Kanały telegram z sygnałami forex

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Kanały telegram z sygnałami forex

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Cblondyn pisze:
08 paź 2021, 21:53
SEROL666 pisze:
08 paź 2021, 18:32

Od razu napiszę że to bardzo słabe wyniki.....
I nie spodziewaj się lepszych bo żaden czynnik (AT czy A. fundamentalna) nie daje zbyt dużej przewagi statystycznej. A te setupy o skuteczności 80% to zwykłe bajki. Tylko mieszają ludziom w głowie.
Tak naprawdę nie wiem dlaczego otwiera w danym miejscu pozycję ale dosłał jeszcze jedno info że w tym tygodniu zaliczył w sumie - 210,5 pipsa.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Kanały telegram z sygnałami forex

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

SEROL666 pisze:
09 paź 2021, 00:28
Cblondyn pisze:
08 paź 2021, 21:53
SEROL666 pisze:
08 paź 2021, 18:32

Od razu napiszę że to bardzo słabe wyniki.....
I nie spodziewaj się lepszych bo żaden czynnik (AT czy A. fundamentalna) nie daje zbyt dużej przewagi statystycznej. A te setupy o skuteczności 80% to zwykłe bajki. Tylko mieszają ludziom w głowie.
Tak naprawdę nie wiem dlaczego otwiera w danym miejscu pozycję ale dosłał jeszcze jedno info że w tym tygodniu zaliczył w sumie - 210,5 pipsa.
Coby to nie było, info, swieczka, czy flaga nie ma instrumentów które dawałyby taka przewage statystyczną o której bredzą szkoleniowcy ;)

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: Kanały telegram z sygnałami forex

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Sam pomysł kopiowania z poziomu jakiegoś kanału
sygnału(ów) i to z krótkich interwałów (m5,m15) mija sie z celem
Jak ktoś ma sie wszczelić w poziom zadającego poziom?

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Kanały telegram z sygnałami forex

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Tomasz196407 pisze:
09 paź 2021, 09:23
Sam pomysł kopiowania z poziomu jakiegoś kanału
sygnału(ów) i to z krótkich interwałów (m5,m15) mija sie z celem
Jak ktoś ma sie wszczelić w poziom zadającego poziom?
A co to za problem ?
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: Kanały telegram z sygnałami forex

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

SEROL666 pisze:
09 paź 2021, 11:07
Tomasz196407 pisze:
09 paź 2021, 09:23
Sam pomysł kopiowania z poziomu jakiegoś kanału
sygnału(ów) i to z krótkich interwałów (m5,m15) mija sie z celem
Jak ktoś ma sie wszczelić w poziom zadającego poziom?
A co to za problem ?
Może inaczej-nie problem!
(o którym też nie wspomniałem w poście)
co oczekujesz(jemy) po uczestnictwie w takim przedsięwzięciu.?
Rozumiem ze uczestnictwo w tym kanale jest po to albo w takim celu
aby wydobyć od jakiegoś wzorca setup?
wejscie-sl-tp
Teraz tak małe interwały o których wspomniałem m5 i m15 a o których Ty nie pisałeś(ja wnioskuje po tym jak określiłeś trejdy na 10-20pip)
raczej sprowadzaja sie do określenia dokładnie poziomu zawarcia transakcji i jego czasu.
Wiec pytanie jw.(podkreślenie) jak to zrobić?, skoro to jest komunikacja słowna i pisana bez uczestnictwa narzedzi dokładnych jak np tradecopier i itp.
Tylko tyle S. o czym już pisałem w danym tym wątku i autor na samym początku tez wspominał

edit
Mam też nadzieje że zrozumiałeś moją wypowiedź i nic zagadkowego tu nie ma :D
jak było to wcześniej

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Kanały telegram z sygnałami forex

