MT4 problem z uruchomieniem

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: MT4 problem z uruchomieniem

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

kapart pisze:
13 wrz 2021, 16:23
ninjaproject pisze:
13 wrz 2021, 16:12
kapart pisze:
13 wrz 2021, 16:10
Spróbuj, może pomoże:

https://www.forex.in.rs/mt4-stuck-on-wa ... or-update/
Rzecz nie jest o tym, przecież.
OK, nie doczytałem. To może przejrzyj logi (jeżeli odpala metaeditor): right click na ikonie; otwórz lokalizację pliku; metaeditor; wybierz log - i zobacz, czy masz jakiś error jak tak, poszukaj w sieci rozwiązania.
No właśnie, że nie odpala.
Ja miałem taki problem z tydzień temu, gdy chciałem instalować mForex.
Zresztą, to samo z ICMarkets.
Domyślnie instalują się w Pliki programów (86), i wtedy niby wygląda, że się zainstalowały, są ikony, itd., ale kliknięcie na ikonę niczym nie skutkuje. Kółko się kręci przez moment, i nic. Dopiero, gdy odinstalowałem i ponownie zainstalowałem, tylko tym razem podałem ścieżkę instalacyjną do Program files, zamiast do Pliki programów (86), to wtedy wszystko działa normalnie.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

kapart
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 60
Rejestracja: 11 cze 2015, 12:51

Re: MT4 problem z uruchomieniem

Nieprzeczytany post autor: kapart »

BSone pisze:
13 wrz 2021, 07:54
ninjaproject pisze:
12 wrz 2021, 21:31
Zainstaluj nową platformę MT4 od brokera w C:\Program Files\ .
Jak wyskoczy okienko instalacyjne to trzeba cofnąć się jeden krok, do Ustawienia i wybrać folder, w którym chcemy instalować.
Można też inaczej.
Ja mam 3-ch brokerów na jednej platformie, np.
Spróbuję dzisiaj zainstalować w innym folderze tego nie próbowałem jeszcze. Ale ten adres co podałeś to instaluje się tam właśnie z automatu. Ale założę jakiś inny folder jeszcze.
ninjaproject pisze:
13 wrz 2021, 16:35
Domyślnie instalują się w Pliki programów (86), i wtedy niby wygląda, że się zainstalowały, są ikony, itd., ale kliknięcie na ikonę niczym nie skutkuje. Kółko się kręci przez moment, i nic. Dopiero, gdy odinstalowałem i ponownie zainstalowałem, tylko tym razem podałem ścieżkę instalacyjną do Program files, zamiast do Pliki programów (86), to wtedy wszystko działa normalnie.
Ninja chodzi o to: standard jest tak: "C:\Program Files (x86)\mForex Trader" a powinno być tak: "C:\Program Files\mForex Trader"
Popraw mnie Ninja, jeżeli się mylę.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: MT4 problem z uruchomieniem

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

kapart pisze:
13 wrz 2021, 17:01
BSone pisze:
13 wrz 2021, 07:54
ninjaproject pisze:
12 wrz 2021, 21:31
Zainstaluj nową platformę MT4 od brokera w C:\Program Files\ .
Jak wyskoczy okienko instalacyjne to trzeba cofnąć się jeden krok, do Ustawienia i wybrać folder, w którym chcemy instalować.
Można też inaczej.
Ja mam 3-ch brokerów na jednej platformie, np.
Spróbuję dzisiaj zainstalować w innym folderze tego nie próbowałem jeszcze. Ale ten adres co podałeś to instaluje się tam właśnie z automatu. Ale założę jakiś inny folder jeszcze.
ninjaproject pisze:
13 wrz 2021, 16:35
Domyślnie instalują się w Pliki programów (86), i wtedy niby wygląda, że się zainstalowały, są ikony, itd., ale kliknięcie na ikonę niczym nie skutkuje. Kółko się kręci przez moment, i nic. Dopiero, gdy odinstalowałem i ponownie zainstalowałem, tylko tym razem podałem ścieżkę instalacyjną do Program files, zamiast do Pliki programów (86), to wtedy wszystko działa normalnie.
Ninja chodzi o to: standard jest tak: "C:\Program Files (x86)\mForex Trader" a powinno być tak: "C:\Program Files\mForex Trader"
Popraw mnie Ninja, jeżeli się mylę.
Nie wiem, czy powinno, ale tak: "C:\Program Files\mForex Trader" działa.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 334
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: MT4 problem z uruchomieniem

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

Ja mam ten sam problem. Stare platformy działają ok, próbowałem zainstalować demo RoboForex i niby się instaluje, są ikony, ale uruchomić nie mogę(ścieżki instalacji zmieniałem na różne sposoby, ale bez skutku)

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: MT4 problem z uruchomieniem

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

grzegrzyw pisze:
13 wrz 2021, 17:48
Ja mam ten sam problem. Stare platformy działają ok, próbowałem zainstalować demo RoboForex i niby się instaluje, są ikony, ale uruchomić nie mogę(ścieżki instalacji zmieniałem na różne sposoby, ale bez skutku)
Jeżeli ci jakaś stara MT4 działa, to się z niej loguj do innego brokera!
Jam mam trzech brokerów na jednej platformie.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

kapart
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 60
Rejestracja: 11 cze 2015, 12:51

Re: MT4 problem z uruchomieniem

Nieprzeczytany post autor: kapart »

grzegrzyw pisze:
13 wrz 2021, 17:48
Ja mam ten sam problem. Stare platformy działają ok, próbowałem zainstalować demo RoboForex i niby się instaluje, są ikony, ale uruchomić nie mogę(ścieżki instalacji zmieniałem na różne sposoby, ale bez skutku)
BSone ma problem od wczoraj, Ty też?

Robiłeś jakiś update Windows lub coś instalowałeś, co wymagało utworzenia punktu przywracania? Jeżeli tak, przywróć system do stanu sprzed instalacji i spróbuj, czy mt4 działa.
Ale jak stare platformy działają, to rób jak pisze Ninja.

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 334
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: MT4 problem z uruchomieniem

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

Ja mam problem od 1,5 godziny. Stare platformy zarówno real jak i demo działają poprawnie. Niczego nie instalowałem, ani update Windows. Nowe demo(RoboForex) instalowałem na próbę. Nową platformę próbowałem zainstalować u starego brokera i też nie wyszło.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: MT4 problem z uruchomieniem

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

grzegrzyw pisze:
13 wrz 2021, 18:27
Ja mam problem od 1,5 godziny. Stare platformy zarówno real jak i demo działają poprawnie. Niczego nie instalowałem, ani update Windows. Nowe demo(RoboForex) instalowałem na próbę. Nową platformę próbowałem zainstalować u starego brokera i też nie wyszło.
Przed chwilą założyłem:
2021-09-13_184003.jpg
Nie instalujesz platformy innego brokera u starego brokera, tylko się logujesz do konta nowego brokera z platformy innego brokera.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2021, 18:43 przez ninjaproject, łącznie zmieniany 1 raz.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: MT4 problem z uruchomieniem

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

ninjaproject pisze:
13 wrz 2021, 18:40
grzegrzyw pisze:
13 wrz 2021, 18:27
Ja mam problem od 1,5 godziny. Stare platformy zarówno real jak i demo działają poprawnie. Niczego nie instalowałem, ani update Windows. Nowe demo(RoboForex) instalowałem na próbę. Nową platformę próbowałem zainstalować u starego brokera i też nie wyszło.
Przed chwilą założyłem:
2021-09-13_184003.jpg
i ja też

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 334
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: MT4 problem z uruchomieniem

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

Źle napisałem "Nową platformę próbowałem zainstalować u starego brokera".
Ja na starej, działającej platformie wpisałem dane do logowania, ale nie udało się zalogować
Robo.PNG
Platformy nie mogę również uruchomić klikając w jej ikonę.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