DayTrading: Czwartek 15.04.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Czwartek 15.04.2021

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Tony S. pisze:
15 kwie 2021, 17:55
w USA jeszcze cokolwiek się dzieje, Dax w konsolce o rozpiętości 140 punktów od dwóch tygodni jakby w oczekiwaniu, przyczajeniu. Górna banda kanału wzrostowego nie tknięta...nudy Panie :?
Książkowo z tego kanału, zajebiste L. A co będzie?

Adam_Kowal
Gaduła
Gaduła
Posty: 198
Rejestracja: 22 sty 2021, 08:54

Re: DayTrading: Czwartek 15.04.2021

Nieprzeczytany post autor: Adam_Kowal »

Świeżak44 pisze:
15 kwie 2021, 20:07
Nie uwaliłem całego konta , tylko zjechałem ze 160k do 93k. Generalnie spodziewałem się dziś spadków po podbici, a poszła znowu rakieta.. Nie rozumiem. Reakcja na poziom była, pierwszaswieczka na D1 czarna, a tu cos takiego..
demo, czy real już, po 100 latach?

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Czwartek 15.04.2021

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Real??? Jeszcze mam tracić pieniądze do tego??? Jeszcze czego. :evil:
PS. Mam nowy pomysl. Ponieważ wykres jest nieprzywidywalny, absurdalny, niedorzeczny i żaden umysł ludzki nie jest w stanie tego ogarnąć, to trzeba stworzyć algorytm skalpujący na swieczkach M1.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
Tony S.
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 455
Rejestracja: 07 lut 2014, 21:50

Re: DayTrading: Czwartek 15.04.2021

Nieprzeczytany post autor: Tony S. »

zakaven pisze:
15 kwie 2021, 20:45
Tony S. pisze:
15 kwie 2021, 17:55
w USA jeszcze cokolwiek się dzieje, Dax w konsolce o rozpiętości 140 punktów od dwóch tygodni jakby w oczekiwaniu, przyczajeniu. Górna banda kanału wzrostowego nie tknięta...nudy Panie :?
Mogłbyś pokazać ten kanał?
Tak na szybko i nie zbyt dokładnie, sam na swoim wykresie dokładniej to wymalujesz, bo z tego co już tu jakiś czas piszemy każdy
widzi tą górną bandę na innych wartościach. Należy przy tym pamiętać, że to tylko kreski a one nie mają wpływu na rynek :wink:
Na wykresie , na którym gram to są to poziomy 15600 - 700 jakby się zebrali w niedługim czasie do roboty, kto im zabroni puknąć 16000 ?
Tylko 1000 lot Świeżaka może zatrzymać te wzrosty....
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
...Liczy się tylko TU i TERAZ... nie mów mi jutro, że była okazja !!

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 15.04.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

tak sie wlasnie zaczalem zastanawac
jaki walek na grubasy szykuja bo z 10 mcy bylo to samo
po drukarach spadki
a moze tym razem beda walic w gore caly miesiac a w maju doloza takie szczyty o ktorych
na razie nawet nie myslimy
no ok navika 144oo przytocze na nasgqu
chyba zmusza mnie do grania w obie strony jak nie zrobia zaraz po weekendzie zwaly Zmarnowalem na te srane łowienie szczytow caly tydzien karwaaa
bo niby nie trace ale z/s jest do kitu w porownaniu od ub tygodnia
dobrze ze wekend juz blisko to sobie przemysle i moze bede gral ski na lki i tyle
narka
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany