Trend is your friend, czyli od 15 eur

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Trend is your friend, czyli od 15 eur

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

ninjaproject pisze:
11 cze 2021, 11:25
To wy chcecie za swoje nieudolności obwiniać szkoleniowców?
Mogę wam zrobić szkolenie z Renko za darmo.
Jak mówi przysłowie: Możesz konia doprowadzić do wodopoju, ale nie możesz go zmusić, żeby pił."

Owszem, popatrzałem na reklamy tej Jagodzińskiej i jest to typowy scam.
Albo źle oczytałeś moją wiadomość, albo ja źle odczytuje to co chcesz przekazać. Ale zacytowałeś cały tekst więc chyba dobrze myślę.
Odpowiadam; Nikogo o nic nie obwiniam, nie korzystałem i nie mam zamiaru korzystać ze szkoleń. Korzystałem z ogólnej grupy na telegramie aby pogadać i powrzucać analizy co jakiś czas i zweryfikować je z innymi, ale takie coś mieszalo mi w glowie, i od długiego czasu już nawet sie nie wypowiadam na telegramie.

Piszę tylko że skoro ktoś wciska ciemnote że zarabia a nie potrafi tego udowodnić to bym taką osobę ukarał za robienie ludzi w wała, i za robienie debili z osób które wchodzą na takie strony. Komplety brak szacunku, zwykły oszust a nie szkoleniowiec, gówniany człowiek który oszukuje dla zysku. Oszukuje... i jak bym kupił takie szkolenie to zastanwił bym się czy nie wejść na drogę prawną o oszustwo aby przed Sądem taka osoba ujawniła te wszystkie zarabiające transakcję które reklamuje i na których się opiera... chyba że ich nie ma bo demo się nie liczy..
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Trend is your friend, czyli od 15 eur

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

dzikson pisze:
11 cze 2021, 11:44
ninjaproject pisze:
11 cze 2021, 11:25
To wy chcecie za swoje nieudolności obwiniać szkoleniowców?
Mogę wam zrobić szkolenie z Renko za darmo.
Jak mówi przysłowie: Możesz konia doprowadzić do wodopoju, ale nie możesz go zmusić, żeby pił."

Owszem, popatrzałem na reklamy tej Jagodzińskiej i jest to typowy scam.
Albo źle oczytałeś moją wiadomość, albo ja źle odczytuje to co chcesz przekazać. Ale zacytowałeś cały tekst więc chyba dobrze myślę.
Odpowiadam; Nikogo o nic nie obwiniam, nie korzystałem i nie mam zamiaru korzystać ze szkoleń. Korzystałem z ogólnej grupy na telegramie aby pogadać i powrzucać analizy co jakiś czas i zweryfikować je z innymi, ale takie coś mieszalo mi w glowie, i od długiego czasu już nawet sie nie wypowiadam na telegramie.

Piszę tylko że skoro ktoś wciska ciemnote że zarabia a nie potrafi tego udowodnić to bym taką osobę ukarał za robienie ludzi w wała, i za robienie debili z osób które wchodzą na takie strony. Komplety brak szacunku, zwykły oszust a nie szkoleniowiec, gówniany człowiek który oszukuje dla zysku. Oszukuje... i jak bym kupił takie szkolenie to zastanwił bym się czy nie wejść na drogę prawną o oszustwo aby przed Sądem taka osoba ujawniła te wszystkie zarabiające transakcję które reklamuje i na których się opiera... chyba że ich nie ma bo demo się nie liczy..
No i masz rację, że do sądu o oszustwo!
Tyle, że żaden sąd nie może nałożyć obowiązku ujawniania swoich dochodów!
No i, jeszcze bym sprawdził wszelkie zastrzeżenia, asteriski, i odsyłacze, szczególnie te pisane drobną czcionką!
No bo, może się okazać, że ta Pani jest tylko aktorką.

