Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

ninjaproject pisze:
13 cze 2022, 16:35
No to sprawdzam:
Co to jest ekonomia?
Sam sobie poszukaj co cię interesuje bo temat jest b. szeroki a do tego jest wielu sprzedawczyków wśród wielkich ekonomistów.
ninjaproject pisze:
13 cze 2022, 16:35
Jakby nie to, co się stało w latach 70-tych, to byś mógł co najwyżej spekulować na akcjach, pod warunkiem że Polska by była krajem o gospodarce kapitalistycznej.
Widzę że wiesz. Tak chodzi o odejście amerykanów od ustaleń w Bretton Woods - w sierpniu 1971 roku. Jakie ma to znaczenie, czy było to złe czy dobre, konieczne czy niepotrzebne można by dywagować latami, zresztą to nie wątek o tym. Jest jak jest i rzeczywiście część inżynierii finansowej pewnie by nie istniała.
Zerknijcie sobie w ten link(same grafiki) jak kogoś interesuje co się stało gdy USA odeszła od standardu złota:

https://wtfhappenedin1971.com/
ninjaproject pisze:
13 cze 2022, 16:35
Bo wiesz, takich co uważają, że mają pojęcie o ekonomii to może jest tu kilku.
Takich co wiedzą czym jest ekonomia i czym się zajmuje, to jest jeszcze mniej.
Właśnie Garnek odrywa się od rzeczywistości dołączając do HYPE na krypto zapominając że to tylko aktywo o dużej zmienności i basta. Nie chce mi się tu rozpisywać co ten gamoń opowiada za historie czym to krypto nie jest i jakaż to świetlana przyszłość czeka rynek Krypto.
Ten pseudo ekonom od siedmiu boleści tworzy ekonomiczne iluzje tylko po to aby sprzedawać swoje szkolenia.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Cblondyn pisze:
13 cze 2022, 23:00
A PASOŻYT dalej swoje pieeerdoli. O okazjach na zakupy po lepszej cenie itd. A cena cały czas coraz niżej. I tak od miesięcy. Że choojowi nikt jeszcze łba nie urwał to sie dziwie ;)
A frajerzy oglądają, się modlą i nadal trzymają straty. Bo tuman opowiada o cyklach :)
https://www.youtube.com/watch?v=mKmCdW2AXiA
Ryglowi już na łeb odwaliło opowiada takie pierdoły że głowa boli o wybiciu tendencji pierniczy od zeszłego roku od jakichś 60.000 USD za BTC
https://www.youtube.com/watch?v=WLLL-S-_Ai4
Cena jest na 20.000 BTC a on to samo to się nazywa PIERDOLAMENTO ! I tak analizy tego gamonia się sprawdzają.
Tu gwoli przypomnienia obiecał swoim fanom nowy challenge:
https://www.youtube.com/watch?v=8KL2PXxQShA&t=79s
Oczywiście zlał wszystkich ciepłym moczem.

Najlepsze jest że ten koleś chwalił się i IK sprzedawało jego szkolenia pod hasłem: "System Zaryglowanego", "Trader zarabiający X średnie krajowe".
A zatem jak on jest rzekomo Traderem to możliwość grania na spadki jest jak nie tylko możliwa a z technicznego punktu widzenia kupowanie w trendzie spadkowym to idiotyzm. Pokaże wam co trzeba było zrobić będąc traderem, krótko mówiąc to będzie wsteczne pierdolamento:
BTC.png
Widać tam procenty wejście z ryzykiem ok 4% do wyjęcia było 83% bodajże (I to bez DZWIGNI). Oczywiście to sytuacja taka prawie idealna to rozegranie... natomiast formacja Bear Flag jest prawdziwa istnieje wiele metod na rozegranie jej Rygiel stał i patrzył bo wiadomo kasa płynie ze szkoleń.
Zastanawialiście się dlaczego ten Gamoń oraz Garnek sprzedają wam cięgle wizje i zachęca do tracenia kasy na niższych dołkach ???

Bo większość z was zakładam jakieś 90% potencjalnych klientów IK zachwyciło się wizją HODL kupić i trzymać, Stąd te ponad 90% negatywnych komentarzy pod filmikami na YT. Dlatego zachęcają do kupna (Rygiel chyba już z 5 czy 6 raz). Sprzedają WIZJĘ pod klienta !
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

