Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Chyba już napisaliśmy tyle że wystarczy ale jedna myśl mi się kołacze po głowie skąd oni biorą kolejnych klientów. To chyba ofiary nowoczesnego marketingu. Nikt już nic nie sprawdza w google. Zawierzyliście nowoczesnym mediom. Tu macie przykład:
https://www.facebook.com/PawelDanielews ... rdc=1&_rdr
Ich metoda zbłaźniła się na całej linii. Oni mówią tylko o produkcie który sprzedali a nie o korzyściach ich klientów. Większość ludzi zawierzyła FB i innym gównianym mediom i stąd mamy ostatnimi dniami agatka30805 , którą ktoś bezczelnie okradł.

Kiedyś byliśmy forum nr 1 przez wiele lat wg. statystyk ponad 24000 traderów przewinęło się prze to forum. Część z nich zapiernicza na solo ale oczywiście ponad 95% pewnie na etacie/działalności i innych. Wielu z nich to wierzcie mi zajebiści traderzy - sami możecie sprawdzić. Aż tu nagle wypied..la hossa na krypto i zjawiają się Gurru (był taki zwyczaj na tym forum że pod awatarem dolepiano gurru !!! - trzeba było zasłużyć). Goście z wielkiej D. żaden z nich z tego co wiem nie pochodzi od nas. Dziwne co ? Ba na innych forach też ich nikt nie kojarzy ?!? Zrodzili się z potrzeby.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

JanuszBiznesu
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 12 gru 2021, 18:44

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: JanuszBiznesu »

Tak, już dużo zostało napisane. Jak coś jeszcze znajdę na Odmaskowanego Sprzedawce i spółkę to wrzucę. Teraz trzeba powoli zbierać materiał dowodowy, a tego nie brakuje.

Tutaj filmik z Naganiaczem, wrzucam tutaj bo nie mogę już edytować postu ze zdjęciem. Polecam ściągnąć, bo jak się zacznie robić większy smród wokół PK to pewnie usuną

https://youtu.be/vfO007-hwZo?list=PLQN4 ... T5We&t=724

JanuszBiznesu
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 12 gru 2021, 18:44

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: JanuszBiznesu »

Kolejna zauważona rzecz. Dzisiaj kolejne tąpnięcie na krypto, wyszedł nowy filmik IK na YT. To, że komentarze z mojego konta są blokowane to normalka (teraz na YT już nie tylko nie ma guziczka "dislike"- od teraz może ci się coś już tylko podobać (guzik niby jest ale ilość kliknięć jest widoczna tylko dla twórcy i moderatorów YT więc równie dobrze mogłoby go nie być, bo ci pierwsi mają to w dupie, dla nich nawet lepiej, a ci drudzy już dopuszczają taką propagandę i kasują filmy krytykujące bądź tłumaczące pewnie zjawiska, że dla nich też i tak nie ma to większego znaczenia) ale wszelkie komentarze krytyki, niektóre naprawdę merytoryczne są kasowane na bieżąco, dosłownie wystarczy odświeżyć stronę. Następnym razem porobię screeny, na pewno będzie okazja. Sprzedażowa Korea Północna

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Hej.
Słuchajcie nie chcę ale muszę bo znów dostałem mail z takim info że sam nie uwierzyłem
Pamiętacie ten filmik z magicznym wskaźnikiem ?
SEROL666 pisze:
04 sty 2022, 14:42
Oczywiście jest wideo !! Skoczcie od razu na 1:33:40 a tam w minutę dowiecie się jak on powstał i ile wysiłku w niego włożono:
https://www.youtube.com/watch?v=z3LLWj6QhxU:
KG spłoną ze wstydu i SAM go USUNĄŁ ! Sami oceńcie co to znaczy.