Odnośnie tego "konia", to piszę, że żądając ujawnienia wyników chcesz zwalić odpowiedzialność na szkoleniowca.
Żaden szkoleniowiec nie jest w stanie nikogo nauczyć, żeby nie stracił tego, co zarobił.
Szkoleniowiec może rzetelnie przekazać swoją wiedzę, nauczyć obsługiwać narzędzia, i nawet pokazać wszelkie pułapki,
które na trejdera czychają, czyli "doprowadzić konia do wodopoju".
Żaden szkoleniowiec nie może być odpowiedzialny za to, co potem trejder zrobi.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Trend is your friend, czyli od 15 eur

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

Zboczyliśmy z głównego wątku za co przepraszam autora bo ja wywołałem temat.
Napiszę tylko wytłumaczenie tego co ninja napisał, bo może sie komuś przyda w przyszłości.
Sąd może prawie wszystko a w szczególności w przypadku podejrzenia popełnienia przestępstwa. Oszustwa, prania brudnej gotówki, itp. itd. W takim wypadku jest nakaz i ujawniane są oficjalne pieniądze. Te nieoficjalne jak masz ukryte, ale legalne (np. dochody z raju podatkowego z których nie korzystasz bo nadal są "firmy") to osobie oskarżonej zależy na ujawnieniu i udowodnieniu że zarzuty są bezpodstawne.
Do przykładu od tej Pani nie żądam ujawnienia dochodów, a udowodnienia że wystąpiły te ktore są publikowane w celu sprzedaży "gówno paczki renko". Ona sama je ujawnia ( w teorii bo demo to nie dochód..)

Odnośnie konia masz rację. Jak chcesz kontynuować temat to raczej priv. bo autor nas przegoni. Jeszcze raz przepraszam, czekamy za setupami :)
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

Trend_is_your_friend
Gaduła
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: 09 cze 2021, 21:39

Re: Trend is your friend, czyli od 15 eur

Nieprzeczytany post autor: Trend_is_your_friend »

XAU/USD
S 0,03 lota +1509 pips
Zysk 37,14 eur

Wpłacone: 15 eur + 5 eur rano dopłaciłem, zeby uniknac margin calla = 20 EUR
Stan konta: 53,95 eur
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Trend is your friend, czyli od 15 eur

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Trend_is_your_friend pisze:
11 cze 2021, 20:07
XAU/USD
S 0,03 lota +1509 pips
Zysk 37,14 eur

Wpłacone: 15 eur + 5 eur rano dopłaciłem, zeby uniknac margin calla = 20 EUR
Stan konta: 53,95 eur
Ładny trejd. Pogratulować. Wytargałeś sporo z tego ruchu. Jest to sztuka o którą właśnie chodzi w tym interesie :)

Trend_is_your_friend
Gaduła
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: 09 cze 2021, 21:39

Re: Trend is your friend, czyli od 15 eur

Nieprzeczytany post autor: Trend_is_your_friend »

Dzieki :)

Trend_is_your_friend
Gaduła
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: 09 cze 2021, 21:39

Re: Trend is your friend, czyli od 15 eur

Nieprzeczytany post autor: Trend_is_your_friend »

XAU/USD
2 shorty po FOMC
Pierwszy sell 0.05 lota 1833
+ 2717 pips, 112,79 eur

Drugi sell 0.05 lota 1821
+1477 pips, 61,1 eur

W sumie 173,89 eur

Wpłacone 20 eur
Stan konta: 227,84 eur

Jutro/pojutrze prawdopodobnie nie bede nic otwieral, mam taka zasade, ze jak na koncie pojawia sie duzy zysk to robie sobie 1-2 dni przerwy, zeby nie wpasc w efekt Boga.

