Mam strategie, nie mam pieniędzy

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Mam strategie, nie mam pieniędzy

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

Boner pisze:
23 wrz 2021, 14:44
Oczywiście że o tym nawet nie pomyślałem. Nie po to pracowałem nad moją strategią kilka miesięcy żeby teraz pokazywać ją publicznie. Szczerze powiedziawszy mam już dość tego forum i ludzi którzy tu piszą, a w szczególności starych nieudaczników którzy próbują się dowartościować kosztem innych. Jest to ostatni wpis mój wpis, nie mam przyjemności szarpać się z każdym. Jak zaczołem prowadzić dziennik to z takim hejtem na moją osobę się jeszcze nigdzie nie spotkałem. Tego zasranego kraju też mam dość, kiedy tylko otworzą granice wyjeżdżam na Filipiny. To by było na tyle. Żegnam.
Hehe no ok, ale dziwie się że masz takie podejście. Z mojej strony nie poczułeś się chyba atakowany? Ale jeśli tak to odebrałeś to mi przykro że takie emocje powoduje każde zapytanie o jakiekolwiek udowodnienie czegokolwiek. Zapewniam Cię że nie znalazłeś świętego grala, a jedna strategia pokazana 10 różnym ludziom będzie rozgrywana inaczej tylko z jednego jedynego prostego powodu- każdy będzie podchodził emocjonalnie do wykresu w inny sposób i z tych 10-ciu może jeden, może dwóch będzie zyskownymi traderami.
Boner pisze:
23 wrz 2021, 14:44
Tego zasranego kraju też mam dość, (...)
Uwierz że ja też, ale co to zmienia?
Boner pisze:
23 wrz 2021, 14:44
Jak zaczołem prowadzić dziennik to z takim hejtem na moją osobę się jeszcze nigdzie nie spotkałem.
Co do tej wypowiedzi chyba nie do końca się zgodzę bo kojarzę że dosyć kulturalnie przebiegała wymiana postów, ale problemem było to że inni chcieli abyś udowodnił to co wklejasz i o czym zapewniasz, a nie zrobiłeś tego i jeszcze zacząłeś się unosić i pisać teksty typu "psy szczekają a karawana jedzie dalej" z tym że wprost napisałeś to o sobie... Przyszedł piesek na forum, poszczekał ale ludzie którzy tu byli pozostaną a piesek zniknie jak wielu innych.
Ostatnią część wypowiedzi możesz odczytać jako hejt, mimo że jest wskazaniem Twojego powiedzenia którym mogłeś obrazić innych.
Mimo wszystko życzę Ci wszystkiego dobrego :564:
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

Buho
Gaduła
Gaduła
Posty: 117
Rejestracja: 19 maja 2011, 21:37

Re: Mam strategie, nie mam pieniędzy

Nieprzeczytany post autor: Buho »

Boner zostań w PL, za granicą zawsze będziesz obcy i nie u siebie.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Mam strategie, nie mam pieniędzy

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

SEROL666 pisze:
23 wrz 2021, 17:18
Boner pisze:
23 wrz 2021, 14:44
Oczywiście że o tym nawet nie pomyślałem. Nie po to pracowałem nad moją strategią kilka miesięcy żeby teraz pokazywać ją publicznie. Szczerze powiedziawszy mam już dość tego forum i ludzi którzy tu piszą, a w szczególności starych nieudaczników którzy próbują się dowartościować kosztem innych. Jest to ostatni wpis mój wpis, nie mam przyjemności szarpać się z każdym. Jak zaczołem prowadzić dziennik to z takim hejtem na moją osobę się jeszcze nigdzie nie spotkałem. Tego zasranego kraju też mam dość, kiedy tylko otworzą granice wyjeżdżam na Filipiny. To by było na tyle. Żegnam.
Praktycznie nic nie pokazałeś publicznie. Wierz mi Twoje wyniki nie robią przynajmniej na mnie większego wrażenia. Na małym depo to nie sztuka. Póki co to pokazałeś minus 10% tylko na jednej pozycji to i tak nie wróży dobrze - dzisiaj minus dziesięć jutro więcej, psychika Ci siadzie, dojdzie paraliż decyzyjny ale co ja tam wiem Ty masz niesamowite DWA miesiące doświadczenia w realu. Poza tym nie znasz tu ludzi wielu nie chce pokazywać co potrafi bo po co po jaką chol..ę. Przyszedłeś tutaj po kasę co w pierwszych postach napisałeś a Ty się dziwisz że spotkała Cię krytyka ?? Dzieciak z Ciebie.
Boner pisze:
23 wrz 2021, 14:44
Tego zasranego kraju też mam dość, (...)
Wyjeżdżasz do bardziej zasranego kraju. Dowiesz się o tym na miejscu. Plus zmiana strefy czasowej no chyba że lubisz sesję azjatycką :)
Boner pisze:
23 wrz 2021, 14:44
Jak zaczołem prowadzić dziennik to z takim hejtem na moją osobę się jeszcze nigdzie nie spotkałem.
Hejt ? Poczytaj sobie co robimy z Instytutem Kryptomanni tam to dopiero jesteśmy okrutni :lol: . A poznajrynek ? :lol: . Tak ich dojeżdzamy że nawet boją sie tu pisać. Jesteś zbyt wrażliwy :lol: . A gdzie jeszcze publikowałeś ? Zawiodłeś się że nikt nie sypnął kasiurą ? :wink:


