Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
proconfederationist
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 01 maja 2021, 14:23

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: proconfederationist »

zenon.laskowik pisze:
22 cze 2021, 22:04
właśnie siedzę i oglądam live Kamila Gancarza w ramach płatnego kursu (6000pln jak krew w piach) i ręce mi opadają. Teksty po spadkach btc z 64000 na 29000 usd typu: jak dane on-chain dadzą sygnał to Was powiadomimy mailem i na aplikację Instytutu Kryptografii ale nie wiem czy ona już działa, a nie działa jeszcze ale niedługo już chyba będzie :)
A jak część teoretyczna szkolenia, czyli nagrania?

zenon.laskowik
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 20 maja 2021, 23:08

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: zenon.laskowik »

Zależy co Cię interesuje. Duża część tych nagrań to tematy związane m.in. z obligacjami, private equity, zasadami budowania portfela akcji, historią pieniądza, funduszami i ETF-ami, srebrem i złotem. Krypto to jakieś 25-30% z czego część to zapisy wcześniejszych raportów - omówienia sytuacji na rynku sprzed miesiąca, dwóch itd. czyli tematy trochę już nieaktualne a część to np. analiza fundamentalna ETH i BTC, wskaźniki on-chain, redukcja podatku od krypto, stablecoiny.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

zenon.laskowik pisze:
22 cze 2021, 22:04
właśnie siedzę i oglądam live Kamila Gancarza w ramach płatnego kursu (6000pln jak krew w piach) i ręce mi opadają. Teksty po spadkach btc z 64000 na 29000 usd typu: jak dane on-chain dadzą sygnał to Was powiadomimy mailem i na aplikację Instytutu Kryptografii ale nie wiem czy ona już działa, a nie działa jeszcze ale niedługo już chyba będzie :)
Zakupiłeś ten kurs ?
"If music is dying musicians are killing it" - MP

dziabuch
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 25 mar 2017, 06:07

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: dziabuch »

zenon.laskowik pisze:
23 cze 2021, 14:57
a część to np. analiza fundamentalna ETH i BTC, .
A na jakiej, za przeproszeniem, podstawie robi się analizę fundamentalną bitcoina??????????? :?:

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

dziabuch pisze:
29 cze 2021, 15:55
zenon.laskowik pisze:
23 cze 2021, 14:57
a część to np. analiza fundamentalna ETH i BTC, .
A na jakiej, za przeproszeniem, podstawie robi się analizę fundamentalną bitcoina??????????? :?:
Robi się... i naprawdę jest to skomplikowane nie żartuję. Wygooglujcie to. Zasadniczo to off topic... wiec jak już każdy wie cała analiza idzie w łeb bo dwie wiadomości od Elona Muska oraz chińskiego rządu (Który w brew komunistycznej otoczce dba o zdrowe finanse) sprawiły że BTC spadło o ponad 50%. Tu pierwszy lepszy link z analizy fundamentalnej:
https://pl.investing.com/news/cryptocur ... age-283312
no i cytat:
"Mniej niż 2% kont kontroluje 95% dostępnej podaży, według badacza Flipside Crypto"
to właśnie fundamenty jeżeli to prawda. Zabawna statystyka która oddaje wiele prawidłowości które funkcjonują na świecie finansów oraz kto co posiada na ty świecie.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Witam
Mam kolejny link od Szwajcara, cofnijcie się w czasie... co GURU krypto mówił wcześniej a co teraz. Czy tak naprawdę wie co sie dzieje z krypto ? Czy nie przypadkiem jest biernym obserwatorem ? Oceńcie sami pierwsze niecałe 3 minuty materiału:

https://www.youtube.com/watch?v=dp1IUknOHTQ

A teraz RR:

https://www.youtube.com/watch?v=PPRCeGWu5U0&t=9s

To ssanie z palca wykres jest stricte spadkowy, czego nie widać na H4, gdyby był profesjonalistą to zaczął by od D1 przynajmniej ale nie pasowało by to do tego co mówi widać było by jak na dłoni. Technicznie wsparcie jest na okolicach 1300 ETHUSD. Bez pozytywnej dla krypto wiadomości nie ma innego wyjścia jak tracić na wartości. Przypomnijcie mi co mogę kupić za ETH ?
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Witam
Kolejne pierdoły od RR:
https://www.youtube.com/watch?v=6qkvkkOPcqk
- Wyrysował sobie trend linę od spadków 50% ??? Która mu aktualnie przypasowała
- wcześniejsze jego analizy dostawały SL po co o tym mówić lepiej mówić o ryzyku
- zapomniał wspomnieć o tym co spowodowało wzrosty na krypto dodajmy niewielkie
- nie zapomniał o szkoleniu
Czy jeszcze ktoś z Was wierzy z RR ? On tylko mówi o kupowaniu a gdzie shorty gdzie technicznie krótko mówiąć HEDGE ? Jak jesteś specdem w temacie to jedziesz do oporu w dwie strony. Co on robi ?
"If music is dying musicians are killing it" - MP

LukaszP
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2021, 11:17

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: LukaszP »

Wszystko rozumiem, ale nigdzie też nie widzę negatywnych opinii o kursach.
A co do argumentu, że chwalili by się ludzie gdyby dużo zarobili, to nie w Polsce.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Hej
miałem chwile to znalazłem pamietacie tych speców :
fibonacci-team-t21823.html

Wygląda podobnie ? Ta sama bajka tylko inny "instrument"
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

LukaszP pisze:
25 lip 2021, 13:04
Wszystko rozumiem, ale nigdzie też nie widzę negatywnych opinii o kursach.
A co do argumentu, że chwalili by się ludzie gdyby dużo zarobili, to nie w Polsce.
Nie ma negatywnych opinii ? W tym wątku była sama konstruktywna krytyka kolego o zabarwieniu negatywnym, niestety ale co możesz wiedzieć skoro cała Twoja obecność tutaj to raptem 5 godzin... .
Youtube co jakiś czas ktoś napisze konstruktywne zdanie bo reszta to jakiś bełkot (trzeba szukać ale wierzcie mi są). Moze kupiony bo wiadomo że lajki i pozytywne posty oraz suby da się kupić.
Jeden z komentujących powiedział że wszystkie negaty oraz zastrzeżenia na FB zaraz są usuwane.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

ODPOWIEDZ