Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Właśnie patrze na ostatni film RR na YT i co widze? Konto podpiete pod myfxbook .... znikło :)
Czy komentarz potrzebny? Chyba nie :D

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Cblondyn pisze:
21 mar 2022, 21:29
Właśnie patrze na ostatni film RR na YT i co widze? Konto podpiete pod myfxbook .... znikło :)
Czy komentarz potrzebny? Chyba nie :D
Na początku maja RR powiedział ze jak chcecie nowy challenge to napiszcie w komentarzach przejechałem tylko wzrokiem powiem tak z 95% komentaży wyraża głębokie poparcie dla pomysłu 8)
https://www.youtube.com/watch?v=8KL2PXxQShA&t=77s
Co na to nasz Czempion ??? Do dzisiaj nie może ogarnąć tematu. Zgaduję że przyszedł Danielek (taki kierownik IK) i pewnie go zje...ał aby BŁAZA z siebie znów nie zrobił.

Czas na Garnka.. Nasz Guru po Zanurkowaniu BTC/USD, jak zwykle schował ten wielki Łeb w piasek - ta sama taktyka jak zawsze po gwałtownych ruchach. Gdy niewiele się dzieje pier...li o rzyci Maryni a gdy jest akcja znika... wraca gdy krypto konsolują i wygłasza swoje farmazony z uśmieszkiem.
Tym razem dał się wy..mać wystąpił w niekontrolowanym środowisku (czytaj nie moderowanym) poniosło go i udzielił wywiadu. Zgaduje że po weekendowej integracji gdzie był jeszcze na haju naćpany uwielbieniem od swoich fanów.
https://www.youtube.com/watch?v=2ZZnqxhMj_E
Jak to wklejam jest 511 komentarzy posortujcie sobie od najnowszego czy też najlepszego bez znaczenia 95% z nich jest NEGATYWNIE nastawiona ! Ba są to często gęsto ludzie po szkoleniu u Mistrza w Zaoraniu się. W końcu się ludziska budzą i zaczynają widzieć tę szkoleniową Błazenadę i mizerny poziom wiedzy wszystkich z IK nie wyłączając "Skończonego". Ziggy co ty na to ?

Mało Pisaliśmy tutaj o Danielku, który działa za Kurtyny tu jest taki filmik który w pod rodziale "czym jest i dlaczego powstał IK" od 55 minuty wyjaśni Wam jak stworzono produkt, który tutaj opisujemy, posłuchajcie jak rasowy sprzedawca do tego podchodzi... :
https://www.youtube.com/watch?v=-17LKfbL-uk
W następnym rozdziale mówi jak dobrali mojego ulubieńca RR - testowali KILKA MIESIĘCY ! A SPRZEDAWALI go że całe lata spędził przed wykresami..... brak słów

Z wywiadu wiemy że otworzyli IK w październiku 2017 bo Danielek chciał się czegoś dowiedzieć o krypto.... to to już pierdolamento. Ale podaje cyfrę że sprzedali koło 30.000 szkoleń wiec wszyscy powinni mieć po kilka baniek na koncie.. ze szkoleń


Wiem że na ich integracyjne było 2100 osób. Czy ktoś kto tam był mógłby tu coś napisać o tym ??
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Krasybyk
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 09 sty 2022, 14:17

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Krasybyk »

30k sprzedanych szkoleń, to naprawde sporą sumę zebrali od ludzi. Trzeba przyznać, że wypełnili lukę na polskim rynku i biznesowo osiągneli sukces.
Zabawnie slucha się twarzy ik i ich "eksperckie" wywody, ostatnim hitem jest Gancarz i jego wywiady, których udziela osyatnia na kanałach. Głównie chodzi o wypowiedzi nt. Krypto - to jakaś porażka.
Co do reszty tematów jakich się podejmuję, to można się z nim zgodzić.
https://youtu.be/BpBue7M6Suk

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Krasybyk pisze:
05 cze 2022, 13:42
30k sprzedanych szkoleń, to naprawde sporą sumę zebrali od ludzi. Trzeba przyznać, że wypełnili lukę na polskim rynku i biznesowo osiągneli sukces.
Zabawnie slucha się twarzy ik i ich "eksperckie" wywody, ostatnim hitem jest Gancarz i jego wywiady, których udziela osyatnia na kanałach. Głównie chodzi o wypowiedzi nt. Krypto - to jakaś porażka.
Co do reszty tematów jakich się podejmuję, to można się z nim zgodzić.
https://youtu.be/BpBue7M6Suk
Tak biznesowo zarobili kasę na ludzkiej naiwności... niestety
Ten wywiad to rasowe PIER..LENIE:
- argumenty z dupy zawłaszcza ten o płaceniu programistom z rosji
- inny "myślałem że cena bitcoina przebije się przez cykl gospodarczy..." podaje tu Nasdaq....co on tworzy za fantasmagorie
- sam Kanciarz wspomniał o swoim wskażniku a prowadzący milczy... nie pociągnął tematu o podobieństwie do darmowego wskaźnika CBBI,
- nic nie wspomina o banowaniu ludzi na Twitterze
- w lamerski sposób odpowiada na tematy ekonomiczne
- ignoruje temat stóp procentowych ( poczytajcie sobie o transakcjach REPO i jak czuły jest ten rynek na stopy procentowe)