Powodzenia
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Mam strategie, nie mam pieniędzy

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Niestety, prawda jest taka, że gdy pojawia się na tym forum nowicjusz z zapałem i przekonaniem, że odkrył fantastyczną strategię, której nikt przed nim nie odkrył, to spotyka się z traktowaniem, do którego nie przywykł, i jest to przez niego odbierane jako hejt i ataki.
Sam tego doświadczyłem jakieś 7-8 lat temu, gdy się tutaj pojawiłem.
Nie było to przyjemne uczucie...
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Mam strategie, nie mam pieniędzy

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

ninjaproject pisze:
23 wrz 2021, 18:30
Niestety, prawda jest taka, że gdy pojawia się na tym forum nowicjusz z zapałem i przekonaniem, że odkrył fantastyczną strategię, której nikt przed nim nie odkrył, to spotyka się z traktowaniem, do którego nie przywykł, i jest to przez niego odbierane jako hejt i ataki.
Sam tego doświadczyłem jakieś 7-8 lat temu, gdy się tutaj pojawiłem.
Nie było to przyjemne uczucie...
Słuchaj, wiesz doskonale że to nie tak. Sam byłem nowicjuszem, świeżak też ostro postował i nikt mu nie cisnął a ten się nie obrażał, i miał na tyle jaja że każdy wiedział że ostro ćwiczy na demonie.
Odwróćmy sytuację, bo ja np. chcąc przekazać 50k usd w zarządzanie nie jestem frajerem żeby dać komuś na gębę pobawić się moim hajsem. Teraz odwracamy i jest to post skierowany do Autora. Jak zarobisz, to za parę tygodni otwórz rachunek i daj mi nim zarządzać. Piszę to SERIO
Nie wiesz nic o mojej strategii, o wynikach ani o niczym, ale powiem Ci że jestem zajebisty. dodatkowym argumentem który Cie przekona jest to że od początku jak założyłem tu konto nie zajmuje się niczym innym, nie mam innych źródeł dochodu, i oczywiście nie potwierdzę tego że zarabiam bo jeszcze mi ukradniesz mój sposób który pozwala opłacać rachunki i mieć wysrane na bycie beduinem dla jakiegoś dorobkiewiczka co dostał firmę od rodziców...
Przekonałem Cię?
Odezwij się do mnie jak uzbierasz wolną gotówkę, poobracam sobie bezstresowo Twoimi pieniędzmi, poczuje się jak na demo. Powtarzam To jest prawdziwa oferta do autora, taka sama jaką on zaproponował. Różnica jeszcze jedna, mogę dać Ci login do konta demo z ostatniego miesiąca jak zrobiłem 1000% kapitału, tak dobrze czytasz, w miesiąc pomnożyłem konto x10... no stress.. Było by więcej ale fxPro ogranicza liczbę otwartych pozycji i zabezpieczenie działa inaczej jak u reszty brokerów których znam.
SEROL666 pisze:
23 wrz 2021, 17:18
Praktycznie nic nie pokazałeś publicznie. (...) Dzieciak z Ciebie.
SEROL666 pisze:
23 wrz 2021, 17:18
Wyjeżdżasz do bardziej zasranego kraju. Dowiesz się o tym na miejscu. Plus zmiana strefy czasowej no chyba że lubisz sesję azjatycką :)
Mówisz że jest aż tak źle? Osobiście marze o dokładnym poznaniu Azji, a zamieszkaniu gdzieś w na w Stanach bliżej Meksyku..
SEROL666 pisze:
23 wrz 2021, 17:18
Hejt ? Poczytaj sobie co robimy z Instytutem Kryptomanni tam to dopiero jesteśmy okrutni :lol: . A poznajrynek ? :lol: . Tak ich dojeżdzamy że nawet boją sie tu pisać. Jesteś zbyt wrażliwy :lol: . A gdzie jeszcze publikowałeś ? Zawiodłeś się że nikt nie sypnął kasiurą ? :wink:
Powodzenia
Tam też jeszcze nie ma tragedii :564: Ale ja sie nie znam, bo lubię cisnąć bezpośrednio w mordę, w interentach nigdy nie byłem kozak.. hehe

