Edukacja i konto

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Edukacja i konto

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

MarioDM pisze:
15 wrz 2021, 16:58
Hehe . Wierzę, bo widziałem, że TR jest już zamknięty. Pytałem o ilość miejsc.

W tym drugim linku jest info, że "PRZESZŁO 1100 OSÓB W NASZEJ GRUPIE".
Czy te osoby płacą co miesiąc ? Po 199 ?
199 razy 1100 to już naprawdę furmanka szmalu co miesiąc. :roll:
:think:
To jak się zakłada taki wirtualny TR ?
Może otworzymy na spółkę takie coś ? Po co tracić czas i nerwy na fx, jeśli można przytulić spory szmal za mówienie o tym co już wiemy .
No bez przesady 1100 osób oni mają grupę na FB i innych pewnie i zsumowali aktywnych to pewnie może 10%.
Pytanie w jakiej formule ten TR ? Ktoś siedzi 8 h i nadzoruje ? Pisze co gra ? Live stream ? Czy tak jak u nas plus wpada Sęp i obsługuje eventy typu NFP. Na taki dobry Hydepark to trzeba mieć pomysł. Poczekajmy może ktoś nam coś zezna. Ja bym nie miał sumienia musiałbym powiedzieć kiedy uderzyć i gdzie jaką pozycję a za to pewnie paragraf
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Edukacja i konto

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

Panowie, tak sobie czytam ten wątek (bo czasem jeszcze zaglądam na nawigatora chyba z sentymentu) i zastanawiam się czy ogarniacie jak to działa. Teoria jest spoko, dobrze myślicie ale żeby owieczki przyszły w 90% przypadków trzeba pokazać facjatę i ponagrywać filmiki, bo tak wzbudza się zaufanie, do tego dochodzi kilka technik manipulacji i gry słowami (często stosowana pewnie nieświadomie) aby całość przyciągała nowy narybek, nawiązując do wcześniejszych wypowiedzi czemu każdy się tym nie może zajmować. Odpowiedź: bo większość ludzi na forum jest anonimowych...
"owce" zostało zaciągnięte od jednego gościa który robi się na mega tradera a zarabia gruby hajs wyłącznie na naganianiu ludzi do brokerów. Określenie nie używane oficjalnie na grupie tylko "między sobą".
Pomijając całą resztę to ogólnie prosto jest sprzedawać marzenia, bo przecież każdy marzy.. Moje ulubione powiedzenie związane z nadzieją: "ludzie karmieni nadzieją umierają głodni"
SEROL666 pisze:
16 wrz 2021, 01:29
Pytanie w jakiej formule ten TR ? Ktoś siedzi 8 h i nadzoruje ? Pisze co gra ? Live stream ? Czy tak jak u nas plus wpada Sęp i obsługuje eventy typu NFP. Na taki dobry Hydepark to trzeba mieć pomysł. Poczekajmy może ktoś nam coś zezna. Ja bym nie miał sumienia musiałbym powiedzieć kiedy uderzyć i gdzie jaką pozycję a za to pewnie paragraf
Nie dawno jeszcze można było dołączyć do grupy (doszły mnie słuchy że grupa jest już zamknięta i nie przyjmuje nowych członków) na której są aktywni inwestorzy.
Jak dla Was wygląda dzień handlowy? Dla mnie codziennie tak samo, siadam rano do wykresów, w południe mam przerwę, i wracam przed USA i siedzę do godziny około 18 (w dużym skrócie).. Więc w czym problem? Wy zapewne inwestujecie long term więc dla Was jest to abstrakcja. Teraz wyjaśnienie że ktoś siedzi i może "nadzorować" grupę.
Tak działała jedna z grup gdzie osoba handlująca w czasie rzeczywistym pokazywała swoje zagrania, nie mówiła gdzie wejść, gdzie wyjść. Nie było zachęcania do niczego, był tylko trading i wklejanie swoich zagrań w czasie rzeczywistym w momencie otwarcia transacji i zamknięcia.. Dużo ludzi to kopiowało a chodziło o zrozumienie systemu który ta osoba chciała nauczyć ludzi. Wszystko było za FREE. Wyniki dzienne i co miesiąc pokazywane z podsumowaniem jaki został wykręcony wynik, przez długie miesiące miesiąc w miesiąc były to wyniki przewyższające 50% konta na plus (konto zawsze powyżej średnich wpłat dokonywanych w Polsce, nie będę pisał ile ale drobne to nie są)

