Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Ziggy
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 27 lut 2012, 17:32

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Ziggy »

SEROL666 pisze:
08 lut 2022, 23:15
Zyggy co powiesz na to chyba te mnożniki musisz zredukować co ?
Nie muszę redukować, bo ja nie bronię RR, ani PK, tylko KG. Tymczasem KG nie ma nic innego poza BTC i ETH.

Zresztą i tak wątpliwe są obliczenia tej osoby. BNB kosztowało 4 lata temu $8.70, a teraz kosztuje $410. Czyli jest to zwrot 47 razy w tym czasie. To nie wiem, co niby musiał mieć Konieczny w tym portfelu, żeby pomimo hossy tak mu wszystko spadło, że wzrost BNB aż o 47 razy sumarycznie z resztą portfela daje mu tylko 160% w 4 lata. To jest niemożliwe wręcz. Pomijam fakt, że PK ciągle trąbi, że większość jego portfela to BTC i ETH. Także Konieczny ma głównie BTC, które urosło 10x, ETH, które urosło 20x oraz BNB, które urosło 47x i według tego gościa zwrot z portfela w 4 lata wynosi 160%... Chyba to jest policzone przez pryzmat paniki tego gościa kiedy za każdym razem jak spadało, to sprzedawał i odkupywał drożej jak zaczynało rosnąć, zamiast po prostu trzymać i nic nie robić.

Skąd wiem, że KG nie kazał sprzedać? Skoro w jakichś 30 wywiadach KG mówi, że kupuje tylko raz na dołku i sprzedaje raz na szczycie hossy gdy dane on chain pokażą przegrzanie, to przecież robiłby z siebie jawnie debila, jeśli w kursie mówiłby coś zupełnie innego.

Na ostrzeżeniach KNF są wszystkie giełdy kryptowalut łącznie z BitBay (Zonda) oraz Binance.

JanuszBiznesu
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 12 gru 2021, 18:44

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: JanuszBiznesu »

No właśnie kolego. "Mówił". Ja ci mówię, że mój tata to papież, a krypto to ja wymyśliłem. Nie wierzysz mi?

