DayTrading: Środa 09.06.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 09.06.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 09.06.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

tez uwazam ze na edku jest juz bdb
niech choc uderza do zamkniecia w te 1,216 to juz bedzie bajka / nawet jak sie nie przebija to juz nie wazne
gora domknieta :568:
https://zapodaj.net/ac59d58c2136d.jpg.html
to tsk na krotko zas to dalej wtedy spadkowo
Ostatnio zmieniony 09 cze 2021, 18:26 przez XAB, łącznie zmieniany 2 razy.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

SzpilaCz
Gaduła
Gaduła
Posty: 228
Rejestracja: 30 lip 2020, 17:15

Re: DayTrading: Środa 09.06.2021

Nieprzeczytany post autor: SzpilaCz »

TsunamiPL pisze:
09 cze 2021, 18:03
Złoty osłabił się po decyzji RPP.
To było do przewidzenia, rynek ostro grał pod podwyżki stóp, bo zejście na eur/pln do 4,45 to naprawdę duże zejście. Nie przewidzieli jednak, że nasz NBP potrafi być aż tak gołębi :D
A kermit co do Ciebie to mi się rozchodzi o równość prostokątów na indexie dolara, bo tam wtedy idealnie odbili, jak wyrysowałeś wsparcie.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 09.06.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

SzpilaCz pisze:
09 cze 2021, 18:17

A kermit co do Ciebie to mi się rozchodzi o równość prostokątów na indexie dolara, bo tam wtedy idealnie odbili, jak wyrysowałeś wsparcie.

No index dolara to fakt - rownosc korekt odpalila wzorcowo. I teraz jesli uklad jest rozpisany dobrze (a tego nie wiem bo fale traktuje jako luzny dodatek i jakos nie zglebiam tego tematu) i ruszamy z fala 3 lub C to edkowym bykom może naprawde duża krzywda się stać
https://www.tradingview.com/x/gMxrcTdV/

patrzac na ten wykres indexu dolara to jesli czerwone B pokrywało sie na edku z okolicacami 1.21 to niebieskie C moze zaprowadzic edka w okolice 1.20 lub nawet niżej. Duzy trojkat z dziennego ktory pokazywałem ja i Szuler i podstawa szyi rgra jest na 1.18xx wiec miejsca do spadku jest dużo a jak zostanie to wykorzystane i czy wogole tam doleca to juz inna kwestia
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 09.06.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

technika i at sie nie zmienia
wazne by to rynek podchwycił
poniżej 1,2103 będziemy dążyć do wsparcia na poziomie 1,1985. a nizej to 1,1703
mozna tylko dodac ze to wszystko jest mozliwe :?: :?: :?: dopoki opor na 1,2265 trzyma amen
a poniewaz na dzis ja nie mam nic na indeksach to zabawimy sie w trzymanko
i ski edka /lot/i lki na usd/pl /0,75 l/ az mnie zamecząąąąąąąąąąąą lub zirytuja :P
jak KERMIT PISZE 1,2115 MI TEZ PASUJE
mam jeszcze 600b na s rope i tez zostaje choc juz mnie korci by gasic /sred ok 70,5x
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora


N T
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: 26 sie 2020, 19:42

Re: DayTrading: Środa 09.06.2021

Nieprzeczytany post autor: N T »

XAB pisze:
09 cze 2021, 17:37


NT
o daxie
nikt normalnie nie zacznie wczesniej esek niz 650-670 takze masz otwarta przestrzen :568:
moze jakis lekki oporek na 600
powodzenia
Zadowole się nowym szczytem, ale póki co piłka w grze i spadki niewielkie też możliwe jeszcze.

Co do Edka to jest właśnie ideolo sygnał na wzrosty no ale ja poza. Zakładam mocniejszy spadek na USDCHF i dopiero znowu próba L ale musi to być dynamiczne najlepiej czyli np po Stopach jutro.

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Środa 09.06.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

N T pisze:
09 cze 2021, 20:56
XAB pisze:
09 cze 2021, 17:37


NT
o daxie
nikt normalnie nie zacznie wczesniej esek niz 650-670 takze masz otwarta przestrzen :568:
moze jakis lekki oporek na 600
powodzenia
Zadowole się nowym szczytem, ale póki co piłka w grze i spadki niewielkie też możliwe jeszcze.

Co do Edka to jest właśnie ideolo sygnał na wzrosty no ale ja poza. Zakładam mocniejszy spadek na USDCHF i dopiero znowu próba L ale musi to być dynamiczne najlepiej czyli np po Stopach jutro.
Też jeszcze nie klaszczę uszami co do Edka, bo okolice 1,217x okazuje się mocnym wsparciem, ale skąd wnosisz wzrosty jeśli można wiedzieć? Wrzuciłbyś jakąś grafikę?
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

N T
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: 26 sie 2020, 19:42

Re: DayTrading: Środa 09.06.2021

Nieprzeczytany post autor: N T »

wojtalo pisze:
09 cze 2021, 21:11
N T pisze:
09 cze 2021, 20:56
XAB pisze:
09 cze 2021, 17:37


NT
o daxie
nikt normalnie nie zacznie wczesniej esek niz 650-670 takze masz otwarta przestrzen :568:
moze jakis lekki oporek na 600
powodzenia
Zadowole się nowym szczytem, ale póki co piłka w grze i spadki niewielkie też możliwe jeszcze.

Co do Edka to jest właśnie ideolo sygnał na wzrosty no ale ja poza. Zakładam mocniejszy spadek na USDCHF i dopiero znowu próba L ale musi to być dynamiczne najlepiej czyli np po Stopach jutro.
Też jeszcze nie klaszczę uszami co do Edka, bo okolice 1,217x okazuje się mocnym wsparciem, ale skąd wnosisz wzrosty jeśli można wiedzieć? Wrzuciłbyś jakąś grafikę?
hmmm, nie podoba mi się nowe minimum na USDCHF bo to znaczy że fale dalej działają i trochę za bardzo rozciągnięty w czasie potencjalny RGR D1 na Edku. Może przekombinowałem ale wole póki co pozostać na uboczu. Na Edku za to H4 lub H1 jak kto woli - ciągle mieścimy się w OB wzrostowym i utworzył się nawet ORGR z retestem ostatniej linii spadkowej. Za dużo też tych Bess na Kablu na Daily blisko siebie które mogą zdmuchnąć jednym ruchem. Do tego brakuje mi jeszcze nowego top na EURJPY. No ale stopy pewnie sporo wyjaśnią jutro a jak nie to konsola rozszerzająca się czyli chamski boczniak.

dadas_fx
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 09 cze 2021, 21:46

Re: DayTrading: Środa 09.06.2021

Nieprzeczytany post autor: dadas_fx »

Zmiennosc na eurusd "powala" jutro dane z usa, CPI - moze pusci konsola i w koncu edek wybierze kierunek.
🏳️‍🌈

Zablokowany