DayTrading: Piątek 18.06.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
N T
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: 26 sie 2020, 19:42

Re: DayTrading: Piątek 18.06.2021

Nieprzeczytany post autor: N T »

navik pisze:
18 cze 2021, 18:00
nom.... nasdaq ciekawa sprawa . Jak połamią kreske to jebnie mocniej. Ale czy połamią ? Zasiegi z H4
Stawiam na nowe topy. Są już w strefie popytowej. Zmyła poszła na Daxie który jeszcze trochę zleci w pon/wto i rakieta up. Nic na pewno ale tak to widzę. Z resztą czekam z L na Daxie niżej z interwałów Daily. H4 połamali w tym tygodniu, które z resztą dały zarobić aż dwa razy w 2-3 ostatnie tygodnie. Teraz czas na Daily.

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 18.06.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

N T pisze:
18 cze 2021, 18:11
navik pisze:
18 cze 2021, 18:00
nom.... nasdaq ciekawa sprawa . Jak połamią kreske to jebnie mocniej. Ale czy połamią ? Zasiegi z H4
Stawiam na nowe topy. Są już w strefie popytowej. Zmyła poszła na Daxie który jeszcze trochę zleci w pon/wto i rakieta up. Nic na pewno ale tak to widzę. Z resztą czekam z L na Daxie niżej z interwałów Daily. H4 połamali w tym tygodniu, które z resztą dały zarobić aż dwa razy w 2-3 ostatnie tygodnie. Teraz czas na Daily.
Bardzo możliwe, mi tez wzrosty bliższe sercu. Chciałbym sie załadowac w L na poziomie 13973 tam gdzie mam tp1 postawione. Jeżeli LT puści no to test dołka na 13830 - ale to już taki bardziej życzeniowy scenariusz, który zmieniałby dośc mocno sytuacje na wykresie (h4).
Dla mnie scenariusz bazowy to zaliczenie 13973 i góra, pewnie dopiero w poniedziałek lub wtorek i od środy up tak jak piszesz :564:
edit. eSki zamkniete jednak . Nie maja ochoty zejsc do tp. Piatek dzis , wiec wyciąganie może bedzie
Ostatnio zmieniony 18 cze 2021, 19:12 przez navik, łącznie zmieniany 1 raz.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: DayTrading: Piątek 18.06.2021

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Na daxie zatrzymali się na tygodniowym wsparciu, dwa piękne knoty na h1 ale ja tego nie kupuję :wink:

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Piątek 18.06.2021

Nieprzeczytany post autor: szuler »

e/u
tak się zbiera, ze jeszcze dzisiaj ma szansę na down
https://invst.ly/v6m7s

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: DayTrading: Piątek 18.06.2021

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Takie coś znalazłem na forexfactory czyli chyba się zaczyna. Pomyślałem jeszcze że twitt ma za zadanie wywołać tylko krótką korektę ale chyba jednak rozpoczyna zmianę narracji, BOC już zredukował QE, w FED i ECB temat już jest poruszany (tzn.rozmawiają kiedy rozpoczną rozmowy na ten temat :lol:). Do tego wysoka inflacja, mówią że będzie przejściowa ale jakoś im nie wierzę więc sorawdziłem. ostatnia taka inflacja była w US w 2008 i nie była przejściowa https://www.usinflationcalculator.com/i ... ion-rates/ tu można sprawdzić ostatnie 21 lat miesiąc po miesiącu. Nie pamiętam które banki ale zapowiedziały że będąpodnosić stopy.

FED'S KASHKARI: THE FED IS IN A DECENT FINANCIAL POSITION, THEREFORE IT'S FINE TO TALK ABOUT TAPERING MONTHLY ASSET PURCHASES. — Breaking Market News (@FinancialJuice)
Added at 9:01pm

KASHKARI FED: FED JEST W DOBREJ SYTUACJI FINANSOWEJ, DLATEGO MOŻNA POMÓWIĆ O ZMNIEJSZAJĄCYCH SIĘ MIESIĘCZNYCH SKUPUCH AKTYWÓW. — Najświeższe wiadomości rynkowe (@FinancialJuice)
Dodano o 21:01
Tłumaczenie za tłumaczem googla

We wrześniu będzie można przeczytać że nie ma się co dziwić że indeksy są 10 a może więcej procent niżej niż czerwcu, bo ...już w czerwcu banki centralne przechodziły na jastrzębią narrację a ponadto indeksy były mocno napompowane. Także moim zdaniem dół i to bez zbędnych ceregieli.
A Wy co uważacie?

Zablokowany