Mam strategie, nie mam pieniędzy

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Mam strategie, nie mam pieniędzy

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

Cblondyn pisze:
24 wrz 2021, 08:55
Już sam pomysł autora wątku, że ktoś będzie na tyle głupi by powierzyć swoje pieniądze anonimowemu kolesiowi z forum pokazuje tylko stan umysłu i brak zdrowego rozsądku. I to tak delikatnie mówiąc :)
Dlatego zaproponowałem dokładnie taki sam układ autorowi. Nie zarzuci mi że coś robię nie tak, robiąc dokładnie to samo.
Od zawsze byłem uczony żeby ludzi traktować równo i uczciwie, ale z biegiem lat zrozumiałem że ludzie tego nie lubią. Szczególnie jeśli zaczynasz ich traktować dokładnie tak samo jak oni traktują Ciebie/innych... Wtedy dopiero zaczyna się zgrzyt bo taki człowiek nie wytrzymuje, czyli tak jak by sam ze sobą nie wytrzymywał a oczekuje od innych że będą się zgadzać na jego szczególne usposobienie.
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Mam strategie, nie mam pieniędzy

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

dzikson pisze:
24 wrz 2021, 14:08
... Od zawsze byłem uczony żeby ludzi traktować równo i uczciwie, ale z biegiem lat zrozumiałem że ludzie tego nie lubią. Szczególnie jeśli zaczynasz ich traktować dokładnie tak samo jak oni traktują Ciebie/innych... Wtedy dopiero zaczyna się zgrzyt bo taki człowiek nie wytrzymuje, czyli tak jak by sam ze sobą nie wytrzymywał a oczekuje od innych że będą się zgadzać na jego szczególne usposobienie.
Jeden mędrzec kiedyś powiedział: "Gdy mówisz ludziom prawdę to prawie zawsze ich wkur...sz"
Zwłaszcza i o nich samych
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Mam strategie, nie mam pieniędzy

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

rookie2 pisze:
23 wrz 2021, 22:42
To ją kurła sprzedaj na allegro , albo promuj na mql signal czy gdzie tam jak inni magicy
W tym tkwi senk, że wychodząc z założenia że ktoś mi ją ukradnie nie mogę jej ujawniać. Mogę wkleić dzisiaj znowu zrzut ekranu jak następne 6% zrobiłem na tym koncie, ale co to komu da? Albo real, który mam prowadzony od 30 tygodni i po za poprzednim miesiącem, cały czas na plusie, dziś +2.2%, a ten tydzień 6% ale również, po co to komu skoro nie na tym cala dyskusja polega.

co do samej strategii to ja się nie boje złodziejstwa bo Tobie zarys przedstawiłem, więc wiedzy tajemnej tam nie ma, ale wykorzystanie tego to już inna sprawa. Po za tym ja nie potrafię działać pod presją. Chcesz zobaczyć co stanie się z każdym kontem jak je upublicznie? Albo będę czuł presję wielu osób? Moje decyzję nie będą logiczne bo nawet jak ktoś siedzi koło mnie to nie potrafię zawrzeć transakcji zgodnie ze swoimi założeniami..

Kiedyś był wątek @Anomalii i tak chwaliłem się pierwszym wygranym konkursem, po tym czasie jeszcze kilka udało się rozegrać z nagrodami pieniężnymi, ale od jakieś czasu szybko kasuje konta konkursowe tylko z jednego powodu. Narzuciłem sobie zasadę że już o drobne się nie bije i albo pierwsze 3 miejsca najlepiej płatne albo kasowanie i tak się staje, zbyt duża presja na wygraną i pies pogrzebany. A jak bym dawał sygnały i odemnie zależało by 100 innych kont..? Odłączył bym Internet żeby ludzie do mnie żalu nie mieli bo jestem takim człowiekiem że albo coś robie dobrze albo sie tego nie łapie, i na razie dobrze potrafie robic tylko sobie (niezależnie jak to brzmi.... 8) ). Tak więc jak bym miał prowadzić ludzi to nie mógł bym pozwolić na to że ktoś podemną by tracił hajs.
SEROL666 pisze:
24 wrz 2021, 15:49
Jeden mędrzec kiedyś powiedział: "Gdy mówisz ludziom prawdę to prawie zawsze ich wkur...sz"
Zwłaszcza i o nich samych
Nie wiem kto to był, ale rzeczywiście mądrze mówił. Ludzie wolą być mieć słodzone i chcą aby każdy im wchodził w tyłek jak czopik, a jak zaczynasz być szczery to zaraz że hejtujesz.. Taki mamy klimat
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

FreeWay

Re: Mam strategie, nie mam pieniędzy

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Skoro masz strategie a nie masz pieniędzy to ze strategia jest coś nie tak , %składany tyle w temacie.

Awatar użytkownika
sandramillerr
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 19 paź 2021, 12:40

Re: Mam strategie, nie mam pieniędzy

Nieprzeczytany post autor: sandramillerr »

Twoje strategie pójdą na marne, jeśli nie masz pieniędzy, aby je zastosować. Nawet jeśli masz trochę pieniędzy, możesz handlować niewielką kwotą i zarobić na tym trochę pieniędzy i wykorzystać te pieniądze do generowania większej ilości pieniędzy. To najlepsza rzecz, jaką mogę zaproponować.

Ebisu
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 13 sie 2021, 11:45

Re: Mam strategie, nie mam pieniędzy

Nieprzeczytany post autor: Ebisu »

Chętnie poczytałbym aktualizacje jak się sprawuje strategia. Zwłaszcza, że na parach jenowych wystąpił silny ruch kierunkowy więc dobrze byłoby przy tej okazji zobaczyć jak się sprawdza w różnych warunkach rynkowych, nie tylko w konsoli jak wcześniej.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Mam strategie, nie mam pieniędzy

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

sandramillerr pisze:
20 paź 2021, 15:01
Twoje strategie pójdą na marne, jeśli nie masz pieniędzy, aby je zastosować. Nawet jeśli masz trochę pieniędzy, możesz handlować niewielką kwotą i zarobić na tym trochę pieniędzy i wykorzystać te pieniądze do generowania większej ilości pieniędzy. To najlepsza rzecz, jaką mogę zaproponować.
Temat już technicznie zamknięty bo Boner zebrał datki na swoją "drogę tradera" i przeniósł się na inny wątek gdzie temat też już zdechł
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Mam strategie, nie mam pieniędzy

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

SEROL666 pisze:
25 paź 2021, 01:55
Temat już technicznie zamknięty bo Boner zebrał datki na swoją "drogę tradera" i przeniósł się na inny wątek gdzie temat też już zdechł
W sensie, że znalazł dawcę kapitału ?
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Mam strategie, nie mam pieniędzy

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Zanim strzelił focha gdzieś tu w wątku pisał że skądś naddziobał 80 K cebulionów
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Mam strategie, nie mam pieniędzy

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

SEROL666 pisze:
25 paź 2021, 15:59
Zanim strzelił focha gdzieś tu w wątku pisał że skądś naddziobał 80 K cebulionów
Że niby kasę zarobił nie wiadomo jak ? Jasne.
Już myślałem, że znalazł jelenia, ale skoro nie ... . Ogólnie może mu się jednak udać znaleźć dawcę kapitału. Pytanie co zrobi jeśli trafi na kogoś, kto mu spuści tęgi łomot gdy przepuści kasę, a przepuści na pewno.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

ODPOWIEDZ