Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
JanuszBiznesu
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 12 gru 2021, 18:44

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: JanuszBiznesu »

Podobno hossa trwa i im bliżej szczytu tym wychodzi więcej magicznych predykcji i narzędzi. Okazuje się, że nie tylko Pan Gancarz dysponuje niesamowitym indykatorem, którego nie ma nikt inny ale nad swoim narzędziem pracuje nikt inny jak sam Radosław Rygielski!

To jak w drużynie pierścienia: każdy ma jakiś magiczny przedmiot dający im przewagę nad przeciwnikami. Ciekawe co zamaskowany sprzedawca wymyśli... A nie, ma już niedziałającą apkę w wersji alpha- już nie można kupić bo podobno nie działa, tj skończył się dostęp. Trwał całe 40 min po wypuszczeniu drugiego filmiku o niej. To mi śmierdzi jakimś modelem sprzedażowym ale co ja tam mogę wiedzieć.

Tutaj plany RR:

"Co do prestige to Radek ma w planach uruchomienie narzędzia, które będzie każdego dnia dawało zakresy czasu, zakresy cen w których cena może się poruszać po to aby można było handlowac bezpieczniej bez przewag. Bedzie mówiło gdzie ST i TP. Rozwinięcie tego co było przedstawione ostatnio czyli procentowo jaka byla szansa na jaki ruch w konkretnym dniu. Do każdego z dni ma być dodany zekres procentowy do którego możemy się poruszać, udoskonalenie tego w jakim kierunku na jakim interwale plus jeszcze w jakim przedziale czasowym i w ilu procentach może dany ruch się odbyć. Założenie jest takie, żeby bez strategii można było podejśc do rynku i otworzyć transakcje. Mają być konkretne daty realizacji bez czekania na przewagi. To jest cel i plan długoterminowy. Nie wiadomo kiedy takie narzędzie powstanie, to jest plan na razie i kierunek rozwoju. Nie wiadomo, w której edycji to zostanie przedstawione."

PraKarl
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2022, 14:10

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: PraKarl »

A czy miał ktoś doczynienia z Hyiper Company?

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

JanuszBiznesu pisze:
03 sty 2022, 12:49
Podobno hossa trwa i im bliżej szczytu tym wychodzi więcej magicznych predykcji i narzędzi. Okazuje się, że nie tylko Pan Gancarz dysponuje niesamowitym indykatorem, którego nie ma nikt inny ale nad swoim narzędziem pracuje nikt inny jak sam Radosław Rygielski!


Tutaj plany RR:

"Co do prestige to Radek ma w planach uruchomienie narzędzia, które będzie każdego dnia dawało zakresy czasu, zakresy cen w których cena może się poruszać po to aby można było handlowac bezpieczniej bez przewag. Bedzie mówiło gdzie ST i TP. Rozwinięcie tego co było przedstawione ostatnio czyli procentowo jaka byla szansa na jaki ruch w konkretnym dniu. Nie wiadomo kiedy takie narzędzie powstanie, to jest plan na razie i kierunek rozwoju. Nie wiadomo, w której edycji to zostanie przedstawione."
Wierzysz w baje? Juz tu paru na forum było co prezentowało "cudowne" wskaźniki. Jak później sie okazało ani cudowne ani lepsze od innych.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

JanuszBiznesu pisze:
03 sty 2022, 12:49
Podobno hossa trwa i im bliżej szczytu tym wychodzi więcej magicznych predykcji i narzędzi. Okazuje się, że nie tylko Pan Gancarz dysponuje niesamowitym indykatorem, którego nie ma nikt inny ale nad swoim narzędziem pracuje nikt inny jak sam Radosław Rygielski!
Do określenia hossy Pewnie myszczają średnią 200 EMA i rośnie.... co mamy HOSSĘ !
Wskaźniki do wszystkich platform Laggują działają z opóźnieniem (potrafią przekłamywać - zresztą to temat na osobny wątek) ale Ci mistrzowie stworzą coś co będzie przewidywać cenę ?? WTF ! Zgaduję co stworzą na podstawie tego co już istnieje:
- Zrobią coś co ma działać w długim terminie aby nie okazało się to lipą w kilka dni i nikt nie kupi
- Zrobią back testy stworzą coś co będzie pasowało do tego co już się działo - i na pewno będzie można to zastosować na większości krypto !!!
Dlaczego bo ruszają się bardzo podobnie!
JanuszBiznesu pisze:
03 sty 2022, 12:49
To jak w drużynie pierścienia: każdy ma jakiś magiczny przedmiot dający im przewagę nad przeciwnikami. Ciekawe co zamaskowany sprzedawca wymyśli... A nie, ma już niedziałającą apkę w wersji alpha- już nie można kupić bo podobno nie działa, tj skończył się dostęp. Trwał całe 40 min po wypuszczeniu drugiego filmiku o niej. To mi śmierdzi jakimś modelem sprzedażowym ale co ja tam mogę wiedzieć.
W branży e-lerningu trzeba wymyślać coś nowego aby przyciągnąć nowego klienta i nie stracić starych Trzeba podsycać ogień
JanuszBiznesu pisze:
03 sty 2022, 12:49
Tutaj plany RR:
"Co do prestige to Radek ma w planach uruchomienie narzędzia, które będzie każdego dnia dawało zakresy czasu, zakresy cen w których cena może się poruszać po to aby można było handlowac bezpieczniej bez przewag....................Nie wiadomo kiedy takie narzędzie powstanie, to jest plan na razie i kierunek rozwoju. Nie wiadomo, w której edycji to zostanie przedstawione."
RR jest jak Guttenber wprowadzi krypto pod strzechy. Dla każdego..:
"Założenie jest takie, żeby bez strategii można było podejść do rynku i otworzyć transakcje" - I jeszcze zrobi to na jednej z najtrudniejszych formule tradingu na DAY ??
RR jak cała reszta potrzebują nowych klientów ot co. Kolejnych naiwnych i tyle. Challenge RR dostał po dupie, wyniki lecą w dół. Z Początku gdzie wystarczyło kupić i czekać już mineło w depo coraz więcej minusów - zobaczcie sami. Teraz trzeba zapie..alać - tradować to już nie takie proste. Bo bajki o hossie już nie działają, rynek jest kapryśny, nowe projekty na których można zarobić to do flash boom a potem flash crash. Appka coś niedziała..
Przypominam że RR z 86% WZROSTU UGRAŁ TYLKO 9%:
phil-konieczny-kurs-kryptowaluty-szkole ... 32-80.html
Ale teraz to się zmieni... na pewno na papierze indykator będzie skuteczny, stworzony w oparciu o jego wieloletnie doświadczenie w tradingu...
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

PraKarl pisze:
03 sty 2022, 14:12
A czy miał ktoś doczynienia z Hyiper Company?
Hej to ten ?
https://www.hyiper.com.pl/
strona po angielsku, oferta to dostęp 200PLN za miesiąc lub 760 za miesiąc dostęp do Discord. A pakiet za 6 miechów to 4000PLN. Oferta to wideo:
https://www.hyiper.com.pl/programing
Skoro to cTrader to nie dał rady podpiąć pod myfxbook??? Dziwne wideo pokazuje prostą i szczęśliwą :wink:
Wideo pochodzi z tego kanału:
https://twitter.com/hyipermaster
https://www.youtube.com/c/DariuszKorzeniewski/featured
Zsuirad Ńezrok->Dariusz Korzeń
To ten sam zawodnik ?:
https://www.firma.egospodarka.pl/raport ... mpany.html
https://www.pkt.pl/firma/dariusz-korzen ... ny-7028903
Chwalą go że hoho:
https://pl.trustpilot.com/review/hyiper.com.pl
Pamiętajcie tym że każdą pochałę można kupić:
https://www.premlike.com/pl/blog/55-ach ... -avantages

Wiemy że nic nie wiemy tyle w kwadrans żadnych konkretnych danych tylko opcja wydania kasy wydaje się być pewna i solidna.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Haa przez Was YT poleca mi kanał RR! Miałem już nie pisać ale mnie zmusił... opublikował wideo:
https://www.youtube.com/watch?v=CBZvVKGaIC8&t=14s
- pokazuję jakieś pierdoły związane z volumenem średnio widzę w tym sens - jego analiza to takie pierdu pierdu
- najlepsze jest od 10:40:"Pamiętaj że to nie jest takie historyczne pierdolamento..." - mój drogi RR jest GRUBO coś nie tak...
- Analiza na Wideo z 06.12.2021 różni się zaznaczonym oporem na BTC o 3500USD - została obniżona na wideo aby dopasowała się do wstecznego "pierdolamento" RR (Na TradingView to widać jak na dłoni) aby potwierdzić jego skuteczność ;-)
- Sam mówi jaką to piękną analizę wykonał 06.12 polecającą kupno BTC ale w jego Challengu nie znajdziecie transakcji z tego dnia:
https://www.myfxbook.com/members/Radosl ... ge/9148948
- Między 07 a 09.12 mamy 5 zleceń sprzedaży na BTC a tylko 2 kupna które sumarycznie zakończyły się minusem na depo
- Tyle są warte analizy RR on swoje a rynek swoje - na jego szczęście sam nie słucha się swoich analiz :wink:
- 03.12 otworzył longa zapomniał o nim powiedzieć, z technicznego punktu widzenia otworzył Longa na oporze !! - skoro ludzie grają technicznie na krypto to nasz RR znów zapomniał o Fibo 61

I jak są następni chętni na szkolenie u tego lamera ?
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Miałem zrobić przerwę ale cóż dostałem mail więc Wam poprzeklejam na temat GK i jego magicznego wskaźnika - nie myślałem że tak poleci po Bandzie :shock:

https://www.wykop.pl/wpis/62007575/poro ... -219748019
Wszelkie podobieństwo do innych wskaźników i indykatorów jest wyłącznie przypadkowe:
Żródło:
https://colintalkscrypto.com/cbbi/
Oczywiście jest wideo !! Skoczcie od razu na 1:33:40 a tam w minutę dowiecie się jak on powstał i ile wysiłku w niego włożono:
https://www.youtube.com/watch?v=z3LLWj6QhxU:

A to już komenty spod filmu:
"Twierdzi, źe jego wskaźnik działa. Tylko prognozy tego pana się nie sprawdzają"

"DO NOT LISTEN THIS GUY!!!!!"

"INSTYTUT KRYPTOGRAFII/KAMIL GANCARZ PROSZE NAM WYTLUMACZYC CO JEST GRANE Z GANCARZ INDICATOR I CBBI INDICATOR......NIE CHCE SIE NAM CZEKAC DO KOLEJNEGO RAPORTU 4.01.2022 TYLKO DOWIEDZIEC SIETU I TERAZ CO JEST GRANE ................."

"Gancarz ty już się dawno temu skończyłes i te swoje przewidywania i analize rynku w dupe wsadz."

"Już udowodniłeś że wskaźnik nie działa , to po co jeszcze prubujesz sprzedaż produkt który nie jest do końca wartościowy ?"

"Kupiłem kurs i można powiedzieć umoczyłem 6 koła"

"Niestety ale Phil miał rację, internet sam wystawi ocenę Philowi albo Kamilowi. Zbyt pewna pewność siebie i zawsze ten uśmiech na początku. Na kogoś kto jest na rynku 2 lub 3 miesiące to zrobi wrażenie. Ja też słuchałem tylko 3 ludzi od ponad pół roku już, wcześniej jakieś dwa inne kanały jeszcze ale finalnie mało merytoryczne były. Phil jednak ze swoim psychologicznym podejściem zazwyczaj wyjdzie obronną ręką. Moim zdaniem matematyczna analiza jest zbędna. Nikt nie przewidzi przyszłości. Gancarz indycator też nie ma znaczenia. Zasady są proste jak zawsze. Jak rynek dołuje to kupuj, jak euforia to wychodź o po drodze odcinaj kupony. Nie potrzeba żadnych szkoleń do tego. Kamil nie ładnie już mówi o swoim szkoleniu, że kto chce niech kupuje a kto nie to nie. Dzięki temu, że Phila słuchałem od dawna to wyszedłem większością na ostatniej górce i spłaciłem do końca roku kilka zobowiązań co bardzo chciałem zrobić."

