Kanały telegram z sygnałami forex

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: Kanały telegram z sygnałami forex

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

SEROL666 pisze:
19 wrz 2021, 13:50
Kontynuuj bo póki co to mało przekonywująco. Pytałem czy ktoś go sprawdzi zaloguje sie obejrzy cos poczyta przetestuje a póki co przeczytałeś stronę czy dwie przyczepiłeś się do disclaimera.
Tak jak to na tym forum jest,
zdaje sie że wystawiłeś już opinie
sam nic nie wnosząc tu.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Kanały telegram z sygnałami forex

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Tomasz196407 pisze:
19 wrz 2021, 13:57
SEROL666 pisze:
19 wrz 2021, 13:50
Kontynuuj bo póki co to mało przekonywująco. Pytałem czy ktoś go sprawdzi zaloguje sie obejrzy cos poczyta przetestuje a póki co przeczytałeś stronę czy dwie przyczepiłeś się do disclaimera.
Tak jak to na tym forum jest,
zdaje sie że wystawiłeś już opinie
sam nic nie wnosząc tu.
A co mam wnosić do opinii to Tommie Hougaard ? Podałem linka i może ktoś kto się zna na indeksach może gra będzie miał ochotę sprawdzić goscia i tyle. Bo "wyglada nieciekawie" to niewiele.
Piszesz że przeszkadza Ci że koleś gra w długim terminie i intraday ? On ma 20 Lat aktywnego tradingu (dłużej niż to forum) szkolili go w JP Morgan. Info o nim z linkedIn:
"He ran the live trading room WhichWayToday between 2012 and 2015, where his trading records were made public, and he never had a year with less than triple digit gains".

Nie znasz grasz na indeksach, nie masz ochoty to nie pisz.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: Kanały telegram z sygnałami forex

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

SEROL666 pisze:
19 wrz 2021, 14:07
Tomasz196407 pisze:
19 wrz 2021, 13:57
SEROL666 pisze:
19 wrz 2021, 13:50
Kontynuuj bo póki co to mało przekonywująco. Pytałem czy ktoś go sprawdzi zaloguje sie obejrzy cos poczyta przetestuje a póki co przeczytałeś stronę czy dwie przyczepiłeś się do disclaimera.
Tak jak to na tym forum jest,
zdaje sie że wystawiłeś już opinie
sam nic nie wnosząc tu.
A co mam wnosić do opinii to Tommie Hougaard ? Podałem linka i może ktoś kto się zna na indeksach może gra będzie miał ochotę sprawdzić goscia i tyle. Bo "wyglada nieciekawie" to niewiele.
Piszesz że przeszkadza Ci że koleś gra w długim terminie i intraday ? On ma 20 Lat aktywnego tradingu (dłużej niż to forum) szkolili go w JP Morgan. Info o nim z linkedIn:
"He ran the live trading room WhichWayToday between 2012 and 2015, where his trading records were made public, and he never had a year with less than triple digit gains".

Nie znasz grasz na indeksach, nie masz ochoty to nie pisz.
NIE napisałem że mi przeszkadza,!! chciałeś opinii to była opinia moja i tylko moja do czego mam prawo bedac tu na forum i kazdy może napisać post albo odpisać na post
a co do opini o traderach :D

"My name is Michael Valtos and I have spent 20 years as an institutional trader JP Morgan, Cargill, Commerzbank, EDF Man and Dean Witter Reynolds. The one thing that I have found to be single most important part of market analysis is order flow. What the market is doing right now. What the other market participants are doing right now affects what will happen next."

http://www.orderflows3pack.com/

coś tak jakby znajomo :564:
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2021, 14:21 przez Tomasz196407, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Kanały telegram z sygnałami forex

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Rozumiem, to Twoja opinia na temat treści na jego stronie. Doceniam i dziękuje.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: Kanały telegram z sygnałami forex

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

SEROL666 pisze:
19 wrz 2021, 14:19
Rozumiem, to Twoja opinia na temat treści na jego stronie. Doceniam i dziękuje.
Proszę.

i Jeżeli moge co do Waszych rozważań nt szkoleń, trading room i jeszcze innych reklamowych udziwnień
Przykład z zycia i wiem że ta osoba(czy osoby) bo jest Was kilku tu na forum oglądała bardzo duzo tych materiałów na stronie XTB 200 materiałów wideo
nawet jest tam w XTB taki wymóg ilosc godzin aby uzyskać konto profesjonal
i to nie przeszkadza osobom krytykujacym szkolenia jeżeli już same to przerobiły czyli oglądnęły te 200 materiałów wideo
Jak to nazwiesz? :)obiektywność a może rzetelność
a może hipokryzja

Awatar użytkownika
alinoe
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 917
Rejestracja: 22 wrz 2008, 21:30

Re: Kanały telegram z sygnałami forex

Nieprzeczytany post autor: alinoe »

A ja z innej beczki. :)
Brokerzy coś płacą za reklamowanie ich oferty przez internetowych wodzirejów? Chodzi mi o sytuację gdy nic nie sprzedajemy, żadnych abonamentów, płatnych sygnałów wszystko cacy tylko pokazujemy platformę brokera, na której gramy i pokazujemy ją na youtube. W przypadku Toma jest to TD365.com.
Dla tych mniej ogarniętych, którzy jeszcze nie wiedzą gdzie mają otwierać rachunki można zrobić dodatkowo test istniejących brokerów i podsumowujący ranking, w którym wygrywa oczywiście nasz broker.
https://www.youtube.com/watch?v=fnAO6hyVwaQ

Jeśli takie filmiki ogląda tysiące ludzi to chyba lepsza reklama dla brokera niż wydawanie milionów na sponsorowanie klubów sportowych, reklamy w tv itd bo jest bardziej ukierunkowana na konkretną grupę interesującą się tradingiem. Nawet na naszym rynku jest taki jeden co pokazuje platformę Aliora, nie żebym zaraz coś sugerował że akurat on ma z tego korzyści ale inni jak najbardziej widząc rosnącą skalę takiego zjawiska. Bo ja nie bardzo wierzę na przykład w sponsorowanie klubów sportowych, większość osób do których trafia ta reklama i tak bardziej interesuje się meczami niż tradingiem. Natomiast jak ktoś widzi, że na danej platformie zarabia się bądź traci miliony to na pewno zainteresuje się kto oferuje takie atrakcje więc ciekawe jakie mogą być stawki oferowane przez brokera. Orientuje się ktoś?

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Kanały telegram z sygnałami forex

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Tomasz196407 pisze:
19 wrz 2021, 14:35
SEROL666 pisze:
19 wrz 2021, 14:19
Rozumiem, to Twoja opinia na temat treści na jego stronie. Doceniam i dziękuje.
Proszę.

i Jeżeli mogę co do Waszych rozważań nt szkoleń, trading room i jeszcze innych reklamowych udziwnień
Przykład z zycia i wiem że ta osoba(czy osoby) bo jest Was kilku tu na forum oglądała bardzo dużo tych materiałów na stronie XTB 200 materiałów wideo
nawet jest tam w XTB taki wymóg ilosc godzin aby uzyskać konto profesjonal
i to nie przeszkadza osobom krytykujacym szkolenia jeżeli już same to przerobiły czyli oglądnęły te 200 materiałów wideo
Jak to nazwiesz? :)obiektywność a może rzetelność
a może hipokryzja
Nie wiem nic o koncie pro w XTB. Szczerze to nie wiem o co Ci chodzi ? Ktoś obejrzał 200 filmów na XTB i krytykuje u nas szkoleniowców ? To źle , czy piszesz że gdzieś coś chwali a to samo u Nas krytykuje ? Nie rozumiem.