Ale dzisiejszym news od znajomego mnie rozwalił i sam nie wiem kto teraz zostaje Mistrzem w SAMOZAORANIU.
A tak od początku RR zrobił LIVE, gdzie zapewniał że będzie otwierał transakcje jak będzie okazja co czynił 22.12.2021:
https://www.youtube.com/watch?v=WOAvU6cpHRw
Nie oglądałem ale wydarzyła się niesamowita rzecz. W trakcie Bitcoin spadł o ponad 5% (niebieski prostokąt to czas trwania live):
RR.png
- RR gada jak zwykle o nieistotnych rzeczach, wpychając ludziom w uszy swoje fantasmagorie
- Obok jest czat na żywo ludzie to chyba zombie nikt nic nie pisze o gwałtownym ruchach ceny !!!!! CISZA. :shock: :shock: :shock:
A tymczasem na wykresie u RR:
RR scam.png
- Nic się nie dzieje!! ROBI LIVE w trybie OFF LINE !!! :shock:
- W akcie desperacji BLOKUJE komentarze pod filmem
- Podsumowuje live że nie było możliwości otwarcia pozycji - nie spodziewał się !! Kolejny raz rynek go zaskoczył

Tak dla Waszej informacji było wejście: Cena przebiła wsparcie, Wsparcie stało się oporem od którego cena się odbiła i spadła w dół był 2 szanse na dobre wejście do wyjęcia z rynku było spokojnie 18% bez lewaru na 3 krótkich pozycjach.
Zaprosił na jakąś integracyjną popijawę za ciężką kasę. Widziałem kto tam będzie na miejscu kilku osób nie chciałbym być z nimi kojarzony.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Krasybyk
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 09 sty 2022, 14:17

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Krasybyk »

Takiego wątku z opiniami o IK brakowało jeszcze w 2019 roku.
Jestem na rynku krypto od 2017, wiedzę o krypto czerpałem od PK, szanuje za formę prowadzenia kanału w tam tym czasie, bo nic nie było konkretnego w tam tym czasie na polskim jutubie.
Pamiętam powstanie całego IK i nawet zakupiłem jedno szkolenie za 700zł, (chciałem nauczyć się tradingu). Wtedy współpracował z IK nie jaki Mateusz Szaton. Samo szkolenie takie sobie, wiedziałem juz wtedy, że to nie wystarczy i droga do nauczenia się tradingu będzie długa i wyboista.
Z biegiem czasu zauważyłem, że IK znalazł najzwyczajniej nisze na rynku kryptowalutowych szkoleń. Ludzie wręcz domagali się ultra niezawodnej metody na zarobienie milionów na krypto. PK został ochrzczony przez społeczność, otrzymal order guru w krypto, a interes zaczął się cholernie dobrze kręcić. To ludzie sami tak naprawdę po części napędzili, wypisując w tam tym czasie na tych webinarach, prywatnyxh mailach o stworzeniu owego szkolenia.
IK stworzył takie produkty i zaczął golić owce.
Według mnie Phil posiada jako tako wiedzę, ale dużo odegrało szczęście, fart w tych krypto inwestycjach.(Szacunek i gratulacje za stworzenie społeczności)Z biegiem czasu przestałem oglądać kanał, nie podobała mi się forma reklamowania o super metodach na przyszłą hossę itd. Mialem odczucie jak by do mnie mówił sprzedawca garnków lub pościeli.


Przeczytając cały wątek, dzisiaj wiem, że warto było wstrzymać się z zakupem kolejnych szkoleń, a pieniądze etapami inwestowałem w rynek, a wiedzę zdobywałem na bieżąco, caly czas z innych źródeł ogólno dostępnych. Kosztowało to czas, okazję mimo to nie uciekły, a pojawiły się nowe.( Rynek zawsze jest i będzie)
Po pierwszym szkoleniu z dystansem podchodziłem i trochę nie wierzyłem w złote grale i tajne metody X. Nie ma metody na skróty, trzeba poświęcić swój czas na naukę i popełnić błędy.
Zastanówcie się 10 razy, za nim wydacie 3 czy 5 tysięcy za takie szkolenie. Takie szkolenie nie daje 100% pewności że będziecie zarabiać na rynku.
Zauważcie, na rynku trwa moda na kursy i książki. Nie ma w tym nic złego, korzystać z takiej formy, warto zrobić dobrą analizę przed zakupem. Ciężko odsiać plew od ziarna, bo marketing przysłania naszą czujność.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Hey.
Ktoś mnie ostatnio oświecił na mailu że gównami jak szkolenie w IK się zajmujemy... I niestety muszę jej przyznać rację nasz nieprzyjaciel forum jak już pewnie wiecie PK otworzył giełdę krypto KANGA tam to dopiero są dziwne sytuacje.. tak po krótce:
- giełda oczywiście w raju podatkowym
- jacyś udziałowcy z dupy
- opłaty to mistrzostwo wchodzisz na giełdę ze Złotówkami a rozliczają Cię po kursie ETH ?!?
Zresztą poczytajcie sami:
https://czerwieni-na-twarzy-bladzi-w-ki ... ustwo.html
Ci frajerzy nawet nie wiedzą co ich spotkało. Tak dla waszej informacji poza dziwnymi opłatami na giełdzie na tzw. dark pool prawdopodobnie chodzi program transakcyjny w systemie HFT który zarabia niezłą kasę.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Esssadrian
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2022, 23:37

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Esssadrian »

Dziękuję.
Trafiłem tu niby przypadkiem szukając jakichś książek na temat Kryptowalut, ale w przypadki nie wierzę. Jestem zielony w temacie tradingu, krypto itd. Codziennie od kilku już miesięcy coś czytam w tym temacie, oglądam filmiki(głównie właśnie PK) ale wiem, że tak naprawdę nic nie wiem. Jednakże przez te kilka miesięcy trochę w krypto kasy wrzuciłem. No ale chodzi o to, że w pewnym momencie już prawie kupiłem kurs PK (siedziałem dłuższą chwilę z otwartą zakładką do zakupu, jednak coś mnie od tego czynu odwiodło) i choć tego nie zrobiłem to czuję się porządnie wydymany. Zaufałem mu, tak chyba mogę to ująć. Lubiłem go słuchać i dla mnie, kompletnego laika, to wszystko miało dużo sensu. Po kilku godzinach czytania tego wątku.. Kurwa wstyd mi. Wstyd mi w chuj, bo nigdy nie byłem osobą ani trochę podatną na manipulacje. Jednak wizja dużych pieniędzy, spełnionych marzeń, spokoju potrafi potężnie uśpić czujność.
Dziękuję za ten cały wątek i wszystko co tu zawarliście.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Hej
Znów dostałem mail.... Nie chcę ale muszę bo to Trader'skie sprawy. RR dostał komentarze pod swoim filmem i skrupulatny zawodnik mi je przesłał, oczywiście na próżno szukać tego komentarza bo został usunięty ale zbyt za póżno stąd mamy wgląd w analityczny umysł naszego góró krypto. Ale po kolei wpisy były pod tym filmikiem:
https://www.youtube.com/watch?v=4W9oqy7TV04&t=308s
I trafnie zauważa KAMIL M:
"KAMIL M
2 dni temu
Radku mam takie pyranie pamietam jak juz dawno sie chwalileś ze masz skuteczność ponad 70 procent a przy użyciu cykli btc nawet skuteczność 90 procent. W takim razie gdzie ta skutecznośc skoro myfxbook pokazuje ze masz 50%???"

A poniżej mamy odpowiedz RR:

"R.Rygielski
2 dni temu
Hej Kamilu, skutecznosc analiz a pozycji to 2 różne dane, poniewaz 1 analiza daje 1 sygnał, ale pozycji moze byc kilka ponieważ w międzyczasie dokładamy pozycje, zamykamy, zamykamy część bądź wchodzimy agresywnie/bezpiecznie, dlatego tez wielokrotnie podkreslam ze jest to skutecznosc analiz, a z racji tego co opisałem wyżej skutecznosc pozycji jest inna, ale efektem tego jest to ze bitcoin przez 4 miesiace nie zrobił prawie nic, poniewaz wrocił do punktu z ktorego wystartował, a na rachunku mimo to jest +46% a nie 0% jak np w przypadku holdu :)
Pozdrawiam"

