Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Cblondyn pisze:
21 paź 2021, 16:40
Coś takiego znalazłem
https://www.youtube.com/watch?v=A-9gKfWJgdU
To już było. Szwajcar udowodnił ponad wszelką wątpliwość że Rygielski ściemniał - grał na demo. Pewnie miał otwartych wiele DEMO rachunków i wybrał ten który zarobił DEMO pieniądze. Wideo jest z września 2020. Kłamał i oszukiwał od początku. Ocenę zostawiam innym
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
salvatore33
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 26 mar 2007, 00:13

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: salvatore33 »

Ktoś może coś opisać o szkoleniach Phila Koniecznego.
Cena trochę zaporowa by iść w ciemno...
dwie zlote zasady:
1. najwazniejsza jest psychologia .
2. naucz sie dobrze zasady pierwszej.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

salvatore33 pisze:
07 lis 2021, 00:03
Ktoś może coś opisać o szkoleniach Phila Koniecznego.
Cena trochę zaporowa by iść w ciemno...
Chyba jesteś bootem albo leniwym Homo Sapiens
"If music is dying musicians are killing it" - MP

robkor26
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2021, 09:03

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: robkor26 »

A czy jest w ogóle jakikolwiek dobry kurs który moglibyscie polecić z czystym sumieniem? Nie chodzi o to by dzięki niemu zarobić miliony ale by nauczyć sie strategii, radzenia sobie z emocjami. Może realna analiza wykresów z glassnode.

Awatar użytkownika
Maud Epinette
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2021, 11:30

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Maud Epinette »

@SEROL666 Mimo że widziałem wideo, nadal nie jestem gotowy, aby wydać osąd. Może masz rację!

JanuszBiznesu
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 12 gru 2021, 18:44

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: JanuszBiznesu »

SEROL666 pisze:
07 lis 2021, 12:52
salvatore33 pisze:
07 lis 2021, 00:03
Ktoś może coś opisać o szkoleniach Phila Koniecznego.
Cena trochę zaporowa by iść w ciemno...
Chyba jesteś bootem albo leniwym Homo Sapiens
Albo Homo No Sapiens :P Sporo takich na chacie Instytutu Kryptografii po październikowych wzrostach.

Specjalnie założyłem konto. Przede wszystkim, ogromne dzięki Panowie za rzetelne odsłanianie tych naciągaczy z IK. Kupiłby wasze szkolenie jakbyście mieli :P Chciałbym się podzielić swoimi przemyśleniami, tak zakupiłem szkolenie Phila Koniecznego, czy jak się naprawdę nazywa ten zamaskowany chłopaczek-cwaniaczek naciągacz. Część moich wniosków jest podobna jak te z tego wątku. Uważam, że trzeba odsłaniać kłamstwa tych zwykłych niedojd, bo sorry ktoś kto faktycznie zarabia na rynku nie bawiłby się w szkolenia za taki hajs, bo w IK jak u dilera- pierwsza działka za darmo, a potem trzeba dopłacać coraz więcej.


Słowem wstępu- wykupiłem kurs Phila Koniecznego "Jak być ruchanym przez kogoś kto gada o zarabianiu na rynku nie pokazując ile sam zarabia"- jedno z wielu szkoleń w IK. Na prośbę uczestników został utworzone "forum" (nie, nie to same mityczne forum Koniecznego- osobny produkt za jedynie 7k. Zresztą wiele osób myślało, że kupując jego szkolenie dostaje się dostęp do tego forum (tak była skonstruowana reklama), a jedyne co jest pod zakładką "forum" to zwykły chat rodem z wp.pl bez podziału na wątki, tekst ciągiem. Ktoś utworzył grupę na discordzie i wiele osób tam przeszło po tym, jak zmienili regulamin (normalnie wprowadzona cenzura w regulaminie zakaz komunikowana się na osobnych platformach :P czyli jak spotkamy sie na piwo, to mogą nas wyrzucić z kursu :P, nie sprzyjające posty są usuwane i można jedynie chwalić "guru"), i Konieczny wprowadził płatne aktualizacje, gdzie w reklamie tłumaczył, że będą do końca hossy (ale potem, że tylko do października bo przecież hossa miała się wtedy skończyć :P )