Dla mnie jest jedna zasada dla wszystkich Trenerów/Mentorów/Kołczów: "Pokaż mi kasę/wyniki". Biorą pieniądze jako Kołcze a ich oferta krzyczy że to co sprzedają pozwolą zarobić pieniądze. To my mówimy sprawdzamy i z reguły się nie mylimy gdy zaczynamy grzebać to takie gówno wychodzi że zastanawiam się gdzie ludzi maja oczy.
Z tego co pamiętam (miałem przerwę od FN jakiś czas) żaden nigdy nic nie pokazał tylko pierdoły, marketing, konta demo i pożyteczni idioci.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Kanały telegram z sygnałami forex

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

alinoe pisze:
19 wrz 2021, 15:14
A ja z innej beczki. :)
Brokerzy coś płacą za reklamowanie ich oferty przez internetowych wodzirejów? Chodzi mi o sytuację gdy nic nie sprzedajemy, żadnych abonamentów, płatnych sygnałów wszystko cacy tylko pokazujemy platformę brokera, na której gramy i pokazujemy ją na youtube. W przypadku Toma jest to TD365.com.
Dla tych mniej ogarniętych, którzy jeszcze nie wiedzą gdzie mają otwierać rachunki można zrobić dodatkowo test istniejących brokerów i podsumowujący ranking, w którym wygrywa oczywiście nasz broker.
https://www.youtube.com/watch?v=fnAO6hyVwaQ

..................... Natomiast jak ktoś widzi, że na danej platformie zarabia się bądź traci miliony to na pewno zainteresuje się kto oferuje takie atrakcje więc ciekawe jakie mogą być stawki oferowane przez brokera. Orientuje się ktoś?
Zdziwiłbym się jakby nic nie miał z tego. Dla dla niego rocznie to setki tysięcy EUR/USD/GBP przy wielkości pozycji jakie otwiera.
Penie cena idzie w parze z zasięgiem itp. Pewnie mu prowizje zredukowali w TD365. Na FX oferty się zmieniają wiec może za chwilę być nieaktualne. Zapytaj się Raposo pewnie będzie wiedziałv 8)
Ja tylko się zastanawiałem czy jest coś wart jako dawca sygnałów
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Kanały telegram z sygnałami forex

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Tomasz196407 pisze:
19 wrz 2021, 14:16

"My name is Michael Valtos and I have spent 20 years as an institutional trader JP Morgan, Cargill, Commerzbank, EDF Man and Dean Witter Reynolds. The one thing that I have found to be single most important part of market analysis is order flow. What the market is doing right now. What the other market participants are doing right now affects what will happen next."

http://www.orderflows3pack.com/

coś tak jakby znajomo :564:
Nie znam ale na końcu strony chce 650 USD za swoją ofertę - nie mnie oceniać czy to jest warte tej ceny. Tytuł tego watku to: "Kanały telegram z sygnałami forex" - Tom Hougaard jest na telegramie nie bierze kasy.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: Kanały telegram z sygnałami forex

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

SEROL666 pisze:
19 wrz 2021, 17:54
Tomasz196407 pisze:
19 wrz 2021, 14:16

"My name is Michael Valtos and I have spent 20 years as an institutional trader JP Morgan, Cargill, Commerzbank, EDF Man and Dean Witter Reynolds. The one thing that I have found to be single most important part of market analysis is order flow. What the market is doing right now. What the other market participants are doing right now affects what will happen next."

http://www.orderflows3pack.com/

coś tak jakby znajomo :564:
Nie znam ale na końcu strony chce 650 USD za swoją ofertę - nie mnie oceniać czy to jest warte tej ceny. Tytuł tego watku to: "Kanały telegram z sygnałami forex" - Tom Hougaard jest na telegramie nie bierze kasy.
W sensie podobienstwa wymienionych chyba banków.
Co do oferty cenowej -rzeczywiscie nie Tobie i mnie oceniać,
Czy moge podać Ci przykład z zycia ? a tam bede pytał podaje i tyle zgłoś do admina najwyżej dostane też jak i Ty ostrzezenie i bana już nie raz.
Jest elektryk i drugi elektryk obaj wykonują ten sam zakres pracy. Jeden skonczył studia i rozszerzył swoją wiedze i umiejetności o uprawnienia budowlane i dodatkowo ma firme czyli jest jej szefem. Teraz czy ten drugi może pobierać od niego kształcenie i ba "stawiać mu piwo " ?

ODPOWIEDZ