Purple Trading

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
dreptak
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 03 wrz 2019, 12:44

Re: Purple Trading

Nieprzeczytany post autor: dreptak »

ninjaproject pisze:
05 cze 2021, 23:21



To, że ktoś jest z Londynu, czy nawet z City, o niczym nie świadczy.
Pewnie ,ze nie swiadczy .

Swiadczy natomiast ,jezeli ktos jest zweryfikowany ,prosze bardzo :

https://www.tradingschools.org/reviews/ ... es-update/

tradingschools.org ujawnil oszustwa wielu "traderow" edukatorow ,w tym ikony dla niektorych Sama Seidena .Jak ktos ma jakiegos "idola" to polecam najpierw sprawdzic na tradingschools.org .

Co do srednich ,jest to very basic ,podobnie jak teoria Dowa ,przyznam ,ze wiele osob ma klopot ze zrozumieniem .
W tym filmiku natknalem sie na zdanie ,ze gosciu mowi ,ze nie rozumie dlaczego akurat w danym miejscu rynek sie porusza ,a to juz gorzej .

Zreszta ,o czym tu gadac .Ktos kto nie wychodzi poza MT4 ,bo nie ma pieniedzy na platna platforme i na dane z CME zabiera sie za nauczanie innych ?Tylko prosze niech nie odpowiada mi tu na to ktos kto nie wie o czym mowie (a tak bylo w zdecydowanej wiekszosci tutaj ).

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Purple Trading

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

dreptak pisze:
05 cze 2021, 23:44
ninjaproject pisze:
05 cze 2021, 23:21



To, że ktoś jest z Londynu, czy nawet z City, o niczym nie świadczy.
Pewnie ,ze nie swiadczy .

Swiadczy natomiast ,jezeli ktos jest zweryfikowany ,prosze bardzo :

https://www.tradingschools.org/reviews/ ... es-update/

tradingschools.org ujawnil oszustwa wielu "traderow" edukatorow ,w tym ikony dla niektorych Sama Seidena .Jak ktos ma jakiegos "idola" to polecam najpierw sprawdzic na tradingschools.org .

Co do srednich ,jest to very basic ,podobnie jak teoria Dowa ,przyznam ,ze wiele osob ma klopot ze zrozumieniem .
W tym filmiku natknalem sie na zdanie ,ze gosciu mowi ,ze nie rozumie dlaczego akurat w danym miejscu rynek sie porusza ,a to juz gorzej .

Zreszta ,o czym tu gadac .Ktos kto nie wychodzi poza MT4 ,bo nie ma pieniedzy na platna platforme i na dane z CME zabiera sie za nauczanie innych ?Tylko prosze niech nie odpowiada mi tu na to ktos kto nie wie o czym mowie (a tak bylo w zdecydowanej wiekszosci tutaj ).
Akurat Sam Seiden wie o czym mówi, ale patrzy na to z perspektywy kogoś, kto wie więcej niż może wiedzieć każdy inny jego uczeń. I jemu się wydaje, że każdy inny powinien też to wiedzieć. Ale, niestety, ludzie w większości nie sprostają jego oczekiwaniom, w szczególności tępi Amerykanie, i dlatego go skarżą, że ich oszukiwał.
Ja akurat dobrze rozumiem o czym Seiden mówi, ale nie mam dostępu do danych, które by mogły pomóc potwierdzić dane poziomy, ponieważ to by wymagało dostępu do akruszy zleceń banków.

Co do MT4, to ta platforma w zupełności wystarczy, i dane z CME wcale nie są potrzebne.
Ja kiedyś płaciłem za te dane, ale one wcale mi nie pomagały, a wręcz utrudniały trejding.
Te dane tylko zwiększają obciążenie psychiczne trejdera, co w efekcie szkodzi bardziej, niż pomaga.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

dreptak
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 03 wrz 2019, 12:44

Re: Purple Trading

Nieprzeczytany post autor: dreptak »

Skoro Sam Siedem wie o czym mówi ,to gdzie są jego rezultaty ?
Pieprzył na fxstreet o wsparciach i oporach i co z tego ,jak nie umie na tym zarobić ?

Wiele osób wie o czym mówi ,tylko gdzie rezultaty ?

Okienko na YT ,stronę ,trading room -każdy może założyć i opowiadać o strategiach ,ale jak przyjdzie pokazać profit to król jest nagi .
A naiwni o wyciąg z rachunku nie pytają.
Jest jeszcze jeden gościu ,który odwiedza tylko trading roomy ,warto poczytać jako ostrzeżenie ,jak kty szuka idolów .

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Purple Trading

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

dreptak pisze:
06 cze 2021, 00:04
Skoro Sam Siedem wie o czym mówi ,to gdzie są jego rezultaty ?
Pieprzył na fxstreet o wsparciach i oporach i co z tego ,jak nie umie na tym zarobić ?

Wiele osób wie o czym mówi ,tylko gdzie rezultaty ?

Okienko na YT ,stronę ,trading room -każdy może założyć i opowiadać o strategiach ,ale jak przyjdzie pokazać profit to król jest nagi .
A naiwni o wyciąg z rachunku nie pytają.
Jest jeszcze jeden gościu ,który odwiedza tylko trading roomy ,warto poczytać jako ostrzeżenie ,jak kty szuka idolów .
Nie śmiał bym żądać od nikogo jego zeznań podatkowych, także ja przepraszam, ale uważam każdego, kto żąda ujawnienia wyników za osobę niepoważną i co najmniej nietaktowną.
Dodatkowo, z punktu widzenia szkoleniowca, to ja bym przede wszystkim poprosił kandydata na ucznia o jego zeznanie podatkowe i jego budżet domowy, żeby w ogóle się zorientować, czy tego kandydata w ogóle stać na trejding.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: Purple Trading

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Panowie temat interesujący, ale na pewno nie tutaj. Tutaj jest o brokerze purple trading. Chętnie poznałbym waszą opppinie o axia. Załóżcie wątek - na pewno poczytam. Spamu na testowym mailu nie ma. Pewnie było jak Darek pisał. Muszę sie pogodzić ze spamem.
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

ODPOWIEDZ