Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Hej
Straćcie 4 minuty swojego życia aby się przekonać że RR nas czyta !:
https://www.youtube.com/watch?v=um4YCqaeCyU

Olejcie analizę i naganianie na kursy. Co jest NIE TAK (uwaga SPOILER) z jego wejściem przyjrzyjcie się ! Chodzi o aspekt techniczny wejścia oraz to jak pokazał MT . Zapraszam do podzielenia się opiniami.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Hej minęło 10 dni więc pozwolę sobie napisać co ja widzę
Obrazek

Żle to wygląda wymienię w punktach:
1. Nie widać czy to rachunek realny czy też demo
2. Widać że coś ma otwarte ale słowem o tym nie wspomina...
3 . Pokazuje wszystko na maga świecach nie wiadomo po co ? Abyśmy nie widzieli reszty wykresu ?? Efekt psychologiczny ?
4. Mógł wejść znacznie wcześniej - w pewnym sensie zanegował własną analizę. No chyba że śpi do 16.00
5. Stop Loss musiał być gigantyczny w stosunku do zysku (Na FX jest uniwersalna zasada że ryzyko do zarobku powinno się kształtować na poziomie 1 do 3 a nasz RR wygląda na to że ma około 1do 1 - co nie wróży dobrze ).
6. Podsumujmy: na 86% wzroście na 10 sierpnia RR zarabia około 9% to bardzo, bardzo, BARDZO słabo jak na zawodowca, którzy rzekomo żyje z trading'u
7. Wiele z jego wcześniejszych analiz (gdyż zakładały kupno krypto a nie sprzedaż) zakończyło by się Stop Lossem a wiec jego zysk mógłby oscylować w okolicach zera
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

A teraz spójrzcie na ten link to do jego kont które RR używał do zarabiania/pokazywania jakim jest traderem cyfry mówią same za siebie. Pewnie część z was jest początkująca to pokażę wam co i jak. Najpierw sięgnijmy do historii.
1. RR chwali sie skutecznością około 70-80%
2. W bentleyu mówi że zarabia 3-4 krajowe
A teraz zerknijcie na konta które pokazuje:
https://www.forexfactory.com/rral
Wchodzimy w Trade report i tam mamy statystyki poszczególnych kont:
https://www.forexfactory.com/rral#acct.09-tab.report
https://www.forexfactory.com/rral#acct.07-tab.report
https://www.forexfactory.com/rral#acct.06-tab.report
A tam już brutalna prawda o guru AT Instytutu krypto:
1. Win Rate - Skuteczność odpowiednio: 46%, 56% i 48%
2 . Żadne 70 - 80%
3. Zarabia ale ledwo ledwo bo oczywiście. Zwrot z kapitału to 61, 22 i 7%
4. Ostatnie pozycje zamknięte 31 tygodni temu i dalej
5. Suma jego zarobków z tych kont po odjeciu podatku belki to raptem około 3700zł miesięcznie. Pewnie ma inne "tajne" których nie pokazuje swoim podopiecznym.
6. Jeden kurs kupiony za 4000 zł przebija jego miesięczne dochody z trading'u.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

A to już dosłane przez innego użytkownika forum opinie z Youtube pod jego filmami, które dają do myślenia:
"promujecie typa co mówi na kursach po 2000zł że zarabia na świecach m1 na dźwigniach przez to że był na waszym kanale dałem się nabrać na gówniany kurs a jak zapytałem o zwrot to nikt nie odpowiada, nikogo nie ma, gość jest typowym polskim januszem biznesu co zarabia na frajerach, radzę dokładniej prześwietlać "ekspertów"

"to ten gość co pokazywał wyniki z konta demo i mówił że to konto live? zapomniał tylko że numery ticketów pozycji dla konta demo są inne ;-)"

"Zastanawia mnie jak mozna co miesiac wyciagac taka zblizona kwote 9-12 tys. zl. Zalozmy, ze faktycznie zarabia na tym rynku, a skoro tak, to dlaczego nie korzysta z procenta skladanego?" -to bardzo słuszna uwaga