-Na oku mam S eur/usd do 1.1841x, ale to jest 50/50 w zaleznosci czy pociagna dalej ruch w dol i jezeli w to wejde to na maks 0.1 lota i waskim SL
-Prawdopodobnie do instrumentow na ktorych gram dolaczy ktorys z indeksow, jako, ze stac mnie juz, zeby na nich otwierac pozycje
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Trend is your friend, czyli od 15 eur

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Trend_is_your_friend pisze:
16 cze 2021, 22:51

Jutro/pojutrze prawdopodobnie nie bede nic otwieral, mam taka zasade, ze jak na koncie pojawia sie duzy zysk to robie sobie 1-2 dni przerwy, zeby nie wpasc w efekt Boga.
Takie mocne ruchy na gold nie sa zbyt częste. A więc nie musisz sie martwić o "efekt Boga" zbyt często :)
Graty za super trady, oby tak dalej :)
:564:

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Trend is your friend, czyli od 15 eur

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Cblondyn pisze:
17 cze 2021, 12:17
Trend_is_your_friend pisze:
16 cze 2021, 22:51

Jutro/pojutrze prawdopodobnie nie bede nic otwieral, mam taka zasade, ze jak na koncie pojawia sie duzy zysk to robie sobie 1-2 dni przerwy, zeby nie wpasc w efekt Boga.
Takie mocne ruchy na gold nie sa zbyt częste. A więc nie musisz sie martwić o "efekt Boga" zbyt często :)
Graty za super trady, oby tak dalej :)
:564:
Weź przestań!
Dobrze wiesz czym taka gra się kończy!
Patrz Danbo86...
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Trend is your friend, czyli od 15 eur

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Zastanawiam się czy CBLondyn wykazuje się jakąś szatańską złośliwością i dlatego tak pisze czy po prostu nic nie kuma.
Autor dziennika zasugerował, że ja pojechałem po nim aby się dowartościować jego kosztem or samfin.
Bynajmniej nic takiego nie miało miejsca. W sposób delikatny zasugerowałem, że autor dziennika jest zwykłym, początkującym leszczem. Ekscytował się większą zmiennością na eurodolarze bez świadomości, że ta zmienność spowodowana została poprzez cykliczne spotkanie ECB.
Podobnie ostatnio, osiągnął zysk na szorcie na złocie nie wiedząc, że akurat trafił na reperkusje po FOMC, które umocniły dolara i osłabiły złoto.
Nieświadomość fundamentów najlepiej udowadnia, że autor dziennika jest początkującym leszczem.
Jest na tyle początkujący, że nawet nie da mu się w żaden sposób pomóc, bo on nie wie nawet czego nie wie. Na takie osoby nie działają porady, bo mają one zbyt wysokie mniemanie o sobie i wierzą, że same świetnie wszystko już wiedzą.
Ten etap każdy z nas kiedyś przeżył i pewnie dobrze pamięta jak to jest. Człowiek przeżył już inicjację na forexie, pierwsze wtopy, pierwsze zyski, pierwsze bankructwo (czyli MC) i po tym etapie zaczyna myśleć, że już ogarnia temat. Otóż nie ogarnia.
Minie jeszcze kilka lat zanim zacznie coś ogarniać.
Na chwilę obecną można mu coś jedynie mgliście zasugerować i tyle.
Nie wymaga zresztą pomocy, bo na szczęście ma na tyle rozsądku aby nie inwestować dużych kwot. Wpłacając po 60 zł na rachunek może się uczyć na realu i powoli rozwijać.
Na szybki sukces nie ma co liczyć, bo trafienie na złocie to był zwyczajny fuks, o czym zresztą autor dziennika szybko się przekona.
Życzę mu aby rozwijał się jak najszybciej i jak najszybciej nabierał doświadczenia. Tym nie mniej, podtrzymuję to co napisałem poprzednio. Minimum 10 lat tradingu zanim coś ogarnie i będzie w stanie osiągać nieregularne zyski.
Trader to najtrudniejsza robota na świecie i takie są realia.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

ODPOWIEDZ