DayTrading: Środa 28.04.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: DayTrading: Środa 28.04.2021

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

navik pisze:
28 kwie 2021, 20:20
Jakby tak jeszcze sie zdecydowali w która mańke chcą iść to byłoby cudownie...
edit . cudownie :509:
edit . ale cyrk :shock:
Kur.. zabij mnie ale ja widzę zwałę, szczególnie na nasdaq albo cytując klasyka, nabiłem sobie głowę głupotami i na siłę próbuję zainteresować innych :lol:
oczywiście min. h1

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Środa 28.04.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

zakaven pisze:
28 kwie 2021, 21:20
navik pisze:
28 kwie 2021, 20:20
Jakby tak jeszcze sie zdecydowali w która mańke chcą iść to byłoby cudownie...
edit . cudownie :509:
edit . ale cyrk :shock:
Kur.. zabij mnie ale ja widzę zwałę, szczególnie na nasdaq albo cytując klasyka, nabiłem sobie głowę głupotami i na siłę próbuję zainteresować innych :lol:
oczywiście min. h1
Nie mówie ze nie :!: bo na 13820 to wychodzi ze moga zjechac bez żadnego "ale" i to nawet już :!: jakby to było mało to nawet 13700 ponownie zaliczyc mozna :idea:
Ja byk jestem i szukam odbić. :wink: Zakładam jeszcze, że SP zrobi atak na 4200 bo dość mocno uklepuja poziom 4175 ( H1) ... i jezeli na nasdaqu nie połamia 13900 ( a mocno dzis bronili tego poziomu ) to mysle, że nasdaq pojdzie w ślad za SP czyli w góre . Pytanie czy SP pójdzie na te 4200 i czy wybije w góre ten poziom. Jak wybije 4200 to nasdaq wali w góre powyzej 14k. Cały czas mam w głowie poziom 14400 do zaliczenia wiec do tego poziomu staram sie brac L na dołkach.

Oczywiscie moge byc w błędzie :!: dlatego sl obowiazkowy ( choc bywa ze go nie mam :oops: :lol: )

edit . ale wariaty :shock: ...:lol:
edit 2 . te trzy H1 w niebieskim prostokącie traktuje jako formacje tego typu :
https://www.biznesradar.pl/formacja-swi ... -zolnierzy
podobna sytuacja była kilka tygodni temu na h4 , zanim odpalil oRGR
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Zablokowany