El Camino

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: El Camino

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

MarioDM pisze:
01 wrz 2021, 18:05
Boner pisze:
29 sie 2021, 09:43
MarioDM pisze:
28 sie 2021, 20:36
No OK. Wynik na plusie. Pokazujesz w historii jednak tylko kilka pozycji.
Pokaż całą historię zleceń z tygodnia. Jeśli oczywiście możesz.
Jak bym mógł, to bym pokazał 8)
Tylko tym razem nie mogłeś pokazać, czy za każdym razem nie możesz pokazać ?
Historia transakcji mówi mi więcej niż podpięcie pod myfxbook.com .
Krzywa kapitału na wykresie niezbyt mnie interesuje. Ważne jest w jaki sposób została uzyskana. Czas trwania transakcji, potencjalna strata itp.
To są ważne kwestie moim zdaniem.
Takie rzeczy masz w historii transakcji na myfxbook czy forexfactory. Dodatkowo jak naciśniesz na wybraną transakccję masz ją na wykresie. Tylko uwaga. Na podpięciu nie da się oszukać. Czy konto jest live czy demon, wpłaty/wypłaty i WSZYSTKIE transakcje. Podpięcie obnaża gracza. Można ukryć transakcje w czasie realizacji -- brak kopiowania na żywca. Widać wtedy w historii. W związku z tym ze świecą można szukać podpięcia. Wszyscy zarabiają, ale nikt nie umie podpiąć. Podpięcie zajmuje 5minut, potem godzina przerwy i 2minuty. Niestety, krezusi tego forum, tego akurat zrobić "nie umieją".
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: El Camino

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

krab29 pisze:
01 wrz 2021, 18:30
Takie rzeczy masz w historii transakcji na myfxbook czy forexfactory. Dodatkowo jak naciśniesz na wybraną transakcję masz ją na wykresie.
Tego nie wiedziałem. Myślałem, że tylko krzywa kapitału tam jest. Dzięki za info i również pozdrawiam.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
Boner
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 15 mar 2021, 08:53

Re: El Camino

Nieprzeczytany post autor: Boner »

Jeśli mimi tego że wstawiłem tutaj wyniki mojej strategi, nikogo to nie przekonuje to mogę napisać tylko moje ulubione powiedzenie ''Psy szczekają, a karawana jedzie dalej''

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: El Camino

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Boner pisze:
01 wrz 2021, 19:00
Jeśli mimi tego że wstawiłem tutaj wyniki mojej strategi,
A moge wiedzieć gdzie bo nie bardzo widze? :d

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: El Camino

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Boner pisze:
01 wrz 2021, 19:00
Jeśli mimi tego że wstawiłem tutaj wyniki mojej strategi, nikogo to nie przekonuje to mogę napisać tylko moje ulubione powiedzenie ''Psy szczekają, a karawana jedzie dalej''
Powiem Ci nie takie Wzwody już widzieliśmy tutaj ponad 90% w efekcie końcowym oklapło ale wcześniej ładnie się prężyło.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: El Camino

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Boner pisze:
01 wrz 2021, 19:00
Jeśli mimi tego że wstawiłem tutaj wyniki mojej strategi,
No nie żartuj. Pokazałeś 3 zyskowne transakcje, które przy kapitale 11k zarobiły 56 PLN. To jest mniej niż 0,5% .
Jeśli to wszystko co zamierzałeś pokazać, to ... .
Pisząc o Journalu miałem na myśli pokazanie wyniku z kilku tygodni z rzędu.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: El Camino

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

MarioDM pisze:
01 wrz 2021, 18:35
krab29 pisze:
01 wrz 2021, 18:30
Takie rzeczy masz w historii transakcji na myfxbook czy forexfactory. Dodatkowo jak naciśniesz na wybraną transakcję masz ją na wykresie.
Tego nie wiedziałem. Myślałem, że tylko krzywa kapitału tam jest. Dzięki za info i również pozdrawiam.
Proszę cię bardzo, taka promocja na dzisiaj:
https://www.forexfactory.com/krab29#acct.81
Jutro mnie nie będzie widać. Dlaczego? Bo tak mi się podoba.
Jak to zrobić: i-igrzyska-naviego-t31705-50.html
Jeśli ktoś nie chce pokazać to nie chce i jego decyzja i trzeba ją uszanować. Ale jak ktoś piszę że "nie umieje" to nie polemizuję.
3majcie się
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: El Camino

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

krab29 pisze:
01 wrz 2021, 20:45
... taka promocja na dzisiaj:
https://www.forexfactory.com/krab29#acct.81
Dobrze, że dziś też można jeszcze podejrzeć, bo wczoraj nie przeczytałem Twojego postu.
Niezły wynik. 35% w 8 miesięcy. Brawo Ty. :clap: :clap: :clap:

Niestety po bliższym przyjrzeniu się, to wynik z trzech miesięcy. Początki bywają trudne. Wychodzi na to, że jesteś w formie zwyżkującej. Tak trzymaj.
Zerknąłem tak ogólnie i faktycznie to jest niezłe. Można podejrzeć sobie całą historię transakcji. Podoba mi się. Nigdy nie korzystałem i pewnie nigdy nie skorzystam, ale podoba mi się. :wink:
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: El Camino

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Widzisz, mogłem zrobić zrzut z najlepszego miesiąca i napisać: Słuchaj kolo, masz tu przykład z mojego najgorszego miesiąca. Normalnie robie 50% konta w procencie składanym na miesiąc, innych nie chce mi się robić zrzutów. Poza tym nie wiem jak podpiąć konto, u mnie nie da się.
A tak to widać czarno na białym jak jest i jak było. Ogólnie to slaby jestem w fx i 5-10% na rok, to moje wyniki. Teraz przyjdzie wtopa, ropa zejdzie do zera, na tych pozycjach otwartych eduardo wystrzeli w górę i tak to się skończy. I najważniejsza zaleta podpiięcia: NIE DA SIĘ OSZUKAĆ. To pokazuje miszczów.
3majcie się i przepraszam autora żurnala, za śmiecenie.
Pozdrawiam wszystkich
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
Boner
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 15 mar 2021, 08:53

Re: El Camino

Nieprzeczytany post autor: Boner »

Kolejny udany tydzień po rząd
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