Niech pokaże wyniki procentowo i daty zakupu/sprzedaży na tych górkach i dołkach (czyli niby dokonał czegoś co się celowo nikomu nie udało) jeśli jest taki "zajebisty w krypto inwestowaniu". Wtedy kupuje jego kurs dla całej rodziny.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Ziggy pisze:
09 lut 2022, 06:44
Nie muszę redukować, bo ja nie bronię RR, ani PK, tylko KG. Tymczasem KG nie ma nic innego poza BTC i ETH.
W poście z 17 strony piszesz tak:
"PK mówi jasno, że wszedł w krypto w 2013 roku na samej górce, w 2017 roku nie ogarnął i nie wyszedł na szczycie. Chcąc nie chcąc zarobił do tej pory dziesiątki milionów, patrząc na wzrosty w tym czasie."
Dużo wiesz jak na gościa co nic u nich nie kupił, tylko ogląda filmiki i wierzysz w to co mówią bez żadnych dowodów z naiwną wiarą że jakiś yotjubowy góró mówi prawdę.
Ziggy pisze:
09 lut 2022, 06:44
Zresztą i tak wątpliwe są obliczenia tej osoby. BNB kosztowało 4 lata temu $8.70, a teraz kosztuje $410. Czyli jest to zwrot 47 razy w tym czasie. To nie wiem, co niby musiał mieć Konieczny w tym portfelu, żeby pomimo hossy tak mu wszystko spadło, że wzrost BNB aż o 47 razy sumarycznie z resztą portfela daje mu tylko 160% w 4 lata. To jest niemożliwe wręcz. Pomijam fakt, że PK ciągle trąbi, że większość jego portfela to BTC i ETH. Także Konieczny ma głównie BTC, które urosło 10x, ETH, które urosło 20x oraz BNB, które urosło 47x i według tego gościa zwrot z portfela w 4 lata wynosi 160%... Chyba to jest policzone przez pryzmat paniki tego gościa kiedy za każdym razem jak spadało, to sprzedawał i odkupywał drożej jak zaczynało rosnąć, zamiast po prostu trzymać i nic nie robić.
u nich
Skąd wiem, że KG nie kazał sprzedać? Skoro w jakichś 30 wywiadach KG mówi, że kupuje tylko raz na dołku i sprzedaje raz na szczycie hossy gdy dane on chain pokażą przegrzanie, to przecież robiłby z siebie jawnie debila, jeśli w kursie mówiłby coś zupełnie innego.
Kolejne BZDURY I BANIALUKI piszesz Ziggy. Bardziej wierzę wkur...nemu polakowi iż wazeliniarzowi z niskimi oporami tarcia.
Wymieńmy:
- To jest tajny portfel zbudowany przez PK ujawniony po wprowadzeniu do jego sekty po zapłacie za szkolenia i dostępy do forum. Przecież ty nie masz dostępu wiec nie pisz BZDUR że coś wiesz na pewno. Nie pisz o jakichś pryzmatach paniki
- BNB stanowi ułamek w jego portfelu wiec jak może się przełożyć na wartość portfela w znaczący sposób
- Zyggi umiesz liczyć czy uprawiasz onanizm cyfrowy jak PK ??
- ETH na 06.02.2018 kosztowało jakieś 900USD co daje zwrot 3,5x a nie tyle co ty piszesz
- BTC na 06.02.2018 kosztowało ok 7500USD co daje jakieś 5-6x a nie twoje cyferki
Ziggy pisze:
09 lut 2022, 06:44
Skąd wiem, że KG nie kazał sprzedać? Skoro w jakichś 30 wywiadach KG mówi, że kupuje tylko raz na dołku i sprzedaje raz na szczycie hossy gdy dane on chain pokażą przegrzanie, to przecież robiłby z siebie jawnie debila, jeśli w kursie mówiłby coś zupełnie innego.
To jest twój post z 18 strony
Ziggy pisze:
09 lut 2022, 06:44
Gancarz nie mówi, że jest w stanie wykryć kiedy będzie spadek o 50%, bo tego nikt nie jest w stanie wykryć. On mówi jedynie, że jest w stanie powiedzieć kiedy jest dołek cyklu, a kiedy szczyt wykorzystując do tego dane on chain, a nie wykres ceny.
Połącz te dwa powyższe posty....Zaczynasz Bełkotać zapominasz co pisałeś wcześniej, masz styl Rygla połączony z manią Garnka i szafowaniem danymi jak Niedzielski.
Ziggy pisze:
09 lut 2022, 06:44
Na ostrzeżeniach KNF są wszystkie giełdy kryptowalut łącznie z BitBay (Zonda) oraz Binance.
Jak Prokuratura ich dojedzie to znów zostaną nierozliczone płatności po kolejnej giełdzie i ludzie zrobieni na szaro. Przez kilku cwaniaków. Już mają zatory w płatnościach co zgłaszają nasi towarzysze z TG.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Ziggy cyferkami pisanie z tobą oznacza mierzenie się z niesprawdzalnym zmyślasz, szafujesz bezmyślnie cyferkami, piszesz wzajemnie wykluczające się stwierdzenia. Mimo że jesteś tu niby 10 lat to chyba niewiele wiesz o tym forum. Jakby przyszedł tu jakieś Nowy i napisał że zarabia stabilne powiedzmy 20% tygodniowo to większość z nas daje sprawdzam i dobrze by było aby to udowodnił bo tak się buduje wiarygodność.
Ty i twoi mocodawcy piszecie że zrobiliście tyle a tyle rzucacie cyferki z kapelusza, bez dowodów to nie przejdzie tutaj i każdy rozsądny kto czyta ten wątek to wie.
KG opublikował półtoragodzinny film o WSKAŹNIKU a potem go zdjął jak go w kilka godzin zdemaskowano. Może coś na ten temat napiszesz ?
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Rygielski i Konieczny wytypowani do zawodów. Pewnie jak zwykle sie wyłgają ;)
https://www.youtube.com/watch?v=e8wehNxe3Wg

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

SEROL666 pisze:
08 lut 2022, 23:15
Korzystając z uprzejmości naszych towarzyszy z Telegrama z kanału: ZglaszamyScamyPiramidy. Wkleję screen opublikowany 06.02.2022. Nie ja to wyliczałem ale zakładam że autor wie co robi. Ze swojej strony warto obejrzeć osobom które interesują się zwłaszcza polskimi projektami krypto:
Screenshot_2022-02-08-22-27-16-046_org.telegram.messenger.png
Witajcie muszę napisać sprostowanie do tego co napisałem 08.02.2022
Informację, którą przedstawiałem w screenie od naszych kolegów z TG. To nie był portfel PK, tylko portfel osoby z jego grupy składający się z altcoinów które polecał/naganiał PK w 2018 roku. Projekty takie jak XVG, ICX,SALT, OMG, XNO, QTUM, które się tam znajdowały od momentu zakupu potraciły po 80-90% wartości także ten zwrot jest efektem strategii KUP i TRZYMAJ sprzedawanej przez IK i o której pisał Ziggy.
Portfel PK istnieje tylko w exelu...
Na Telegramie jest NASZ człowiek BronsonFX, który Wam może dostarczyć tyle informacji na temat rynku pseudo szkoleniowców z instytutu krypto i innych, że głowa boli odezwijcie się do niego, będziecie na bieżąco obserwujcie jego kanały a może zaoszczędzicie kasę.

Dziękuję wszystkim którzy pomogli stworzyć i rozwinąć ten wątek. Powodzenia.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Ziggy pisze:
08 lut 2022, 13:19
Cblondyn pisze:
08 lut 2022, 10:55
To o czym sa te szkolenia? Jak otwierać pozycje i trzymać latami? To do tego sa potzrebne w ogóle szkolenia? Ja myślałem, że to o sposobach spekulacji. To KGHM można było kupić po 50,00 w 2020 i sprzedać po 200,00 kilkanaście miesięcy póżniej. To takie skomplikowane? Ja tez potrafie powiedzieć "o tu należało kupić a tu sprzedać".
Nie wiem co jest w kursie PK lub RR i nawet nie chce mi się sprawdzać, ale KG ma kurs ogólnie o inwestowaniu, a nie tylko o krypto. Z tego co widzę na stronie, jest tam:
  • Złoto i srebro
  • Waluty i obligacje
  • Akcje polskie i zagraniczne
  • Kryptowaluty
  • Bezpieczeństwo majątku
  • Nieruchomości i startupy
Tu jest wywiad z jedną z ofiar PASOŻYTA (każdy sie domyśli o kogo chodzi) :d
Jest śmieszno i straszno ;)
https://www.youtube.com/watch?v=-esb8JWgV14

Szimi
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 18 mar 2022, 14:33

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Szimi »

SEROL666 pisze:
13 gru 2021, 23:17

Jak w gogle wrzucimy: "kurs PK opinie" wyskakujemy jako pierwszy albo drugi link czy w ogóle jest tu ktoś co przeczytał i zatrzymał się z kupnem kursu po przeczytaniu tego wątku ? Czy jak zwykle są tu mądrzejsi po szkodzie ? :roll:
Jest jest! Co prawda kupiłem "kurs" RR za 9zł, i myślałem nad zakupem kursu PK, jednak po przejrzeniu zawartości tego pierwszego i wzięciu udziału w jego dwóch darmowych webinarach na których brakowało połowy rzeczy które obiecywał pokazać zacząłem się zastanawiać jakie dysproporcje będą po zakupach.

Dziękuję za ten wątek, za filmy Szwajcara i ogólne otwarcie oczu :)

Lecę pobuszować dalej za wiedzą

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Szimi pisze:
18 mar 2022, 14:59
SEROL666 pisze:
13 gru 2021, 23:17

Jak w gogle wrzucimy: "kurs PK opinie" wyskakujemy jako pierwszy albo drugi link czy w ogóle jest tu ktoś co przeczytał i zatrzymał się z kupnem kursu po przeczytaniu tego wątku ? Czy jak zwykle są tu mądrzejsi po szkodzie ? :roll:
Jest jest! Co prawda kupiłem "kurs" RR za 9zł............
Lecę pobuszować dalej za wiedzą
Jeśli te 9 złotych to nie literówka, to znaczy się zrobiłeś dobry deal. Szukaj wiedzy bo ona jest za darmo w necie. Brawo !
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Szimi
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 18 mar 2022, 14:33

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Szimi »

SEROL666 pisze:
20 mar 2022, 20:19
Szimi pisze:
18 mar 2022, 14:59
SEROL666 pisze:
13 gru 2021, 23:17

Jak w gogle wrzucimy: "kurs PK opinie" wyskakujemy jako pierwszy albo drugi link czy w ogóle jest tu ktoś co przeczytał i zatrzymał się z kupnem kursu po przeczytaniu tego wątku ? Czy jak zwykle są tu mądrzejsi po szkodzie ? :roll:
Jest jest! Co prawda kupiłem "kurs" RR za 9zł............
Lecę pobuszować dalej za wiedzą
Jeśli te 9 złotych to nie literówka, to znaczy się zrobiłeś dobry deal. Szukaj wiedzy bo ona jest za darmo w necie. Brawo !
Nie nie, właśnie to że było to tylko 9zł pozwoliło mi nie zastanawiać się zbytnio nad zawartością, ale po zapoznaniu się z treścią wiedziałem mniej niż z doświadczeń na koncie demo na trading212 które otworzyłem jakieś 7-8 lat temu 🤣

ODPOWIEDZ