Moim zdaniem wywiad ustawiony. Komentarze nie pozostawiają wątpliwości co ludzie o nim sądzą. Tak sobie pomyślcie na chłopski rozum całe IK to spece od kryptowalut a okazało sie żę jakiś trader -Zaorski - zarobił kasę na krypto, żaden ale to żaden ani guru Skończony, Rygiel czy Kanciarz nie przewidział okazji inwestycyjnej, którą zauważył koleś średnio kojarzony z krypto.. CIEKAWE CO ?

NIe dajcie się dymać sprzedaż szkoleń spadła. Kamil dostał zadanie aby przywrócić wolumen sprzedaży i to wszystko. Wcześniej nie pokazywał sie poza IK bo nie było potrzeby biznes się kręcił a teraz trzeba kombinować jak sprzedać więcej. Tylko to się liczy. Daniel pewnie mu powiedział że może pierniczyć co chce byle biznes sprzedaży szkoleń sie kręcił ot co.

To są ich problemy nie Wasze nie pomagajcie im a za chwile zobaczycie ich szkolenia sprzedawane za kilka stówek.

PS. Czytajcie komentarze pod filmikami na YT, otworzą Wam oczy
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Hej
Tak a propos Kamila to ktoś mi zwrócił uwagę na pewien aspekt wg. YT występował w 6 filmach w ostatnim miesiącu. Gdyby to porównać jego częstotliwość występowania w ostatnich dwóch latach to tak średnio raz na miesiąc. Krótko mówiąc występuje 6 razy częściej... co się stało??
Niestety naszemu chłopakowi pali się zad i to mocno, skumulowało się na biedaczku tyle fatalnych posunięć że komentarze nawet pod filmami na kanale IK mają po 90% negatywnych komentarzy. To nieudolne próby ratowania wizerunku... PRZEPRASZAM to próba zwiększania wolumenu sprzedaży szkoleń, który musiał polecieć w dół.
Nie martwcie się nasz Góró jest wyszkolony w NLP wiec jak krypto na które was naganiano spadnie to specjalnie dla WAS wróci do początków i LIMITOWANEJ edycji zrobi szkolenie:
https://www.gwiazdor.pl/strona/47531,ka ... -coaching/
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

SEROL666 pisze:
12 cze 2022, 13:59
Hej
Tak a propos Kamila to ktoś mi zwrócił uwagę na pewien aspekt wg. YT występował w 6 filmach w ostatnim miesiącu. Gdyby to porównać jego częstotliwość występowania w ostatnich dwóch latach to tak średnio raz na miesiąc. Krótko mówiąc występuje 6 razy częściej... co się stało??
Niestety naszemu chłopakowi pali się zad i to mocno, skumulowało się na biedaczku tyle fatalnych posunięć że komentarze nawet pod filmami na kanale IK mają po 90% negatywnych komentarzy. To nieudolne próby ratowania wizerunku... PRZEPRASZAM to próba zwiększania wolumenu sprzedaży szkoleń, który musiał polecieć w dół.
Nie martwcie się nasz Góró jest wyszkolony w NLP wiec jak krypto na które was naganiano spadnie to specjalnie dla WAS wróci do początków i LIMITOWANEJ edycji zrobi szkolenie:
https://www.gwiazdor.pl/strona/47531,ka ... -coaching/
Myślę, że warto jest tobie coś uświadomić.
Opowiem taką historyjkę, rzeczywistą:
W latach 1970 - 1974 byłem w USA. Miałem 10 lat w 1970-tym. Wtedy, w Polsce był jeden program telewizyjny, który nawet nie leciał przez cały dzień, tylko były dwa bloki programowe. Jakaś publicystyka gdzieś w okolicach południa, potem wieczorem dobranocka dla dzieci, dziennik telewizyjny i film jakiś. Oczywiście, żadnych reklam wtedy nie było. A w USA miałem coś ok. 12-stu programów, większość nadawała cały dzień, i oczywiście były regularne reklamy. Oni nawet mieli tak wszystkie filmy i inne audycje pokrojone, żeby było miejsce na reklamy. To widać kiedy np. w trakcie filmu jest tzw. fade out, tam jest reklama. I wszystkie audycje trwały najkrócej 30 minut, i wielokrotność 30-stu minut. Tak trzeba było reklamami wypełnić, żeby się zgadzało.
W Polsce, kiedy się pojawiły pierwsze, jakże nieudolne reklamy w TVP, jeden z moich sąsiadów, gość w wieku moich rodziców, raz na klatce schodowej zagadał do mnie, że dana reklamująca się firma to chyba słabo im idzie skoro się muszą reklamować.
Oczywiście, to takie komunistyczne rozumowanie.
Za reklamy zwykle się płaci, a reklamują się ci, których na to stać.
Reklama dźwignią handlu.
Jak ci dobrze idzie, to czas się silniej reklamować!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Ninja jak zwykle nie chce ci się rozwiercić tematu. W tych wszystkich filmikach Garnek dwoi się i troi aby wytłumaczyć co się dzieje. Poci się jak pedofil w Disneyland. Pod każdym z ostatnich jego wystąpień sypią się gromy ludzie chcą na niego zesłać plagi egipskie. Ktoś powie taka robota ale nie ja skoro ma ekonomiczne wykształcenie powinien wiedzieć co się dzieje.
Nawiązałeś do USA .. a tak w ogólnie wiesz co się stało w latach '70 co do tej pory na rynek wpływa ? Bo z tego co widzę to na tym forum mamy pełne spektrum traderów, na palcach jednej ręki mogę policzyć forumowiczów, którzy mają jakieś pojęcie o ekonomii. Z przykrością stwierdzam ciebie do nich nie zaliczam
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

SEROL666 pisze:
13 cze 2022, 03:08
Ninja jak zwykle nie chce ci się rozwiercić tematu. W tych wszystkich filmikach Garnek dwoi się i troi aby wytłumaczyć co się dzieje. Poci się jak pedofil w Disneyland. Pod każdym z ostatnich jego wystąpień sypią się gromy ludzie chcą na niego zesłać plagi egipskie. Ktoś powie taka robota ale nie ja skoro ma ekonomiczne wykształcenie powinien wiedzieć co się dzieje.
Nawiązałeś do USA .. a tak w ogólnie wiesz co się stało w latach '70 co do tej pory na rynek wpływa ? Bo z tego co widzę to na tym forum mamy pełne spektrum traderów, na palcach jednej ręki mogę policzyć forumowiczów, którzy mają jakieś pojęcie o ekonomii. Z przykrością stwierdzam ciebie do nich nie zaliczam
No to sprawdzam:
Co to jest ekonomia?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

ninjaproject pisze:
13 cze 2022, 11:39
SEROL666 pisze:
13 cze 2022, 03:08
Ninja jak zwykle nie chce ci się rozwiercić tematu. W tych wszystkich filmikach Garnek dwoi się i troi aby wytłumaczyć co się dzieje. Poci się jak pedofil w Disneyland. Pod każdym z ostatnich jego wystąpień sypią się gromy ludzie chcą na niego zesłać plagi egipskie. Ktoś powie taka robota ale nie ja skoro ma ekonomiczne wykształcenie powinien wiedzieć co się dzieje.
Nawiązałeś do USA .. a tak w ogólnie wiesz co się stało w latach '70 co do tej pory na rynek wpływa ? Bo z tego co widzę to na tym forum mamy pełne spektrum traderów, na palcach jednej ręki mogę policzyć forumowiczów, którzy mają jakieś pojęcie o ekonomii. Z przykrością stwierdzam ciebie do nich nie zaliczam
No to sprawdzam:
Co to jest ekonomia?
Jakby nie to, co się stało w latach 70-tych, to byś mógł co najwyżej spekulować na akcjach, pod warunkiem że Polska by była krajem o gospodarce kapitalistycznej.

Nadal czekam na odpowiedzi:
Co to jest ekonomia?
Czym się zajmuje ekonomia?


Bo wiesz, takich co uważają, że mają pojęcie o ekonomii to może jest tu kilku.
Takich co wiedzą czym jest ekonomia i czym się zajmuje, to jest jeszcze mniej.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

A PASOŻYT dalej swoje pieeerdoli. O okazjach na zakupy po lepszej cenie itd. A cena cały czas coraz niżej. I tak od miesięcy. Że choojowi nikt jeszcze łba nie urwał to sie dziwie ;)
A frajerzy oglądają, się modlą i nadal trzymają straty. Bo tuman opowiada o cyklach :)
https://www.youtube.com/watch?v=mKmCdW2AXiA

ODPOWIEDZ