Czytałem to 5 razy ! Bełkot ! Jak zwykle tu nie ma zaskoczenia. Stwierdzenie że bitcoin przez ostatnie 4 miesiące NIE ZROBIŁ PRAWIE NIC to już pierdolamento. Jeżeli wzrost o 75% a póżniej spadek o 50% BTC nie był okazją do zawierania transakcji to świadczy tylko o jednym że nie ma zielonego pojęcia o Tradingu. Ale to chyba wiecie. Jak ktoś ma jaja i będzie na jakiejś ich popijawie to zapytajcie o rzeczy które tu opisaliśmy
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Esssadrian pisze:
23 sty 2022, 00:04
Dziękuję.
Trafiłem tu niby przypadkiem szukając jakichś książek na temat Kryptowalut, ale w przypadki nie wierzę. Jestem zielony w temacie tradingu, krypto itd. Codziennie od kilku już miesięcy coś czytam w tym temacie, oglądam filmiki.........................bo nigdy nie byłem osobą ani trochę podatną na manipulacje. Jednak wizja dużych pieniędzy, spełnionych marzeń, spokoju potrafi potężnie uśpić czujność.
Dziękuję za ten cały wątek i wszystko co tu zawarliście.
Proszę.
Grunt że oświecenie przyszło wczas. Początkujących mogą się nabierać na wyszukany techniczny język plus kilka psychologicznych sztuczek (jest taka książka może niezbyt wysokiego lotu ale tam są sprzedażowe sztuczki opisane: "wywieranie wpływu na ludzi" R. Cialdini )
Na ostatnich stronach tego wątku chyba jest najwięcej wpadek i dowodów na nieetyczne zachowania RR i KG. Natomiast PK się pilnuje nie daje z siebie tyle co Ci dwaj, nagrywa tylko te swoje biedamental filmiki wciskając ludziom nic nie wartą popierduchę ( Truefellow to ładnie opisał zawartość jego szkolenia) zapominając co mówił wcześniej a pod filmem moderowana klakiernia wchodzi w D.

Dla nas to nie pierwsze rodeo z szkoleniowcami i pseudo guru:
fibonacci-team-t21823.html
fraktal-trader-firma-szkoleniowa-t29550.html
elite-expert-club-t31691.html
strategia-jaguar-trend-t19820.html?hilit=jaguartrend

Jak komuś chce się czytać to tutaj jest wątek o szkoleniach:
szkolenia-czy-warto-t15464-830.html
Tutaj dział linki i reklamy gdzie jest sporo naciągaczy:
ciekawe-linki-reklamy-30.html

Powiem Wam szczerze że ci z I. Kryptomanii nawet techniki sprzedaży nie zmienili zerżneli wszystko od poprzedników. Niestety trzeba czasu abyśmy zrobili wiwisekcję danych zawodników jak widzicie sami to kolejni sprzedawcy bez klasy i umiejętności zarabiania zwróciliście uwagę że na filmikach zawsze występują w bezpiecznym dla siebie środowisku żadnych konfrontacji czy też debaty. Spójrzcie na Tradera21 on wchodzi w konfrontacje i nie boi się mierzyć na argumenty. Gdyby to zrobili mogli by dostać mnóstwo niewygodnych pytań.
Jak wytrzymaliście dotąd to jeszcze muszę o "Czelendźu" RR napisać.. myślałem że może on coś potrafi na FX w końcu ma dźwignie ale niestety twarde dane mówią krótko: za chwilę będzie 3 miesiące na minusie 2 miesiące zyskowne, gdzie cały zysk pochodzi z pozycji otwartych we wrześniu praktycznie. Średniomiesięcznie: 8,85%. Wiecie że RR się wstydzi... zablokował dostęp do historii transakcji:
https://www.myfxbook.com/members/Radosl ... ge/9148948
"If music is dying musicians are killing it" - MP


ODPOWIEDZ