DayTrading: Poniedziałek 07.06.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 07.06.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

a ja nie ubolewam tylko wrzucilem S pod zamkniecie h4 o 19...i jak wroca ponizej oporu to zabezpieczam i spokojnie ciacho i kawa ;) a jak pojda gora za bardzo to sie zamknie najwyzej
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 07.06.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Poniedziałek 07.06.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

A ja tak bo mi SL się zbliża. Coś za dużo tych SL ostatnio złapałem... Chyba pora na przerwę...
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

Adam_Kowal
Gaduła
Gaduła
Posty: 198
Rejestracja: 22 sty 2021, 08:54

Re: DayTrading: Poniedziałek 07.06.2021

Nieprzeczytany post autor: Adam_Kowal »

wojtalo pisze:
07 cze 2021, 17:29
A ja tak bo mi SL się zbliża. Coś za dużo tych SL ostatnio złapałem... Chyba pora na przerwę...
Człowiek czuje lepiej i widzi jaśniej jak SL się zbliża.... niestety

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 07.06.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

edek dzienny - pokazywałem już to ale mam wrażenie że generalnie mało kto tą formacje widzi lub ją po prostu ignoruje a może ona doprowadzic do naprawde poteżnego wodospadu
https://www.tradingview.com/x/3UN1hBaP/
https://www.tradingview.com/x/6G0dTXHc/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

SzpilaCz
Gaduła
Gaduła
Posty: 228
Rejestracja: 30 lip 2020, 17:15

Re: DayTrading: Poniedziałek 07.06.2021

Nieprzeczytany post autor: SzpilaCz »

Ja dobrałem ostatnie S. 1,2197. Średnia ok. 1,217 teraz. Też widzę tego rgra, zejście pod 1,192, a nawet 1,182 by pasowało bo słabo potwierdzili te strefy, ale niestety fundemantalnie Stany sobie mocno szkodzą i dodatkowo wystrzał z 1,17 do 1,20 był naprawdę ekspresowy, co bardziej uważam, że najpierw 1,21, a potem się okaże co dalej i tu jednak przekręcam się bardziej chyba byczo, bo dopóki Stany się będą męczyć tak z rynkiem pracy, dopóty FED będzie mocno gołebio nastawiony, choć inflacja mocno wymyka się spod kontroli.

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Poniedziałek 07.06.2021

Nieprzeczytany post autor: szuler »

E/U
z D1 mamy dwie duże figury RGR i trójkąt ( różowy)
obie figury pokazują ruch na około 1,18
https://invst.ly/v24tm

Awatar użytkownika
Sinus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 620
Rejestracja: 03 sty 2018, 10:41

Re: DayTrading: Poniedziałek 07.06.2021

Nieprzeczytany post autor: Sinus »

Kermit pisze:
07 cze 2021, 18:15
edek dzienny - pokazywałem już to ale mam wrażenie że generalnie mało kto tą formacje widzi lub ją po prostu ignoruje a może ona doprowadzic do naprawde poteżnego wodospadu
https://www.tradingview.com/x/3UN1hBaP/
https://www.tradingview.com/x/6G0dTXHc/
Wracam po banie, za mówienie prawdy!!!! Witam wszystkich. Kochani widzę, że Kermit dalej w formie. Widzi wszystko czego inni nie widzą. Kermit, mieli już nie wrócić do tych poziomów????, pisałeś.....Mało tego, dziś mieli już nie podbijać. Kermit jesteś dobry ale na 10 wklejek sprawdza Ci się najczęściej 1 i to w terminie 1 miesiąca, tak że z tych twoich predykcji wielu złapało SL lub stracili swoje ciężko zarobione pieniądze, albo robisz to specjalnie, albo jesteś abnegatem - Twoja pewność siebie, ośmiesza Cię. :564: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Dlaczego nie mieli by pójść do górnej bandy na h4???? Czemu? dlaczego z takim przekonaniem naganiasz na spadki ???? Dzisiaj wiadomo było że pójdą up, czemu nie pisałeś?
PiS forever

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 07.06.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

szuler pisze:
07 cze 2021, 18:53
E/U
z D1 mamy dwie duże figury RGR i trójkąt ( różowy)
obie figury pokazują ruch na około 1,18
https://invst.ly/v24tm
na 1.18 raczej w jednym ruchu nie pojda do dolnej bandy ale okolice 1.20 i potem po korekcie dalej jak najbardziej realne IMO
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 07.06.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

SzpilaCz pisze:
07 cze 2021, 18:31
uważam, że najpierw 1,21, a potem się okaże co dalej i tu jednak przekręcam się bardziej chyba byczo, bo dopóki Stany się będą męczyć tak z rynkiem pracy, dopóty FED będzie mocno gołebio nastawiony, choć inflacja mocno wymyka się spod kontroli.
na 1.21 za wczesnie bedzie teraz na L. Raczej okolo figure niżej. Poza tym jakby rok temu takie dane z rynku pracy sie pojawily to bylibysmy na 1.10 juz chyba. Ja nie widze tych słabych danych. Widze troche słabsze od oczekiwanych ale oczekiwane sa wywindowane do granic możliwości IMO. Jak oczekujesz Audi Q7 a dostsaniesz Audi Q5 to nie powiesz ze jestes mocno rozczarowny. Mocno rozczarowany to moglbys byc jakbys zamiast Audi Q7 dostał Meganke w kombi :d :564:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany