Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
JanuszBiznesu
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 12 gru 2021, 18:44

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: JanuszBiznesu »

SEROL666 pisze:
13 gru 2021, 23:17
Jak w gogle wrzucimy: "kurs PK opinie" wyskakujemy jako pierwszy albo drugi link czy w ogóle jest tu ktoś co przeczytał i zatrzymał się z kupnem kursu po przeczytaniu tego wątku ? Czy jak zwykle są tu mądrzejsi po szkodzie ? :roll:

Mądrzejszy po szkodzie, niestety. Widzisz, ja jestem taką osobą co przed zakupem jakiegoś produktu i usługi zawsze sprawdza faktyczną wartość tego prod/usługi bo najzwyczajniej w świecie szanuje swoją pracę i czas na nią poświęcony. Jednak w tym przypadku, pod wpływem emocji (tj chciwości + dobrze zrobiona manipulacja), nie zrobiłem tego. Miałem już fajne wyniki z BTC i ETH, a chciałem więcej i wpadłem. Jakoś super mądrym człowiekiem nie jestem ale też nie głupim, jednak jak ilość uczestników tych "eventów" Instytutu Naciągania (w następnym ma być sam Marek Konrad! :D :D :D już teraz wiem na co idzie hajs z kursów) pokazuje, że jest sporo takich ludzi, również mających firmy i zarobionych czyli teoretycznie ludzi inteligentnych, którzy jednak też mogą ulec taniej manipulacji.

No i Konieczny normalnie cenzurę wprowadza, wolność jest dla niego wtedy kiedy mu wygodnie i kiedy się to sprzedaje.

Dla zainteresowanych, mogę wrzucić te ich ofert kursów i eventów co wrzucaj jakoś raz na tydzień (częściej niż aktualizacje z rynku :D ), bo to normalnie wali już takim tanim sprzedawnictwem typu kup dzisiaj a będziesz miał 97,777775 % taniej! Np elitarna grupa za jedyne 20k wpisowego, gdzie jest to reklamowane, że możesz napić się piwa z Koniecznym i innymi chłopaczkami rekinami biznesu na wakacjach. Potem nawet puścili wersje "prestige" za jeszcze więcej hajsu ale to chyba zdjęli bo nawet oni doszli do wniosku, że to raczej za duży wał. Albo konferencja z biletem za 3k i potem jakimś premium gdzie UNIKALNA OKAZJA porozmawiania przy kolacji z Koniecznym i Gancarzem (najdroższy schabowy na świecie, chociaż pewnie kolacja nie jest w cenie biletu :D )- uwaga limit JEDYNE 2000 osób, czyli może uda się z nimi zrobić selfie :D Regielski robi przeceny swojego kurs z 20k na 10k :D Prawie się skusiłem bo takiej okazji to już nie będzie.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

JanuszBiznesu pisze:
14 gru 2021, 15:08
Dla zainteresowanych, mogę wrzucić te ich ofert kursów i eventów co wrzucaj jakoś raz na tydzień (częściej niż aktualizacje z rynku :D ), bo to normalnie wali już takim tanim sprzedawnictwem typu kup dzisiaj a będziesz miał 97,777775 % taniej! Np elitarna grupa za jedyne 20k wpisowego, gdzie jest to reklamowane, że możesz napić się piwa z Koniecznym i innymi chłopaczkami rekinami biznesu na wakacjach. Potem nawet puścili wersje "prestige" za jeszcze więcej hajsu ale to chyba zdjęli bo nawet oni doszli do wniosku, że to raczej za duży wał. Albo konferencja z biletem za 3k i potem jakimś premium gdzie UNIKALNA OKAZJA porozmawiania przy kolacji z Koniecznym i Gancarzem (najdroższy schabowy na świecie, chociaż pewnie kolacja nie jest w cenie biletu :D )- uwaga limit JEDYNE 2000 osób, czyli może uda się z nimi zrobić selfie :D Regielski robi przeceny swojego kurs z 20k na 10k :D Prawie się skusiłem bo takiej okazji to już nie będzie.
O Panie ich marketing wyprzedza moją wyobraźnię za opierd...lenie martwego prosiaka w towarzystwie Przeora - PK i reszty bandy biorą hajs a czy gębę przeora można zobaczyć czy poci się w tej durnej masce. Powinien zrobić ofertę dla ULTRASÓW swego zakonu za zerknięcie pod maskę ojca prowadzącego 50 K papierka gotóweczką albo ćwierć Bitcoina :D .
W dupach i łbach tych jegomości się poprzewracało. Ale jak to mówi stare porzekadło: "Frajerów i baby trzeba ru.hać zanim uciekną"

A propos jak ktoś jest z Łodzi to mógłby zerknąć pod ich adres: Gnieźnieńska 24, Łódź. Ostatnio była tam dobra miejscówa aby w spokoju wciągnąć browary i załatwić potrzeby fizjologiczne w spokoju

Tu jeszcze dodam z dziennikarskiego obowiązku. NIE uwierzycie RYGIEL zapiął myfxbook !!!:
https://www.myfxbook.com/members/Radosl ... ge/9148948
Nasz Guru Krypto, Łódzki Rumcajs, Zaklinacz Eteru, Magik AT przestał Kozaczyć - staty mówią: 17.25% (Przypominam że pisał iż w tydzień 50% może wykręcić) na miesiąc skuteczność jak zwykle koło 50%
"If music is dying musicians are killing it" - MP

PLAZA
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2021, 23:35

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: PLAZA »

Zastanawiam sie o szkoleniach Kamila Gancarza czy wogole warto za to placic?

dziabuch
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 25 mar 2017, 06:07

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: dziabuch »

Gancarz właśnie na webinarze reklamował swoje szkolenie za 4 koła i przestrzegał, że jest limit tylko 400 osób.

Chłopak wynalazł boski wskaźnik, który przewiduje kurs Btc i nie chce by cały świat wszedł w jego posiadanie, więc się spieszcie...
Zostały już ostatnie miejsca...

Jako dowód przytoczył płaczliwie maile od klientów błagających o możliwość zakupu....

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

I tak się kosi hajs... wyjątkowa oferta, limitowany dostęp, ostatnie sztuki, 2 miliony maili i podobne pierdoły. Co dalej... masakra.
Ludzie trafiają na szkolenia do nich bo nie wiedzą czy kupić czy sprzedać myślą że dowiedzą się więcej a oni sami nie wiedzą tworzą tylko bajkę którą Wam sprzedają
"If music is dying musicians are killing it" - MP

JanuszBiznesu
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 12 gru 2021, 18:44

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: JanuszBiznesu »

Dla zainteresowanych: O Kanga i MetaHero. Ja na szczęście nie kupiłem tych gównien- KNG token świeżej giełdy z niskim volumenem :) Polecam, PK :D MetaHero to szkoda gadać, ten token nic nie robi a samego Gryna można łatwo sprawdzić w necie. Tak samo Herb Koniecznego, jest gówno wart- token, żeby kupić herbatę w proszku.

https://czerwieni-na-twarzy-bladzi-w-ki ... ustwo.html

https://czerwieni-na-twarzy-bladzi-w-ki ... -scam.html


Małe podsumowanie tych sprzedawców zepsutych odkurzaczy:

"Kanga robi swój token, Gryn swój, Phil swój, po czym wymieniają się swoimi tokenami i tak jedni zostają właścicielami biznesu drugich, nie wiedzą o sobie bo nikt nie pyta Kangi z kim jeszcze dokonała takiej operacji, dochodzi do wymiany bezwartościowych tokenów na bezwartościowe tokeny ale w "mediach" można to ogłosić"

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

JanuszBiznesu pisze:
27 gru 2021, 12:31
"Kanga robi swój token, Gryn swój, Phil swój, po czym wymieniają się swoimi tokenami i tak jedni zostają właścicielami biznesu drugich, nie wiedzą o sobie bo nikt nie pyta Kangi z kim jeszcze dokonała takiej operacji, dochodzi do wymiany bezwartościowych tokenów na bezwartościowe tokeny ale w "mediach" można to ogłosić"
Hej
Ostatnio czytałem że na grudzień 2021 mamy ponad 8000 krypto. Te które opisałeś są bez większej wartości pewnie. Zastanawiam się jaka będzie przyszłość tych technologii bo one istnieją już ponad 10 lat a powiem szczerze jakoś nie widzę większego zastosowania w stosunku do możliwości blokchain. Tak jakby ktoś hamował rozwój i zastosowanie.

