EA Forex automat.

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

ninjaproject pisze:
26 wrz 2021, 11:49
valkiria pisze:
26 wrz 2021, 11:38
Co do kupna robota to masz racje kot w worku a opierać się można tylko na opiniach innych użytkowników. Często nie jest udostępniona nawet wersja testowa. Moj kolega kupił i korzysta od 3 miesięcy z ea forex fleks dał za niego 400$ robot potrafi zarobić ok 200$ tygodniowo przy wkładzie depozycie 3000. Mam jego historie. To jest prawda jak długo to potrwa nie wiem. Ja mam zamiar kupić ea forex steam starszy ale z dobrymi recenzjami od wydaje się dobrej firmy z dobrym supportem i historia kilkunastoletnia. No i ma on za 120$ 4 licencje. Jednak na razie chce się skupić na nazwę to treningu bo nadal nie wiem jak niektóre rzeczy ogarnąć. Np te kilka par na jednym robocie.
Skoro ten robot zarabia, to dlaczego ktoś go sprzedaje?
Nie lepiej byłby by temu sprzedawcy po prostu uruchomić robota i zbierać kasę?
Nie wiem czemu. Na pewno zarabia tez i u sprzedawcy bo wypada jakieś dowody przedstawić. No nie wiem. Może nie lubi sam zbierać kasy.

Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

Tomasz196407 pisze:
26 wrz 2021, 11:56
valkiria pisze:
26 wrz 2021, 11:38
Co do kupna robota to masz racje kot w worku a opierać się można tylko na opiniach innych użytkowników. Często nie jest udostępniona nawet wersja testowa. Moj kolega kupił i korzysta od 3 miesięcy z ea forex fleks dał za niego 400$ robot potrafi zarobić ok 200$ tygodniowo przy wkładzie depozycie 3000. Mam jego historie. To jest prawda jak długo to potrwa nie wiem. Ja mam zamiar kupić ea forex steam starszy ale z dobrymi recenzjami od wydaje się dobrej firmy z dobrym supportem i historia kilkunastoletnia. No i ma on za 120$ 4 licencje. Jednak na razie chce się skupić na nazwę to treningu bo nadal nie wiem jak niektóre rzeczy ogarnąć. Np te kilka par na jednym robocie.
Masz kilka okien w mt4 otwartych z parami i tam umieszczasz ea.
Musisz wpisać parametry bądź zoptymalizować i ustawić parametry wejsciowe.
Jezeli jest możliwość uzyskania od traderów badź firmowe ustawienia robota to korzystasz z takiej mozliwości.
Myśle że jak zaczniesz testować to sam dojdziesz do pewnych rzeczy,
tu na forum możesz dużo sie też dowiedzieć ale też bedziesz odczytywał takie opinie że nic nie jest warto bo ktoś juz to przerabiał i ea to jest bład
poprostu próbuj sam
Próbowałem na demo otworzyć 4 okna umieścić tam robota dark venus ale właśnie chyba trzeba mu w input parametry podać jakie pary ma obslugiwac bo w ustawieniach ogólnych jest tylko jedna para np eurousd jak wybiorę i po naciśnięciu start zaczyna się trading na danych historycznych ale tylko na tej parze nie wiem jak uruchomić pozostałe czytałem tez ze na każdej parze musi być inna magic