"tak jak pisałem wcześniej autor bloga nie widział trójkąta na btc- no ale dzis jucz chyba go dostrzegł po tym wybiciu
Radek RygieIski- Klub Tradera
𝚖𝚘𝚐𝚎̨ 𝚑𝚊𝚗𝚍𝚕𝚘𝚠𝚊𝚌́ 𝚝𝚠𝚘𝚒𝚖𝚒 𝚔𝚛𝚢𝚙𝚝𝚘𝚠𝚊𝚕𝚞𝚝𝚊𝚖𝚒 𝚒 𝚍𝚊𝚌́ 𝚌𝚒 𝟻𝟶% 𝚣𝚢𝚜𝚔𝚞 𝚌𝚘 𝚝𝚢𝚍𝚣𝚒𝚎𝚗́(𝚃•ē•𝚕•𝚎•𝚐•𝚛•ā•𝚖)𝙺𝚕𝚞𝚋𝚝𝚛𝚊𝚍𝚎𝚛𝚊" Jak wiemy to G Prawda

"tak na marginesie autorowi sugeruje wrócić do podstaw rysowania kanałów , bo albo trzymamy się kanonów albo możemy dowolnie prowadzić kanały i każdy zobaczy sobie to co chce zobaczyć, - rysując zgodnie ze sztuką całkowicie wychodzi odmienna analiza zwłaszcza jeśli chodzi o wskazane tu wybicie - dla przypomnienia kanał spadkowy jego górną linie rysujemy od najwyższego wierzchołka do szczytu poprzedzającego najniższy dołek - odpierając od razu krytykę proponuje wrócić do klasyki tematu -opracowania chociażby victor sperandeo czy dr aleksander edler"

Pooglądajcie filmiki z osobami które w przeciągu weekendu/miesiąca zostały traderami ( dla początkujących powiem od razu że to ustawka/fikcja - czyste kłamstwo. Tak się nie da)

Kończę ten temat bo już wszystko zostało powiedziane. Jak przeczytaliście coć 1/3 wątku to juz powinniście wiedzieć że trzeba unikać takich szkoleniowców jak niechcecie tracić kasy.

Powodzenia
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

SEROL666 pisze:
10 sie 2021, 04:05
A to już dosłane przez innego użytkownika forum opinie z Youtube pod jego filmami, które dają do myślenia:
"promujecie typa co mówi na kursach po 2000zł że zarabia na świecach m1 na dźwigniach przez to że był na waszym kanale dałem się nabrać na gówniany kurs a jak zapytałem o zwrot to nikt nie odpowiada, nikogo nie ma, gość jest typowym polskim januszem biznesu co zarabia na frajerach, radzę dokładniej prześwietlać "ekspertów"

"to ten gość co pokazywał wyniki z konta demo i mówił że to konto live? zapomniał tylko że numery ticketów pozycji dla konta demo są inne ;-)"

"Zastanawia mnie jak mozna co miesiac wyciagac taka zblizona kwote 9-12 tys. zl. Zalozmy, ze faktycznie zarabia na tym rynku, a skoro tak, to dlaczego nie korzysta z procenta skladanego?" -to bardzo słuszna uwaga

"tak jak pisałem wcześniej autor bloga nie widział trójkąta na btc- no ale dzis jucz chyba go dostrzegł po tym wybiciu
Radek RygieIski- Klub Tradera
𝚖𝚘𝚐𝚎̨ 𝚑𝚊𝚗𝚍𝚕𝚘𝚠𝚊𝚌́ 𝚝𝚠𝚘𝚒𝚖𝚒 𝚔𝚛𝚢𝚙𝚝𝚘𝚠𝚊𝚕𝚞𝚝𝚊𝚖𝚒 𝚒 𝚍𝚊𝚌́ 𝚌𝚒 𝟻𝟶% 𝚣𝚢𝚜𝚔𝚞 𝚌𝚘 𝚝𝚢𝚍𝚣𝚒𝚎𝚗́(𝚃•ē•𝚕•𝚎•𝚐•𝚛•ā•𝚖)𝙺𝚕𝚞𝚋𝚝𝚛𝚊𝚍𝚎𝚛𝚊" Jak wiemy to G Prawda