A tak pół żartem pół serio do ADMINA zrób z tego wątku NFT i sprzedaj go mam na oku trzech nabywców :wink:

Tak na serio to w ostatnich jakichś 20 latach gdy tylko stopy procentowe leciały w dół to pojawiały się bańki na niektórych aktywach:
- 20 plus lat temu bańka na dotcomach
- naście lat temu bańka na produktach subprime
- teraz krypto i giełdy.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

JanuszBiznesu
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 12 gru 2021, 18:44

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: JanuszBiznesu »

Jak pisałem wcześniej: tak naprawdę są tylko dwie krypto: Bitcoin i Etherum. Tylko one mają obecnie faktyczną wartość, tj mają zastosowania na zauważalną skalę i w przypadku ETH są rozwijane, a w przypadku BTC efekt sieciowy jest coraz większy. Potem długooo dłuuugo nic i jest parę projektów z największego MC, gdzie na pewno część z nich zostanie (siłą rzeczy bo te funkcje są niezbędne jak np. komunikacja między blockchainami czy zbieranie informacji ze świata zewnętrznego), a część padnie- tak jak kiedy powstawały wyszukiwarki internetowe czy odpowiedniki Youtuba. Generalnie 95% krypto to szajs, parę procent to ciekawe projekty gdzie pewnie zostanie paru monopolistów (2,3 może 4) plus BTC i ETH, a reszta padnie i nikt nie będzie o tym pamiętał. Obecnie moim zdaniem najciekawsze jest Etherum- moim skromnym zdaniem w przyszłym roku, a na pewno w następnym cyklu prześcignie w kapitalizacji BTC, no i ma poparcie polityczne Pana Prezydenta Putnia, więc nie ma innej opcji, niż żeby zyskało :D

Ja teraz widzę z perspektywy tych paru miesięcy, że "inwestowanie" (jakie to inwestowanie, zwykła spekulacja, inwestowanie jest tylko długo terminowe, ale wieszcze krypto-inwestowania mówią o inwestowaniu, żeby brzmieli jakby się znali na tym co mówią) w Altcoiny poza BTC i ETH to po prostu szaleństwo- równie dobrze może polecieć w kosmos ale równie dobrze może szurać po parterze- tego nikt tak naprawdę nie wie. Da się ale jest to bardzo trudne, znaleźć dobre projekty, jak np. pewien znany koleś w świecie krypto wyczaił i promował Lunę (świetny projekt swoją drogą) ale do tego trzeba ciężkiej pracy (tygodniowych analiz) + doświadczenie i intuicja, czego ci nie powie żaden sprzedawca kursów. Bo okazałoby się, że nie potrzebujesz żadnego kursu.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Pewnie masz rację niewiele z nich zostanie w końcu 10 krypto o największej kapitalizacji to 75% rynku a większość "Hypowanych" projektów to klasyczne "Pump and Dump". Wystarczy aby powstała negatywna opinia i jakieś regulacje rządowe, które wyrugują krypto na Amen.
Vitalik Buterin w jakimś wywiadzie powiedział że jeździ po świecie i opowiada o ETH, co ciekawe powiedział że najczęściej spotyka się z ludźmi z Banków Centralnych - przyszłość cyfrowych walut chyba jest na talerzu rządzących a może nie wiedzą jak to ugryźć.

"Inwestowanie?". Nie wiem czy czytający wiedzą to forum jest poświęcone SPEKULACJI na lewarowanych rynkach w większości przypadków są to Kontrakty Różnicy Kursowej (ang. Contact For Difference - CFD). Jak słusznie zauważyłeś ciężko jest zarobić na krypto. To co sprzedaje Ins.Kryp. to legendę o tajemniczym portfelu, może kiedyś kupił krypto po okazyjnej cenie ale pewnie się pozbył większości bo byłby idiotą jakby tego nie zrobił. On zainwestował sprzedał zarobił i wszedł w biznes szkoleniowy wie że spekulacja jest ryzykowna :wink: .

Dla wszystkich którzy chcą zajmować się tradingiem na krypto a nie mieli z tym do czynienia wcześniej to polecam znaleźć SPRAWDZONEGO dostawcę sygnałów, który ma sukcesy na tym polu i siedzi przed wykresem i wyniki są wykręcone w ostatnich miesiącach - wiarygodne. Warto nawet zapłacić jak jest dobry. Jak będziecie robić to na solo z dźwignią bez odpowiedniego zarządzania kapitałem złe to się skończy.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

JanuszBiznesu pisze:
30 gru 2021, 16:06
Ja teraz widzę z perspektywy tych paru miesięcy, że "inwestowanie" (jakie to inwestowanie, zwykła spekulacja, inwestowanie jest tylko długo terminowe, ale wieszcze krypto-inwestowania mówią o inwestowaniu, żeby brzmieli jakby się znali na tym co mówią)
Aby inwestować powinniście zredukować ryzyko i w krypto wsadzić kilka procent waszego kapitału tymczasem ludzie ładują po kilkadziesiąt procent oszczędności ba powiem więcej rozproszenie ich na po 20 różnych krypto walut niewiele daje bo mają wysoką pozytywną korelację- zachowują się bardzo podobnie (po lewej są waluty kliknięcie dodaje je do wykresu):
https://cryptowat.ch/correlations

A jak mowa o spekulacji to tylko jeden zawodnik przychodzi mi do głowy: RR który pokazał się MISTRZEM w SMOZAORANIU. Tak tak mój ulubieniec się pogrąża:
https://www.youtube.com/watch?v=DHZoX4-G-GU&t=511s
Wyczepał jakiegoś Dominika, który:
- pokazuje 2 stejtmenty łączne depo na nich to 2500 USD - zarobił około 2000USD, nieźle ale... nie wiemy czy to REAL
- To jakieś rachunki z 2019 i 2020 na pierwszym grał na Złocie na drugim na BTC - na btc sprawdziłem wejście - nieszczególne otwarte pod oporem farta miał że mocny trend wybił ten opór
- Jaki sens pokazywać Statmenty sprzed 2 lat co to ma wspólnego z szkoleniami u RR chu wie. Pewnie depozyty już odparował
- suma dni trejdingowych w stejtmentach to całe 14 dni a potem został zawodowcem..?!?
- przyznaje że trejduje na ropie i złocie co to ma do Guru krypto - może RR się przebranżowił delikatnie
- mówi że starej kupił Mustanga żadnych fotek ze starą w aucie czy też na koniu
- co lepsze nie ma też żadnych stejtmentów w depozytów ze które kupił tegoż Mustanga
- Ciągle dziękuje RR nie wiadomo za co ? Bez szczegółów przez kwadrans nagrania.

W cholerę dziwne ten wywiad misz-masz totalny nic sie kupy ani du.y sie nie trzyma. Na koniec RR wali totalnego g.upa i mówi:
"Nie mam zamiaru nikogo przekonywać czy to działa...." Oczywiście że nie działa ! Pamiętamy Twój TRADEing LIVE na koncie DEMO, oraz papierową skuteczność 100% na co dowodem jest Twój "challenge":
https://www.myfxbook.com/members/Radosl ... ge/9148948

- Gdzież ta skuteczność 80% o której tyle słyszeliśmy teraz jest 48%
- Gdzież to się podziały dziesiątki procent na miesiąc - teraz widać jest 12,21%
- Nie wychodzi 3-4 średnie krajowe jak się chwaliłeś wychodzi że zarabiasz jedną.
- grudzień byłby chyba na minusie gdyby nie zamknięcie pozycji z września
- w grudniu BTC i ETH spadają około 25% RR gó.no z tego wyciąga - przypominam że to zawodowy trader nie wypatrzył "tendencyji"?
- RR ignoruje fakty i w jednym filmie nazywa swoje osiągnięcia "stabilnym wynikiem" - nie ma znaczenia co mówił/sprzedawał wcześniej

Czy ktoś z Was jeszcze ma wątpliwości co on robi ? Fakty mówią same za siebie jest przeciętnym traderem. Czy ktoś jeszcze się kwapi zostawić pieniądze u kogokolwiek w I.Krypto? PK i KG postawili na tajemniczość swojego produktu oraz limitowany dostęp. Gdybyście zmusili ich do pokazania co potrafią na rynku to prawdopodobnie byłoby nie tęgo. Dlaczego ? Ich branża to nie inwestowanie czy też trading na krypto walutach, oni siedzą w branży usług szkoleniowych, e-lerning'owych.

Pozostaje mi Was zaprosić do nas na forex od razu mówię walcie indeksy(nie słuchajcie kolegów :wink: ) chodźcie na waluty:
- Wszyscy Guruuu w PL już są przetrzepani przez nas ale jak kogoś macie nowego to w kilka minut go ocenimy
- cała wiedza za darmo w necie czegoś nie wiecie pomożemy
- tylko na tym forum są setki strategii wszystko za darmo i testowane przez forumowiczów
- Ktoś chce kupować sygnały to można poprośić o "performante" w stejtmentach za całe dekady - duża konkurencja jest w czym wybierać
- dzienne wahania par walutoiwych generalnie stabilne w podobnych wartościach nasz Elon Musk aktualnie nazywa się Powell i nie ma mocy osłabienia waluty o 50% w kiepskie 10 dni
- czytajcie uważnie: w weekendy mamy wolne !

Uważajcie na siebie i wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
"If music is dying musicians are killing it" - MP

ODPOWIEDZ