Na czym nie zarabia broker

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
FreeWay
Gaduła
Gaduła

Na czym nie zarabia broker

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

https://www.bankier.pl/static/att/emite ... 753823.pdf Jak w temacie , szczera spowiedź brokera warto wnikliwie przeczytać od deski do deski w jakich sytuacjach jest przewaga bo stronie tradera . Jeśli ja na celu mam sukcesywne pomnażanie kapitału to co najmniej nie rozsądnym by było lokowanie jego 100% na forex wymusza to dywersyfikacje na kolejne aktywa akcje ETFy Obligacje krypto etc... Co się zdarzyło po publikacji raportu ? promocja można było nabyć akcje z dyskontem 26% perspektywicznej firmy tanio wycenianej P/E 6 która uzyskuje licencje do działalności na rynkach opartych o eksport ropy naftowej ,żeby nie było nie naganiam do zakupu akcji 10% mi styka

Dość smutne stwierdzenie trzon polskich inwestorów stanowią emocjonalni idioci podsumować ich można tym że kupują jak cena rośnie a sprzedają jak spada często na ostatnim dołku przed gwałtownym wybiciem https://www.bankier.pl/forum/forum_o_x- ... 01597.html
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak

Re: Na czym nie zarabia broker

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

To ty nie wiesz, że takie artykuły są sponsorowane przez np. brokera, i pokazują jakiś sensacyjny negatyw tylko po to, żeby zmanipulować naiwnych i ich przekonać, że oni są wybawcą?
I mnie nazywasz mainstreamowcem???
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4.

Awatar użytkownika
FreeWay
Gaduła
Gaduła

Re: Na czym nie zarabia broker

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Nie ośmieszaj się to jest obowiązkowy raport który muszą publikować spółki notowane na GPW

ODPOWIEDZ