DayTrading: Czwartek 29.07.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Sinus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 620
Rejestracja: 03 sty 2018, 10:41

Re: DayTrading: Czwartek 29.07.2021

Nieprzeczytany post autor: Sinus »

zakaven pisze:
29 lip 2021, 20:54
wojtalo pisze:
29 lip 2021, 20:34
Sinus - wyjaśnijmy jedno. Szanuję każdego na forum dopóki mnie nie obraża. Ale na Boga, nie wymagam żeby ktoś mi tu pomógł. Co z tego, że mam rację, skoro jestem w łeb? To co za przeproszeniem napierdoliłem na swoim rachunku to tylko i wyłącznie moja wina. Może nie zauważyłeś, ale każdy ma tu swój styl gry. XAB wali krótkie piłki, Kermit gra średni termin jak na forex. Ja grałem kiedyś jak XAB i zarabiałem, potem zacząłem się gubić ale to moja wina i sam muszę sobie z tym poradzić. Nikt tu nie jest od tego żeby Ci pomóc. Oczywiście może i bym chciał usiąść z kimś na miesiąc żeby poprowadził zagubionego, ale raczej nie o to tu chodzi. Forum jest po to, żeby spojrzeć na inny punkt widzenia, czasem pożartować, ewentualnie spytać o coś ale nie w rodzaju pomóżcie bo tracę. Takie jest życie, Twoja kasa, Twoje decyzje. Ale się rozpisałem. Dobranoc.
Pozwolisz, że się wtrącę. Moim zdaniem masz większość jak nie prawie wszystko co jest potrzebne do zarabiania. Co z tego, że kumasz o co cmn skoro zapętliłeś się i wożą Cię. Dobrze wiesz że chęć szybkiego odrobienia straty często kończy się źle, odsuń się od monitora i postaraj się opanować emocje a może zrób sobie przerwę. Powodzenia.
A spojrzenie na edka kogoś kto nie ma na nim pozycji, czyli moje, z tym że dla mnie ten wykres jest czytelny dopiero przy d1.
Dno uklepane, wycinka była wczoraj, pierwszy opór 1,198, moim zdaniem jakiejś większej korekty już nie będzie.

Dokładnie, dobre spojrzenie w kontrze do Kermita. Synek się zafiksował jak zawsze na to co jego, a prawdopodobieństwo 50%... Moim zdaniem nie ma już powrotu do minimów w najbliższym czasie. Kermit się wielokrotnie mylił i doprowadzał do bankructwa ludzi takich jak wojtalo. Dlaczego? Bo mówi mało konkretnie, zmienia o 180 stopni swoje kreski w przeciągu tygodnia. Żeby coś zarobić, trzeba mieć kapitał około miliona PLN, żeby zarobić 10 000 PLN miesięcznie. Nie mówić o baksiku, co pisze ale nikt nic nie wie. Zakaven, sorry jeżeli myślisz, że twój post to dla mnie trampolina osobista. trzeba przegonić tych szarlatanów. :)
PiS forever

Awatar użytkownika
Sinus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 620
Rejestracja: 03 sty 2018, 10:41

Re: DayTrading: Czwartek 29.07.2021

Nieprzeczytany post autor: Sinus »

wojtalo pisze:
29 lip 2021, 15:45
U mnie 1,1895 to minimum na dziś niestety.
:568:, i co geniusze forexu? baksik mówił, nie będzie więcej niz 1,88, kermit, że to kryminał. Widać, że chu.a się znacie. A ty XAB pokazujesz zmanipulowane wykresy...Jakbyście chcieli to możemy zorganizować spotkanie w realu? Co wy na to? Kurw.......a trafia już chyba za każdym razem, a tych 2 żabków dalej swoje, wstyd....
Ostatnio zmieniony 29 lip 2021, 21:20 przez Sinus, łącznie zmieniany 3 razy.
PiS forever

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: DayTrading: Czwartek 29.07.2021

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Ja tam nie wiem..., ale wiem że najlepiej polegać na sobie.

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Czwartek 29.07.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

O ja prdl... sorry że się podlizuję...Ty naprawdę nic nie kumasz a do bankructwa mi daleko, na szczęście mi daleko. Szkoda tłumaczenia.
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

Awatar użytkownika
Sinus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 620
Rejestracja: 03 sty 2018, 10:41

Re: DayTrading: Czwartek 29.07.2021

Nieprzeczytany post autor: Sinus »

:564:
wojtalo pisze:
29 lip 2021, 21:20
Gołodupiec zostałeś, po doradztwie żab, przestań już.
O ja prdl... sorry że się podlizuję...Ty naprawdę nic nie kumasz a do bankructwa mi daleko, na szczęście mi daleko. Szkoda tłumaczenia.
PiS forever

SzpilaCz
Gaduła
Gaduła
Posty: 228
Rejestracja: 30 lip 2020, 17:15

Re: DayTrading: Czwartek 29.07.2021

Nieprzeczytany post autor: SzpilaCz »

Kazdy sie moze mylic, po co sobie udowadniac ze robimy na zlosc. Jak mowilem jak dla mnie Edek byl az za mocno wyciagniety w dol kwestia czasu jest odreagowanie. Bez konkretnego retestu 1,198-1,20 nie bedzie zbicia na nizsze poziomy. Choc fundamenty coraz bardziej przechodza na strone Euro, bo sami spójrzcie jak dzisiaj byl zly dzien dla dolara. Uklepali fajnie dno, 1,188 wybite, nie ma powodow do nizszych spadkow. Zresztą widac od jakiegos czasu, od marca ze oni w zaden sposób bez korekt ida w górę lub w dół. Wojtek nie denerwuj sie, zdarza sie popelniac multum bledow, ale jedno co najbardziej mnie przyzwyczaja na edku to to, ze jak zaczynam juz pomalu sie przekonywac, ze bedzie dalsza kontynuacja trendu, to oni wtedy go odkręcaja, dlateto stala zasada jak u Kermita to po prostu cierpliwosc. Jak sie nie ma takiego super czucia, no to trzeba postawic na druga opcje czyli cierpliwosc.
Pozdrawiam was, pomagajmy sobie dalej, byle sie nie klocic bez sensu.

Awatar użytkownika
Sinus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 620
Rejestracja: 03 sty 2018, 10:41

Re: DayTrading: Czwartek 29.07.2021

Nieprzeczytany post autor: Sinus »

SzpilaCz pisze:
29 lip 2021, 21:30
Kazdy sie moze mylic, po co sobie udowadniac ze robimy na zlosc. Jak mowilem jak dla mnie Edek byl az za mocno wyciagniety w dol kwestia czasu jest odreagowanie. Bez konkretnego retestu 1,198-1,20 nie bedzie zbicia na nizsze poziomy. Choc fundamenty coraz bardziej przechodza na strone Euro, bo sami spójrzcie jak dzisiaj byl zly dzien dla dolara. Uklepali fajnie dno, 1,188 wybite, nie ma powodow do nizszych spadkow. Zresztą widac od jakiegos czasu, od marca ze oni w zaden sposób bez korekt ida w górę lub w dół. Wojtek nie denerwuj sie, zdarza sie popelniac multum bledow, ale jedno co najbardziej mnie przyzwyczaja na edku to to, ze jak zaczynam juz pomalu sie przekonywac, ze bedzie dalsza kontynuacja trendu, to oni wtedy go odkręcaja, dlateto stala zasada jak u Kermita to po prostu cierpliwosc. Jak sie nie ma takiego super czucia, no to trzeba postawic na druga opcje czyli cierpliwosc.
Pozdrawiam was, pomagajmy sobie dalej, byle sie nie klocic bez sensu.
Widzisz Kermit jaką gównoburzę wywołałeś odpowiadając mi na post? Zacznij szanować innych i będzie ok.
PiS forever

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Czwartek 29.07.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

Sinus, dobrze że zarabiasz z tych 3500 euro o których wspominałeś. Chciałbym tyle kasy mieć.
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

Awatar użytkownika
Sinus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 620
Rejestracja: 03 sty 2018, 10:41

Re: DayTrading: Czwartek 29.07.2021

Nieprzeczytany post autor: Sinus »

wojtalo pisze:
29 lip 2021, 21:45
Sinus, dobrze że zarabiasz z tych 3500 euro o których wspominałeś. Chciałbym tyle kasy mieć.
Jezu myślisz, że to dużo? Miałem Kiedyś 300 000 pln na fx, ale 30% ujeb.łem. Ale to początki były, jakieś 10 lat temu. Od tamtego czasu jest ok. Ale to taki dodatek, kilka koła miesięcznie.
PiS forever

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Czwartek 29.07.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

Zablokowany