czterema na czterech ale czy u tego samego brokera i na tej samej platformie to nie problem wystarczy inny rachunek? Jak odpalam mt5 podaje numer rachunku nie wiem czy mogę odpalić drugie mt5 z innym rachunkiem bo z tym samym pewnie nie?
Po pierwsze, to "jedna" licencja jest na co?
Żeby uchronić się od używania kodu wielokrotnie na różnych maszynach (komputerach), to trzeba robić licencje na daną maszynę.
Na VPS jest tylko obraz twojej platformy MT4/5.
Nie widzę żadnych ograniczeń ani nawet konieczności wielu rachunków u jednego brokera.
Jeżeli EA jest ograniczone do jednego rachunku, to znaczy, że licencja jest sprawdzana webowo, i tylko na tym rachunku może działać.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

https://theforexgeek.com/forex-steam-review/
Tu jest o tym co chce kupić z linku ninjy
Kupię VPN i będę testował te darmowe zarabiają niezłe i tyle jest ok tylko jak pisze jak gwałtowna zmiana na rynku to już koniec.
Nie za dużo zakupów? jak na sam początek :)

Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

Tomasz196407 pisze:
26 wrz 2021, 15:46
https://theforexgeek.com/forex-steam-review/
Tu jest o tym co chce kupić z linku ninjy
Kupię VPN i będę testował te darmowe zarabiają niezłe i tyle jest ok tylko jak pisze jak gwałtowna zmiana na rynku to już koniec.
Nie za dużo zakupów? jak na sam początek :)
Może trochę. Pewnie sam VPN wystarczy na razie bo laptop włączony cały czas to za dużo o stacjonarnym nie wspomnę.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

valkiria pisze:
26 wrz 2021, 15:49
Tomasz196407 pisze:
26 wrz 2021, 15:46
https://theforexgeek.com/forex-steam-review/
Tu jest o tym co chce kupić z linku ninjy
Kupię VPN i będę testował te darmowe zarabiają niezłe i tyle jest ok tylko jak pisze jak gwałtowna zmiana na rynku to już koniec.
Nie za dużo zakupów? jak na sam początek :)
Może trochę. Pewnie sam VPN wystarczy na razie bo laptop włączony cały czas to za dużo o stacjonarnym nie wspomnę.
Na początek wejdź w to "suchymi nogami"
Na forex Factory masz wątek o robotach
na zasadzie postowania ludzie wypowiadają sie o danym robocie
są gotowe pliki .set z ustawieniami robotów
może wypróbuj najpierw dowolnego robota
dopiero o jakiejs strategi swojej pomyśl i przenies to na ea(niekoniecznie Ty)
są tu ludzie którzy moga to zrobić

ODPOWIEDZ