Powtarzam post do Autora. Jak zarobisz kase zasil nowy rachunek i podaj mi dane. Zyskiem podzielimy się 50/50 ja pazerny nie jestem. Tylko bez kwot typu jakies drobne bo będziesz chciał mnie sprawdzić.
edit.
Pomyślałem a co będę Ci login podawał, jeszcze mi nową strategię ukradniesz, nie po to ciężko ja dopracowuje żeby mi ktoś ją teraz zakosił... Podłączyłem pod FF, w załączeniu zrzut ekranu :d tylko coś cyferki przekłamuje bo jest ponad 1000%, no i pomyliłem się z długością konta.. Ma 36 dni a nie miesiąc jak wcześniej pisałem
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

rookie2
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 399
Rejestracja: 29 wrz 2020, 00:10

Re: Mam strategie, nie mam pieniędzy

Nieprzeczytany post autor: rookie2 »

To ją kurła sprzedaj na allegro , albo promuj na mql signal czy gdzie tam jak inni magicy
btw



Obrazek
https://www.myfxbook.com/members/rookie_t/pycha-kroczy-przed-upadkiem/7931743

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Mam strategie, nie mam pieniędzy

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Widzicie, jednak tu dominują hejterzy!
Ciekawe, jakby ktoś założył wątek:
Mam pieniądze, nie mam strategii
Czy wtedy byłoby tylu hejterów? :d
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Mam strategie, nie mam pieniędzy

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

ninjaproject pisze:
23 wrz 2021, 23:17
Widzicie, jednak tu dominują hejterzy!
Gdzie go shejtowałem?
ninjaproject pisze:
23 wrz 2021, 23:17
Ciekawe, jakby ktoś założył wątek:
Mam pieniądze, nie mam strategii
Czy wtedy byłoby tylu hejterów? :d
Prawdopodobnie pojawiły by się wpisy, długa droga przed Tobą, jest mnóstwo strategii w sieci itp. Były pytania o mentoring i podobne. Oraz podtrzymam to co napisałem wcześniej:
dzikson pisze:
23 wrz 2021, 15:15
Zapewniam Cię że nie znalazłeś świętego grala, a jedna strategia pokazana 10 różnym ludziom będzie rozgrywana inaczej tylko z jednego jedynego prostego powodu- każdy będzie podchodził emocjonalnie do wykresu w inny sposób i z tych 10-ciu może jeden, może dwóch będzie zyskownymi traderami.
Więc nawet mając pieniądze i zyskowną strategię nikt nie zapewni że ta osoba będzie zarabiała bo to indywidualna kwestia człowieka i jego osobowości, psychiki i podejścia emocjonalnego do ryzyka i straty.
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

Awatar użytkownika
alinoe
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 917
Rejestracja: 22 wrz 2008, 21:30

Re: Mam strategie, nie mam pieniędzy

Nieprzeczytany post autor: alinoe »

Bez przesady z trolowaniem? To jak z muchami lecącymi do g...wna. Można pozbyć się much ale g..wno zostanie g...wnem. Prościej je posprzątać. Im więcej troli tym bardziej śmierdząca sprawa. W szczególności dotyczy to mentorów i szkoleniowców niemogących się odpędzić od much. Wiadomo, że statement z kilku lat to dobry środek owadobójczy ale nie, oni wolą tracić energię na odpędzanie się od insektów. :d

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Mam strategie, nie mam pieniędzy

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Że Wam się chce nadal brnąć w ten infantylny temat. Stwierdzenie "mam super zarabiającą strategie i nie mam pieniędzy" jest tak absurdalne jak stwierdzenie "jestem milionerem ale nie mam na obiad". Kompletny brak logiki w obu stwierdzeniach. Już sam pomysł autora wątku, że ktoś będzie na tyle głupi by powierzyć swoje pieniądze anonimowemu kolesiowi z forum pokazuje tylko stan umysłu i brak zdrowego rozsądku. I to tak delikatnie mówiąc :)

ODPOWIEDZ