Elite Expert Club

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
iwan
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 489
Rejestracja: 19 sie 2006, 23:19

Re: Elite Expert Club

Nieprzeczytany post autor: iwan »

ninjaproject pisze:
27 wrz 2021, 13:15


Ja piszę o dzielniu się wiedzą, a nie wymaganiu, żeby ktoś robił dokładnie to, co ja.
Może myślisz o dzieleniu się wiedzą z własnej inicjatywy , ale piszesz coś zupełnie przeciwnego , mianowicie o imperatywie zewnetrznym, który nakazuje dzielenia sie wiedzą. Przeczytaj swój post i zobacz jak brzmi.
W samym dzieleniu się wiedzą nie ma oczywście nic złego, ale to nie jest przymus, to jest dobra wola.

PS. A wycieczki osobiste to sobie daruj mój miły. Myślę, że jesteśmy tutaj w takim towarzystwie, że słysząc krytykę własnego zdania jest dużym nietaktem reagowanie ad personam. Przecież nie jesteśmy z tych co sobie naubliżają i sie pobiją o miejsce parkingowe w Zakopanem. Prawda?
Szukasz czegoś wartosciowego na forum? Zacznij od Kosza bo moze tam zostało to wyrzucone dla powiększenia wolnej przestrzeni dyskowej.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Elite Expert Club

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

iwan pisze:
27 wrz 2021, 14:43
ninjaproject pisze:
27 wrz 2021, 13:15


Ja piszę o dzielniu się wiedzą, a nie wymaganiu, żeby ktoś robił dokładnie to, co ja.
Może myślisz o dzieleniu się wiedzą z własnej inicjatywy , ale piszesz coś zupełnie przeciwnego , mianowicie o imperatywie zewnetrznym, który nakazuje dzielenia sie wiedzą. Przeczytaj swój post i zobacz jak brzmi.
W samym dzieleniu się wiedzą nie ma oczywście nic złego, ale to nie jest przymus, to jest dobra wola.

PS. A wycieczki osobiste to sobie daruj mój miły. Myślę, że jesteśmy tutaj w takim towarzystwie, że słysząc krytykę własnego zdania jest dużym nietaktem reagowanie ad personam. Przecież nie jesteśmy z tych co sobie naubliżają i sie pobiją o miejsce parkingowe w Zakopanem. Prawda?
Przepraszam, jeżeli uraziłem, ale tu się nie da bez wycieczek osobistych...
Piszesz, że ja piszę o imperatywie zewnętrznym, i tu znowu pokutuje wychowanie w kulcie.
Moralność nie pochodzi od żadnego imperatywu zewnętrznego, tylko od nas samych, od ludzi.
To my, ludzie, decydujemy o tym co jest moralne, a co nie.
I ta moralność nakazuje dzielić się wiedzą, ponieważ w ten sposób nasza wiedza się powiększa i nie musimy w każdym pokoleniu odkrywać wszystkiego od nowa.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
iwan
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 489
Rejestracja: 19 sie 2006, 23:19

Re: Elite Expert Club

Nieprzeczytany post autor: iwan »

Przeprosiny przyjęte.
Szukasz czegoś wartosciowego na forum? Zacznij od Kosza bo moze tam zostało to wyrzucone dla powiększenia wolnej przestrzeni dyskowej.

Awatar użytkownika
alinoe
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 917
Rejestracja: 22 wrz 2008, 21:30

Re: Elite Expert Club

Nieprzeczytany post autor: alinoe »

Wiedza to jest na uniwersytetach na przykład. Poza tym poziom mentorów i szkoleniowców mówi wiele ile ta pseudowiedza jest warta. :wink:

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Elite Expert Club

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

alinoe pisze:
27 wrz 2021, 15:14
Poza tym poziom mentorów i szkoleniowców mówi wiele ile ta pseudowiedza jest warta. :wink:
Dokładnie. Bo nie należy mylić wydumanych bzdur z wiedzą :)
A żądać za te bzdury zapłaty to juz totalne przegięcie :)

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Elite Expert Club

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Cblondyn pisze:
27 wrz 2021, 16:11
alinoe pisze:
27 wrz 2021, 15:14
Poza tym poziom mentorów i szkoleniowców mówi wiele ile ta pseudowiedza jest warta. :wink:
Dokładnie. Bo nie należy mylić wydumanych bzdur z wiedzą :)
A żądać za te bzdury zapłaty to juz totalne przegięcie :)
Ja też się z tym zgadzam!
Za wydumane bzdury brać pieniądze, to robią oszuści, w tym też kościoły.
I jeszcze dodam, że krytykować coś nie mając pojęcia o tym, co się krytykuje, jest co najmniej głupie!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
Marcel15423
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 09 lip 2021, 21:37

Re: Elite Expert Club

Nieprzeczytany post autor: Marcel15423 »

Zapraszamy na kanał Telegramowy lub serwer Discord - "oCzymNiePowiedzialoCiEEC".

Ujawniamy prawdę i demaskujemy kłamstwa ekipy Elite Expert Club.