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Tomasz196407 pisze:
09 paź 2021, 11:58
Może inaczej-nie problem! .... co oczekujesz(jemy) po uczestnictwie w takim przedsięwzięciu.?
Już nic. Chciałem zobaczyć ile jest wart koleś po JP Morgan na day trading, co ma 10,700 Subów
Tomasz196407 pisze:
09 paź 2021, 11:58
Rozumiem ze uczestnictwo w tym kanale jest po to albo w takim celu
aby wydobyć od jakiegoś wzorca setup?
wejscie-sl-tp
Teraz tak małe interwały o których wspomniałem m5 i m15 a o których Ty nie pisałeś(ja wnioskuje po tym jak określiłeś trejdy na 10-20pip)
raczej sprowadzaja sie do określenia dokładnie poziomu zawarcia transakcji i jego czasu.
Naście lat temu rynek szybko się poruszał teraz ro raczej mucha w smole. Oczywiście że chodzi o jak najzyskowniejsze w stosunku do ryzyka trejdy
Tomasz196407 pisze:
09 paź 2021, 11:58
Wiec pytanie jw.(podkreślenie) jak to zrobić?, skoro to jest komunikacja słowna i pisana bez uczestnictwa narzedzi dokładnych jak np tradecopier i itp.
Tylko tyle S. o czym już pisałem w danym tym wątku i autor na samym początku tez wspominał
Jak widać na wykresach jest sporo czasu na zawarcie transakcji
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: Kanały telegram z sygnałami forex

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

SEROL666 pisze:
09 paź 2021, 15:52
Tomasz196407 pisze:
09 paź 2021, 11:58
Może inaczej-nie problem! .... co oczekujesz(jemy) po uczestnictwie w takim przedsięwzięciu.?
Już nic. Chciałem zobaczyć ile jest wart koleś po JP Morgan na day trading, co ma 10,700 Subów
Tomasz196407 pisze:
09 paź 2021, 11:58
Rozumiem ze uczestnictwo w tym kanale jest po to albo w takim celu
aby wydobyć od jakiegoś wzorca setup?
wejscie-sl-tp
Teraz tak małe interwały o których wspomniałem m5 i m15 a o których Ty nie pisałeś(ja wnioskuje po tym jak określiłeś trejdy na 10-20pip)
raczej sprowadzaja sie do określenia dokładnie poziomu zawarcia transakcji i jego czasu.
Naście lat temu rynek szybko się poruszał teraz ro raczej mucha w smole. Oczywiście że chodzi o jak najzyskowniejsze w stosunku do ryzyka trejdy
Tomasz196407 pisze:
09 paź 2021, 11:58
Wiec pytanie jw.(podkreślenie) jak to zrobić?, skoro to jest komunikacja słowna i pisana bez uczestnictwa narzedzi dokładnych jak np tradecopier i itp.
Tylko tyle S. o czym już pisałem w danym tym wątku i autor na samym początku tez wspominał
Jak widać na wykresach jest sporo czasu na zawarcie transakcji
Zakończe temat w ten sposób:
-mając doświadczenie w realizacji zleceń kopiowanych platforma-platforma na wykresie m5 przy danej strategii zautomatyzowanej
zauważyłem że sygnały które są podawane przez platforme nadajnik i odtworzone przez platforme odbiornik najlepiej odwzoruwują strategie-
w tym przypadku wykupienie i wyprzedanie w tym samym czasie.
Porównałem tylko sytuacje tu kanału i podawania przez gościa wejscia i ewentualnego zareagowania substr. na danym kanale.
Nadal bede twierdził że podawanie przez osoby drugie sygnałów mija sie z celem bo równie dobrze zadanie to spełnia strategia zautomatyzowana na osobistym koncie
PZ

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Kanały telegram z sygnałami forex

