Purple Trading

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
M Purple-Trading
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 29 kwie 2021, 12:08

Purple Trading

Nieprzeczytany post autor: M Purple-Trading »

Witam ,

Czy znasz brokera Purple-Trading, również jestem ciekaw opini członków forum dotyczące naszych warunkówch handlowych oraz może już ktoś handlował u nas . Zapraszam do postów chętnie również odpowiem na wszystkie pytania.

https://www.purple-trading.com/pl/

Kajetan C.
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 13 wrz 2017, 00:27

Re: Purple Trading

Nieprzeczytany post autor: Kajetan C. »

Może, ktoś, kto wie, jak to zrobić, prześwietliłby to ustrojstwo, ja jestem zbyt cienki na to.
Mają ciekawą opcję "Inwestor", ale ciut zalatuje mi to HYIP-em, ale fajnie by było, gdybym się mylił.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9974
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Purple Trading

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Broker legitny ;)

Z opcji "kopiowania strategii" nie korzystałem ale na plus, że nie biorą jako dostawcy każdego jak np. NAGA
Z drugiej strony "nie wszystko złoto, co ma krzywą kapitału w górę". Po krzywych widać, że większość to strategie typu grid / martingale i czasem 2-3 dobre miesiące odpowiadają za profit z nagłówka, a potem przez rok mamy konsolidację / małą stratę. Dywersyfikacja (i cierpliwość) mocno wskazane.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: Purple Trading

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Za namową pewnego Pana od średnich postanowiłem założyć konto. Podałem swojego maila - tego oficjalnego, a nie do różnych cudactw. Gdy przyszło do skanu dowodu to się wycofałem, ale mail poszedł. No i od tej chwili przychodzi mi kilka spamów na dzień. Nie polecam opcji "unsubscribe" bo to tylko nasila spam. Masakra. Zdecydowanie nie polecam.
Filtry nie pomagają, bo co drugi spam z innego adresu i nie ma opcjii, że mój mail trafił do spamerów z innego źródła. A to bitkojny, a to nagrody z marketów. Ogólnie jeden wielki syf od 6-12 miesięcy. Nie kończy się to. Ostatnio 5-10 maili na dzień. :evil: :twisted:
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9974
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Purple Trading

Nieprzeczytany post autor: raposo »

To wszystko maile od nich czy od jakichś spamów? Też mam tam jakieś demo ale nie bombardują mnie bardziej niż inni.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: Purple Trading

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

M.in.
Biedronka <z4v2n9le@parcelmonkey.fr>
Rossman <lu57qplb@parcelmonkey.fr>
Duże zyski <offtheshelf@home77.com>
✔️✔️-𝙃&𝙈_𝙑𝙚𝙧2-✔️✔️ <offtheshelf@sjx0.e.simonandschuster.com
Bitcoin Profit <targetnews@unbeatablemind.com>
BTC Buyer <targetnews@unbeatablemind.com>
- Iphone 12 pro <offtheshelf@home77.com>
Bitcoin Era <targetnews@unbeatablemind.com>
😋😋-𝐊𝐢𝐧𝐝𝐞𝐫-😋😋 <offtheshelf@xqes.e.simonandschuster.com>
😋😋-𝐌𝐢𝐥𝐤𝐚-😋😋 <offtheshelf@x77a.e.simonandschuster.com>
To próbki z dzisiaj i wczoraj. Jutro delikatnie zmieni się adres i od nowa. Zaczęło się od momentu przerwania założenia konta. Czuły zawsze bylem na to i od prawie 20 lat konta nie miałem takiego czegoś. Filtry tego nie ogarniają.
Bez obrazy, ale nawet na nawim podałem ten zapasowy mail gdzie mogę dostawać spam. Każdy ma konto główne, zapasowe i do rzeczy gddzie spam może przychodzić. Tutaj oficjalnie chciałem założyć konto i wielka wtopa
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9974
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Purple Trading

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Zrobiłbym dla pewności test z jakimś innym mailem (tym do spamu :P ), założył ponownie konto i sprawdził czy będzie taki sam efekt. Nie chcę nikogo bronić ale coś czuję, że to jakiś zbieg okoliczności, bo teoretycznie też mają mój e-mail, a nic takiego nie dostaję.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: Purple Trading

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Dzięki, w sumie dobry pomysł. Dosłownie gdy przerwałeem instalacje, przyszedł pierwszy spam w ciągu 5 minut. Jak po miesiącu otowrzyłem i nacisnąłem unsubscribe to się zaczęło 2x.
3maj się
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Purple Trading

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

krab29 pisze:
02 cze 2021, 21:27
Dzięki, w sumie dobry pomysł. Dosłownie gdy przerwałeem instalacje, przyszedł pierwszy spam w ciągu 5 minut. Jak po miesiącu otowrzyłem i nacisnąłem unsubscribe to się zaczęło 2x.
3maj się
Może być tak, że ktoś im zhakował stronkę i ma twój email.
Powinieneś o tym podejrzeniu poinformować Purple.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: Purple Trading

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

ninjaproject pisze:
02 cze 2021, 22:55
krab29 pisze:
02 cze 2021, 21:27
Dzięki, w sumie dobry pomysł. Dosłownie gdy przerwałeem instalacje, przyszedł pierwszy spam w ciągu 5 minut. Jak po miesiącu otowrzyłem i nacisnąłem unsubscribe to się zaczęło 2x.
3maj się
Może być tak, że ktoś im zhakował stronkę i ma twój email.
Powinieneś o tym podejrzeniu poinformować Purple.
Ogarnę się jutro i na lewegoo maila zrobię taką samą rejestrację. Darku, był pokaz Pana od średnich, konto z depozytem 2000 - mówię - se założę. Przerwałem jak był skan dowodu i lipa od tego momentu.
3maj się
Widzisz, link do strony był na pokazie. Może był lipny.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

ODPOWIEDZ