DayTrading: Wtorek 18.05.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Wtorek 18.05.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

XAB, chciałem skonsumować, mam S na 1,2210 (L nie brałem), ale raczej je sobie zamknę jak nadarzy się okazja, bo raczej nie widzę odwrotu póki co. Wprawdzie wyjście ponad klin i powrót do środka to dość częsta praktyka, ale ostatnie takie wyjście przy dużym klinie miało zasięg około 60-70 pips. Mówię o tym co było przy 1,17. Poczekam sobie zatem... Okolice 1,227x wychodzi mi zasięg konsoli z której się wybiliśmy, i jeszcze jedna kreska. Zobaczymy.
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 18.05.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

wojtalo pisze:
18 maja 2021, 11:11
XAB, chciałem skonsumować, mam S na 1,2210 (L nie brałem), ale raczej je sobie zamknę jak nadarzy się okazja, bo raczej nie widzę odwrotu póki co. Wprawdzie wyjście ponad klin i powrót do środka to dość częsta praktyka, ale ostatnie takie wyjście przy dużym klinie miało zasięg około 60-70 pips. Mówię o tym co było przy 1,17. Poczekam sobie zatem... Okolice 1,227x wychodzi mi zasięg konsoli z której się wybiliśmy, i jeszcze jedna kreska. Zobaczymy.
ty powinienes byc na lce teraz z 1,2120-30 to raz to by byla konsumpcja :P
a nie musztarda po obiedzie :568:
ja gdybym zakladal ze wyjda nad 1,218 to na pewno nie szarpal bym sie na eskach :(
a dwa to z klinami bywa roznie :568: zalezy z ktorej strony na niego patrzysz
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Wtorek 18.05.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

No mam taki problem ze sobą że za bardzo na innych patrzę, przyznaję. I faktycznie tu się raczej na S sadziłem i jakoś nie do końca wierzyłem że tak wysoko podejdą. Pozostaje zapytać czy ktoś na forum zna dobrego psychiatrę bo to nie pierwszy raz jak obsrałem zbroję
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 18.05.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

wojtek
co do tego klina to ja mam na d1 tak
https://zapodaj.net/83a7c81b90723.png.html
to ktory bardziej prawidłowy moj czy twoj :(
i problem jest tylko jeden bo albo rynek robi 5 falke albo ABC
Ostatnio zmieniony 18 maja 2021, 11:39 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Wtorek 18.05.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

wojtalo pisze:
18 maja 2021, 09:53
Rynek ma chyba głęboko mojego klina...
pamietaj o falszywce w klinie. Praktycznie jakies 9 na 10 klinow jesli ma sie zrealizowac to najpierw jest zmylka przy ostatnim odbiciu. I dopiero na powrocie do klina jest sygnal pod wejscie w pozycje
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 18.05.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Kermit pisze:
18 maja 2021, 11:38
wojtalo pisze:
18 maja 2021, 09:53
Rynek ma chyba głęboko mojego klina...
pamietaj o falszywce w klinie. Praktycznie jakies 9 na 10 klinow jesli ma sie zrealizowac to najpierw jest zmylka przy ostatnim odbiciu. I dopiero na powrocie do klina jest sygnal pod wejscie w pozycje
O TO CHODZI WLASNIE
o czym wiekszosc zapomina
kiedy realizowac powinno sie formacje klina :?: :?: :?:
zielonym polecam poczytac
a nie patrzec na to ze ktos juz postawił ski
nie wiedzac dlaczego je stawia
Ostatnio zmieniony 18 maja 2021, 11:44 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Wtorek 18.05.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

Trzymam . Przed USA chyba zamknę , bo wejdą i namieszają pewnie .
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 18.05.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik pisze:
18 maja 2021, 11:41
Trzymam . Przed USA chyba zamknę , bo wejdą i namieszają pewnie .
ok jak ty nie czujesz juz pewnosci to pora na mnie :D :D :D
a daxik
co panowie na to
https://zapodaj.net/8199781f00855.png.html
starczy szczytowania i pojda jeszcze wyzej
bo ja straz mam git / szkoda by bylo ja gasic :D
na minutce klinik podazowy ale to pewnie lekki fejk leci
szczyt korekta i ruch w kierunku szczytu to podstawa AT
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 18.05.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

NASDAQ i reszta
sieczkarnia wreszcie na plusie
cos tam skracam ale juz wreszcie jest z góry
https://zapodaj.net/f4fabce96c0a8.jpg.html
i po rannym balu / troszke strat dzis z rana bylo ale to juz teraz drobiazgi 4ktr s na nq
https://zapodaj.net/f3ff64c103ec4.jpg.html
Ostatnio zmieniony 18 maja 2021, 12:38 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6616
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Wtorek 18.05.2021

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

wojtalo pisze:
18 maja 2021, 11:26
No mam taki problem ze sobą że za bardzo na innych patrzę, przyznaję. I faktycznie tu się raczej na S sadziłem i jakoś nie do końca wierzyłem że tak wysoko podejdą. Pozostaje zapytać czy ktoś na forum zna dobrego psychiatrę bo to nie pierwszy raz jak obsrałem zbroję
Może bardziej zajmij sie rynkiem niż czytaniem i pisaniem na forum. Jesli bardziej wierzysz i ufasz cudzym kreskom niż swoim to zawsze będziesz "dawcą" :d

Zablokowany