Więc jeśli ktoś pokazuje na podpiętym koncie że mu nie idzie, ale zakłada grupę to nawet dureń bez szkoły po pierwszym miesiącu powinien zweryfikować czy na grupie są pokazywane dobre czy ujowe zagrania. Jak założyciele tej płatnej grupy mają system który zarabia to abonenci będą płacić za uczestnictwo, a jak nie, to za jakiś czas będzie nowa grupa, nowy nabór z nowymi pomysłami, a raczej z tymi samymi tylko ubranymi w inne określenia jako wabik.
SEROL666 pisze:
16 wrz 2021, 01:29
Czy tak jak u nas plus wpada Sęp i obsługuje eventy typu NFP. Na taki dobry Hydepark to trzeba mieć pomysł. Poczekajmy może ktoś nam coś zezna. Ja bym nie miał sumienia musiałbym powiedzieć kiedy uderzyć i gdzie jaką pozycję a za to pewnie paragraf
co masz n amyśli pisząc "u nas" Chodzi o forum? Nie przypominam sobie aby w ostatnim czasie ktoś pokazywał swoje wejścia w czasie ich zawierania, po za chyba dreptakiem który założył ten dziennik;
takie-tam-sobie-dokumentowane-od-do-cza ... 31441.html
Bo cała reszta dywagacji ja myśle że pójdzie w górę, a ja myślę że w dół na danych to lanie wody. Dział DT też zdechł kilka miesięcy temu jak @krab zaczął pisać o podpięciu pod FF. Teraz nie wiem czy znowu aktywnie wszyscy znowu zarabiają. Więc inaczej jest pisanie live na komunikatorze w formie którą napisałem wyżej/wcześniej, a inaczej na forum.
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Edukacja i konto

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

dzikson pisze:
16 wrz 2021, 08:51
co masz n amyśli pisząc "u nas" Chodzi o forum? Nie przypominam sobie aby w ostatnim czasie ktoś pokazywał swoje wejścia w czasie ich zawierania, po za chyba dreptakiem który założył ten dziennik;
takie-tam-sobie-dokumentowane-od-do-cza ... 31441.html
Bo cała reszta dywagacji ja myśle że pójdzie w górę, a ja myślę że w dół na danych to lanie wody. Dział DT też zdechł kilka miesięcy temu jak @krab zaczął pisać o podpięciu pod FF. Teraz nie wiem czy znowu aktywnie wszyscy znowu zarabiają. Więc inaczej jest pisanie live na komunikatorze w formie którą napisałem wyżej/wcześniej, a inaczej na forum.
Dywagujemy sobie nikt nie bierze na poważnie ich inicjatywy wejdź sobie na ich kanał na Youtube koles uwalił kilka kont w epicko szybki sposób. Dziwimy się że znaleźli abonentów.
Masz rację to forum powoli zdycha - aktualnie jest 13 użytkowników w tym 3 booty (no i 548 gości :D :D :D ).
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Edukacja i konto

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

SEROL666 pisze:
16 wrz 2021, 18:25
Dywagujemy sobie nikt nie bierze na poważnie ich inicjatywy wejdź sobie na ich kanał na Youtube koles uwalił kilka kont w epicko szybki sposób. Dziwimy się że znaleźli abonentów.
Masz rację to forum powoli zdycha - aktualnie jest 13 użytkowników w tym 3 booty (no i 548 gości :D :D :D ).
O Panie, nie ogarnę tego z przeglądaniem filmików bo czas u mnie napięty. Jak wyżej pisałem, wstaje rano i po śniadaniu siadam do wykresów, podczas handlu nie rozpraszam się filmikami itp, nawet na forach i grupach nie piszę bo mnie to zwyczajnie rozprasza. Choć nieraz coś tam napiszę jak dziś bo przed jutrzejszym rolowaniem zmienność od kilku dni była słaba więc momentami nudno się robiło.

Co do forum to wielu userów jest i będzie, ale fora nigdy nie odwzorują bezpośredniej komunikacji w czasie live.. Część ludzi nie lubi pisać na czatach lub w komunikatorach więc zawsze pozostaną przy forach. Tak jak część ludzi nie lubi rozmawiać przez telefon lub nagrywać filmików itp.
Wyobrażacie sobie pokazywanie wejść przy skalpowaniu na forum? hehehehe 5 min opóźnienia to praktycznie może być koniec transakcji..

