DayTrading: Poniedziałek 20.09.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 20.09.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

P4W3L pisze:
20 wrz 2021, 10:28
Witam, no to mamy spadek do kluczowego wsparcia na sapinie. Jeśli połamią to będzie grubo. Ja zaczynam łapać nóż pod korektę spadku. Depo ograniczone aby nie zabolało. Powodzenia.
Edit, na edku przestawiam zlecenia oczekujące niżej. 1.16-1.162. Jak poleca w dół to niżej niż zakładane przeze mnie 1.1650
w sumie prawie wszyscy czekalismy na spadki a jak sa to ja jak zwykle lki musialem zaczynac o dzien za wczesnie z 5 dni tyrania na dt pojdzie sie dzis bzykac do zzzzzzydka
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Poniedziałek 20.09.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

XAB, udało się szereg na Edku wyrównać? Co myślicie? 1,17 chyba z marszu pęknie?
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 20.09.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

nasdaq i us30
juz strat nie gasze a najwyzej rozszerze ustawianie elek
https://zapodaj.net/697d4bc69de4a.jpg.html
edek nic mi sie zbytnio nie udalo z tym ze postawilem troche esek czyli jak glebiej spadliby to w sumie malo juz trace
mam lki od 1,172x do 1,17 juz teraz ale i mam zarabiajace ski ze 3juz tez
a dokladnie to 5esek
takze zastanowie sie moze pozniej na czym ja chce zostac bo jakos nie bardzo widze sens pukac lki
a moze je powoli poskrcac a zostac na eskach :shock:
mam podobnie i na sp500 lki na ski
strata juz zaksiegowana wazne by wieksza nie byla dlatego hedge robilem
po 15 juz nie mam czasu to mysleze najlepiej jak to zostawie i na zamkniecie rynkow zaczne cos robic
bo teraz to zaczne skracac i znowu straty nara
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 20.09.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

edek
taki kibel i najgorsze ze brak pomysłu na sukces /ale wazne ze na kupowanie z 5 elek jeszcze mi starczy :(
bo eski to spoko moge kupowac do bolu
https://zapodaj.net/be4385785a1ab.jpg.html
teraz w sumie juz duzo latwiej mi bedzie sie wyzerowc i zostac czy z2 elkami z dolu czy z 2 eskami z gory bo tak by bylo na spoko
no oki mam wiecej esek niz elek ale lke z 1,1703 zostawilem pol planu jest 1lka tylko
indeksy
lki wreszcie zaczynaja zarabiac :( tzn tylko te z samego dołka ha ha ha
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 20.09.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

edek
jest oki
bo teraz to ja gram z nimi w bajerbongo a nie oni ze mna
https://zapodaj.net/6f6af57e63d87.jpg.html
odbijamy straty i to co stracilem na indeksach to moze na edku odrobimy najszybciej trzymcie sie ramy

tylko musi mi wojtek podac kierunek bo nie wiem co mam grac :P chyba lki ale ja nie wiem jeszcze
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2021, 13:17 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
P4W3L
Gaduła
Gaduła
Posty: 290
Rejestracja: 22 lip 2013, 10:34

Re: DayTrading: Poniedziałek 20.09.2021

Nieprzeczytany post autor: P4W3L »

XAB pisze:
20 wrz 2021, 11:07
P4W3L pisze:
20 wrz 2021, 10:28
Witam, no to mamy spadek do kluczowego wsparcia na sapinie. Jeśli połamią to będzie grubo. Ja zaczynam łapać nóż pod korektę spadku. Depo ograniczone aby nie zabolało. Powodzenia.
Edit, na edku przestawiam zlecenia oczekujące niżej. 1.16-1.162. Jak poleca w dół to niżej niż zakładane przeze mnie 1.1650
w sumie prawie wszyscy czekalismy na spadki a jak sa to ja jak zwykle lki musialem zaczynac o dzien za wczesnie z 5 dni tyrania na dt pojdzie sie dzis bzykac do zzzzzzydka
Na S zarobiłem I wypłaciłem. Teraz mogę spokojnie grać L, za dużo osób widzi korektę i to jest wielki problem. Imo ATH przed nami, od 4600 będę grał na bessę, teraz jesteśmy na wsparciu i odbicie może być.
„Śpieszymy się do dorosłości, żeby tęsknić za dzieciństwem, tracimy zdrowie dla pieniędzy, a potem płacimy by je odzyskać, żyjemy jakbyśmy nigdy nie mieli umrzeć, a umieramy jakbyśmy nigdy nie żyli” - Paulo Coelho

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 20.09.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

P4W3L pisze:
20 wrz 2021, 13:16
XAB pisze:
20 wrz 2021, 11:07
P4W3L pisze:
20 wrz 2021, 10:28
Witam, no to mamy spadek do kluczowego wsparcia na sapinie. Jeśli połamią to będzie grubo. Ja zaczynam łapać nóż pod korektę spadku. Depo ograniczone aby nie zabolało. Powodzenia.
Edit, na edku przestawiam zlecenia oczekujące niżej. 1.16-1.162. Jak poleca w dół to niżej niż zakładane przeze mnie 1.1650
w sumie prawie wszyscy czekalismy na spadki a jak sa to ja jak zwykle lki musialem zaczynac o dzien za wczesnie z 5 dni tyrania na dt pojdzie sie dzis bzykac do zzzzzzydka
Na S zarobiłem I wypłaciłem. Teraz mogę spokojnie grać L, za dużo osób widzi korektę i to jest wielki problem. Imo ATH przed nami, od 4600 będę grał na bessę, teraz jesteśmy na wsparciu i odbicie może być.
moje graty
ja uparcie na indeksach bede tr\zymal lki a ze zalapalem strate to jak na 10 razy raz kopniak to tak czasem musi byc bo to by bylo anormalne gdybym nic tylko zarabiałłłłłłłłłłłłłłłłłłł
gdyby jeszcze raz na 10 ale moze na 20
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Poniedziałek 20.09.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

XAB pisze:
20 wrz 2021, 13:09

tylko musi mi wojtek podac kierunek bo nie wiem co mam grac :P chyba lki ale ja nie wiem jeszcze
U mnie S. Graj odwrotnie ;)
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 20.09.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

Na nagusie obawiam sie ze zejdą poniżej 15k. . Moze 14900 do fedu?
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 20.09.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik pisze:
20 wrz 2021, 13:26
Na nagusie obawiam sie ze zejdą poniżej 15k. . Moze 14900 do fedu?
pogielo ich wyraznie
juz mnie to nawet nie smieszy
dobrze ze swiadomie strate sobie zrobilem /boby chyba byla 2razy albo juz ze 3 bobym lki dopkakowywal / wieksza :( a tak to juz spoko
czemu ja sie na te lki uwziąłem przecie ja jestem misiek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
prawie 700 pipsow sprdolilo z gorki
15k to juz bez przesady musi zatrzymac
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany