Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

Serol nie wiem po co ta krucjata wszystko wyjaśnione, nie zbawisz świata zawsze znajdzie się frajer na kulawe szkolenie. Ludzie grają i będą grać na krypto, bo tam zmienność jest duża - znaczy będą szybko bogaci... a tymczasem wbrew śmiałym planom przykładowo dzisiaj ponownie zalewarowanym łapki pourywało. Ja też sobie grywam, bo ostatnio na walutach to się można posrać z nudów, ale wiem co robię. Natomiast słyszałem, że ludzie ładują się pod korek i jeszcze się kredytują, bo kierunek jest tylko jeden.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Mustafa pisze:
07 wrz 2021, 20:47
Serol nie wiem po co ta krucjata wszystko wyjaśnione, nie zbawisz świata zawsze znajdzie się frajer na kulawe szkolenie...
Piszesz o RR ? Tego co o nim piszę ? RR to mój chłopak ! On się uczy, co prawda wolno ale wyciąga wnioski z tego co tu piszemy ! Spójrzcie sami męczymy temat kilka tygodni a on sam zaczął trejdować pokazywać wyniki wszystko od momentu jak zaczęliśmy pisać sojrzcie sami od 16K do 100K:
https://www.youtube.com/watch?v=x0N9dY7cUkw&t=2351s
Wiem nazywa mnie "hejterem" ale dobrze wie że klepanie po pupci i pleckach nie przynosi efektów. Zobaczcie stracił 13% depo ( W końcu nauczył się traktować cyfry poważnie) a nie przejmuje sie:
https://www.youtube.com/watch?v=IkX1zjhUOIk
Rachunku nie podpiął chyba nigdzie ale co tam to początek zmian. Dam znać jak szkolenia RR będą więcej warte niż 200 zł
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Zapomniałem o poznajrynek.pl tu jest kiepsko udokumentowali tyle wtop że aż serce się kraje bo z jednej strony trochę żal a z drugiej nóż się otwiera patrząc co robi koleś który mieni się Ekspertem (tylko od teorii). Głównie próbuje grać NFP (Zatrudnienie w sektorze pozarolniczym) na dziwnych instrumentach bez sensu kiedyś grałem NFP z Waynem Mcdonell'em powiem szczerze miał technikę i pojęcie ale nie przywiązywał do tego uwagi dla niego to był taki fan - sam mówił wziąć kilka pipsów i spierniczać. On czy tam oni póki nie będą mieli pozytywnych opinii to szkoda czasu.

A tą jak to nazwałeś "Krucjatę" to robię dla nowych aby nie wyrzucali kasy w błoto po kilka tysięcy PLN a i tak nic to im nie da. Tylko nabije kabzdę kołczowi o wątpliwej jakości. Lepiej nich przepalą sami te pieniądze na swoich kontach to więcej się nauczycie
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Moja "krucjata" rodzi pytanie kto jest tym szkoleniowcem któremu warto zapłacić ?
"If music is dying musicians are killing it" - MP

dziabuch
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 25 mar 2017, 06:07

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: dziabuch »

SEROL666 pisze:
08 wrz 2021, 22:55
. Dam znać jak szkolenia RR będą więcej warte niż 200 zł
Czyli żegnasz się z Forum? Szkoda....

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

dziabuch pisze:
09 wrz 2021, 07:36
SEROL666 pisze:
08 wrz 2021, 22:55
. Dam znać jak szkolenia RR będą więcej warte niż 200 zł
Czyli żegnasz się z Forum? Szkoda....
A gdzie to można się udać. Zostaję.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

mmooaa
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2021, 11:37

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: mmooaa »

Tomalski pisze:
01 maja 2021, 17:24
Dokladnie tez mnie to zastanawia.
Ludzie narzekaja, ze bzdety, podstawy i przestarzala wiedza, ale jak zapytac cokolwiek o to "legendarne" portfolio, to cisza jak makiem zasial.
Nie wydaje mi się żeby przejmować był na forum..podały portfolio.Co do zwrotu to ..głupia gadka..po wykupieniu kursu masz dostęp do nagrań.. fajnie bylo by posłuchać po czym oddać.Ja mam kurs Gancarza i nie zaluje zwłaszcza że chodzi o inwestowanie długoterminowe i nie tylko w krypto siedza raka może i że gdzieś znajdziesz Ale czasu porze to wiele.Kamil ma dostęp do Blumberga z tego też instytucje korzystają tego nikt wam nie da.Moje szkolenie było wcześnie kupuje Zatem tansze niż teraz..trochę drogo teraz..Ale Kamil w razie potrzeby powie kiedy wyjść ma 72 wskazniki..każdy sam musi ocenić co.ma dla niego wartosc..ja dzieki Kamilowi inwestuje w inne instrumenty niż krypto I wiem na co zwracać uwagę.. I tyle w temacie

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

A lans w samochodzie to już totalna "wiocha" :)
Zawsze jest ten sam model działania u szkoleniowców. Nie pokaże zysków ale za to pokaże ..... samochód :)
https://www.youtube.com/watch?v=A0_DEp3f1t8

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

mmooaa pisze:
14 wrz 2021, 11:54
Tomalski pisze:
01 maja 2021, 17:24
Dokladnie tez mnie to zastanawia.
Ludzie narzekaja, ze bzdety, podstawy i przestarzala wiedza, ale jak zapytac cokolwiek o to "legendarne" portfolio, to cisza jak makiem zasial.
Nie wydaje mi się żeby przejmować był na forum..podały portfolio.Co do zwrotu to ..głupia gadka..po wykupieniu kursu masz dostęp do nagrań.. fajnie bylo by posłuchać po czym oddać.Ja mam kurs Gancarza i nie zaluje zwłaszcza że chodzi o inwestowanie długoterminowe i nie tylko w krypto siedza raka może i że gdzieś znajdziesz Ale czasu porze to wiele.Kamil ma dostęp do Blumberga z tego też instytucje korzystają tego nikt wam nie da.Moje szkolenie było wcześnie kupuje Zatem tansze niż teraz..trochę drogo teraz..Ale Kamil w razie potrzeby powie kiedy wyjść ma 72 wskazniki..każdy sam musi ocenić co.ma dla niego wartosc..ja dzieki Kamilowi inwestuje w inne instrumenty niż krypto I wiem na co zwracać uwagę.. I tyle w temacie
O KG to tak naprawdę niewiele wiemy ( PK i RR są już wystarczająco opisani przez nas w tym wątku ). Ale wiemy co nieco o jego ofercie:
https://kursy.instytutkryptografii.pl/k ... -ii-edycja
No i podał szczegółowy harmonogram:
1. Złoto i srebro - na ten temat jest od groma informacji za darmo w necie. W kwestii kruszców filozofii nie ma
2. Waluty i obligacje - to już banał
3. Akcje polskie i zagraniczne - to też jest w necie za darmo
4. Kryptowaluty -... temat rzeka ale może ma jakieś alternatywne podejście. Ma nie 72 wskaźniki a "...198 wskaźników fundamentalnych rynku kryptowalut..." !!??!!. Ja dodam 199 Twiter Elona Muska
5. Bezpieczeństwo majątku - to trochę śliski temat, zwłaszcza w PL dla mniejszych inwestorów. Położy swoją głowę jak coś pójdzie nie tak ?
6. Nieruchomości i startupy - Pierwsze to pewnie REITy a startupy to szeroki (trzeba być wysokiej klasy specjalistą aby to ogarniać) temat poza tym pewnie z 80% upadnie.

No a teraz ile za to 3 mies. pakiet 6000 PLN a 12 mies. pakiet 9000 PLN. Warto ?? Dam do Porównania teraz tradera21 miałem niedawno jego książki w ręce przejrzałem o czym pisze porusza te same tematy co KG nie pisze dużo o Kryptowalutach i masz punkty 1,2,3,5,6 opisane w sposób prosty nie wymagający wiedzy eksperckiej za jedyne 350 PLN. Punkt dla T21.

Pamiętaj że I. Kryptomanni składa się z min. z osób przez nas opisanych czy myślisz że KG nie wie o ich metodach nie zna prawdy o ściemie jaką oni wykładają ? Nie są transparentni a ich metody to typowe naganianie naiwnych na wątpliwej jakości towar.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Phil Konieczny kurs kryptowaluty szkolenie. Instytut Kryptografii opinie

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Jestem w szoku. Masakra. Po co się męczyć na rynku?
kurs online/8h nagrań = 9970
mentoring online/12 spotkań = 5970
dostęp do Forum "Klub Tradera Premium" = 4970
Trzeba mieć tupet.
https://www.youtube.com/watch?v=ytC7FKpwl1Y&t=5440s

ODPOWIEDZ