Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Krystyn
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2021, 22:43

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Krystyn »

Heh.

Dzieki za Twoją opinie.
A możesz coś napisać o portfolio projektów, o którym mówi Phil na YT ?
To które robi tak niesamowite zyski

Dzięki

Tomalski
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 29 kwie 2021, 00:14

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Tomalski »

Krypto_Fan dziekuje Ci serdecznei za opinie.
Wczoraj ogladalem ostatni odcinek Phila, gdzie nagania na swoj kurs i mowi, ze to ostatni miesiac po "promocyjnej cenie" i bylem o krok (jutro chcialem wplacic PayPal-em te prawie 3000 zl), ale przedtem poszukalem po necie i trafilem na Twoj temat.

Tak naprawde wszystkie rzeczy co tu wkleiles z kursu zna chyba prawie kazdy, kto troche siedzi w krypto i ogladal jakies tematyczne filmiki na youtube (podstawy typu coinmarketcap, binance, dominacja btc, glassnode itd.), wiec chyba zaoszczedzilem kilka tysiecy zlotych.

Chcialem ten kurs wykupic tylko z jednego, glownego powodu- Phil chwali sie (m.in na swoim filmie z wczoraj 27.04), ze jego portfel zlozony z kilku najlepszych altcoinow prawie "zawsze rosnie"- znaczy gdy btc rosnie, jego portfel rosnie duzo bardziej, a gdy btc spada, portfel prawie nie spada. Powiedzial, ze nawet teraz, na tym etapie hossy da zarobic jakies x10, x20.
I to mnie skusilo.
Czy moglbys ogolnikowo podac (bez szczegolow % itd. jesli nie chcesz) jakie crypto wchodza w sklad tego "legendarnego" portfela?

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziekuje za Twoj post, wiele mi wyjasnil.

ArtiETH
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2021, 23:35

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: ArtiETH »

Zgadzam się z przedmówcami. Nie warto. Ja wykupiłem szkolenie phila koniecznego metoda X za 2997 zł który miał mi rzekomo pomóc rozmnożyć pieniądze, a fakty są takie że powielając jego rady z zainwestowanych w krypto 40 000 zł zostało mi 6 800 zł... No dramat. Kupując kryptowaluty które w porównaniu do przestarzałych lekcji akurat w czasie rzeczywistym polecał w trakcie mojego uczestnictwa w szkoleniu, straciłem w 12 miesięcy 83 % bazując na jego aktualnie tworzonym portfolio. Dramat i jeszcze raz dramat! Taki właśnie zrobił research kryptowalut które miały urosnąć 1000 %. Tak mówił. Tylko w pierwszym miesiącu byłem maks na 8 % plusie, kolejne 11 miesięcy to już równa pochyła w dół. Dograli w tym instytucie kilka wideo z komiczną nazwą sztab kryzysowy instytutu kryptografii z których dowiedziałem się że tak to bywa w tej branży i można stracić 95 % zainwestowanego kapitału XD Szkoda tylko że na swoich darmowych webinarach gdzie nadal bardzo agresywnie naganiają na to szkolenie w kółko te same marketingowe sztuczki i puste obietnice typu możesz zarobić 10 razy tyle, mamy hossę za pół roku możesz mieć 50 razy tyle, to ostatnia taka niska cena szkolenia...

Przykro mi to pisać, bo miałem bardzo duże nadzieje związane z tym szkoleniem, ale kurs phila koniecznego okazał się być najgorzej wydanymi pieniędzmi w życiu. Nie dość że kupiłem za 3 tys puste frazesy dostępne za darmo na co drugiej stronce która coś tam publikuje w tematyce krypto to jeszcze w błoto poszło ponad 33 000 zł! Po zapoznaniu się ze wszystkimi materiałami szybko do mnie dotarło że to są totalne podstawy które nijak się mają do realnego pomnażania kapitału. Wcześniej tylko 3 miesiące coś tam poczytałem po tematycznych forach a ze szkolenia absolutnie nic nowego nie wyniosłem. Ale tak jak ktoś wcześniej napisał, już tydzień po wykupieniu kursu dzwonią i nachalnie naganiają na kolejne płatne szkolenia, że tam będzie więcej wiedzy i że można zyskać 10razy tyle bo hossa i świetne czasy dla branży.. Szkoda słów na ich metody.

Ten instytut kryptografii to najwięksi naganiacze i psują całą branżę w tym kraju. Dziwię się że bitbay pozwala mieć ich logo na stronie. Kiedyś phil był na kanapie u experta w bentleyu i tam prawił że na szkoleniach zarobił ponad milion zł. Szanuję skoro udało mu się złapać tylu naiwnych, ale co jest przykre to że poleca konkretne kryptowaluty a na swoich szkoleniach w nic nie inwestuje!!! On tylko opowiada o inwestowaniu. Żadnych kwot na szkoleniu nie ujrzycie, tylko ogólniki że on już się zapakował w coiny z potencjałem i czeka na wystrzał albo że dokupuje btc i będzie stanowił teraz 20 % jego portfela. 0 kwot, 0 dowodów, 0 pokazanych zarobków z przeszłości. Phil ma widocznie swoich kursantów za baranów. Lekcje to przestarzałe nagrania z nieaktualną i dostępną za darmo wszędzie wiedzą. Pasek windowsa na dole ekranu zasłonięty żeby daty nagrywania nie było widać ale ludzie nie są takimi idiotami żeby się nie zorientować po wycenach coinów że szkolenie było nagrywane 2 lata temu. Zresztą nie pierwszy raz konieczny poleca czy to na swoim kanale czy na płatnych kursach coiny, które po kilku miesiącach albo upadają albo lecą 90 % w dół. Ruletka, raz trafi, raz nie. Rolnik z pola ma podobną skuteczność typowania kryptowalut z potencjałem. Poważnie nie dajcie się złapać na te marketingowe sztuczki z presją czasu typu zamów dzisiaj to ostatnia taka promocyjna cena, później szkolenie będzie 2 razy droższe, bo na każdym bez wyjątku webinarze są powtarzane te same frazesy.

Zresztą wystarczy dobrze wygooglować. Żałuję że zrobiłem to po wpłacie. Nie pierwszy raz prognozy phila można wrzucić w kosz.
Teraz natknąłem się na taką oto listę kryptowalut które kiedyś polecał i zobaczcie jak to się skończyło
https://www.wykop.pl/wpis/43020289/a-ta ... ral-mater/

Szanujcie swoje pieniądze!

Kris24
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 30 kwie 2021, 12:31

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Kris24 »

Witam wszystkich,

Bardzo się cieszę , że w końcu ktoś poruszył ten temat.
Sam się zastanawiałem nad zakupem kursu ze względu na ogólny brak czasu na zdobywanie wszystkiej niezbędnej wiedzy. Ale zastanawiała mnie jedna sprawa . JEGO PORTFOLIO o którym tak rzekomo mówi że zawsze zarabia ???? Nie wiem czy nawet moja 7 letnia córka byłaby w stanie w to uwierzyć.

W jaki sposób jego ALTY zarabiają jak rynek spada i rośnie, zawsze - jakieś cuda ? albo muszę się jeszcze bardzo dużo uczyć .

I jeszcze jedna sprawa dlaczego nikt nie mówi o tym portfolio w Internecie , nic nie znalazłem na ten temat. Nie chodzi i o dokładny skład portfela ale jakieś info. jak on pracuje w % cokolwiek. Nic na ten temat nie ma , więc wydaje mi się, że to jest jakaś ściema .

Chyba że ktoś z was kto kupił kurs ma inne zdanie i mnie wyprowadzi z błędu. Oby tak było . :)|

Pozdrawiam

Tomalski
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 29 kwie 2021, 00:14

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Tomalski »

Dokladnie tez mnie to zastanawia.
Ludzie narzekaja, ze bzdety, podstawy i przestarzala wiedza, ale jak zapytac cokolwiek o to "legendarne" portfolio, to cisza jak makiem zasial.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2236
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

ninjaproject pisze:
19 kwie 2021, 17:02
I dlaczego by nie miał za ten fakt otrzymać wynagrodzenia?
Problem w tym wątku dotyczy kupujących szkolenia a nie sprzedających o tylko zebrał wiedzę ogólnie dostępną i wystawił ją za cenę 3K Pln. To cena za wygodnictwo. Nie było by popytu to bardzo szybko cena spadła by na łeb na szyję. Phil K. nie ma jakiegoś wyjątkowego doświadczenia Nie pracował w wielkich bankach nie ma wiedzy "insajdera". Wszyscy to wiedzą a i tak kupują.

Większość nie sprawdza nawet jego analiz.... a pewnie jest tego sporo umieszczane analizy i można sprawdzić czy są trafne można przeliczyć skuteczność jako tradera.
Obejrzyjcie wykres Bitcoina co jakiś czas występują wynikające z AT oczywistości miejsca do zawierania transakcji i sprawdzajcie czy przypadkiem nie zostało to przegapione to jest dopiero draka... nie raz to widziałem u wszelkiej maści analityków.
Zebranie kilku garści wiadomości ze świata nie czyni nikogo specjalistą od światowej ekonomii ( A świadczy jedynie że dobrze zna angielski ).
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Kris24
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 30 kwie 2021, 12:31

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Kris24 »

Wszystko się zgadza to co piszecie.

Mnie zastanawia tylko jedna rzecz. To jego magiczne portfolio co zarabia zawsze.

Jeśli naprawdę takowe istnieje to czemu nikt kto kupił ten kurs nie pisze np. coś w stylu , że nie jest zadowolony z treści jakie tam zobaczył ale dzięki temu portfelowi zarobił tyle pieniędzy że zwróciło mu się z nawiązką , więc i tak się opłaca zainwestować w ten kurs.

CISZA !!! , nikt nic takiego nie pisze na żadnym forum opisującym ten kurs , a znając naturę ludzką ktoś na pewno chciałby się pochwalić tym że wyszedł na plus. A takie słowa padają tylko od gości co chcą sprzedać ten kurs. :569:

Dlatego dla mnie jest to naciąganie ludzi i golenie z kasy !!! :D

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2236
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Kris24 pisze:
03 maja 2021, 19:57
Wszystko się zgadza to co piszecie.

Mnie zastanawia tylko jedna rzecz. To jego magiczne portfolio co zarabia zawsze.
A pokazał gdzieś i kiedyś ? NIe ? to już smierdzi
Kris24 pisze:
03 maja 2021, 19:57
Jeśli naprawdę takowe istnieje to czemu nikt kto kupił ten kurs nie pisze np. coś w stylu , że nie jest zadowolony z treści jakie tam zobaczył ale dzięki temu portfelowi zarobił tyle pieniędzy że zwróciło mu się z nawiązką , więc i tak się opłaca zainwestować w ten kurs.
tu masz wazelinę 100%, koleś mówi o trejdingu tylko w różowych barwach oczywiście po kupnie kursu...
https://www.youtube.com/watch?v=MsFu3Luj3Hc
Kris24 pisze:
03 maja 2021, 19:57
CISZA !!! , nikt nic takiego nie pisze na żadnym forum opisującym ten kurs , a znając naturę ludzką ktoś na pewno chciałby się pochwalić tym że wyszedł na plus. A takie słowa padają tylko od gości co chcą sprzedać ten kurs. :569:
"Zarabia jako TRADER 3 średnie krajowe! Radosław Rygielski [Expert w Bentleyu]" - filmik na YT - tera jest analitykiem bierze za kurs 4K wiec chyba sprzedaje 4 miesięcznie i się zgadza
Coś chcę wam pokazać
Tu macie analizę z 26.03 (nie chciało mi się przeszukiwać wszystkich).
https://www.youtube.com/watch?v=OR0CmP-CIQE&t=330s
Zarzuty do jego analizy:
- nie wiem czy to day trading czy dłuższy dystans
- brak wyznaczenia - określenia poziomów zawierania transakcji co do licha jest najważniejsze
- spójrzcie sami na D1 przegapił filar Fibo - do tego źle wyrysował kanał spadkowy
- I ostatnie najważniejsze - skoro jest traderem gdzie JEGO POZYCJE ??? Czy analizowanie na tradingview to jedno a potem jak NIKT nie patrzy analizuje i zawiera transakcje na swojej platformie...

A tu marketing:
https://www.youtube.com/watch?v=L5ZhUBPyQoI
40 wpisów wszystkie ociekają lukrem i wazeliną

A to już stricte z jego strony
https://klub-tradera.pl/5-przewag-dlacz ... estowania/
"Sądzisz, że trading wymaga wielu godzin żmudnego siedzenia przed komputerem? Otóż nic bardziej mylnego. Oczywiście nie ma problemu, jeśli spędzać na handlu nawet kilka godzin dziennie, ale równie dobrze Twój handel może trwać 5 minut"
"Możliwość korzystania z mało ryzykownych dźwigni finansowych, które pomogą szybciej pomnożyć kapitał"
"Znika też konieczność czytania wielu książek ekonomicznych, raportów, gazet, czasopism itd. "
"Sam korzystam z niezwykle prostego modelu, który odkryłem wiele lat temu, a który pozwala mi się utrzymywać z tradingu i sprawił, że od lat nie mam żadnego miesiąca stratnego"

itd. , i tym podobne.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

szaradii
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2021, 21:39

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: szaradii »

Phil chwali się że zapodał kursantom portfolio które wzrosło w 4 miesiące 12 krotnie to jak z tym jest ? Byłeś na tym kursie możesz to potwierdzić krypto fan ?

Elon1985
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2021, 19:28

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Elon1985 »

Dzięki , bardzo dobry komentarz.
Ostatnio zmieniony 11 maja 2021, 15:49 przez Elon1985, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