DayTrading: Czwartek 24.06.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
N T
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: 26 sie 2020, 19:42

Re: DayTrading: Czwartek 24.06.2021

Nieprzeczytany post autor: N T »

navik pisze:
24 cze 2021, 20:08
Jasne ze 300zł to całe nic !

Sinus napisał ze wystarczy zarabiac 300zł dziennie dlatego zapytałem czy zarabia ....300 lub wiecej oczywiscie.
........................................
NT , ja mysle ze zrobić zysk na fx dzienny 300 lub wiecej to żadna sztuka dla kogoś kto siedzi już w temacie dłuższy czas wzglednie małym kapitałem ( 5-10k) . Sam mam bardzo czesto " zyski" dzienne rzędu 5-10% tej kwoty, mocno lewarujac depo oczywiscie ...tylko co z tego , skoro mam niewyobrażalny problem ,żeby zaksiegowac ten wypracowany zysk. Kliknąć prawym klawiszem myszki ...tylko tyle i aż tyle.
Wszyscy popełniają błędy, zawsze znajdzie sie jakieś niedopatrzenie dlatego trzeba brać na to poprawkę i uwzględnić w ''marzeniach o wielkich zyskach'' co nie zmienia faktu że trzeba cały czas dążyć do ideału który jest swoją droga nieosiągalny ale dążyć trzeba bo to pomaga zachować właściwy tor w razie chwilowego skoku w bok świadomego lub też nie ;) Niestety sa tutaj persony które do błędów nie przyznają się nigdy no ale to już było :564:

Timrek
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 30 lip 2020, 20:05

Re: DayTrading: Czwartek 24.06.2021

Nieprzeczytany post autor: Timrek »

Ja S na edku caly czas tp 150 pips, po zjezdzie w tamtym tygodniu edek ma tylko jakies skurcze agonalne a nie odreagowanie bax kierunek miales dobry ale trejd mizerny jak mowie sa lepsze pary ale trzymaj sie ramek jak nie to moze w przyszlym tyg sie spelni wizja ktora wrzucil Termit

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 24.06.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

N T pisze:
24 cze 2021, 20:02
navik pisze:
24 cze 2021, 19:50
Sinus ja mam teraz pytanie do Ciebie.
Czy Ty zarabiasz na fx ? Piszesz ,że wystarczy 300zł dziennie..... zarabiasz 300zł dziennie ?
A co to w dzisiejszych czasach jest 300zł? ....

300 zł * 21 dni roboczych = 6300 - 19% = 5100. Kurde jeszcze przy takim ryzyku... i takiej inflacji która dalej będzie rosła.... Jeśli ktoś chce z tego żyć to musi celować znacznie, znacznie wyżej bo nie każdy miesiąc da zyski. Czasem oczywiście przyjdzie taki który da za kilka miesięcy ale nie ma reguły. Albo jak ktoś zrobi sobie przerwe, weźmie urlop a w tym czasie pojawią się 4 super sygnały a później posucha przez 2-3 miechy... Jest tyle zmiennych....Zmierzam do tego że obecnie idąc do byle jakiego magazynu dostaniesz 3500 koła netto bez absolutnie żadnego doświadczenia gdzie tylko odbębniasz swoje bez ryzyka z pewną pensją, ubezpieczeniem, emeryturą, programem PPK, opieka medyczną, obiadami, kartami multi sport itd itd vs 5100, niepewne 5100, ryzyko, psycha, utrzymanie rodziny, kredyty itd itd. Nie ma co nawet gdybać.
SINUS prawdopodobnie to malolat bez rodziny i nawet bez psa na utrzymaniu i moze jeszcze mieszka u mamusi
to dla niego 300 zeta dziennie to super zysk
i nawet nie ma pojecia jak widac o zarobkach realnych np kierowcy tira
by robic na fx i zyc w miare dostatnio to moze byc 300 codziennie ale to minimum
a maksimum sobie daruje istotna jest srednia co miesiac
calkiem inaczej podchodzi sie do pozycji majac te 5czy 10 tys zł depo a inaczej majac depo 100k
czy wielokrotnosc
zakladam tylko granie na powiedzmy naszym podworku i dzwignia 1do20 / ja moglbym grac na 1do100 ale odkad zrobili zmiane to gram tylko 1do 20 cxzy czasem do 30

z mojej orientacji ci co zyja i zarabiaja tylko na fx i graja w miare ostroznie staraja sie wyciagac ok 1k dziennie
/pisze o zarobku netto/
i tyle wiekszosc moich znajomych traderow uwaza ze jest juz ok
i kazda wielokrotnosc jest uwazana za bdb zyski / pisze o tych pozycjonujacych z głowa a nie o szalenstwach w stylu albo wszystko albo nic /
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 24.06.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

timerek
ja edka gram na zysk 20-50 pipow / jak 50 to dla mnie juz jest super/
rzadko trzymam dluzej wiec tylko na edku :shock: wrozę
Ostatnio zmieniony 24 cze 2021, 21:44 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Czwartek 24.06.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

Xab mój maxymalny dzienny zysk to 15900 z kwoty około 10k na lirze tureckiej jakies dwa lata temu chyba . Nazywam to "złotym strzałem". Hazard w najczystrzej formie ....nawet sobie skrina zrobiłem tego trejdu na pamiątke :lol:

Edit . „Biały kruk” wśród moich trejdow ... :lol: hazard jak cholera :lol:
Edit 2 . Oczywiście byłem w trasie i grałem prowadząc duze auto .... sporo farta w tym trejdzie było :p
A nie :!: :!: :!: :!: ... to dwa dni trzymałem , widze po datach wejscia.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 24 cze 2021, 22:12 przez navik, łącznie zmieniany 4 razy.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 24.06.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik pisze:
24 cze 2021, 21:43
Xab mój maxymalny dzienny zysk to 15900 z kwoty około 10k na lirze tureckiej jakies dwa lata temu chyba . Nazywam to "złotym strzałem". Hazard w najczystrzej formie ....nawet sobie sktrina zrobiłem tego trejdu na pamiątke :lol:
istotne jaka byla dzwignia i jaki depozyt bo tylko to odzwierciedla czy to był super strzał
piszesz ze z 10k to rzeczywiscie zysk bajeczny GRATY
na pewno nigdy nawet czegos podobnego nie mialem chocby dlatego ze nie pamietam kiedy gralem z depo 10k tylko / chyba nigdy/
ja pisze tu czesto ze mam z/s bdb ale to ok 2proc mojego depo :( jak wiecej to dodaje bdbb,,, itd
a zreszta jesli dzien do przodu to kazdy zysk jest ok / bardzo rzadko mam minus a jesli to nastepnego dnia nie pamietam juz o tym/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 24.06.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

a zreszta jak tu pisac o stratach jak moje pozycje otwarte na noc wygladaja teraz tak
https://zapodaj.net/74908f280029b.jpg.html
co pojdzie nie tak to najwyzej z/s bedzie mniejszy o 1czy 2k i tyle
dla mnie to nie strata wtedy tylko po prostu tak wyszlo /bo czesto zostaje z otwartymi na noc pozycjami i nie zawsz jest to dobry pomysł dzis uwazam ze powinienem zgasic i co z tego
zasad swoich sie nie łamie amen / przewiduje ze na pewno to zly pomysł to gasze wszystko kilka minut po 00
to mi sie czesto zdaza
albo czekam az sie wyspie i najwyzej przez 5minutt jak zle to sie wnerwiam potem jak zgasze to nie pamietam o pozycji
Ostatnio zmieniony 24 cze 2021, 22:17 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Sinus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 620
Rejestracja: 03 sty 2018, 10:41

Re: DayTrading: Czwartek 24.06.2021

Nieprzeczytany post autor: Sinus »

Robię okolo 10-15 k. miesięcznie. Mi wystarczy. kapirtał 400-500 w zależności co kupuje/sprzedaje. Także takie ksabiki czytam do śniadanka, wyciągam wnioski i gram swoje:)
PiS forever

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 24.06.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik
nasdaq jest 14350
na ile masz jakies pierwsze wsparcie bo mam ski i moze bym jutro przy piatku sie przekrecił :?:
mnie z krotkiej to 320 by pasowalo juz
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Czwartek 24.06.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

XAB pisze:
24 cze 2021, 22:33
navik
nasdaq jest 14350
na ile masz jakies pierwsze wsparcie bo mam ski i moze bym jutro przy piatku sie przekrecił :?:
mnie z krotkiej to 320 by pasowalo juz
Z h1 pierwsze wsparcie jest na 14330( zaliczone ) , drugie na 14271
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Zablokowany