SEROL666 pisze:
14 cze 2022, 14:11
ninjaproject pisze:
13 cze 2022, 16:35
No to sprawdzam:
Co to jest ekonomia?
Sam sobie poszukaj co cię interesuje bo temat jest b. szeroki a do tego jest wielu sprzedawczyków wśród wielkich ekonomistów.
Czyli jest tak jak przypuszczałem. Ty masz blade pojęcie, albo w ogóle go nie masz i nie umiesz odpowiedzieć. Ja akurat wiem i jak chcesz. to mogę ci podesłać link do dobrej książki jako kurs podstawowy.
SEROL666 pisze:
14 cze 2022, 14:11
ninjaproject pisze:
13 cze 2022, 16:35
Jakby nie to, co się stało w latach 70-tych, to byś mógł co najwyżej spekulować na akcjach, pod warunkiem że Polska by była krajem o gospodarce kapitalistycznej.
Widzę że wiesz. Tak chodzi o odejście amerykanów od ustaleń w Bretton Woods - w sierpniu 1971 roku. Jakie ma to znaczenie, czy było to złe czy dobre, konieczne czy niepotrzebne można by dywagować latami, zresztą to nie wątek o tym. Jest jak jest i rzeczywiście część inżynierii finansowej pewnie by nie istniała.
Zerknijcie sobie w ten link(same grafiki) jak kogoś interesuje co się stało gdy USA odeszła od standardu złota:

https://wtfhappenedin1971.com/
Mogę tylko napisać: nie ucz ojca dzieci robić!
Takie rzeczy to podstawy, jeżeli ktoś chce być poważny.
SEROL666 pisze:
14 cze 2022, 14:11
ninjaproject pisze:
13 cze 2022, 16:35
Bo wiesz, takich co uważają, że mają pojęcie o ekonomii to może jest tu kilku.
Takich co wiedzą czym jest ekonomia i czym się zajmuje, to jest jeszcze mniej.
Właśnie Garnek odrywa się od rzeczywistości dołączając do HYPE na krypto zapominając że to tylko aktywo o dużej zmienności i basta. Nie chce mi się tu rozpisywać co ten gamoń opowiada za historie czym to krypto nie jest i jakaż to świetlana przyszłość czeka rynek Krypto.
Ten pseudo ekonom od siedmiu boleści tworzy ekonomiczne iluzje tylko po to aby sprzedawać swoje szkolenia.
Ale ja nie pisałem nic w temacie tego człowieka, bo jak go posłuchałem, to też wiem, że pierdoli głodne kawałki.


Reasumując, argument że jest tu ktoś kto ma jakieś pojęcie o ekonomii jest żadnym argumentem. Na ekonomii nikt nie uczy jak spekulować na giełdach, a wykształcenie w dziedzinach ekonomii nie powoduje, że dany ekonomista umie zarabiać spekulując albo inwestując, albo że umie przewidzieć co np. zrobi dany bank centralny, albo cokolwiek. W mojej karierze mentoringu miałem kilku studentów ekonomii.
Co więcej, pewien człowiek, który stracił kilka milionów na frankowym crashu w styczniu 2015 był dyrektorem do spraw ekonomicznych w pewnej sporej firmie, więc był ekonomistą z wykształcenia.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

SEROL666 pisze:
14 cze 2022, 14:11
Zerknijcie sobie w ten link(same grafiki) jak kogoś interesuje co się stało gdy USA odeszła od standardu złota:

https://wtfhappenedin1971.com/
To są wykresy, tym się m.in. zajmuje ekonomia, statystykami i modelowaniem.
Mam wrażenie, że ty uważasz, że kiedyś ludziom się żyło lepiej?
Mylisz się. Te wykresy coś pokazują, ale nie pokazują rzeczywistości.
Obecne czasy są najlepszymi czasami jakie kiedykolwiek w historii człowiek miał.
Jednakże, natura człowieka jest taka, że nie umie ocenić tego obiektywnie, bo albo nie zna rzeczywistości przeszłości, albo już nie pamięta jak mu było kiedyś. Człowiek jest zawsze niezadowolony, albo mu jest za zimno, albo za gorąco, nigdy nie jest optymalnie w sam raz. I nigdy mu nie jest wystarczająco, zawsze chce więcej, a im więcej ma, tym bardziej jest niezadowolony.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

ninjaproject pisze:
14 cze 2022, 18:12
Reasumując, argument że jest tu ktoś kto ma jakieś pojęcie..............................................................................................................................................................................................................................................w styczniu 2015 był dyrektorem do spraw ekonomicznych w pewnej sporej firmie, więc był ekonomistą z wykształcenia.
Ninja zastanów się co my tu robimy ?? Piszemy dla ludzi którzy chcą zacząć przygodę z rynkami od Krypto. A my ostrzegamy ich przed wyrzuceniem tysięcy złotych w błoto na tą bandę Gamoni zwaną Instytutem Kryptomanii.
Jak chcesz mi docinać czy też coś udowadniać utwórz nowy wątek albo lepiej wal na PRIV.
Co do ludzi po studiach ekonomicznych to mógłbym Ci dziesiątki przykładów podać jak podchodzili do tematów ekonomii to byś się za głowę chwycił.