Wracając do głównej części wątku i nowo powstałej grupy. Jak uwalił kilka kont to o czymś tam świadczy, ale z drugiej strony też chyba coś zarabia bo pieniądze z nieba nie lecą, a wcześniej nie sprzedawał abonamentów? Będą pewnie okresy gdzie zarobi on i ludzi na grupie, i to może ich trzymać. Jednak nowym osobom polecam podejmować swoje decyzję, nawet nauczyć się czyjeś strategii porządnie, ale nie kopiować ślepo nie znając warunków wejść i wyjść bo po kilku miesiącach pewnie dojdzie do straty, i zamiast dalej handlować wrócą do tej nielubianej pracy z której chcieli uciec.
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Edukacja i konto

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

SEROL666 pisze:
16 wrz 2021, 01:29
Pytanie w jakiej formule ten TR ? Ktoś siedzi 8 h i nadzoruje ? Pisze co gra ? Live stream ?
Na taki dobry Hydepark to trzeba mieć pomysł. Poczekajmy może ktoś nam coś zezna.
No właśnie. Też jestem ciekaw w jakiej to jest formie. Siedzieć 8h na lajwie to nie bardzo mi się widzi.
Sam nie wiem jakbym to widział.
Tak rzuciłem ten pomysł, ale nie wiem czy to dla mnie.
Z drugiej strony może warto by się nad zastanowić, bo kasa jest potencjalnie niezła do wyrwania. Skoro takie leszcze, które uwalają rachunek w błyskawicznym tempie, mogą na tym zarabiać, to tym bardziej ktoś kto ogarnia temat.
To wymaga jednak opracowania całego planu. Należałoby założyć spółkę zoo, gdzie każdy szkoleniowiec byłby na etacie, bo trzeba mieć stałe źródło dochodu i nieprzerwanie opłacane składki emerytalne, no bo decydując się na coś takiego, to trzeba by rzucić robotę.
Mam wrażenie, że potrzebny by też był informatyk, który by to wszystko zabezpieczał.
SEROL666 pisze:
16 wrz 2021, 01:29
Ja bym nie miał sumienia musiałbym powiedzieć kiedy uderzyć i gdzie jaką pozycję a za to pewnie paragraf
Takich rzeczy akurat robić nie można. No chyba, że ktoś ma DI.
Należałoby chyba zasięgnąć porady fachowca, aby wiedzieć co można mówić, a co nie. Najlepiej (tak mi się wydaje), mówić w pierwszej osobie czyli: "ja robię to tak i tak", bez żadnych sugestii, że inni (czyli uczestnicy szkolenia) mogą to robić tak samo.
Aby się uwiarygodnić należałoby mieć podłączone realne konto pod jakiś ff czy coś w tym stylu.
Żenadą jest robić szkolenia i nie móc się wykazać aktualną pozytywną historią. Pozytywna historia na początek wcale nie musiałaby być długa. Z miesiąc lub dwa i stopniowo by była kontynuowana aby pokazać, że strategia działa obecnie, a nie w mitycznej Helladzie.
W tym przypadku tylko manual wchodzi w grę i co za tym idzie, to raczej średni termin czyli D1 ewentualnie H4. Niżej schodzić nie warto, bo się tego nie uciągnie na lajwie.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Edukacja i konto

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

poznajrynek otworzyło podwoje za 200 pln można poznać ich sekrety. Limity i ograniczenia już nie obowiązują
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Edukacja i konto

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

SEROL666 pisze:
14 paź 2021, 03:18
poznajrynek otworzyło podwoje za 200 pln można poznać ich sekrety. Limity i ograniczenia już nie obowiązują
A jakaś wersja próbna lub demo ? Szkoda wydawać nawet te 2 paczki.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: Edukacja i konto

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

MarioDM pisze:
14 paź 2021, 10:20
SEROL666 pisze:
14 paź 2021, 03:18
poznajrynek otworzyło podwoje za 200 pln można poznać ich sekrety. Limity i ograniczenia już nie obowiązują
A jakaś wersja próbna lub demo ? Szkoda wydawać nawet te 2 paczki.
Ktoś wymusza te 2 paczki :(

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Edukacja i konto

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Tomasz196407 pisze:
14 paź 2021, 12:08
MarioDM pisze:
14 paź 2021, 10:20
SEROL666 pisze:
14 paź 2021, 03:18
poznajrynek otworzyło podwoje za 200 pln można poznać ich sekrety. Limity i ograniczenia już nie obowiązują
A jakaś wersja próbna lub demo ? Szkoda wydawać nawet te 2 paczki.
Ktoś wymusza te 2 paczki :(
Chodzi o to, że ja i (chyba) Serol byliśmy ciekawi jak wygląda takie szkolenie. Nie pod kątem nauki, ale aby samemu takie poprowadzić.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Edukacja i konto

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Napisze tutaj by nie otwierac nowego wątku. RZ znowu nagrywa streamy jesli ktoś zainteresowany.
https://www.youtube.com/watch?v=JG1yQ5SupDE

ODPOWIEDZ