Kanały telegram z sygnałami forex

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: Kanały telegram z sygnałami forex

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

SEROL666 pisze:
28 paź 2021, 15:56
Dziwnie to brzmi: "określ cel a my powiemy Ci jaką dźwignię zastosować" ale cóż. Jedzmy dalej znów dostałem wiadomość o wejścia w XAUUSD tym razem nie było za dobrze - wejście 27.10 g 13:19 - Ryzykujemy 16,5 USD Aby zarobić 6USD. Cena rozminęła się z o niewiele z TP, szło zarobić jak ktoś pilnował ale weryfikacja umiejętnośći tego Tradera - żadna. Przesyła co chwilę screeny piramidowanych pozycji - oczywiście wszystkie na PLUS. Dośpiewajcie sobie sami
Takie lapanie szczytu pod prad wiadomo jak sie konczy. Jak ktos trzymal do SL to konta juz nie ma.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Kanały telegram z sygnałami forex

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

ninjaproject pisze:
28 paź 2021, 17:12
SEROL666 pisze:
28 paź 2021, 15:34
Hej zadałem pytanie FOrex MAntra czy polecają jakiegoś brokera oto jego odpowiedz:
Odpowiedź totalnie bez sensu...
Dokładnie. Traktują potencjalnych klientów jak idiotów. Rozwierciłem temat do końca. Uważajcie ludziska na sygnałowców bo w Karola lecą.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Kanały telegram z sygnałami forex

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

SEROL666 pisze:
08 paź 2021, 18:32
Hej.
Chciałem powrzucać jego pozycje z Tego tygodnia ale widziałem wyłapywanie SL to sobie odpuściłem a jego dzisiejsze wejście na EURNZD to już nie wiem co miał w głowie. Jak to mówią szczęście sprzyja leniwym i sam wysłał podsumowanie swojego tradingu tak więc:
- w przeciągu 3 tygodni jest na minusie około 30 pips
- za ostatnie 3 miesiące jest około 150 pips do przodu
Od razu napiszę że to bardzo słabe wyniki..... widziałem kilka sensownych wejść u niego ale też łapanie spadających noży. Dziwne. Na jego kanale walczy z Indeksami o DAX to całe wykłady robi a tu bierze się za waluty - nie rozumiem tego. Cóż rzec nie polecam.
Teraz to już sam nie wiem. Wszedłem na jego TG ma jakieś wakacje itd. a te że przez ostatnie jakieś 10 miesięcy zrobił ze 100K ponad 1500K. Wiec mogłem się pomylić... sprawa do zbadania..
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Kanały telegram z sygnałami forex

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Tom Hougard zrobił za zeszły 2022 rok wynik "niewiele ponad 2000%". Jest kilka fejkowych kont na TG wiec trzeba uważać. Jak komuś nie chce się klikać to są apki - kopiery zleceń z TG tylko nie wiem czy zadziałają wszystko można sobie wstecz przejrzeć i posprawdzać
"If music is dying musicians are killing it" - MP

ODPOWIEDZ