DayTrading: Poniedziałek 07.06.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Poniedziałek 07.06.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

Kermit troszku brakuje do równości korekt ale zobaczymy. Trzymam kciuki bardziej niż Ty bo zapakowałem się za wcześnie w S. :)
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 07.06.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

XAB ... 13880 - 13900
Wkurza mnie ten Nasdaq . W piątek mnie wycięli z longow dwoma punktami i odpalili w górę , a teraz nie zrobią nawet sensownej korekty tych wzrostów żeby móc sie podłączyć . Gdzie im sie tak spieszy ?
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 07.06.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik pisze:
07 cze 2021, 23:13
XAB ... 13880 - 13900
Wkurza mnie ten Nasdaq . W piątek mnie wycięli z longow dwoma punktami i odpalili w górę , a teraz nie zrobią nawet sensownej korekty tych wzrostów żeby móc sie podłączyć . Gdzie im sie tak spieszy ?
mi przestaje juz pasowac to lkowanie i moze za wczesnie ale postanowilem wycofywac lki :?:
i najlepiej poczekam z boku juz na spadki pewnie po 10czerwca
bo nic mi w sumie sie nie zgrywa ani ropa ani edek ani indeksy
indeksy to popierniczone na maksa dax szczyt juz a sp500 pod szczytem , us30 w dpie jeszcze
bez sensu i cos tu nie halllllo
szkoda tracic choc w sumie liczylem jak zwykle na wiecej ale jak to mowią lepszy wrobel,,,,,,,,
niestety az taki spec nie jestem zeby wiedziec do ilu podciagna wzrosty a ryzykowac tez nie lubie
bo juz dzis byly momenty ze z/s mialem 4xxx k a takie straty to bez sensu dobrze ze na zamkniecie jest znowu 9k otworza po 24gdz poscinam trochę a rano pomysle dobranoc
najbardziej to mi us30 nie pasi bo tu powinno byc przynajmniej 35k a nie ma pap
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany