Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Każdy z was który chce kupić jakikolwiek kurs w Instytucie Krypto musi wiedzieć jedną rzecz. IK sprzedaje swoją widzę na podstawie tego co było co udowodniłem na przypadku RR. Jego aktualne wejścia to dla nas śmiech, te jego wielkie świece to żart. A z mojej perspektywy socjotechnika.

Tak naprawdę potrzebujecie Tadera tylko że PK, Kamil G. którzy Wam dostarczą newsy przetłumaczone z angielskiego ot co. To nie TRADING. oni mają w czas. NIe chcę już pić do RR ale czy PK czt KG dostarczyli wam kiedyś jakieś wyniki ze swoich portfeli ? Nie mówię tu o zakupach Krypto sprzed lat ?
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

A teraz powiem dlaczego trudno przewidzieć ruchy na Krypto krótko mówiąc AT to wielki problem. I tu trzeba się zalogować na nasze forum aby potwierdzić słowa. Dla tych co mają to gdzieś to napiszę krótko. Praktycznie nikt na naszym forum nie zajmuje się tematem krypto bo jest ciężki do trejdowania. Wierzcie mi nie jestem tu sam i jakoś nie widzę aby ktoś się zajął tematem Krypto. Cisza. A jesteśmy forum zajmującym się trejdingiem od nastu lat. Mimo występowania tego co pokazałem na screenie
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Przepraszam że tak pewne rzeczy w wielkim skrócie mówię ale sam nie wiem jak to wam pokazać wiec załączę screen z "naszej roboty". To są tzw. Majors'y czyli główne trejdowane waluty. Cały rynek się wokół nich kręci.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

I to jest to czym się zajmujemy moi drodzy mimo że zmienność spadła drastycznie żaden z nas sie nie wybiera na krypto. Widzicie to te linie rozbiegające się w różnych kierunkach ? To jest to czym trejduje cały świat. Nie dajcie sobie wmówić że jakiś pseudo trader z PL ogarnął Wszystko i wie kiedy trzeba wejść. Gdyby było tak pięknie i łatwo to byście nigdy o nim nie usłyszeli tylko o NAS.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

Zacząłem właśnie czytać książkę M. Bellafiore PLAYBOOK, jest niezła. W celach edukacyjnych mogę polecić SMB Capital https://www.smbtraining.com/blog/ jeśli będziesz naprawdę dobry to dostaniesz robotę :)
https://www.youtube.com/watch?v=ZYFnxVz ... &index=104
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Mustafa pisze:
30 sie 2021, 20:30
Zacząłem właśnie czytać książkę M. Bellafiore PLAYBOOK, jest niezła. W celach edukacyjnych mogę polecić SMB Capital https://www.smbtraining.com/blog/ jeśli będziesz naprawdę dobry to dostaniesz robotę :)
https://www.youtube.com/watch?v=ZYFnxVz ... &index=104
Fantastycznie Mustafa czekamy na Twoją opinie. Ale czy ma to coś wspólnego z Instytutem Krypto ? Proszę Cię nie udowadniaj .
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Spójrzcie na Naszą siłę odziaływania RR wziął się do roboty. Powiem szczerze oni sami sobie strzelają w kolano. Spójrzcie na wideo od RR - link poniżej zanim obejrzycie napiszę Wam. Od punktów:
1. Zerknijcie w posty pod wideo - ludzie nas czytają !
2. RR pokazuje skuteczność jego analiz w WORD !!!! - to już żart !
3. Ostatni miesiąc niby trejduje ale zapomniał to podpiąć pod jakąkolwiek stronę weryfikującą jego dokonania. - Ciekawe dlaczego w końcu zrobił kilka wejść...
4, Używa słowa agresywny SL - ale nigdy nie definiuje konkretnego poziomu - stąd jego "papierowa" skuteczność
https://www.youtube.com/watch?v=9WxicZpRDjo&t=236s
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

SEROL666 pisze:
30 sie 2021, 04:16
NIe chcę już pić do RR ale czy PK czt KG dostarczyli wam kiedyś jakieś wyniki ze swoich portfeli ? Nie mówię tu o zakupach Krypto sprzed lat ?
Przeciez każdy zdaje sobie sprawe dlaczego żaden z tych "miszczów" nie podepnie swojego konta pod FF albo Myfxbook. Przeciez cały ten bełkot o fantastycznej skuteczności i "cudownej" strategii runął by jak domek z kart :)
A wymówek żeby tego nie zrobić to mają setki ;)
Dla mnie to zwyczajni naciągacze/pasożyty.
Przecież każdy widział konto innego "miszcza" i jak sie to skończyło ;)
edukacja-i-konto-t32145.html

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Cblondyn pisze:
01 wrz 2021, 13:55
Przeciez każdy zdaje sobie sprawe dlaczego żaden z tych "miszczów" nie podepnie swojego konta pod FF albo Myfxbook. Przeciez cały ten bełkot o fantastycznej skuteczności i "cudownej" strategii runął by jak domek z kart :)
A wymówek żeby tego nie zrobić to mają setki ;)
Dla mnie to zwyczajni naciągacze/pasożyty.
Przecież każdy widział konto innego "miszcza" i jak sie to skończyło ;)
edukacja-i-konto-t32145.html
Nie każdy sobie zdaje sprawę, no poza nami oczywiście :wink: .Nie widziałem aby oferował kursy i szkolenia z magicznego systemu za kilka tysięcy. On pokazał jak szybko odparować konto (albo raczej liczba mnoga) i to udokumentował.
A teraz wszyscy Ci co to widzieli czy wykupilibyście u niego szkolenie ? Powiedzmy z zaawansowanej analizy technicznej ? Za jedyne XXXX zł?
Zobaczcie co o nim piszą:
"Redaktor naczelny i założyciel portalu inwestycyjnego PoznajRynek.pl. Aktywny trader na rynku Forex z 7 letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w analizie technicznej, a w szczególności na metodach opartych o geometrię rynku." Jest Ekspertem..
https://pl.investing.com/education/webi ... velas!-154
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

SEROL666 pisze:
01 wrz 2021, 18:34

"Redaktor naczelny i założyciel portalu inwestycyjnego PoznajRynek.pl. Aktywny trader na rynku Forex z 7 letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w analizie technicznej, a w szczególności na metodach opartych o geometrię rynku." Jest Ekspertem..
https://pl.investing.com/education/webi ... velas!-154
Najbardziej przerażające jest to, że zupełnie co innego robi a co innego pisze :)
Aż trudno zrozumieć ten brak konsekwencji w przestrzeganiu założeń. Z zasady słusznych jesli chodzi o MM czy RR.

ODPOWIEDZ