Kanał na Telegramie (większość materiałów znajduje się tutaj ze względów bezpieczeństwa):
https://t.me/joinchat/Bgd-v1jY9wxlMTNk

Discord:
https://discord.gg/apudrxeRk4

Pozdrawiamy
oCzymNiePowiedzialoCiEEC

Sarza
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:03

Re: Elite Expert Club

Nieprzeczytany post autor: Sarza »

ninjaproject pisze:
17 wrz 2021, 17:08
W tradingu nie ma żadnych tajemniczych metod, albo cudownych strategii, które by trejder musiał chować w tajemnicy, bo mu ktoś coś ukradnie, albo ktoś inny zaraz wykorzysta przeciwko temu trejderowi.
Kto uważa inaczej, po prostu żyje w jakiejś fałszywej ułudzie.
A wiedza jest dostępna od wieków i nikt jej nie ukrywa.
Trejder musi zarobić więcej niż stracił.
Nie istneje żadna inna reguła, ani tajemnicza formuła.
Czasami trzeba zapłacić, żeby tę wiedzę sobie przyswoić.
Straszne bzdury. Powiedz mi czemu nie da się już dołączy do Renaissance's Medallion Fund? Przecież mogli by zebrać grubą kasę i tym zarabiać? Gdzie jest błąd? Czemu nie dzielą się wiedzą?


squeezemetrics.com - kolejny zamknięty od roku projekt, do którego nie da sie zajrzeć? Czemu?! Czemu nie golą frajerów jak elite expert club? Bo nie na tym to polega. To nie sprzedawanie marzeń frajerom tylko poważne rzeczy.

Piszesz o wskaźnikach xD jakie wskaźniki widziałeś RSI? MACD? Widziałeś wskaźnik implikujący VIX dla każdego kontraktu na ES? Widziałeś wskaźnik z progiem bólu market makerów na rynku opcji? Quanci robią rzeczy o których Ci się nie śniło.

Pisanie że wiedza jest powszechna od 20 lat.. stary weź sobie tą wiedze, narysuj szlaczki na wykresie i na tym zarób. powodzenia.

EDIT:
a dobra teraz widzę że jesteś tu jakaś ważna persona. Bronisz szkoleń bo uwaga - sprzedajesz szkolenia. xD

widzę też że tworzysz jakieś wskaźniki do mt4 - ok tu masz racje wskaźniki z samą pochodną ceny - tutaj wszystko już zostało odkryte 100 razy - to prawda.
Ostatnio zmieniony 28 paź 2022, 11:43 przez Sarza, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Elite Expert Club

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Sarza pisze:
28 paź 2022, 11:28
ninjaproject pisze:
17 wrz 2021, 17:08
W tradingu nie ma żadnych tajemniczych metod, albo cudownych strategii, które by trejder musiał chować w tajemnicy, bo mu ktoś coś ukradnie, albo ktoś inny zaraz wykorzysta przeciwko temu trejderowi.
Kto uważa inaczej, po prostu żyje w jakiejś fałszywej ułudzie.
A wiedza jest dostępna od wieków i nikt jej nie ukrywa.
Trejder musi zarobić więcej niż stracił.
Nie istneje żadna inna reguła, ani tajemnicza formuła.
Czasami trzeba zapłacić, żeby tę wiedzę sobie przyswoić.
Straszne bzdury. Powiedz mi czemu nie da się już dołączy do Renaissance's Medallion Fund? Przecież mogli by zebrać grubą kasę i tym zarabiać? Gdzie jest błąd? Czemu nie dzielą się wiedzą?


squeezemetrics.com - kolejny zamknięty od roku projekt, do którego nie da sie zajrzeć? Czemu?! Czemu nie golą frajerów jak elite expert club? Bo nie na tym to polega. To nie sprzedawanie marzeń frajerom tylko poważne rzeczy.

Piszesz o wskaźnikach xD jakie wskaźniki widziałeś RSI? MACD? Widziałeś wskaźnik implikujący VIX dla każdego kontraktu na ES? Widziałeś wskaźnik z progiem bólu market makerów na rynku opcji? Quanci robią rzeczy o których Ci się nie śniło.

Pisanie że wiedza jest powszechna od 20 lat.. stary weź sobie tą wiedze, narysuj szlaczki na wykresie i na tym zarób. powodzenia.
A ty piszesz z doświadczenia, czy się tylko nasłuchałeś/łaś od innych i powtarzasz niesprawdzone informacje???

Odpowiedź na te twoje pytania odnośnie tych funduszy brzmi - "NIE WIEM."
A skoro nie wiem, to znaczy, że nie wiem, a nie że kosmici, albo inne konspiracje.
Nie pisz bzdur kiedy nie wiesz!
Nie dorabiaj sobie teorii z dupy wziętych.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Sarza
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:03

Re: Elite Expert Club

Nieprzeczytany post autor: Sarza »

[/quote]
A ty piszesz z doświadczenia, czy się tylko nasłuchałeś/łaś od innych i powtarzasz niesprawdzone informacje???
[/quote]

pokaże Ci swój warsztat. Pokażesz mi swój? Trzymam za słowo.

mógłbyś sie też odnieść do squeezemetrics.com -> dlaczego mają od roku zamknięty projekt i nikogo nie wpuszczają skoro tak jak piszesz - CAŁA WIEDZA JEST DOSTĘPNA i wszystko już wiadomo. Takich projektów jest więcej. No ale Ty chyba żadnego nie widziałeś skoro piszesz to co piszesz.

Obrazek

ODPOWIEDZ