"tak na marginesie autorowi sugeruje wrócić do podstaw rysowania kanałów , bo albo trzymamy się kanonów albo możemy dowolnie prowadzić kanały i każdy zobaczy sobie to co chce zobaczyć, - rysując zgodnie ze sztuką całkowicie wychodzi odmienna analiza zwłaszcza jeśli chodzi o wskazane tu wybicie - dla przypomnienia kanał spadkowy jego górną linie rysujemy od najwyższego wierzchołka do szczytu poprzedzającego najniższy dołek - odpierając od razu krytykę proponuje wrócić do klasyki tematu -opracowania chociażby victor sperandeo czy dr aleksander edler"

Pooglądajcie filmiki z osobami które w przeciągu weekendu/miesiąca zostały traderami ( dla początkujących powiem od razu że to ustawka/fikcja - czyste kłamstwo. Tak się nie da)

Kończę ten temat bo już wszystko zostało powiedziane. Jak przeczytaliście coć 1/3 wątku to juz powinniście wiedzieć że trzeba unikać takich szkoleniowców jak niechcecie tracić kasy.

Powodzenia
Obejrzyj sobie to. Poświęciłem się i zapisałem na szkolenie. Tak bezczelnego pasożyta to ja jeszcze nie widziałem :)
Mentoring roczny tylko ... 35 000 pln :)
W dodatku daje gwarancje zysków przez rok i zwrot kasy jak się coś nie spodoba. A nawet można grac jego kasą :d :d :d
https://tradingzmentorem.pl/

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: meylo »

@SEROL666
Dobra robota.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

matictothemoon
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 09 maja 2021, 09:38

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: matictothemoon »

https://ibb.co/Zf03zq6

czytam książkę odnośnie tradingu crypto i jest tam cała strona która myśle podsumowuje doskonale naszych polskich youtubowych znachorów

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Witam
Miałem już nie pisać ale ktoś mnie docisnął wiec napisze.

Ponoć większość z osób które kupuje te kursy z Instytutu Krypto to osoby-amatorzy, które mają trochę kasy a obecnie nie ma w co zainwestować wiec napiszę najprościej jak mogę i dam obrazki abyście widzieli co i jak. pojadę od punktów.

1. Co mnie uprawnia do oceniania ? Wieloletnie doświadczenie. Dajcie mi system czy wyniki tradera a dam radę to ocenić na tym forum co ja przegapię to reszta kolegów/koleżanek z tego forum dopisze resztę.
2. Nie. Nie jesteśmy zazdrośni. Ja współczuję osobą które chcą trejdować na krypto bez doświadczenia na FX.
3. Tak. to prawda że nie trejdowałem na Krypto. Ale znam AT i potrafię ocenić cudza analizę AT. (Na krypto ciężko o solidną AT - wyjaśnię dlaczego)
4. Jak już można coś uchwycić w formule AT rzadko który ze szkoleniowców to ujmuje

CDN
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Tak wyglądają topowe Krypto losowo wybrane. Spójrzcie jaka jest miedzy nimi korelacja. Praktycznie doskonała. Pamiętajcie że wykres nie może zachować skali ze względu na różne wartości
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Spójrzcie na wykres czy oni- szkoleniowcy mówią Wam o tym ? Analiza jednego to praktycznie każdego, z topowych a skoro każdego to weżmy tylko ETH które poruszał RR w swoich analizach. Zakłada że nie a teraz spójrzcie magiczne Fibo 61 (jak jesteście amatorami to poczytajcie sobie o fibbonacci na rynkach). Ja to widzę i reszta też ale czy osoby zwiazane z IK pokazały wam to ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

ODPOWIEDZ