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

valkiria pisze:
26 wrz 2021, 12:08
Tomasz196407 pisze:
26 wrz 2021, 11:56
valkiria pisze:
26 wrz 2021, 11:38
Co do kupna robota to masz racje kot w worku a opierać się można tylko na opiniach innych użytkowników. Często nie jest udostępniona nawet wersja testowa. Moj kolega kupił i korzysta od 3 miesięcy z ea forex fleks dał za niego 400$ robot potrafi zarobić ok 200$ tygodniowo przy wkładzie depozycie 3000. Mam jego historie. To jest prawda jak długo to potrwa nie wiem. Ja mam zamiar kupić ea forex steam starszy ale z dobrymi recenzjami od wydaje się dobrej firmy z dobrym supportem i historia kilkunastoletnia. No i ma on za 120$ 4 licencje. Jednak na razie chce się skupić na nazwę to treningu bo nadal nie wiem jak niektóre rzeczy ogarnąć. Np te kilka par na jednym robocie.
Masz kilka okien w mt4 otwartych z parami i tam umieszczasz ea.
Musisz wpisać parametry bądź zoptymalizować i ustawić parametry wejsciowe.
Jezeli jest możliwość uzyskania od traderów badź firmowe ustawienia robota to korzystasz z takiej mozliwości.
Myśle że jak zaczniesz testować to sam dojdziesz do pewnych rzeczy,
tu na forum możesz dużo sie też dowiedzieć ale też bedziesz odczytywał takie opinie że nic nie jest warto bo ktoś juz to przerabiał i ea to jest bład
poprostu próbuj sam
Próbowałem na demo otworzyć 4 okna umieścić tam robota dark venus ale właśnie chyba trzeba mu w input parametry podać jakie pary ma obslugiwac bo w ustawieniach ogólnych jest tylko jedna para np eurousd jak wybiorę i po naciśnięciu start zaczyna się trading na danych historycznych ale tylko na tej parze nie wiem jak uruchomić pozostałe czytałem tez ze na każdej parze musi być inna magic
Jest dostepny ten ea w necie daj mi linka to zobacze co to jest


Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: valkiria »


Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

Na testach z ostatniego roku i depo 1000 robot był w stanie zarobić tysiąc jednak za każdym razem na patrz eurousd 22 czerwca w dniu konferencji fed pobrał tyle pozycji ze w następnych dniach w efekcie Daleszewo spadku instrumentu żerował konto.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Są ustawienia wyjaśnione tu: https://darktrading.biz/product/dark-venus/
ea nie moge na razie ściągnąć
Na tej stronie masz wyjaśniony jaki wskaźnik jest użyty,
Moja rada jest taka abyś sam spróbował użyc ten wskaźnik czyli wstęgi bolingera do handlu wirtualnego
Pewnie spytasz jak ? jest narzedzie do pobrania FXBlue tzw tradesimulator FX Blue Trading Simulator v3 for MT4
wirtualny handel z użyciem wskaźników
a sam ea sprawdze jak bede w domu

Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

Dziekuje ci za zainteresowanie. Te ustawienia znam i rozumiem a przynajmniej tak myśle. Jest tam w panelu input jeszcze kilka innych ustawień onzarzadzanie pieniędzmi ryzyko itd. Nie spotkałem ustawienia TP. Ten robot kolegi flex ma inteligentny tp nie na sztywno. Ale wracając chciałbym się nauczyć jak uruchomić kilka par na jednym robocie i kilka robotów na jednej parze na razie mnie tez nie ma w domu wiec nic nie sprawdzę. Jakie jest twoje zdanie o tych ea w tej dark żonę? Gość ma swój kanał na telegramie i np zamieścił tak ea do złota ale już płatny.
Ten ea forex steam co sądzisz? Flex i fury te ea są wymieniane teraz w czołówkach rankingów ale drogie i czy jest sens płacić? Venus działa na bolingerze a czy nie lepsze są ea na stochu albo rsi?

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

valkiria pisze:
26 wrz 2021, 12:45
Dziekuje ci za zainteresowanie. Te ustawienia znam i rozumiem a przynajmniej tak myśle. Jest tam w panelu input jeszcze kilka innych ustawień onzarzadzanie pieniędzmi ryzyko itd. Nie spotkałem ustawienia TP. Ten robot kolegi flex ma inteligentny tp nie na sztywno. Ale wracając chciałbym się nauczyć jak uruchomić kilka par na jednym robocie i kilka robotów na jednej parze na razie mnie tez nie ma w domu wiec nic nie sprawdzę. Jakie jest twoje zdanie o tych ea w tej dark żonę? Gość ma swój kanał na telegramie i np zamieścił tak ea do złota ale już płatny.
Ja sprawdzam wskaźnik i strategie sam,
bo tak najlepiej
optymalizuje i robie backtesty
potem rynek z ustawieniami na demo
w dalszej czesci real

Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: EA Forex automat.

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

No ja aż tak się nie znam na tym. Zreszta i czasu tetaz mniej niż w pandemii.

ODPOWIEDZ