Teraz będzie małe wyznanie. Dałem się oszukać. Dałem się nabrać, jak zwyczajny przeciętny uliczny jeleń, zaczepiony przez kogoś oferującego ci DARMOWY wspaniały poradnik i fajną rozmowę na końcu której okazuje się, że wypadałoby uiścić małą darowizne za to co ci przekazał i dalej naciska, wskazując ciebie w roli winnego,
a jak mówisz, że nie masz pieniędzy to ci zabiera ten poradnik i wyzywa od egoistów. W tym przypadku od "biedamental"- swoją drogą dobry filmik, tylko że Konieczny używa ten termin, który sam wymyślił jak mu wygodnie- taki z niego wolnościowiec na jakiego się kieruje. Wolność wtedy jak mu pasuje i się sprzedaje :P

Szkolenie PK to gówno. Gówno za 4 kafle. Darmowa wiedza z jułtuba, nie wnosząca żadnej dodanej wartości, konkretnej informacji/ narzędzia
pozwalającej ci zarobić, a tak jest reklamowane jako "autorski produkt/strategi (tfu jeden syf). Sorry ale "kup tanie alty z top 100" to każdy kretyn może powiedzieć (Zresztą są takie rady w necie, zakup altów z odpowiednich MC)., jego podział portfolio-jest w necie, analizy altów- słabe i stare nagrania (nawet z 2017!) i jest masa tego w necie, o wiele lepsza.

Konieczny to zwykły chłopaczek-cwaniaczek, uliczny sprzedawca ładnie przedstawionej tandety z dobrą gadką. Kolejny 20 paro letni "rekin" biznesu" obracający się w środowisku wyglancowanych typków sprawiających wrażenie, że się na czymś
znają i coś potrafią pozą ładną gadką. A ja dałem się na to nabrać. Kończąc ten emocjonalny wywód, zgodnie z zasadą
"nie ważne co mówią, ważne co robią", fakty są takie (negatywne):

1. 40h kurs za 4kafle z darmową wiedzą z YT, połowa filmików "jak się zalogować na giełdzie X", druga połowa z 2017 roku
2. Kluczowa jest może jedna informacja- ALTy pod hossę- ostatni czas pokazał, że ta strategia jest do dupy, miał farta dwa razy:
w hossie 2017, gdzie wszystko rosło jak szalone i trzeba było być kompletnym debilem, żeby nie zarobić;
trochę w grudniu 2020- wszyscy myśleli, że będzie tak samo ale tak naprawdę dobrze urosło 7 projektów (mimo wszystko z fundamentami, poza DOGE):
LUNA (bdb fundamenty)-najwięcej, DOGE (hype)-najwięcej, ADA (d. fundamenty), VET (wstępnie przerobiłem, NFT raczej hype), ENJ (nie wiem), BTT (nie wiem), gdzie ten cały
magiczny x15, portfel zrobił głównie dzięki LUNA i DOGE. Portfel pokazywany w exelu od grudnia 2020 do kwietniowego ATH 2021
3. Reszta info z kursu jest necie, 20-30 min wyszukiwania.
4. Konieczny pokazuje ile zrobiło jego wymyślone porfolio w exelu. Nigdy nie pokazuje swoich rzeczywistych ruchów, i swoich faktycznych zysków (ile %, nie musi pokazywać dokładnych kwot) i strat.
5. Chat na IK jest cenzurowany, nie wygodne wpisy są usuwane albo wprowadzany jest ostracyzm grupowy (opinia: mi to wali skeciarstem ale
co ja tam mogę wiedzieć o manipulacjach grupowych);
chory, nowy regulamin nie pozwalający na jakąkolwiek krytykę czy wrzucanie źródłem poza "jedynym słusznym" guru.
6. Konieczny kasuje nie wygodne pytania i posty związane z krypto i jego szkoleniem na FB, YT i Twiterze.
7. Jeśli jest jakaś zorganizowana krytyka, bo przesadzi z oszukiwaniem ludzi to wyzywa ich od stworzonego przez siebie terminu "biedamental"
8. Nigdy nie pokazał czy faktycznie coś zarobił i ile % na kryptowalutach
9. Proponuje ruchy i strategie, których sam nie stosuje.
10. Naganiał na zakup KNG po jakieś 23-25$, token nowej giełdy z mały volumenem w której ma udziały. Po nagraniu token systematycznie spadał szorując po 6$.
11. Spekulacja- token nie wypuszczony ale: namawia na HERB- ztokenizowaną herbatę, która nie robi nic, ma udziały. Stosując metodologie analizy altów z jego szkolenia okazuje się, że ten token to gówno (ztokeniozowane gówno- czyżby nowy model biznesowy? -Żądam % udziału w zyskach za pomysł!).
12. Nie pokazuje swojej twarzy, mimo, że ma ponad 200 tysięcy widzów na YT, sprzedaje szkolenie reklamowane jako dające "maksymalizacje zysków", ma bardzo duży zasięg medialny więc praktycznie podchodzi pod osobę publiczną. Zdarza mu się obrażać innych ludzi na sowim profilu fb czy tw, jeśli mają inne zdanie.
13. Kiedy rynek rośnie Konieczny ma wysyp materiałów o krypto, kiedy spada, jest polityka i walka z maseczkami (inny temat czy słuszna czy nie)
14. Ogólnie IK- średnio co tydzień wysyła jakieś zaproszenie na płatne szkolenia, kursy i spotkania.
15. Ogólnie IK 2- webinary na których czasami nawet 1/3, 1/4 materiału to reklamy szkoleń
16. Musiałem dopisać :P Gancarz, że swoim dosłownie magicznym wskaźnikiem niczym druid, cały świat tego nie ma tylko on, geniusz krypto, niedoszły naukowiec :P Wskaźnikiem, który i tak ci nie da ostrzeżenia przed potencjalnym dumpem co ostatni spadek pokazał, więc jest gówno wart, bo pokazuje to samo co inne darmowe :P (zarówno PK i KG siedzą cicho przy spadkach- ten drugi może coś na swojej grupie daje, tak samo poprzednie spadki- info od PK z duuużym opóźnieniem albo "taki jest rynek" :D :D :D )


Fakty pozytywne:
1. Dupa zrobiona na sucho boli, więc pewnie nie popełnię tego samego błędu.
2. Trafiłem na grupę discorda mega pozytywni ludzie, którzy potrafią zachować zdrowy rozsądek w tym pojebanym świecie (hehe a nie tylko przyklaskiwanie jak na IK) i to jest jedyna wartość dodana tego szkolenie.
Wartość nie zamierzona przez autora i cenzurowana na oficjalnym kanale informacyjnym, więc sami sobie oceńcie o co chodzi "specom" z IK


Obecnie, jedynie poza przerobionymi przeze mnie i uznanymi za mające dobre fundamenty, wychodzę z ALTów do jedynych obecnie mających faktyczną wartość kryptowalut tj. BTC/ETH i stawiam sobie za cel maksymalne ujawnianie jakim syfem są szkolenie IK i jacy ludzie tam są, czyli zwykli tani sprzedawcy, a nie "fascynaci" z wiedzą fachową na jakich się kreują. Niby po co ruszać gówno, każdy decyduje za siebie i robi swoje ale jeśli jakieś ściemy jest za dużo albo\ nie ma się dostępu do innej opinii to niby jak można podjąć dobrą decyzję? Znachorów rynku i naganiaczy trzeba demaskować bo poziom tych ludzi jest taki sam jak tych sprzedających "darmowe" garnki i odkurzacze starszy ludziom, tyle, że naganiacze z IK są trochę bardziej wyrafinowani w technikach wciskania gówna.

Niby naganiacze i jelenie dający się nabrać byli i zawszę będą ale pedofile też byli i będę i co, to znaczy, że mamy nie ujawniać takich spraw?


Podsumowując jak napisał anonimowy internauta:
"...czy to rząd czy to telewizja czy lewica czy prawica czy Phil czy Gancarz czy Graf, wszyscy chcą mnie wyruchać".
Wydrukowane i powieszone nad łóżkiem :D


Zamiast rad różnych doradców typu: Myślcie mądrze o pieniądzach, czy kup tanio sprzedaj drogo, hodl nie jest dla słabych rąk itp, powiedziałbym po prostu:
"Szanujcie swoje pieniądze". Nie ma takiego szkolenie, dzięki któremu zarobisz. Po prostu nie ma. Jak ktoś wie jak zarobić to zarabia, a nie sprzedaje o tym szkolenie. Zasady są takie jak wszędzie- najpierw podstawowa wiedza, własne research, świadome decyzje i krew i łzy na praktyce. A ci wszyscy doradcy z YT to gówno wiedzą jak pokazują
ostanie i poprzednie rajdy bo rynek przejeli banksterzy i jak chcą to go zdumpują, kiedy im się podoba, jedyne co możemy to zauważyć trend, i na nim trochę zarobić i tyle moim zdaniem.
Mówią, że ulica to ulica tamto, no ale kto jest tą ulicą jak nie my? My jesteśmy jeleniami (choć trudno to przyznać przed samym sobą),
i może za 2,3 lata siedzenie w tym rynku (z zyskami oczywiście) będziemy mogli nazwać się "smart". Teraz to trzeba uważać jak na polu minowym.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Maud Epinette pisze:
16 lis 2021, 13:35
@SEROL666 Mimo że widziałem wideo, nadal nie jestem gotowy, aby wydać osąd. Może masz rację!
Jedno wideo ?? Jest ich kilka ! Zeznania uczestników itd. Chyba jesteś kolejnym leniwcem albo nie umiesz obsługiwać przycisków na forum.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

JanuszBiznesu pisze:
12 gru 2021, 19:25
Słowem wstępu- wykupiłem kurs Phila Koniecznego "Jak być ruchanym przez kogoś kto gada o zarabianiu na rynku nie pokazując ile sam zarabia"-

Jak w gogle wrzucimy: "kurs PK opinie" wyskakujemy jako pierwszy albo drugi link czy w ogóle jest tu ktoś co przeczytał i zatrzymał się z kupnem kursu po przeczytaniu tego wątku ? Czy jak zwykle są tu mądrzejsi po szkodzie ? :roll:
Ostatnio zmieniony 13 gru 2021, 23:24 przez SEROL666, łącznie zmieniany 1 raz.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

JanuszBiznesu pisze:
12 gru 2021, 19:25
Słowem wstępu- wykupiłem kurs Phila Koniecznego "Jak być ruchanym przez kogoś kto gada o zarabianiu na rynku nie pokazując ile sam zarabia"- jedno z wielu szkoleń w IK. Na prośbę uczestników został utworzone "forum" (nie, nie to same mityczne forum Koniecznego- osobny produkt za jedynie 7k. Zresztą wiele osób myślało, że kupując jego szkolenie dostaje się dostęp do tego forum (tak była skonstruowana reklama), a jedyne co jest pod zakładką "forum" to zwykły chat rodem z wp.pl bez podziału na wątki, tekst ciągiem. Ktoś utworzył grupę na discordzie i wiele osób tam przeszło po tym, jak zmienili regulamin (normalnie wprowadzona cenzura w regulaminie zakaz komunikowana się na osobnych platformach :P czyli jak spotkamy sie na piwo, to mogą nas wyrzucić z kursu :P, nie sprzyjające posty są usuwane i można jedynie chwalić "guru"), i Konieczny wprowadził płatne aktualizacje, gdzie w reklamie tłumaczył, że będą do końca hossy (ale potem, że tylko do października bo przecież hossa miała się wtedy skończyć :P )
PK niby jest za szeroko pojętą wolnością i płacze w tych swoich filmikach jak to mu ciężko.... a jesteś kolejną osobą, która potwierdza że sam u siebie zasmakował w totalitarnych metodach kontroli przepływu informacji za które trzeba jeszcze 7K płacić oraz wielbić jego osobę. Mamy połączenie Stalina z Rydzykiem. Nie ma co PK w wie jak dymać ludzi. Radzę wam dobrze trzymajcie się od nich z daleka
Dzięki za obszerne zeznania kolego
"If music is dying musicians are killing it" - MP

ODPOWIEDZ