"mam wrażenie ze chcesz przekonać wszystkich żeby inwestowali w BTC żeby ten jednak urósł bo trochę kasy zostało utopione i pewnie inwestorzy się już niecierpliwią... głupio było się tak pomylić ;)"

"Dlaczego krypto-blogerzy zamiast zarabiać miliony na inwestowaniu wolą tracić czas (a tym samym pieniądze) na blogi/książki/kursy o bitcoinie ? To daje większy dochód, czy po prostu pokrywa straty na inwestowaniu ? Czyli mam rozumieć, że nie znają się na tym, o czym piszą lub mówią, albo chcą kształcić innych i muszą odrabiać straty?
Jeśli ktoś mówi, że zarabia na czymś miliony, to po co pisze o tym odpłatnie (gdyby za darmo, to rozumiem, że to misja upowszechniania wiedzy) ? Nie szkoda czasu ? Coś tu nie trzyma się kupy…"

"Panie kolego BTC urosło 63.5 % a nie 80 % coś słabo z matematyką ..... więc może być też słabo z analityką ....."

"Ale pierdo..nie, za to naganianie powinien być kryminał"

"Zwykłe naganianie ludzi na szkolonka za 6k :D nie wiesz kiedy się hossa skończy, kiedy bessa zacznie ;) żadne wskaźniki on chain srejn Ci tego nie pokażą."

"nie ufam gościowi co cały czas gania w oqularkach i garniaku.... rasowy telemarketer XD"

"2021 - miało być 300 000, 2024 - ma być milion 😂. 2028 będzie 10 milionów, oby FED nadążył z dodrukiem dla Kamila."

"W jaki sposob podajesz wartosci że wasi subskrybenci zarobili skoro twierdzisz że hossa sie nie skonczyła. Zarobili to by oznaczalo ze sie zcashowali a wedlug Twoich analiz hossa trwa wiec przeczy temu ze sie wyprzedali. Jestem ciekaw czy mi odpowiesz bo wiekszosc z youtubero poprostu zarabia na tym ze hossa trwa i zalezy Wam na takiej narracji. Ostatnio przyklad youtubera de moon, ktory robi film jak to nie jest byczo nastawiony ethereum po czym przychodza spadki z 4100 na 3600 a gosciu wstawia film jak kupuje bugatti za ethereum a poprzednie tweety kasuje."

"Lanie wody ciag dalszy, clickbaity, analizy, wciskanie szkolen, a to wszystko dlatego bo sami wiedza ze to hazard i przyslowiowe gruszki na wierzbie. Lepiej zarabiac z pewnej ludzkiej naiwnosci niz na samch krypto z korektami podczas hossy rzedu 80% hahahahahahahah"

"Kamil dokupuje bicoina za kasę ze szkoleń 😂lubię gościa ale puki co żadne jego prognozy się nie sprawdziły, nie polecam kupowania szkolenia. Hossa się skończy kiedy się skończy, nikt nie wie kiedy ani Kamil ani inna wróżka."

"No i gdzie ta zapowiadana przez ciebie w październiku zwyżka btc do 100 a nawet 200 tyś ???"

"Nie mogę już tego słuchać i tych wypowiedzi kolejnego Eksperta od BTC. Prawda jest taka że jeszcze 2 miesiące temu każdy z nich mówił 100k bez problemu do końca miesiąca i sie wszyscy lizali po Twittach. Phil zachwalał PLAN B i że sie jeszcze nie pomylił - no to sie pomylił, teraz straszy że ludzie bedą jedli ze śmietnika i że to idiocy no i też oczywiście sprzedaje szkolenia za kilka koła. Gancarz mówił o kosmicznych liczbach pod koniec roku i wejściach instytucji no i teraz nagle zmienia zdanie i również sprzedaje szkolenia. Ludzie otwórzcie oczy. ŻADEN z tych YTberów nie wie tego a jedynie sobie strzela a jak trafi to nagle będzie filmik w stylu "ja wiedziałem i mówiłem ale nikt nie słuchał" no i szkolenie za 5k kupcie bo ja WIEM a oni NIE . Jedyne co wiedzą to jak sprzedać szkolenie za kilka koła"

"Wczesniej było ze hossa trwa. teraz że skończyła sie w kwietniu :D . Grubo, oglądamy"

"Drogi Kamilu Jeszcze kilka dni temu mówiłeś że Hossa wciąż trwa😂 więc jesteś niekonsekwentny w tym co mówisz. Wpływa to w sposób oczywisty na Twoją wiarygodność. Uważałem Cię za dość poważnego człowieka ale już tak nie uważam."

"Teraz juz wiecie dlaczego nie doszlo do debaty Gancarz-Graf...po tytule mozecie domyslec sie ze Graf mial racje i mowil o realizacji zyskow a inni piewcy hossy widzieli 100k do konca roku..."

"A co z BTC na 100k jak niedawno Gancarz gadał? A wiem giełda krypto jest nieobliczalna .... tak jak pierdolenie Gancarza"

Powoli ludziska się budzą póki co przecierają oczka ze snu. Z tego co widziałem pod różnymi filmami to miłość do PK trwa w najlepsze ale i on niedługo dołączy do reszty w szambie. Tymczasem jako samozwańczy lider tego wątku ogłaszam że aktualnym Mistrzem w SAMOZAORYWANIU się zostaje Kamil G.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

JanuszBiznesu
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 12 gru 2021, 18:44

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: JanuszBiznesu »

"Dlaczego krypto-blogerzy zamiast zarabiać miliony na inwestowaniu wolą tracić czas (a tym samym pieniądze) na blogi/książki/kursy o bitcoinie ? To daje większy dochód, czy po prostu pokrywa straty na inwestowaniu ? Czyli mam rozumieć, że nie znają się na tym, o czym piszą lub mówią, albo chcą kształcić innych i muszą odrabiać straty?
Jeśli ktoś mówi, że zarabia na czymś miliony, to po co pisze o tym odpłatnie (gdyby za darmo, to rozumiem, że to misja upowszechniania wiedzy) ? Nie szkoda czasu ? Coś tu nie trzyma się kupy…"


Amen


"Nie mogę już tego słuchać i tych wypowiedzi kolejnego Eksperta od BTC. Prawda jest taka że jeszcze 2 miesiące temu każdy z nich mówił 100k bez problemu do końca miesiąca i sie wszyscy lizali po Twittach. Phil zachwalał PLAN B i że sie jeszcze nie pomylił - no to sie pomylił, teraz straszy że ludzie bedą jedli ze śmietnika i że to idiocy no i też oczywiście sprzedaje szkolenia za kilka koła. Gancarz mówił o kosmicznych liczbach pod koniec roku i wejściach instytucji no i teraz nagle zmienia zdanie i również sprzedaje szkolenia. Ludzie otwórzcie oczy. ŻADEN z tych YTberów nie wie tego a jedynie sobie strzela a jak trafi to nagle będzie filmik w stylu "ja wiedziałem i mówiłem ale nikt nie słuchał" no i szkolenie za 5k kupcie bo ja WIEM a oni NIE . Jedyne co wiedzą to jak sprzedać szkolenie za kilka koła"


Amen x2


"Powoli ludziska się budzą póki co przecierają oczka ze snu. Z tego co widziałem pod różnymi filmami to miłość do PK trwa w najlepsze ale i on niedługo dołączy do reszty w szambie."

To dlatego, że Zamaskowany Sprzedawca jest z nich po prostu najsprytniejszy (celowo nie użyłem "najinteligentniejszy", żeby zrównywać zwykłych cwaniaków do ludzi inteligentnych) i jest typowym "cwaniaczkiem-przyjemniaczkiem" i bardzo dobrze umie grać na pozytywnych emocjach i skojarzeniach ludzi plus robi siebie (i pewnie w swojej megalomanii nawet sam jest o tym przekonany) na wolnościowca (bo to się sprzedaje i ogólnie jest trend bo ludzie się coraz bardziej wk******* na wprowadzany zamordyzm), a wolność dla niego jest wtedy kiedy mu jest wygodnie, o czym pisałem więcej w poprzednich postach. Wokół Zakrytego Naganiacza wytwarza się klimat sekty, co zresztą sam guru bardzo sprytnie wyczuł i zwinnie to pielęgnuje. Takiego osobnika jest najtrudniej zdemaskować bo jego wyznawcy no właśnie "wyznają" jego prawdy, i nie chcą widzieć, że chłop to głównie sprawia tylko wrażenie, że wie o czym mówi, bo to by oznaczało, że muszę się przyznać, że robi ich na sucho. A wiadomo, że to boli.

Kurs Gancarza to głównie ludzie trochę bardziej nadziani, więc zazwyczaj też trochę bardziej ogarnięci i dlatego tam jeszcze jest jakaś krytyka zauważalna.

Hehe a Pan Radosław to jak każdy widzi -żeby nie używać określeń w cudzysłowie, napiszę: najmniej sprytny :) Sam się ora od lewa do prawa, od rana do wieczora, od A do Z, przeceny z 20k na 10k to super promocje, pokazywanie konta demo, czy smarowanie wyników w Wordze, bo przecież jego kurs jest celowany do ludzi absolutnie zielonych w temacie i pewnie nie wpadł na to, że może się ktoś trafić trochę bardziej ogarnięty i powiedzieć holahola, coś tu jest nie tak. Ale wiadomo, ci najmniej sprytni myślą, że jak oni coś postrzegają to wszyscy tak to postrzegają i tak musi być :D

JanuszBiznesu
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 12 gru 2021, 18:44

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: JanuszBiznesu »

Tutaj takie przypadkowe zdjęcie znalezione w necie, nie wiem co to za goście ale ten po prawej to chyba musi być księgowy tego po lewej. Teraz można się ładnie przywitać jak się spotka na ulicy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Gratulacje JanuszBiznesu zdjąłeś maskę z PK :lol: . To właśnie była siła tego forum gdy było b.dużo aktywnych forumowiczów w kilka dni mieliśmy pełne dane plus analizę oferty wszelkiej maści kołczów, trenerów, sprzedawców systemów, sygnałów itp. Nauczyli się że trzeba nas omijać z daleka bo słabe punkty znajdowaliśmy w mig a ściemnianie nas nie wchodziło w rachubę.

O PK napisałeś całą prawdę - koleś jest dobrym sprzedawcą z bardzo, bardzo kiepskim produktem. Pięknie to opisał ponad 7 miesięcy TrueFellow:
phil-konieczny-kurs-kryptowaluty-szkole ... 32-60.html

A propos magicznych wskaźników. Widziałem że KG walnie coś co go załatwi plus teraz chce się w to wpakować RR. Wszyscy traderzy na początku zaczynają od wskaźników które mają pomóc z czasem wykres się oczyszcza i często traderzy mają kilka kresek jakaś średnia i to wszystko a tu w ich przypadku dzieje się ODWROTNIE ? Dlaczego ? Bo to tylko kolejny produkt, który ma nabić im kabzę ot co.

PK został złapany przez Szwajcara (w którymś z postów jest link) jak się "rozjechał czasowo" z promocją zyskownego projektu - najpierw krypto zrobiło raj potem PK go opisał.... Ale powiedzmy kto ma czas śledzić chociażby 100 - 200 krypto które wykonają rajd i da się zarobić ??
Czy macie szansę złapać mocny ruch ?(PK nie dał rady ;-) ) Znając życie siedzą tam już chłopaki od HFT (High Frequency Trading) z algorytmami za gruby hajs z dostępem do dark pool z cichą zgodą poszczególnych giełd, którym płacą.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

ODPOWIEDZ