DayTrading: Środa 28.07.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Środa 28.07.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

Kermit pisze:
28 lip 2021, 22:59
index na h1 zrealizowal flage i filiżanke w punkt
https://www.tradingview.com/x/yggPfivv/
Nie chce mi się wrzucać, ale to ciekawe, że u Ciebie zastawa stołowa i narzędzia budowlane, u mnie linie trendu, strefy wsparcia i wychodzi to samo miejsce (92,22 w tym przypadku). To dobrze wróży? ;)
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: DayTrading: Środa 28.07.2021

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

https://comparic.pl/rezerwa-federalna-f ... nferencji/
Decydenci Fed w jednogłośnym oświadczeniu napisali również, że posuwają się naprzód w dyskusjach o tym, kiedy zredukować miesięczne zakupy obligacji o 120 mld dolarów, co jest prekursorem ostatecznej podwyżki stóp procentowych.

W grudniu Fed sygnalizował, że nie zmieni swojego programu skupu obligacji, dopóki nie nastąpi “znaczący postęp” w naprawie rynku pracy, na którym brakowało 10 milionów miejsc pracy w stosunku do stanu sprzed pandemii.

Obecnie liczba ta wynosi poniżej 7 milionów, a Fed po raz pierwszy przyznał, że gospodarka zrobiła krok w kierunku osiągnięcia swojego celu, jakim jest redukcja 80 miliardów dolarów w obligacjach skarbowych USA i 40 miliardów dolarów w papierach wartościowych zabezpieczonych hipoteką, które kupuje każdego miesiąca, aby utrzymać długoterminowe koszty pożyczek na niskim poziomie dla konsumentów i przedsiębiorstw.

“Gospodarka poczyniła postępy, a Federalny Komitet Otwartego Rynku będzie kontynuował ocenę postępów na nadchodzących posiedzeniach” – napisano w oświadczeniu, wskazując na możliwą redukcję zakupów obligacji jeszcze w tym roku lub na początku 2022.

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: DayTrading: Środa 28.07.2021

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

) No i puenta ... złapać min.80% tego ruchu a nie jak zwykle max. 20% 8)

Zablokowany