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

Tomasz196407 pisze:
09 paź 2021, 17:19
Zakończe temat w ten sposób:
-mając doświadczenie w realizacji zleceń kopiowanych platforma-platforma na wykresie m5 przy danej strategii zautomatyzowanej
zauważyłem że sygnały które są podawane przez platforme nadajnik i odtworzone przez platforme odbiornik najlepiej odwzoruwują strategie-
w tym przypadku wykupienie i wyprzedanie w tym samym czasie.
Porównałem tylko sytuacje tu kanału i podawania przez gościa wejscia i ewentualnego zareagowania substr. na danym kanale.
Nadal bede twierdził że podawanie przez osoby drugie sygnałów mija sie z celem bo równie dobrze zadanie to spełnia strategia zautomatyzowana na osobistym koncie
PZ
Jesteś w błędzie. Wiedząc i jednocześnie osobiście widząc jak osoby właśnie na telegramie kopiowały wejścia drugiej osoby która w czasie rzeczywistym podawała setupy mogę potwierdzić że to działa i jest to możliwe. Piszesz o M5? To co ja widziałem było z M1. Po każdym setupie wiele podziękowań od osób które skorzystały.
Ludzie mają ten problem że zazwyczaj patrzą tylko przez pryzmat swojej osoby, nie biorąc pod uwagę ze ktoś inny może coś robić lepiej.. Czasem zaglądając na forum widzę że twoje wypowiedzi Tomasz coraz częściej zbliżają się formą oraz przekazem do wypowiedzi ninja.
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Kanały telegram z sygnałami forex

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

MarioDM pisze:
08 paź 2021, 21:30
dzikson pisze:
22 wrz 2021, 13:40
Widzę że wprost nikt odpisał. Tak, dostaje się za takie rzeczy pieniądze. Jak kogoś to ciekawi mogę opisać po krótce jak to działa.
Co do stawek.. Również tak, orientuje się.
Opisuj, nie daj się prosić. :wink:
Nie widziałem Twojej wiadomości. Ogólnie rzecz ujmując wielu brokerów zgłasza się samych do danych traderów którzy maja jakieś przebicie na rynku, w sieci i wśród innych. Po prostu są chętnie oglądani lub słuchani dzięki czemu mogą przyciągnąć nowy narybek do danego brokera. Stawki ustalane są indywidualnie, i zależą od kilku czynników. Można wyrwać określoną kwotę za serie wystąpień lub nagrań, albo za pojedynczą akcję. Nie będę pisał jakie to stawki bo jest to rzecz po pierwsze indywidualna, a po drugie objęta klauzurą dzięki czemu każdy może sam negocjować warunki. Jeden dostanie 500zł a drugi 2k i potem ten co dostaje mniej poczyta o tym w Internecie i będzie miał sapy że dostał za mało.. :d a winny będzie @dzikson z forum hehe
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: Kanały telegram z sygnałami forex

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

dzikson pisze:
11 paź 2021, 08:42
Tomasz196407 pisze:
09 paź 2021, 17:19
Zakończe temat w ten sposób:
-mając doświadczenie w realizacji zleceń kopiowanych platforma-platforma na wykresie m5 przy danej strategii zautomatyzowanej
zauważyłem że sygnały które są podawane przez platforme nadajnik i odtworzone przez platforme odbiornik najlepiej odwzoruwują strategie-
w tym przypadku wykupienie i wyprzedanie w tym samym czasie.
Porównałem tylko sytuacje tu kanału i podawania przez gościa wejscia i ewentualnego zareagowania substr. na danym kanale.
Nadal bede twierdził że podawanie przez osoby drugie sygnałów mija sie z celem bo równie dobrze zadanie to spełnia strategia zautomatyzowana na osobistym koncie
PZ
.
Ludzie mają ten problem że zazwyczaj patrzą tylko przez pryzmat swojej osoby, nie biorąc pod uwagę ze ktoś inny może coś robić lepiej.. Czasem zaglądając na forum widzę że twoje wypowiedzi Tomasz coraz częściej zbliżają się formą oraz przekazem do wypowiedzi ninja.
Nie mam problemu jak to napisałeś Ludzie-bo ich nie czytam :)
jakiegoś ninja nie znam.
a czasem kolego też warto spojrzeć w lustro
PZ

ODPOWIEDZ