Ninja nie o tym chciałem pisać jestem troszeczkę dumny z Ciebie bo niestety mogłeś zrobić coś lepiej. Aż zrobiłem zrzuty ekranu:
Ninja 2.png
Tu trzeba było napisać: "mam XX lat doświadczenia na rynkach" i wtedy pocisnąć, nawiązać do tego co tu od ponad roku piszemy. Amunicji jest aż nadto !
Następny twój koment:
Ninja 1.png
To jest jego kanał: "R.Rygielski" słowa Instytut Kryptografii pojawia się tylko na pierwszej planszy. Mogłeś uderzyć w Jego "Klub Tradera" on NIE JEST TRADEREM, tylko szkoleniowcem. Większość jego przewidywań to blamaż. Trzeba było wytknąć większość rzeczy o których tu piszemy. Napisałeś: "Sama nazwa jest już oszustwem!" tu się zgadzam !
Ja nie mogę tam pisać bo od dawna mam Shadow Bana na wszystkich powiązanych z nimi kanałami. Tak trzymać ! Po like'owałem twoje komenty :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Rygiel wyprodukował nowe wypociny:
https://www.youtube.com/watch?v=wAGVHI0Kv8s
- znów wyrysował "tendencyję", którą jak BTC złamie to będzie....itd, itp.
- słowem nie wspomina że jutro mamy FOMC o 20:00 naszego czasu gdzie "mówi się" że stopy procentowe pójdą "obowiązkowo" o 0,5% w górę,
- 4 maja była pierwsza podwyżka która wysłała BTC na południe o jakieś 30% do wsparcia które wyrysowało Bear Flag - nic o tym nie mówi
- Pytanie czy rynek już to zdyskontował czy jeszcze jest miejsce do spadków ? Jutro się okaże
- mówi że gdzieś tam był jakiś live i ktoś skosił sto ileś złotych ? Gdzie byli jak BTC spadało o kolejne dziesiątki procent ??

Jak cena przełamie ostatni dołek, okaże się że znów jego prognoza była "trafna" bo bo bo nie została wybita tendencja... znów RR doda "otuchy" :wink:
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Szkoda, że na YT nie można dawać screenów w komentarzach, bo bym mu też przedstawił prostą analizę:
2022-06-14_234107.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

A tak w ogóle, to ja nie mam czasu oglądać te ich filmiki.
Zerknąłem, bo Cblondyn wrzucił linka, to chciałem zobaczyć o co biega konkretnie.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Jeszcze tak na marginesie o ekonomii:
Ekonomia to jest dziedzina mocno teoretyczna i niejednolita. Niejednolita w tym sensie, że istnieje kilka różnych teorii ekonomicznych, które bywają ze sobą sprzeczne. Ekonomia nie jest nauką twardą. Oznacza to, że rzeczywistość jest jednym wielkim eksperymentem ekonomicznym na żywo.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Rygiel wyskoczył na kanale Skończonego pewnie to jakiś zabieg sprzedażowy pewnie na jego kanale już się marnie sprzedają szkolonka:
https://www.youtube.com/watch?v=Q0Jel66iZlI
Rygiel jak zwykle prezentuje pełną gębą swoje wizje dodał coś nowego:
- Wrzucił na wykres Curved Trend Lines - myślałem ze monitor mi się spierniczył :wink:
- na 2:12 widać zdjęcie hali i ponad 2000 ludzi... :roll: co oni mają w głowach ??
- analiza z dupska po raz kolejny zachęca do kupowania Krypto !!! Chyba to 8 raz
- uprawia wsteczne pierdolamento że jego analiza spełniła się między 24 a 31 maja 2022 roku, pokazuje to na wykresie h1 na całym ekranie !
- chwali się że przewidział około 10% wzrost grając od bandy do bandy a o spadku po 31 maja o 45% na BTC milczy...
- mówi że po co polować na niższą cenę 18K czy 12K za BTC (CHu że to rozpiętość KILKADZIESIĄT PROCENT bo ON znalazł trade za około 10%)
- jak zwykle nie podaje żadnych poziomów TP, SL - "cena pójdzie w górę albo w dół" i będzie miał rację
- znów pokazał te swoje wypociny (śmieszny challange ) jako trader jak ktoś odrobinę się zna i to sprawdzi to wie że to bzdety

Nasz Farmazoniarz znów tworzy na potrzeby sprzedaży szkoleń teorie rynkowe, okrasza to niewiele znaczącą analizą techniczną. Pomija to co istotne nie mówiąc już że eliminuje ze swoich opowieści duże ruchy cenowe, na których można było zarobić krocie a jedynie pokazuje możliwość zarobienia w kilkuprocentowych korektach. Wykres spadł 75% od szczytu a ten wietrzy po raz 8 hossę ...
Przeskok na kanał do Skończonego nic nie dał zerknijcie na komentarze najnowsze czy najpopularniejsze - wszędzie Rygiel dostaje po uszach. Aż dziwi mnie to że tego nie moderują.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

ODPOWIEDZ