DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Qsus
spoko
ja wiem ze technik cie irytuje ale dawno go nie bylo wiec niech sie troche wykaze
ja tam lubie jego spojrzenie i tyle
kazdy tu gra w sumie inaczej i mnie jego wizje nie przeszkadzaja
ty przeciez jego wskaznikami nie grales i nie bedziesz grał
ja tezx bo nawet nie wiem co one znaczą :P
trawke zajarac raz na jakis czas to zaden grzech
ja nie umiem sie np denerwowac z grania na fx , nie znam tego uczucia
nie idzie po mojej bajce to bezwiednie gasze i zapominam o wejsciu
straty wyrazne sa tylko gdy uporczywie chcesz udowodnic rynkowi ze ty masz racje
a tego sie juz kilka lat temu oduczyłem
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

Nasdaq 14008 jutro pewnie zaliczymy
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik pisze:
10 cze 2021, 21:55
Nasdaq 14008 jutro pewnie zaliczymy
jesli juz to lepiej jakby puknęli 14k juz dzis albo w nocy , bo piatek to bedzie skracanie pozycji :564:

mam 4kę na z/s na noc wiec sen spokojny bo mnie raczej nie rozjadą :P
https://zapodaj.net/ad3e365b6e8a4.jpg.html
i ja mam na indeksach juz tylko ski :?: :?: :?: edek ska i dolar lka
z tym ze skoro juz zaczalem ski na indeksach to z edka i dolcy raczej sie jutro wycofam powoli lub szybko
Ostatnio zmieniony 10 cze 2021, 22:35 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

N T
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: 26 sie 2020, 19:42

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: N T »

Amerykańce fala za falą wzorcowo. Na walutach już by zdechł trend ale tutaj mogą walić drugie tyle. Taki Nasdaq niby można by się ładować w S od 14000 z H4 ale nowe topy tuż tuż i z Daily to 14700. Często tylko stwarzają takie wrażenie że się wypalili. Indeksy to nie waluty. To samo akcje. No ale jak wam wejdą shorty to gratki.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

NT
to moze z innej beczki ja ski zaczałem si,ę ustawiac
mam teraz 2/3 depa a nawet wiecej luznego na sssssssssssssssssssss i gram dt tzn do 1 gora 2 malych pozycji i jeszcze skracam i nie zachwyca mnie z/s 3k i czy to potrwa powiedzmy do 15czerwca to tez przezyje :P zalatwilem lki od poczatku czerwca i wyszlo bdb
wiec moge sobie na jakies tam drobne straty pozwolic na wejscie glowne amen i dobranoc
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

N T
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: 26 sie 2020, 19:42

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: N T »

XAB pisze:
10 cze 2021, 22:42
NT
to moze z innej beczki ja ski zaczałem si,ę ustawiac
mam teraz 2/3 depa a nawet wiecej luznego na sssssssssssssssssssss i gram dt tzn do 1 gora 2 malych pozycji i jeszcze skracam i nie zachwyca mnie z/s 3k i czy to potrwa powiedzmy do 15czerwca to tez przezyje :P
No dobra to powiedzmy że zaczynasz shorcić Nasdaqa to na ile części maxymalnie rozbijasz pozycję i jaki procent kapitału przeznaczasz na jedną pozycję?

U mnie jest to (jeśli chodzi o Nasdaqa) 3 razy mniej niż na walutach ze względu na mocne ruchy czyli jakieś 0,70 procenta. No i tych pozycji wpada też znacznie więcej na indeksach z racji ciągłego trendu i falowania. Spadki na Indeksach by mi pasowały do skorelowanych z nimi walut od momentu kryzysu z Marca zeszłego roku.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Kermit pisze:
10 cze 2021, 15:21
eurjpy h1 - wczorajszy klin dał ładnie zarobić to może dziś i jutro flaga też da
https://www.tradingview.com/x/x7MHYwS1/
kontynuacja
https://www.tradingview.com/x/Ax5gipFl/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

kontynuacja - tu jeszcze lekkie mieszanie ale podobno co ma wisiec...
https://www.tradingview.com/x/R1iZW17t/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 10.06.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Kermit pisze:
10 cze 2021, 15:29
edek h4
https://www.tradingview.com/x/5BSYyX8m/
kontynuacja - tutaj jeszcze doszła mozliwosc jakiegos trojkata
https://www.tradingview.com/x/bLcdtfjn/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany